رفتن به مطلب
  • 0

داستان دوربین a51

Lawrence
 اشتراک گذاری

سوال

سلام . امروز یه گوشی A51 خریدم . همونطور که میدونید سنسور 48 مگاپیکسلی داره. ولی وقتی مقایسه تصا,یر دوربینش رو با lg g4  قدیمیم مقایسه میکنم به طرز فاحشی g4 دوربین بهتری داره ( توی زوم حداکثری بعد از گرفتن عکس)

گوشی ساخت هند هست. کسی نظری دراین مورد نداره ؟ ممکنه ایرادی داشته باشه دوربین؟

۲۰۲۰۰۲۲۰_۱۹۵۴۱۸.jpg

۲۰۲۰۰۲۲۰_۱۹۵۵۰۱.jpg

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 2

گوشی lg g4 خدابیامرز همون موقه هم نسبت به بقیه پرچم دارا دوربین بهتری داشت

مگاپیکسل بیشتر صرفا به معنی کیفیت بهتر نیست،شرکت سازنده لنز خیلی مهمه،لنزای ساخت سامسونگ اصلن خوب نیستن،شاید این گوشی هم لنز سامسونگ داشته باشه

ادیت:لنز گوشی lg g4 سونی هست،لنز گوشی فعلی شما سامسونگ،لنز گوشی من omnivision ،به ترتیب اول سونی ،بعد سامسونگ اخرم همین omni vision که بدون زوم هم مضخرفه،نویز شدید داره(گوشی mi max)

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• 1

سلام،
دوستان به نظر من گوشی های شیائومی هم زیاد چنگی به دل نمیزنه!
من گوشی ام mi4 هستش و در مقایسه ای که با j5 کردم دیدم واقعا تصویر هایی که j5 میگیره بهتر به دل میشینه(شاید به خاطر نمایشگرش باشه)،
دوربین گوشی های شیائومی در حالت زوم و مواقعی که نور نیست خوب عمل نمیکنه!حداقل در مدل mi4 2014

گوگل کمرا رو تست کنید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1

پسرخاله من A50S داره

برای پدرش Xiaomi Note 8 خریده ، الان زورش امده که چرا گوشی خودش 1.5 گرون تر و ضعیف تر از Note 8 هست

درکل سامی مثل اپل زده جاده خاکی برای چیزی که میفروشه زیادی پول میگیره

ویرایش شده توسط ATER
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0

سلام 

کلا میان رده های سامسونگ جالب نیستن نه دوربین خوبی دارن نه قدرت پردازشی خوب فقط یه صفحه نمایش دارن اونم وقتی که از دستت بیوفته بشکنه می فهمه ایکاش نمی داشتن شیائومی می خریدین بهتر بود مخصوصا اگر دنبال دوربین هستین فقط شیائومی بخرین  نظرشخصی بنده هم m,i9t هست الان حدود 4500 ریجسترشده با گارانتی پیدا می شه بهتر بود قبل خرید مشاوره می گرفتین

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• 0

درود

بله دوست عزیز آن زمان هم lg g4 دوربین فوق العاده ای داشت! جزو بهترین ها بود.

سامسونگ بجز چند مدل گوشی از جمله پرچمدار و میان رده(مدل های محدود)، دوربین های جالبی نداره..

لینک به دیدگاه

• 0

استاد سامسونگ میان رده رو با برچمدار مقایسه میکنین؟ 

لینک به دیدگاه

• 0

این گوشی رو برای خانواده گرفتم . که خب تعصب شدیدی روی سامسونگ داشت. قبلا j5 pro  داشتم که کیفیت خوبی داشت دوربینش . همچنین s6 اج که دقیقا مثل همون الجی جی4 کیفیت دوربینش. ولی الان واقعا واسم سواله میان رده سامسونگ حتی  چرا این همه از  یه پرچمدار 5 سال پیش  ضعیف تر باشه . با اینکه عکس 12 مگاپیکسلی  میگیره و اصطلاحا پیکسلارو با هم تلفیق میکنه  .

لینک به دیدگاه

• 0

سلام و درود

داداش فاصلتون دقیقا تا سوژه (کتابا) چقدره؟!

به نظر من یجای کار میلنگه ! الان من گوشم میت 8 هست  16 مگاپیکسله مال 4 سال پیش زومش تو فاصله 10 متری تو شب ازین بهتره !!! مگه میشه ! مگه داریم ؟!!! 🙁

ویرایش شده توسط abidi
لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

استاد سامسونگ میان رده رو با برچمدار مقایسه میکنین؟ 

با پرچمدار 5 سال پیش که بالاخره در طی مدت لنز  مات شده . تو عکس ها قشنگ مشخصه  چقدر بی روح شده . ولی همچنان خیلی تفاوت فاحش داره

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

داداش فاصلتون دقیقا تا سوژه (کتابا) چقدره؟!

به نظر من یجای کار میلنگه ! الان من گوشم میت 8 هست  16 مگاپیکسله مال 4 سال پیش زومش تو فاصله 10 متری تو شب ازین بیشتره !!! مگه میشه ! مگه داریم ؟!!! 🙁

کتابا که همش سرجمع توی اتاق 12 متری تقریبا زوم 100 نیس  . درحدی که یه کاراکتر مشخص توی عکس بشه تشخیص داد  کات کردم عکسو

لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، milad.azn گفته است :

کتابا که همش سرجمع توی اتاق 12 متری تقریبا زوم 100 نیس  . درحدی که یه کاراکتر مشخص توی عکس بشه تشخیص داد  کات کردم عکسو

عجب ! به نظر من که مشکل داره ببر نمایندگی یا جایی بده ببیننش دیگه هرچی گوشی خوب نباشه در این حد دیگه نیست !!!

لینک به دیدگاه

• 0

آره داداش طبیعه ، یه دوربین زیاد به مگاپیکسل وابسته نیست مهم سنسور های فتوالکتریک که استفاده شده برمیگرده و بعدا نرم افزار که بخوبی ولتاژ رو پردازش و به تصویر تبدیل کنه

تو سایت ها معروف هم مقایسه کنی همینه

یه تصویر دیگه بگیر شاید فوکوسش مشکل داره  خیلی تار و بلور شدست ( چون G4 خودش یه ماژول لیزری فوکوس داره ، خیلی سریع و دقیق فوکوس میکنه)

-----------------------------------

امیدوارم LG G4 تون هنوز زنده باشه ، چون بیشترشون دیریا زود بوت لوپ میشن ( SoC با برد ارتباطش قطع میشه )

ویرایش شده توسط Cube
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

گوشی lg g4 خدابیامرز همون موقه هم نسبت به بقیه پرچم دارا دوربین بهتری داشت

مگاپیکسل بیشتر صرفا به معنی کیفیت بهتر نیست،شرکت سازنده لنز خیلی مهمه،لنزای ساخت سامسونگ اصلن خوب نیستن،شاید این گوشی هم لنز سامسونگ داشته باشه

ادیت:لنز گوشی lg g4 سونی هست،لنز گوشی فعلی شما سامسونگ،لنز گوشی من omnivision ،به ترتیب اول سونی ،بعد سامسونگ اخرم همین omni vision که بدون زوم هم مضخرفه،نویز شدید داره(گوشی mi max)

از کجا فهمیدین سنسور دوربین این موبایل ها چیه ؟ من هرچی میگردم جایی پیدا نمیکنم نوشته باشه

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 دقیقه قبل، Cube گفته است :

آره داداش طبیعه ، یه دوربین زیاد به مگاپیکسل وابسته نیست مهم سنسور های فتوالکتریک که استفاده شده برمیگرده و بعدا نرم افزار که بخوبی ولتاژ رو پردازش و به تصویر تبدیل کنه

تو سایت ها معروف هم مقایسه کنی همینه

یه تصویر دیگه بگیر شاید فوکوسش مشکل داره  خیلی تار و بلور شدست ( چون G4 خودش یه ماژول لیزری فوکوس داره ، خیلی سریع و دقیق فوکوس میکنه)

-----------------------------------

امیدوارم LG G4 تون هنوز زنده باشه ، چون بیشترشون دیریا زود بوت لوپ میشن ( SoC با برد ارتباطش قطع میشه )

نه خداروشکر سالمه . منتها نمیدونم چش شده lcd  هاله آیکون ها روی صفحه مونده انگارو باتریش البته .

در 25 دقیقه قبل، abidi گفته است :

عجب ! به نظر من که مشکل داره ببر نمایندگی یا جایی بده ببیننش دیگه هرچی گوشی خوب نباشه در این حد دیگه نیست !!!

نه گوشی سالمه منتها واقعا  خورد تو ذوقم وقتی این همه تفاوت دیدم

لینک به دیدگاه

• 0

سلام،

من گوشی ام mi4 هستش و در مقایسه ای که با j5 کردم دیدم واقعا تصویر هایی که j5 میگیره بهتر به دل میشینه(شاید به خاطر نمایشگرش باشه)،

دوربین گوشی های شیائومی در حالت زوم و مواقعی که نور نیست خوب عمل نمیکنه!حداقل در مدل mi4 2014

ویرایش شده توسط _abbas_glv
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
در 22 دقیقه قبل، micpet گفته است :

از کجا فهمیدین سنسور دوربین این موبایل ها چیه ؟ من هرچی میگردم جایی پیدا نمیکنم نوشته باشه

از سایت بررسی موبایل kimovil هر گوشی رو بزنی میاره

گوشیای جدید اندروید  که به بازار میاد اکثرا لنز سامسونگ دارن،به غیر از خوده سونی که از لنزای خودش استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

• 0

بهترین دوربین ، سامسونگ نوت 5 داره. هرچند الان دیگه پرچمدار نیست.

اونایی که این مدل دارن میدونن من چی میگم.

ویرایش شده توسط ali-0098
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
در 37 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

بهترین دوربین ، سامسونگ نوت 5 داره. هرچند الان دیگه پرچمدار نیست.

اونایی که این مدل دارن میدونن من چی میگم.

کاملا درسته منتها اونم مشکلات خودش رو داره مثلا در مواجهه با آب زود خراب میشن و صفحشون خیلی حساسه

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

از سایت بررسی موبایل kimovil هر گوشی رو بزنی میاره

گوشیای جدید اندروید  که به بازار میاد اکثرا لنز سامسونگ دارن،به غیر از خوده سونی که از لنزای خودش استفاده میکنه

جالبه نوکیا ها رو  زده unknown، حالم گرفته شد.

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

با پرچمدار 5 سال پیش که بالاخره در طی مدت لنز  مات شده . تو عکس ها قشنگ مشخصه  چقدر بی روح شده . ولی همچنان خیلی تفاوت فاحش داره

متاسفانه میان رده های سامسونگ چندان قدرتمند نیستن و این مشکل وجود داره

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 دقیقه قبل، micpet گفته است :

جالبه نوکیا ها رو  زده unknown، حالم گرفته شد.

نوکیا هم نوکیای قدیم ،دوربینشون carl zeiss بود پنج مگا پیکسلیش ۲۰مگاپیکسلی الانو میارزید،چقدم حجم تصویرشونم کم بود ،ولی اونقد کیفیت

هنوز عکسای دوربین ۲مگاپیکسلی 6300رو دارم در حد همین ۱۲مگاپیکسلی های اندرویده

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، _abbas_glv گفته است :

سلام،

شیائومی در پرچمداران از نسل mi6 و mi mix، و در میان رده از redmi note 7 و.... به بعد جان گرفت.

پ.ن:(سری mi5 هم تنها مدل خوب شیائومی بود اون زمان، منتها بسیار گمنام  بود)

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

نوکیا هم نوکیای قدیم ،دوربینشون carl zeiss بود پنج مگا پیکسلیش ۲۰مگاپیکسلی الانو میارزید،چقدم حجم تصویرشونم کم بود ،ولی اونقد کیفیت

کاملا درسته

زمانی نوکیا N95 8Gb داشتم بهترین دوربین داشت. ولی نوکیا 6.1 پلاس دوربین خیلی ضعیفی داره. واقعا از نوکیا انتظار همچین چیز نداشتم.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• 0
در 11 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

هنوز عکسای دوربین ۲مگاپیکسلی 6300رو دارم در حد همین ۱۲مگاپیکسلی های اندرویده

لنز کارل زایس بود و هست. اون که شما میگی سنسور هست. 

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

یادمه یه گوشی 6220 نوکیا  داشتم کیفیتش بسیار داغون بود چون ساخت چین بود ولی اصالت رو داشت و دوربین بسیار عالی داشتش
چه زود میگذره همین 10 سال پیش بود :D

-jY9pOaGH8_poqN6MO5AMR69HxxPK0nTkitLFtEkQLwWS98H2cnWcLGaNXeKuqJRPnUdt_oYRV-n_7eZ3HT1xnjOTeuZsjPaWMU1BdI3__W1HRHmHer1GGP09A.jpg.7b27c3f06c3bbb758b98e98a44545fe9.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...