رفتن به مطلب

کمک فوری مشکل با کارت گرافیکRx580 gigabyte

حامد 480
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من به چند روزی هستش که به مشکل با کارت گرافیکم بر خوردم مشکلشم اینه که وقتی کارت گرافیکو رویه سیستم خودم میزارم یکی  از فن هاش روشن نمیشه حتی تویه بازی ،بردم دادم تستش کردن گفتن که کار میکنه  دفه اول که اینطور شد من ویندوزمو عوض کردم روز بعد که سیستمو روشن کردم دیدم که جفت فن ها با هم کار میکنه بعدش دیدم تویه اعلان های ویندوز ده اومده که سیستم رو ریست کن تا مشکل pci bus حل بشه بعد که من ریست کردم دیدم که بازم همینطوری شد .کسی از دوستان ایا به همچین مشکلی برخوده یا نه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

در مرحله اول درایور رو ddu پاک کن

بعد حتما حتما آخرین درایور استیبل رو نصب کن(بتا نه) ببین نتیجه ایی حاصل میشه 

لینک به دیدگاه

سلام این کارو کردم ولی نتیجه ای نداد الان بایوس رو به حالت پیش فرض برگردوندم الان فن ها کار میکنه ولی تویه بازی که دارم بازی میکنم (call of duty wwii)میبینم کارت گرافیک دماش از 46 بالاتر نمیره الان دیگه موندم اینو چججوری حل کنم😅

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم rx 580 دارم

به چنین مشکلی نخوردم تا حالا..

تو بازی دیگه ای تست کردی؟ فن ها اتومات هست..دمای کارت من کمترین34 بیشترین 69 درجه هست

لینک به دیدگاه

با توجه به حرفات حدس میزنم  بایوس رو تغییر دادی و  ی ورژن دیگ رو زدی(میکرون، سامسونگ، هاینیکس)

اگ همچین حرکتی زدی تقصیر خودته ن AMD  حالا چون  انویدیا بایوسشو لاک میکنه خوبه و AMD باز میزاره حالت بهم میخوره ؟؟؟😒

احتمالا بایوس اشتباهی رو زدی بایوس مربوط ب کارتت رو  از سایت گیگا دان کن (دقت کن ک چن تا  ورژن  با مموری های متفاوت داره)

https://www.gigabyte.com/Search?kw=RX+580#Products-3-1

ویرایش شده توسط αяιαиχ97
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

سلام این کارو کردم ولی نتیجه ای نداد الان بایوس رو به حالت پیش فرض برگردوندم الان فن ها کار میکنه ولی تویه بازی که دارم بازی میکنم (call of duty wwii)میبینم کارت گرافیک دماش از 46 بالاتر نمیره الان دیگه موندم اینو چججوری حل کنم1f605.png

مشکل فریم داری؟ اگه فریم درسته ولی دمات پایینه اینکه خیلی خوبه!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است :

با توجه به حرفات حدس میزنم  بایوس رو تغییر دادی و  ی ورژن دیگ رو زدی(میکرون، سامسونگ، هاینیکس)

اگ همچین حرکتی زدی تقصیر خودته ن AMD  حالا چون  انویدیا بایوسشو لاک میکنه خوبه و AMD باز میزاره حالت بهم میخوره ؟؟؟1f612.png

احتمالا بایوس اشتباهی رو زدی بایوس مربوط ب کارتت رو  از سایت گیگا دان کن (دقت کن ک چن تا  ورژن  با مموری های متفاوت داره)

https://www.gigabyte.com/Search?kw=RX+580#Products-3-1

نه منظوررم بایوس مادر برد بودش الانم که سیستمو روشن کردم باز دیدم جفت فن ها با هم کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، irajshop گفته است :

کارت ماین شده تهیه کردین؟

نه کارت ماین نشده  از اول دست خودم بوده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mَd گفته است :

مشکل فریم داری؟ اگه فریم درسته ولی دمات پایینه اینکه خیلی خوبه!

نه فریم که درست نیستش از 27 بالاتر نمیره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام

بنده هم rx 580 دارم

به چنین مشکلی نخوردم تا حالا..

تو بازی دیگه ای تست کردی؟ فن ها اتومات هست..دمای کارت من کمترین34 بیشترین 69 درجه هست

میدونم که فن ها اتومات هستش ولی مشکل اینجاست که همون اول سیستمو روشن میکنم میبینم که جفت فن ها خاموشه در صورتی که چراغ fan stop هم خاموش هستش بله تویه بازی gears 5 هم تست کردم باز هام نتیجه همون بودش

لینک به دیدگاه

نرم افزار msi AfterBurner رو نصب کنید و با اون فن ها رو تنظیم کنید بعد به نظر من یه بار کارت رو در بیارید و فن ها رو خوب تمیز و اتصالات رو چک کنید دوباره بزارید ببینید چی میشه 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

نرم افزار msi AfterBurner رو نصب کنید و با اون فن ها رو تنظیم کنید بعد به نظر من یه بار کارت رو در بیارید و فن ها رو خوب تمیز و اتصالات رو چک کنید دوباره بزارید ببینید چی میشه 

سلام همه رو انجام دادم حتی با نرم افزارmsi AfterBurnerولی بازم نتیجه ای نداد دیگه واقعا هنگ کردم تمامی فیش ها و کانکتور های کارت رو هم تست کردم

ویرایش شده توسط حامد 480
کمبود متن
لینک به دیدگاه

سلام

اگر پاور گارانتی داره بدید براتون تست کنن.

ویا حداقل یک پاور دیگه رو روی سیستمتون تست کنید .

مشکل فریم دارید و دما پایینه ، چون فرکانس کارت بالا نمیره .

تا به حال اقدام به فلش زدن بایوس کارت گرافیک نزدید ؟

تصویری از gpu- z قرار بدید . هم چنین با شرایط فعلی زمانی که کارت زیر فشار حداکثری قرار داره ، تصویری ازسربرگ  سنسور ها قرار بدید  .

لینک به دیدگاه

در در 5 اسفند 1398 در 09:31، dmcmrk گفته است :

سلام

اگر پاور گارانتی داره بدید براتون تست کنن.

ویا حداقل یک پاور دیگه رو روی سیستمتون تست کنید .

مشکل فریم دارید و دما پایینه ، چون فرکانس کارت بالا نمیره .

تا به حال اقدام به فلش زدن بایوس کارت گرافیک نزدید ؟

تصویری از gpu- z قرار بدید . هم چنین با شرایط فعلی زمانی که کارت زیر فشار حداکثری قرار داره ، تصویری ازسربرگ  سنسور ها قرار بدید  .

سلام مادربرد و cpu و پاور رو هم عوض کردم امروز میخوام ببرم خدمات گارانتی اواژنگ رویه کیس خودم تست کنن تا ببینن کارت مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

سلام مادربرد و cpu و پاور رو هم عوض کردم امروز میخوام ببرم خدمات گارانتی اواژنگ رویه کیس خودم تست کنن تا ببینن کارت مشکل داره

سلام

یعنی با تعویض این قطعات (مخصوصا پاور ) تغییر رخ نداد ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dmcmrk گفته است :

سلام

یعنی با تعویض این قطعات (مخصوصا پاور ) تغییر رخ نداد ؟

نه اصلا فرقی نکرده

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، حامد 480 گفته است :

الان بایوس کارت رو عوض کنم امکان داره که درست بشه

مگه بایوس رو تغییر داده بودید ؟

کارت دوال بایوس نیست ؟

لینک به دیدگاه

آقا حامد خودت رو اذیت نکن. با این کارها به نتیجه ای نمی رسی. ببین گارانتیش کدوم شرکت هست بده اونا تعمیر کنن. گارانتیش هم تموم شده باشه باز تعمیر می کنن و هزینه اش رو ازت می گیرن. 
دست تعمیرکار و غیره هم نده که تو این زمینه ماشاللا متخصص الکی زیاد داریم و بعد از اینکه کارتت رو گرفتن دو ماه بعدش جنازه کارت رو تحویل میدن بهت. 
برای من بارها پیش اومده که قطعه ای خراب شده باشه و گارانتیش هم تموم شده باشه، باز دادم شرکت گارانتی کننده تعمیر درست حسابی کرده و هزینه تعمیر رو دادم.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

مگه بایوس رو تغییر داده بودید ؟

کارت دوال بایوس نیست ؟

نه بایوس رو دستکاری نکردم نه کارت هم دوال بایوس نیستش

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

آقا حامد خودت رو اذیت نکن. با این کارها به نتیجه ای نمی رسی. ببین گارانتیش کدوم شرکت هست بده اونا تعمیر کنن. گارانتیش هم تموم شده باشه باز تعمیر می کنن و هزینه اش رو ازت می گیرن. 
دست تعمیرکار و غیره هم نده که تو این زمینه ماشاللا متخصص الکی زیاد داریم و بعد از اینکه کارتت رو گرفتن دو ماه بعدش جنازه کارت رو تحویل میدن بهت. 
برای من بارها پیش اومده که قطعه ای خراب شده باشه و گارانتیش هم تموم شده باشه، باز دادم شرکت گارانتی کننده تعمیر درست حسابی کرده و هزینه تعمیر رو دادم.

الان مشکلم اینه که دادم گارانتی اواژنگ گفتن کارت سالمه بعد وقتی که رویه کیس خودم تست میکنم گرافیک تک فن کار میکنه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

سلام آقا یوسف همه تعمیر کار ها مثل هم نیستن درسته بعضی ها سمبل کار هستن ولی ما واقعا با دقت کار می‌کنیم و واقعا وقت میزاریم برای قطعه. 

در 2 دقیقه قبل، حامد 480 گفته است :

الان مشکلم اینه که دادم گارانتی اواژنگ گفتن کارت سالمه بعد وقتی که رویه کیس خودم تست میکنم گرافیک تک فن کار میکنه

خواستی بفرست برات چک کنم کارت را عزیز. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مادربردت چیه ؟  مدل دقیقشو ذکر کنید

بایوس مادربردتو آپدیت کردی ؟  احتمالا مشکل از مادربرد هست که بایوسش اجازه دیتکت کردن کارت رو نمیده و ویندوز هم پیغام PCI BUS میده ...یه اشکالی بین پردازنده مرکزی و مادربرد و کارت گرافیک هست

خودتون شخصا ببرید روی سیستم یکی از دوستانتون تست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...