رفتن به مطلب

مانیتور جی پلاس ایرانی یا vizta

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

کسی از کیفیت ساخت و تصویر مانیتور جی پلاس اطلاعی داره ؟

قیمت و مشخصاتش جالب به نظر میرسه

توی نت گشتم  مانیتور ویزتا (vizta) پیدا کردم که دقیقا شبیه مانیتور جی پلاسه

هرچی سرچ کردم اطلاعاتی در مورد شرکت vizta پیدا نکردم، کسی اطلاعاتی از این برند داره؟

https://goldiran.plus/Product/GDM-245JN/مانیتور_24_اینچ_جی_پلاس_مدل_245JN

https://www.newegg.com/vizta-v24cdh1-23-8-full-hd/p/N82E16824721010?&quicklink=true

https://www.digikala.com/product/dkp-2537395/مانیتور-جی-پلاس-مدل-245jn-سایز-24-اینچ

1.jpg

1plus.jpg

2.jpg

2plus.jpg

ویرایش شده توسط Milad.Milad
لینک به دیدگاه

شخصا كار نكردم ولي بنظرم به نسبت قيمت عملكرد خوبي بهتون بده

لینک به دیدگاه

پنل های گرید بسیار پایین چینی یا پنل هایی که کمپانی های بزرگ روی مانیتور هاشون استفاده نمیکنند .

#مونتاژ ملی

لینک به دیدگاه

چرا اعتماد به نفس نداریم مایرانی ها چرا عادت داریم از محصولات خودمون فرار کنیم چرا اعتماد نمیکنیم چرا عادت داریم از خودمون بد بگیم محصولی رو استفاده و تست نکرده به صرف ایرانی بودنش بکوبیم چین هم مثل ما بود اما مردمش بر خلاف ایرانی ها رفتار کرد تا شد این چینی که هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، milad-over گفته است :

چرا اعتماد به نفس نداریم مایرانی ها چرا عادت داریم از محصولات خودمون فرار کنیم چرا اعتماد نمیکنیم چرا عادت داریم از خودمون بد بگیم محصولی رو استفاده و تست نکرده به صرف ایرانی بودنش بکوبیم چین هم مثل ما بود اما مردمش بر خلاف ایرانی ها رفتار کرد تا شد این چینی که هست

مشکل اینجاست که اینم چینیه فقط ساخت ایرانش کار داخله مثل گرین 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، milad-over گفته است :

چون وقتی اجناس بنجل چینی به اسم تولید داخل مونتاژ میکنند تعرفه واردات اجناس باکیفیت بالا میره و قضیه خودرو تکرار میشه.

ویرایش شده توسط Milad.Milad
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

مشکل اینجاست که اینم چینیه فقط ساخت ایرانش کار داخله مثل گرین 

همون ساخت ایرانشم تولید چین است

لینک به دیدگاه

1 hour ago, ali-0098 said:

همون ساخت ایرانشم تولید چین است

حالا انگار قطعات بزرگ دنیا رو امریکا میسازه!! همونم میدن چین واسشون بسازه ارزونتر در بیاد ، مشکل اینه این وسط جنس درجه 1،2،3 هست این وسط که ایران میره سراغ درجه 3 که ارزونتر در بیاد ، کیفیت قربانی سود بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، fatide گفته است :

حالا انگار قطعات بزرگ دنیا رو امریکا میسازه!! همونم میدن چین واسشون بسازه ارزونتر در بیاد ، مشکل اینه این وسط جنس درجه 1،2،3 هست این وسط که ایران میره سراغ درجه 3 که ارزونتر در بیاد ، کیفیت قربانی سود بیشتر میشه

ولی در موارد مشابه (مثال برند مسترتک که تقریبا یک سالی ازش استفاده کردم) کیفیت بسیار عالی بود و هیچ احساس ضعفی در پنلش نکردم

همون باعث شد دیدم نسبت به تمام مانیتور های ایرانی مثبته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو ایران خرید جنس ایرانی تبدیل به موضوع ایدئولوژیک شده. ینی میشه نظر سیاسی طرف رو  با تقریب خوبی حدس زد که میگه بخریم یا نخریم.

بخاطر این استثنا برای خرید جنس ایرانی بهتره بجای سوال تو فروم یا از نزدیکانت که خریدن سوال کنی یا اگه امکانش هست خودت بری از نزدیک ببینی. یا انقدر وایسی ملت بخرن (تعداد افراد زیادی) و از رو برآیند نظرات بدونی خوبه یا بده.

مثلا برند گرین رو می دونیم میشه بهش اعتماد کرد ( کیس و پاور) چون سابقه بسیار طولانی داره. اما بقیه برندها یا باید خودت شخصا استقاده کرده باشی یا از دوست و آشنا بپرسی یا منتظر بشی انقدر استفاده فراگیر بشه بتونی از برآیند نظرات به جمع بندی برسی.

برای مانیتور توصیه می کنم از نزدیک بری ببینی در غیر این صورت اگه بخری ریسک کردی.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

خوب فلسفه وجود فروم اینه که با پرسیدن از هم دیگه و بهره مندی از تجارب دیگران  بدون دیدن کالا از نزدیک بتونیم از کیفیت و ارزش خریدش مطلع بشیم

البته موضوعی که متاسفانه با نظراتی گاها متعصبانه و افرادی که کالارو از نزدیک استفاده نکردن (حالا چه در جهت + یا - ) ممکنه کمی باعث گمراهی بشه

ولی در کل بنظرم پرسش در فروم از افرادی که میدونیم تجربه استفاده از وسیله ای رو دارن میتونه چه بسا دید بهتری به کالا به نسبت اینکه خودمون از نزدیک ببینیم بهمون بده چون بلاخره کسی که مدتی از کالا عملی استفاده کرده قطعا دید جامع تری داره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

من علتم رو گفتم. بند اول.

کالاهای ایرانی که استفاده اش فراگیر نشده تو شرایط حاضر شخصا من نمی تونم به نظرات تو فروم اعتماد کنم. نظرات بیشتر ایدئولوژیک هست تا فنی.

شخصا می رم از نزدیک می بینم یا وایمیسم استفاده ازش فراگیر بشه و جواب پس بده.

این نظر منه. شاید شما مخالف باشی که اختلاف نظر طبیعیه.

لینک به دیدگاه

درود

من نظر شخصیم رو میدم پس خواهشا جبهه گیری نکنید!

چیزی که من از استفاده محصولات ایرانی دریافتم اینه که این محصولات که ذاتا چینی هستند و اینجا مونتاژ میشن 2 حالت دارند :  حالت اول اینه که از همون اول افتضاح هستند و البته این افتضاح بودن رو اهل فن می فهمند نه کاربران معمولی پس نظرات متفاوت هست و باید نظر اهل فن رو بدونید یعنی کسایی که از اون وسیله حالا هرچی که باشه به صورت تخصصی استفاده می کنند و یا در مورد اون تخصص کافی رو دارند و میتونن خوب و بدش رو تشخیص بدن ! حالا چرا اینو میگم ، چون مثلا رو همین قضیه مانیتور یه محصول فرضا داخلی رو من توسط چند نفر تست کردم ( از همون نگاه اول ایرادش مشخص بود!) و همه نظرشون مثبت و خوب بود و متوجه ایرادش نبودند چرا چون از مانیتور همون تصویری که میده رو می فهمند و از جزئیات فنی اطلاعی ندارند حالا منظورم صرفا رفرش ریت و اینا چیزا نیست بلکه نوع نمایش تصویر، یکنواختی رنگ ها ، روشنایی  ، کنتراست ، طیف های رنگی و ... هست خب حالا اگه اون افراد بیان در مورد این محصول نظر بدن همه میگن عالیه و حرف نداره ولی اگه من نظر بدم میگم یک افتضاح به تمام معناست و اون مانیتور بیشتر بدرد سیستم های مانیتورینگ امنیتی میخوره تا برای استفاده کاربران؟!

حالت دوم هم اینه که این کالا اول بدرستی کار میکنه و مشکل خاصی نداره ولی بعد از یه مدت استفاده دچار افت کیفیت میشه و بعضا اگه دچار ایراد فنی هم بشه به راحتی قابل تعمیر نیست و ممکنه حتی قطعاتش گیر نیاد!

حالا سوای این دو حالت یه حالت سوم هم هست که تقریبا داره از بین میره و اون اینه که یه محصول واقعا تولید داخل هست ( منظورم مانیتور نیست!) و واقعا با کیفیت هم تولید میشه ولی از اونجایی که شرکت های مونتاژ کار  یا وارد کننده زورشون بیشتره و زد و بند خوبی با یه عده دارند میان همون آشغال های چینی رو وارد و مونتاژ می کنند و با تبلیغات دروغین یا قیمت های کاذب بازار رو بدست می گیرند و اون تولید کننده رو از میدون به در میکنند و وقتی بازار دست خودشون افتاد اون موقع با اجناس بی کیفیتشون تو بازار جولان میدن و چون برچسب تولید داخلی هم روشون خورده ، جلوی واردات کالای با کیفیت رو هم میگیرند و کلا همه جوره به نفع خودشون میشه و در ضمن عمرا اگه خودشون از این محصولات استفاده کنند و در عوض با پولی که از این راه به جیب میزنن میرن و بهترین برندها رو خرید می کنند.

یکی از نمونه های محصول بی کیفیت همین خوردروهای داخلیه که خود همین خودرو سازان هم سوار محصولات تولیدی خودشون نمیشن و اما ملت همیشه در صحنه برای خرید این آشغال ها حتی برای تحویل 2 سال دیگه اشون هم صف می بندن و به قیمت های گزاف پیش خرید می کنند هر چند بعد از دو سال که طرف اسب پیش خرید کرده میان به جاش الاغ یا قاطر البته همراه با دریافت مابه التفاوت قیمت دلاری و ... بهش تحویل میدن!

هیچ کس منکر این نیست که الآن با کیفیت ترین محصولات هم خیلیاشون تو چین تولید میشه ولی مشکل اینه که وارد کننده یا تاجر ایرانی برای اینکه زودتر به ویلاهای چند هزارمتریش تو کانادا و یا دیگر کشورها و خودروهای چندین میلیاردیش برسه میره و آخرین گرید اون کالا رو سفارش میده تا با کمترین هزینه واردش کنه و بعد با بالاترین قیمت و البته یه 50 تومن کمتر از کالاهای با کیفیت اون رو بفروش برسونه و اینه که نتیجه میگیریم خرید چنین کالاهایی با برچسب تولید داخلی ، حماقت محضه و اتفاقا از اینا نباید خرید تا ورشکسته بشن تا از این غلطا نکنند ولی خب مثل همیشه مردم حامی اینا هستند و کاریش هم نمیشه کرد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

مثلا برند گرین رو می دونیم میشه بهش اعتماد کرد ( کیس و پاور) چون سابقه بسیار طولانی داره. اما بقیه برندها یا باید خودت شخصا استقاده کرده باشی یا از دوست و آشنا بپرسی یا منتظر بشی انقدر استفاده فراگیر بشه بتونی از برآیند نظرات به جمع بندی برسی.

برای مانیتور توصیه می کنم از نزدیک بری ببینی در غیر این صورت اگه بخری ریسک کردی.

1575798804238.gif.d46036961b8a4f1ea371147cfab3dc62.gif

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

منم سوال دوستمون رو دارم؟

از بحث ایرانی و خارجیش گذشته کسی واقعا این مانیتور رو داره یا از نزدیک دیده بتونه بگه کیفیتش چطوره؟؟

(البته امیدوارم پنلش با اون ماینتور vizta یکی نباشه چون brightness 160 cd/m2 و Response Time  6ms عملا رده خارجه!!!!

از dci-p3 هم نتونستم چیزی پیدا کنم ولی با این اوصاف فکر کنم زیر 70 درصد باشه!!!)

.

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان این مانیتور رو داشتیم و به عنوان نمونه باز کردیم تست کنیم بصورت خلاصه 

خصوصیات مثبت :

- قیمت مناسب

- طراحی ظاهری نسبتا عالی

خصوصیات منفی :

- کیفیت پنل اونطور که باید باشه و انتظار میره نیست 

- زاویه دید مثل بقیه IPS های برند نیست 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

دوستان این مانیتور رو داشتیم و به عنوان نمونه باز کردیم تست کنیم بصورت خلاصه 

خصوصیات مثبت :

- قیمت مناسب

- طراحی ظاهری نسبتا عالی

خصوصیات منفی :

- کیفیت پنل اونطور که باید باشه و انتظار میره نیست 

- زاویه دید مثل بقیه IPS های برند نیست 

ممنون عزیز...

والا برای یک کاربر طراحی در درجه چندمه و بیشتر کیفیت پنل مهمه...با این اوصاف به نظرتون کیفیت پنل مانیتورهایی نظیرasus vc239h بهتر از اونه؟؟

لینک به دیدگاه

در در 9 اسفند 1398 در 03:26، milad-over گفته است :

عزیز من خودت رو گول میزنی واقعا؟هر جنسی اسم ایرانی بهش میدن شماها میان دوباره از اول همین حرفارو میگین. بابا به پیر به پیغمبر این مملکت تو کامپیوتر این موضوعات هییییییییییییییییییچی از خودش نداره.
ساخت رده پایین چین_مونتاژرده پایین تر ایران.والسلام.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

عزیز من خودت رو گول میزنی واقعا؟هر جنسی اسم ایرانی بهش میدن شماها میان دوباره از اول همین حرفارو میگین. بابا به پیر به پیغمبر این مملکت تو کامپیوتر این موضوعات هییییییییییییییییییچی از خودش نداره.
ساخت رده پایین چین_مونتاژرده پایین تر ایران.والسلام.

شاید باورتون نشه ولی من حدود 7 سال پیش که اولین سیستمو بستم برا خودم مانیتور sync master p22500 سامسونگ 21.5 اینچ خریدم به معنای واقعی کلمه شعار touch of color رو محقق کرد.هنوز که هنوزه بعد از عوض کردن کیس و این داستانا دلم نیومده مانیتور رو عوض کنم چون کیفیت پشتشه .هنوز بعد این همه مدت صفحه تاچ منو و تنظیم رنگ و ... آخ نگفته.ولی در کل ریسک نکنین با سمت این برند ها رفتن پول زور بدین به سامسونگ ال اجی به اینا ندین

لینک به دیدگاه

دوستان تا کیفیت تصویر این مانیتورهارو از نزدیک ندیدید خرید نکنید . مانیتور 32 اینچ منحنی مسترتک رو اونقدر تعریف کردن که بنده از مقداد آی تی خرید کردم . رسید دستم و شانسی که آوردم و خداروشکر میکنم بابتش مانیتور هم ایراد داشت هم اینکه دست دوم و کارکرده برام فرستاده بودن که منم موقع بازکردنش کامل فیلم گرفته بودم که راحت تونستم ثابت کنم ایراداتش رو . اصلا اون چیزی که میگفتن نبود و از نظر من کاملا یه مانیتور معمولی بود با اون همه خصوصیاتی که داشت . پسش دادم و دیگه هم موجود نبود تونستم پولمو پس بگیرم 

حتما و حتما قبل از خرید کیفیتش رو از نزدیک بررسی کنید چون دیگه بعد خرید پشیمونیش فایده ای نداره . اگر بد دربیاد یا باید با ضرر بفروشیش بره یا لذت استفاده از اون مانیتور برای آدم مثل زهر مار میشه . 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

دوستان تا کیفیت تصویر این مانیتورهارو از نزدیک ندیدید خرید نکنید . مانیتور 32 اینچ منحنی مسترتک رو اونقدر تعریف کردن که بنده از مقداد آی تی خرید کردم . رسید دستم و شانسی که آوردم و خداروشکر میکنم بابتش مانیتور هم ایراد داشت هم اینکه دست دوم و کارکرده برام فرستاده بودن که منم موقع بازکردنش کامل فیلم گرفته بودم که راحت تونستم ثابت کنم ایراداتش رو . اصلا اون چیزی که میگفتن نبود و از نظر من کاملا یه مانیتور معمولی بود با اون همه خصوصیاتی که داشت . پسش دادم و دیگه هم موجود نبود تونستم پولمو پس بگیرم 

حتما و حتما قبل از خرید کیفیتش رو از نزدیک بررسی کنید چون دیگه بعد خرید پشیمونیش فایده ای نداره . اگر بد دربیاد یا باید با ضرر بفروشیش بره یا لذت استفاده از اون مانیتور برای آدم مثل زهر مار میشه . 

دقیقا!!

منم همین رو میگم..

الان مثلا اگه به صفحه سری  گمینگ msi هم سر بزنی از هر 5 تا نظر حداقل یه نفر هم بد گفته ولی توی صفحات این مانیتور فقط به طرز مشکوکی فقط تعریف و تمجید هست...

ضمن اینکه مانتیور به شدت به همون مانیتور vizta که دوستمون گفتن نزدیکه( یعنی حتی پیچ و بست پشت مانیتور هم عین اونه)به طوری که اگه پنل اون روش باشه واقعا افتضاحه!!!

به خاطر همین میگم باید بچه هایی که واقعا از این مانیتور استفاده کردند نظر بدن تا بشه اعتماد کرد!!!

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mehdy گفته است :

دقیقا!!

منم همین رو میگم..

الان مثلا اگه به صفحه سری  گمینگ msi هم سر بزنی از هر 5 تا نظر حداقل یه نفر هم بد گفته ولی توی صفحات این مانیتور فقط به طرز مشکوکی فقط تعریف و تمجید هست...

ضمن اینکه مانتیور به شدت به همون مانیتور vizta که دوستمون گفتن نزدیکه( یعنی حتی پیچ و بست پشت مانیتور هم عین اونه)به طوری که اگه پنل اون روش باشه واقعا افتضاحه!!!

به خاطر همین میگم باید بچه هایی که واقعا از این مانیتور استفاده کردند نظر بدن تا بشه اعتماد کرد!!!

دقیقا همینه که میگین.

در کل بهترین مانیتور ها همون برندای سامسونگ الجی هستن تو رنج قیمتی که ما میتونیم بخریم.سمت برند های فیک و متفرقه نرین که پشیمون میشین

لینک به دیدگاه

تازه من n سال پیش مانیتورم رو خریدم زمان پاسخ گوییش 2 میل هست مانیتور الان 3700 ال جی داره هنوز 5 میل میزنه ببین ایرانیا(چینی)چطورن دیگه

لینک به دیدگاه

از سال 96 میخوام مانیتور بخرم ولی هنوز نتونستم😑 خودم یک مانتیور ال جی 20 اینچ دارم که 20-30 تا پیکس سوخته داده، ولی بعد از 9 سال هنوز کار میکنه، و کیفیت پنلش فوق العادست، قبل از این مانیتور ال سی دی سام سونگ داشتم، که بعد از خریدن این ال جی واقعا یک پیشرفت بود برام از لحاظ کیفیت و نمایش رنگ ها... حالا سوال من این است، که  واقعا این مانیتور های زیر کیفیت مطلوب رو دارند بعد از خرید حس دهن سوخته نده و یک عقب گرد نشه برامون؟!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/master-tech/mastertech-mp220hs-22-inch-monitor-222082.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/master-tech/mastertech-vx245-24-inch-monitor-222081.html

لطفا فکر کنید دارید برای خودتون میخرید و از ته قلبی اگر پیشنهاد میدید تا بخرم؟ اگر کیفیت مطلوب نسبت به مانتیور خودم رو ندارند تا نخرم!

ممنون!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

از سال 96 میخوام مانیتور بخرم ولی هنوز نتونستم😑 خودم یک مانتیور ال جی 20 اینچ دارم که 20-30 تا پیکس سوخته داده، ولی بعد از 9 سال هنوز کار میکنه، و کیفیت پنلش فوق العادست، قبل از این مانیتور ال سی دی سام سونگ داشتم، که بعد از خریدن این ال جی واقعا یک پیشرفت بود برام از لحاظ کیفیت و نمایش رنگ ها... حالا سوال من این است، که  واقعا این مانیتور های زیر کیفیت مطلوب رو دارند بعد از خرید حس دهن سوخته نده و یک عقب گرد نشه برامون؟!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/master-tech/mastertech-mp220hs-22-inch-monitor-222082.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/master-tech/mastertech-vx245-24-inch-monitor-222081.html

لطفا فکر کنید دارید برای خودتون میخرید و از ته قلبی اگر پیشنهاد میدید تا بخرم؟ اگر کیفیت مطلوب نسبت به مانتیور خودم رو ندارند تا نخرم!

ممنون!

دوست عزیز من باشم نمیخرم.خودم یه مدت خیلی درگیر مسترتک بودم برای pc جدید ولی بیخیال شدم همون ال جی رو نگه دار پول سیو کن یه benq یا برندای معتبر دیگه.درسته ماها پولمون نمیرسه چیز درس درمون بخریم ولی سعی کن پولو برسونی 3200 تو تخفیفا لیون مورد خوب ال جی یا مشابه پیدا میشه 22 یا 24 اینچ

ویرایش شده توسط lordinvo1380
گ
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...