رفتن به مطلب

مانیتور جی پلاس ایرانی یا vizta

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 9 اسفند 1398 در 03:26، milad-over گفته است :

چرا اعتماد به نفس نداریم مایرانی ها چرا عادت داریم از محصولات خودمون فرار کنیم چرا اعتماد نمیکنیم چرا عادت داریم از خودمون بد بگیم محصولی رو استفاده و تست نکرده به صرف ایرانی بودنش بکوبیم چین هم مثل ما بود اما مردمش بر خلاف ایرانی ها رفتار کرد تا شد این چینی که هست

الکی شعاریش نکنید ایشون مصرف کننده هست و نیازمند کالای در خور

من خودم یدونه اکبند واسه مشتری گرفتم همه چیش اوکی بود ولی روشن نمیشد

جالبه یک ویدئو یا فیلم از این محصول من ندیده بودم و نیست!!

ویرایش شده توسط hosseingamer
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

از سال 96 میخوام مانیتور بخرم ولی هنوز نتونستم1f611.png خودم یک مانتیور ال جی 20 اینچ دارم که 20-30 تا پیکس سوخته داده، ولی بعد از 9 سال هنوز کار میکنه، و کیفیت پنلش فوق العادست، قبل از این مانیتور ال سی دی سام سونگ داشتم، که بعد از خریدن این ال جی واقعا یک پیشرفت بود برام از لحاظ کیفیت و نمایش رنگ ها... حالا سوال من این است، که  واقعا این مانیتور های زیر کیفیت مطلوب رو دارند بعد از خرید حس دهن سوخته نده و یک عقب گرد نشه برامون؟!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/master-tech/mastertech-mp220hs-22-inch-monitor-222082.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/monitor/master-tech/mastertech-vx245-24-inch-monitor-222081.html

لطفا فکر کنید دارید برای خودتون میخرید و از ته قلبی اگر پیشنهاد میدید تا بخرم؟ اگر کیفیت مطلوب نسبت به مانتیور خودم رو ندارند تا نخرم!

ممنون!

اگر اهل بازیهای آنلاین و سریع نیستی بنده پیشنهاد میدم در مورد مانیتورهای استوک هم نیم نگاهی داشته باشی . میتونم چند مدل بهتون پیشنهاد بدم که از خریدشون به هیچ عنوان پشیمون نخواهید شد مثلا این دو نمونه 

dell p2418d   این مانیتور 2k هست و پنل ips و بسیار بسیار باکیفیت 

hp e273q   اینم 2k هست و پنل ips و مثل مدل بالایی بسیار باکیفیت 

برای فول اچدی هم این مدل خوبه  

dell u2417h 

hp z24i هم رزولیشنش 1920*1200 هست . پنل ips و باکیفیت خوب . فقط یه مقدار یوقور هستش 

صبر کنید موضوع کرونا حل بشه گیرتون میاد . الان به خاطر بسته شدن واردات بعید میدونم گیر بیان 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

اگر اهل بازیهای آنلاین و سریع نیستی بنده پیشنهاد میدم در مورد مانیتورهای استوک هم نیم نگاهی داشته باشی . میتونم چند مدل بهتون پیشنهاد بدم که از خریدشون به هیچ عنوان پشیمون نخواهید شد مثلا این دو نمونه 

dell p2418d   این مانیتور 2k هست و پنل ips و بسیار بسیار باکیفیت 

hp e273q   اینم 2k هست و پنل ips و مثل مدل بالایی بسیار باکیفیت 

برای فول اچدی هم این مدل خوبه  

dell u2417h 

hp z24i هم رزولیشنش 1920*1200 هست . پنل ips و باکیفیت خوب . فقط یه مقدار یوقور هستش 

صبر کنید موضوع کرونا حل بشه گیرتون میاد . الان به خاطر بسته شدن واردات بعید میدونم گیر بیان 

ممنون عزیز...اگر صبر کنم قیمتاشون چطوری میشه؟

بازی انلاین هم دیگه بعید بدونم بازی کنم دیگه سن و سال داره میره بالا....دیگه بیشتر فقط بازی های داستانی انجام میدم :D

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۹ در 18:15، Milad.Milad گفته است:

درود بر دوستان

باید میزدی آشغالی دیگر از جی پلاس؟!

سال گذشته همین موقع ها بود که متاسفانه به دلیل عدم وجود یه برند معتبر و درست حسابی توی بازار مجبور شدیم مثلا بین و بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم و متأسفانه برای دو تا از فامیل دو تا تلویزیون 50 اینچ جی پلاس مضخرف آشغال خریداری کردیم که در مدت کمتر از یک ماه ابتدا یکی و بعد از اون هم اون یکی به فنا رفتن و اولی که کلا به فنای کامل رفت و بلا استفاده شد و پس از چند ماه معطلی و هزاران بار تماس و پاس دادن های مرسوم متاسفانه مبلغ خرید تلویزیون رو با ضرر و یک میلیون زیر قیمتی که چند ماه پیش خرید کرده بودیم پرداخت کردن و اون تلویزیون یکی هم همچنان که در حال نگارش این پست هستم ، منتظر ارائه آپدیت برنامه از سوی شرکت به جهت رفع مشکلش هست و خلاصه بگم با این برند آشغال اعتبار و دانشمون زیر سوال رفت البته جای شکرش اینجاست که من تاکید صد در صدی روی این برند نداشتم و حتی به خریدارها گفتم که ممکنه تو زرد از آب در بیاد و با تصمیم خودشون خرید کنند که متأسفانه تو زرد هم از آب در اومد اونم نه یکی بلکه دو تاش!

به نظر من بهتره که تولید کننده ( یا بهتر بگم مونتاژ کننده جنس آشغال چینی درجه چندم ) داخلی در کارخونه اش رو گل بگیره و کارکنانش هم بیکار بشن تا اینکه اجناس آشغالش رو به میلیون ها نفر آدم بندازه و اونا رو متضرر کنه و در نهایت خدای کارکنانش بزرگه و به هر حال یه جایی مشغول به کار میشن ولی در عوض مردمی که پولشون رو با بدبختی جمع میکنن تا یه وسیله بگیرن ، دیگه با خرید این محصولات بیچاره نمیشن؟! تنها راه هم نه به خرید محصولات داخلی هست!

یه دوستی تو پست های گذشته نوشته بود که چین مثل ایران بود ملتش حمایت کردن تا به اینجا رسید و... و ما ایرانی ها هم باید اونطوری باشیم و... ، بابا اونا اگه آشغال میسازن اون به مردم بیگانه میندازن نه خودی ولی اینجا بر عکسه میگردن ببینن کدوم محصول خوب در اومده ، اونو میدن کشورهای دوست و برادر و آشغالش رو میندازن به خودی ، این ها خون آشامن ، خون ملت رو میمکن ، به خدا حیفه یه هزار تومنیه بی ارزشه که آدم بخواد خرج این محصولات آشغال و بدرد نخور بکنه... .

ویرایش شده توسط Ehsan.k
حذف کلمه های نامناسب و ضد اخلاق عمومی
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۲۰ در 01:02، DPSYS گفته است:

درود بر دوستان

باید میزدی آشغالی دیگر از جی پلاس؟!

سال گذشته همین موقع ها بود که متاسفانه به دلیل عدم وجود یه برند معتبر و درست حسابی توی بازار مجبور شدیم مثلا بین و بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم و متأسفانه برای دو تا از فامیل دو تا تلویزیون 50 اینچ جی پلاس مضخرف آشغال خریداری کردیم که در مدت کمتر از یک ماه ابتدا یکی و بعد از اون هم اون یکی به فنا رفتن و اولی که کلا به فنای کامل رفت و بلا استفاده شد و پس از چند ماه معطلی و هزاران بار تماس و پاس دادن های مرسوم متاسفانه مبلغ خرید تلویزیون رو با ضرر و یک میلیون زیر قیمتی که چند ماه پیش خرید کرده بودیم پرداخت کردن و اون تلویزیون یکی هم همچنان که در حال نگارش این پست هستم ، منتظر ارائه آپدیت برنامه از سوی شرکت به جهت رفع مشکلش هست و خلاصه بگم با این برند آشغال اعتبار و دانشمون زیر سوال رفت البته جای شکرش اینجاست که من تاکید صد در صدی روی این برند نداشتم و حتی به خریدارها گفتم که ممکنه تو زرد از آب در بیاد و با تصمیم خودشون خرید کنند که متأسفانه تو زرد هم از آب در اومد اونم نه یکی بلکه دو تاش!

به نظر من بهتره که تولید کننده ( یا بهتر بگم مونتاژ کننده جنس آشغال چینی درجه چندم ) داخلی در کارخونه اش رو گل بگیره و کارکنانش هم بیکار بشن تا اینکه اجناس آشغالش رو به میلیون ها نفر آدم بندازه و اونا رو متضرر کنه و در نهایت خدای کارکنانش بزرگه و به هر حال یه جایی مشغول به کار میشن ولی در عوض مردمی که پولشون رو با بدبختی جمع میکنن تا یه وسیله بگیرن ، دیگه با خرید این محصولات بیچاره نمیشن؟! تنها راه هم نه به خرید محصولات داخلی هست!

یه دوستی تو پست های گذشته نوشته بود که چین مثل ایران بود ملتش حمایت کردن تا به اینجا رسید و... و ما ایرانی ها هم باید اونطوری باشیم و... ، بابا اونا اگه آشغال میسازن اون به مردم بیگانه میندازن نه خودی ولی اینجا بر عکسه میگردن ببینن کدوم محصول خوب در اومده ، اونو میدن کشورهای دوست و برادر و آشغالش رو میندازن به خودی ، این ها خون آشامن ، خون ملت رو میمکن ، به خدا حیفه یه هزار تومنیه بی ارزشه که آدم بخواد خرج این محصولات آشغال و بدرد نخور بکنه... .

به اون دوستمون این رو هم باید متذکر بشیم، چین واقعا تولید میکنه نه مونتاژ! یکبار دیگه تولییییییییییییییییییییید نه مونتاژ!
بعضی ها عین کبک سرشون رو میکنن زیر برف!!!!! اول اینکه قرار نیست تو هر کشوری مردمش فقط تولید کشور خودشون رو بخرن و استفاده کنن
همین الان تو خود چین بیشترین فروش مربوط به گوش های آیفونه این همه هم تولید کننده موبایل درجه یک دارن هووآوی، شیائومی، اوپو، ویو و...
به جای اینکه احساسی صحبت کنیم بهتره یکم اطلاعاتمون رو بیشتر کنیم! الان تو خونه ها کسی فرش هندی میبینه؟ همه ایرانی میخرن چون خوبه کیفیتش
جنس با کیفیت تولید کن مردم خودشون با افتخار میخرن! نه اینکه به اسم تولید ملی سوء استفاده کنن. لعنت به جی پلاس و تمام شرکت هایی که با این حیله 
جیب ملت رو خالی میکنن!

ویرایش شده توسط Ehsan.k
حذف کلمه های نامناسب و ضد اخلاق عمومی
لینک به دیدگاه

یکی از همکارا میگه اداپتور جی پلاس تو بازار نیست درسته؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۱۹ در 18:15، Milad.Milad گفته است:

ببخشید ولی این ها حتی تبلیغ درست هم بلند نیستن انجام بدن اومده عکس یه بازی شوتر رو گذاشته اصلا معلوم نیست چی هست ! ایسوز برای هر مانیتورش یه صفحه مخصوص درست کرده توضیحاتشو کامل نوشتِ

مونتاژشون مثل تبلیغشونه

ویرایش شده توسط Ehsan.k
حذف کلمه نامناسب
لینک به دیدگاه

تجربه خودمو بگم، حتی الامکان، تا جایی که میتونید، جنس ساخت ایران نخرید. از خوراکی گرفته، تا ماشین، تا حتی لباس و پوشاک و قطعه الکترونیکی و غیرو. حرف من نه اینکه لزوما جنس ساخت ایران بد باشه. نه، ممکنه خیلی هم خوب باشه ولی وقتی خارجیش هست، اون در اولویته، تا نسبت به کالای ایرانی.

البته این یه چک سفید امضا نیست چون بسیاری از محصولات خارجی هم هستن که الان همچین تعریفی ندارند. اگر جنس ساخت ایرانی بود که در خارج بررسی شده بود و قابل قبول بود، اونم خوبه. اگر محصول خارجی هم در نظر دارید اونم بررسی هاش رو بخونید و بعد بخرید.

ولی در مورد مانیتور، تا به امروز حتی یک مورد مانیتور ساخت ایران که ارزش خرید داشته باشه رو ندیدم. و اگر به کسی مانیتور ایرانی پیشنهاد دادم، نه از سر خوب بودن اون مانیتور، بلکه به دلیل فقدان وجود محصول خارجی در اون رنج قیمت بوده. یعنی ناچاری اگر دیگه دستت به هیچی نمیرسه، مانیتور ایرانی بخر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...