رفتن به مطلب

فروش پاور 850ocpt در حد

pedi9004
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان. یه پاور 850 گرین سری ocpt در حد برای فروش دارم و کاربریم هم گیم بوده. پاور دارای جعبه و متعلقات کامل و گارانتی تا 1407/6 می باشد.

photo_2020-02-25_06-42-16.thumb.jpg.8766279389884a528f65c8c06d184775.jpg

قیمت  1250(40 درصد زیر قیمت نو)

لینک محصول با گارانتی 130 ماهه:

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp850b-ocpt-overclocking-evo-80plus-platinum-psu-130.html

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

سلام با پاور کول کاستر v750نیمه ماژولار ۱ماه از گارانتیش مونده معاوضه دارید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

سلام با پاور کول کاستر v750نیمه ماژولار ۱ماه از گارانتیش مونده معاوضه دارید

با سلام. نه متاسفانه.

لینک به دیدگاه

سلام. تعداد کابلاشو مینویسید که از هر کدوم چند تا دارید. چون بعضی از پاورا کابلاش ناقصه یا برای خودش نیست.ممنون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

سلام. تعداد کابلاشو مینویسید که از هر کدوم چند تا دارید. چون بعضی از پاورا کابلاش ناقصه یا برای خودش نیست.ممنون

سلام. کابل ها همه متعلق به خودش هست و تمام درگاه های خروجی پاور کابل دارند. اگر درست نگاه کرده باشم. 4 تا sata/molex و 3 تا vga و کابل سی پی یو و مادربورد و یه تبدیل شامل کابل ها هستند.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر استاد. اگر قیمتی که با هم صحبت کردیم حالا یکم بالا و پایینش بنده خریدارم. هر موقع خواستید در خدمتم. البته یه چند روز بعد از عید خرید و فروش انشاالله بهتر میشه از زپان بیماری تا الان همه دارن جنساشونو میفروشن خرید انچنانی نیست تو هیچجا

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

سلام وقت بخیر استاد. اگر قیمتی که با هم صحبت کردیم حالا یکم بالا و پایینش بنده خریدارم. هر موقع خواستید در خدمتم. البته یه چند روز بعد از عید خرید و فروش انشاالله بهتر میشه از زپان بیماری تا الان همه دارن جنساشونو میفروشن خرید انچنانی نیست تو هیچجا

با سلام و عرض ادب. فعلا با توجه به این وضعیت نابه سامان بیماری در کشور فکر میکنم به صلاح است که نه چیزی بفروشیم و نه بخریم. فعلا برای فروش دست نگه داشتم. انشاالله اوضاع که بهتر شد شما در اولویت فروش هستید و قیمت هم بنده 1200 قبلا خدمتتون عرض کردم و همون هم تقدیم میکنم.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در در 19 اسفند 1398 در 20:12، pedi9004 گفته است :

با سلام و عرض ادب. فعلا با توجه به این وضعیت نابه سامان بیماری در کشور فکر میکنم به صلاح است که نه چیزی بفروشیم و نه بخریم. فعلا برای فروش دست نگه داشتم. انشاالله اوضاع که بهتر شد شما در اولویت فروش هستید و قیمت هم بنده 1200 قبلا خدمتتون عرض کردم و همون هم تقدیم میکنم.

دوست عزیز بعضیا نیاز دارن من پاورم سوخته والان پاور ندارم اگه  همه مثله شما فکر کنن که کلاه مون پس معرکست

لینک به دیدگاه

سلام 

اگر تهران هستین

بفرمایین پولو واریز کنم

با پیک برام بفرستین

09357745016 

لینک به دیدگاه

در در 2 فروردین 1399 در 14:42، masihsalib گفته است :

سلام 

اگر تهران هستین

بفرمایین پولو واریز کنم

با پیک برام بفرستین

09357745016 

با سلام. خیر تهران نیستم. فعلا با توجه به شیوع بیماری فروش رو متوقف کردم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

درود

در صورتی که فروشنده باشید خریدارم :)

شماره تماس ، واتس اپ ، تلگرام 09108390991

ویرایش شده توسط hamid6396
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...