رفتن به مطلب

کمک فوری مشکل با کارت گرافیکRx580 gigabyte

حامد 480
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

احتمال میدم مشکل از msi after burner. باشه

نرم افزار رو از سیف مود حذف کن و تست کن

تنظیمات بازیت رو هم تست کن

فن های کارت هم رو 45درجه روشن میشه

و دما هم نهایتا تا70 میره

لینک به دیدگاه

در در 4 اسفند 1398 در 20:58، حامد 480 گفته است :

با سلام من به چند روزی هستش که به مشکل با کارت گرافیکم بر خوردم مشکلشم اینه که وقتی کارت گرافیکو رویه سیستم خودم میزارم یکی  از فن هاش روشن نمیشه حتی تویه بازی ،بردم دادم تستش کردن گفتن که کار میکنه  دفه اول که اینطور شد من ویندوزمو عوض کردم روز بعد که سیستمو روشن کردم دیدم که جفت فن ها با هم کار میکنه بعدش دیدم تویه اعلان های ویندوز ده اومده که سیستم رو ریست کن تا مشکل pci bus حل بشه بعد که من ریست کردم دیدم که بازم همینطوری شد .کسی از دوستان ایا به همچین مشکلی برخوده یا نه

سلام

دقیقا از کی اتفاق افتاد چنین چیزی؟ایا موقه ای که تک فن شد همون موقه فهمیدید یا اینکه اتفاقی در کیسو باز کردید و دیدید؟

منم چند روز پیش یه مشکل عجیب برام بوجود اومد که بعد یک ساعت کار سیستم در حالت آماده باش،یدفی فریز میشد،فکر کردم چیزی خراب شده

رفتم دقیق نگاه کردم دیدم،اون ۲۴پین مادر بورد خوب جا نیفتاده بود!همین!حالا نمیدونم چطور از جاش اومد بالاتر ...

سیستمو از برق بکش ،مادر بورد و قسمتی که کارت میچسبونی رو غبار گیری کن (یه فوت بزن تو شیار pci گرافیک)

دندونه های گرافیک و مادر بورد خودتو چک کن ،شاید چند بار در اوردی گذاشتی حالش بدتر شده

لینک به دیدگاه

فعلا دست نگه دارید ، آخه اگه بایوس رو تغییر بدید آواژنگ  گا رانتی رو باطل می کنه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

سلام آقا یوسف همه تعمیر کار ها مثل هم نیستن درسته بعضی ها سمبل کار هستن ولی ما واقعا با دقت کار می‌کنیم و واقعا وقت میزاریم برای قطعه. 

خواستی بفرست برات چک کنم کارت را عزیز. 

سلام میلاد جان. برادر خوبی؟ منظور من همه تعمیرکارها نبودن. من مخلصت هستم و ارادت دارم.
استارتر محترم کار آقا میلاد درسته و من بارها وسایل براش فرستادم و واقعا کارش خوبه. به نظر خوبه که بفرستی چکش کنه. 

لینک به دیدگاه

سلام . دوست عزیز اگر کارتتون مشکلی نداره به احتمال زیاد مشکل از مین هستش و قسمت pci که مشکل ساز شده . بهتره از یه گرافیک دیگه رو سیستم یه تست بگیرید تا از مین مطمئن بشید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام . دوست عزیز اگر کارتتون مشکلی نداره به احتمال زیاد مشکل از مین هستش و قسمت pci که مشکل ساز شده . بهتره از یه گرافیک دیگه رو سیستم یه تست بگیرید تا از مین مطمئن بشید 

سلام  مادر برد مشکلی نداره چون چندتا مادر برد عوض کردم تا الان ولی بازم کارت تک فن کار میکنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

دقیقا از کی اتفاق افتاد چنین چیزی؟ایا موقه ای که تک فن شد همون موقه فهمیدید یا اینکه اتفاقی در کیسو باز کردید و دیدید؟

منم چند روز پیش یه مشکل عجیب برام بوجود اومد که بعد یک ساعت کار سیستم در حالت آماده باش،یدفی فریز میشد،فکر کردم چیزی خراب شده

رفتم دقیق نگاه کردم دیدم،اون ۲۴پین مادر بورد خوب جا نیفتاده بود!همین!حالا نمیدونم چطور از جاش اومد بالاتر ...

سیستمو از برق بکش ،مادر بورد و قسمتی که کارت میچسبونی رو غبار گیری کن (یه فوت بزن تو شیار pci گرافیک)

دندونه های گرافیک و مادر بورد خودتو چک کن ،شاید چند بار در اوردی گذاشتی حالش بدتر شده

سلام الان با پمپ باد ماشین  شیار pci رو تمیز کردم هیچ فرقی نکرد ولی بعد از این که گرافیک رو گذاشتم رویه مادربرد اولش فنش یه تکونی خوردش بعدش نچرخید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، حامد 480 گفته است :

سلام الان با پمپ باد ماشین  شیار pci رو تمیز کردم هیچ فرقی نکرد ولی بعد از این که گرافیک رو گذاشتم رویه مادربرد اولش فنش یه تکونی خوردش بعدش نچرخید

کارت رو یه سیستم دیگه چک کن به صورت کامل با نصب درایور و چندین مرتبه ریستارت ،

اگر مشکلی نبود که ایراد احتمال زیاد از مادربردتون هست یا مشکل نرم افزاریه و ناسازگاری بایوس.

اگر مشکل پابرجا بود ایراد از کارت گرافیک هست و تعمیرکار  کاربلد باید چکش کنه.

با دستت فنها رو بچرخون ببین اونی که معمولا نمیچرخه یه وقت سفت تر از اون یکی فن نیست،فنها باید روون بچرخن.

لینک به دیدگاه

در در 8 اسفند 1398 در 15:48، 8030 گفته است :

کارت رو یه سیستم دیگه چک کن به صورت کامل با نصب درایور و چندین مرتبه ریستارت ،

اگر مشکلی نبود که ایراد احتمال زیاد از مادربردتون هست یا مشکل نرم افزاریه و ناسازگاری بایوس.

اگر مشکل پابرجا بود ایراد از کارت گرافیک هست و تعمیرکار  کاربلد باید چکش کنه.

با دستت فنها رو بچرخون ببین اونی که معمولا نمیچرخه یه وقت سفت تر از اون یکی فن نیست،فنها باید روون بچرخن.

سلام

امروز کارت رو رویه سیستم خودم تست کردن دیدن که خرابه و برام فرستادن گارانتی اواژنگ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...