رفتن به مطلب

این مادربرد رو پس بدم یا نگه دارم

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من این مادربرد رو امروز از یه نفر تو پرشین تولز بصورت حضوری خریدم ، موقع تحویل متوجه شدم پین های زیر سی پی یو کج هست ، تو همچین مواقعی یک یا چند تا اسلات رم از کار میفته البته ایشون به من اطمینان دادن تمام اسلات های رم کار میکنه ، حالا امدم خونه تست کردم دیدم 2 تا اسلات رم کار نمیکنه و 2 اسلات دیگه کار میکنه و 16 پین زیر سی پی یو کچ هست که 4 ، 5 تاش فکر نمیکنم اصلا صاف بشه ، من این مادربرد رو 450 گرفتم با جعبه و تمام متعلقاتش ، به نظرتون چیکار کنم نگه دارم یا ببرم پس بدم ، این پین های که کج شده ممکنه سیستم بعدا به خاطرش فریز بشه ، الان مادربرد P61 استوک رو بالای 400 میدن این مادربرد کاملا سالم باشه قیمتش بالای  700 یا 800 تومنه ، کلا من از یه اسلات رم بیشتر نمیخوام استفاده کنم فقط میترسم کچ بودن پین ها بعدا باعث مشکل مثل فریز شدن سیستم بشه

IMG_20200225_193616.jpg

01.jpg

لینک به دیدگاه

اکثر پین های پردازنده نقش تغذیه برق رو بر عهده دارن و در اکثر مواقع از بین رفتن حتی چند پین هم اختلالی در عملکرد پردازنده (مگر در پردازنده های ضریب باز در مواقع اورکلاک و زیر فشار رفتن و مصرف بالای برق) مشکلی ایجاد نمیکنه..

اما تعداد پین های اسیب دیده این برد از حد نرمال بیشتر هست و ریسکش بالاتر، باز میتونید پردازنده رو مدتی زیر فشار ببرید اگر مشکلی نبود و با قیمتش هم مشکلی ندارید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

ای بابا اقا حامد شما هم که هر چی میخری یا خرابه یا طرف پولتون رو میخوره -احتمال زیاد بعدا به مشکل میخورید و امکان داره مادربورد بعد یه مدت تصویر نده-یا مادربورد فقط با سی پی یو خودش فقط تصویر بده-یعنی هر سی پی یو روش بندازی تصویر نده -داداش پیشنهاد میکنم شما جنس دست دو خرید نکنی ادم بدشانسی هستی

لینک به دیدگاه

سلام داداش دیگه از بدشانسی هات برامون نمیگی 

من هم همین مشکل رو با برد خودم داشتم دادم یه تعمیر کار صافش کرد البته که دو سه ماه طولکشید اما مال من چهار پنج تا بود 

ممکنه تو آینده برات مشکل ساز بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر فقط کج شده باشن و نشکسته باشن با حوصله میشه درستشون کرد

من از این موارد زیاد درست کردم

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

اگر فقط کج شده باشن و نشکسته باشن با حوصله میشه درستشون کرد

من از این موارد زیاد درست کردم

روی عکس بالا رو بزنید باز میشه به نظرم هیچکدم نشکسته ،چطور باید صافشون کنم ، به نظرتون این مادربرد با این وضعیت چند میارزه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سری پنس دم بازیک هستن با اونا راحت میشه

البته نه راحت راحت

ولی سختم نیست فقط باید دقت داشته باشین و لرزش دستم نداشته باشین که باقی پین ها رو خراب کنید

در مورد قیمتش اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

ای بابا اقا حامد شما هم که هر چی میخری یا خرابه یا طرف پولتون رو میخوره -احتمال زیاد بعدا به مشکل میخورید و امکان داره مادربورد بعد یه مدت تصویر نده-یا مادربورد فقط با سی پی یو خودش فقط تصویر بده-یعنی هر سی پی یو روش بندازی تصویر نده -داداش پیشنهاد میکنم شما جنس دست دو خرید نکنی ادم بدشانسی هستی

به نظر شما این مادربرد با جعبه و متعلقات 420 ارزش داره ، اگر هم بخوام بفروشم با CPU 2500K که روش کار میکنه میفروشم ، الان این برد با جعبه و پنل و متعلقاتش 800 هست این آقا به من داده 420 ارزش داره نگه دارم یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

مدل مین بورد چیه؟

P8Z68-V

با جعبه و پنل و کابل 

لینک به دیدگاه

مادربرد رو پس دادم تشکر از راهنمایی دوستان عزیز 🌹

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

مادربرد رو پس دادم تشکر از راهنمایی دوستان عزیز 1f339.png

به سلامتی میخواستم بیام و بگم پس بدین که خداروشکر دوستان خیلی زودتر از بنده راهنماییتون کرده بودن.

ولی یه مورد داخل تاپیک بود راجب قیمت. بنده مادربرد خودم H81 با تمام متعلقات رو 350 گذاشتم کسی نخرید فکرمیکنم راجب قیمت اشتباه کردید درکل جنسی اگر تهیه کردید و مشکل داشت به قیمتش فکرنکنید و سریعا پس بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...