رفتن به مطلب

بیرون پریدن از بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.یه مدتی هست بازی hit,aman 2 رو که بازی میکنم یهو مکث میکنه و میپره بیرون و هیچ خطایی هم روی صفحه نمیاد.وقتی از کنترل پنل به قسمت security and maintance میرم یه تعداد خطای تکراری مربوط به اون بازی و یه خطای سخت افزاری مینویسه که عکسش رو گذاشتم.قبل از این با چنتا بازی مانند ندای وظیفه یا اسنایپر یا تامرایدر هم بازی کردم اما همچین چیزی اتفاق نیفتاد.اما در بازی هیتمن مجبور شدم پاکش کنم.البته یک یا دوبار هم در بازی شتاب در شهر2  همچین اتفاقی افتاد.الان من نمیدونم اینا مربوط به بازی میشه یا مشکل سخت افزاری هست؟

سیستم:

گرافیک rtx 2060                          پردازنده: i5 9400f                   رم:16 گیگ geil 2400      

1.thumb.png.b5676016f81bdb3e0cd2b5cb192a61a2.png2.thumb.png.572f9e6d8276ad4cae38390906d92780.png3.thumb.png.a4add04d5583113647eaf89d9bf59220.png

لینک به دیدگاه

سلام

چه پاوری دارید ؟ اورکلاک کردید قطعات رو ؟ دمای cpu/gpu چقدرِ ؟ 

لینک به دیدگاه

منم همچین مشکلی با division 2  دارم به تازگی ..با نصب افتر برنر فهمیدم cpu یه لحضه 100% میشه  این بیرون پریدن هم رندوم هست بگیر نگیر داره (cpu 3.3 بوده کمی اور کردم شده 4.6😊)

یبار میارم 4.4 ببینم مشکل حل میشه یا نه

لینک به دیدگاه

این مشکل تو بازی‌های dx12 وجود داره و مربوط به درایور و ویندوز هستش. اگه بازیdx11 داره رو اون حالت تست کنید

لینک به دیدگاه

Try disabling V-sync. 

Try changing the Exclusive Fullscreen to Fullscreen, or vice versa.

Try to launch the game in DirectX 12 mode (available in launcher settings).
-----------------

اگر کرش ادامه داشت راه حل پایین رو تست کن

Simply go to: Start --> Run --> Type in "Regedit" and navigate to:

Create a key of type "DWORD (32-bit) for a 32-bit system. or a "QWORD (64-bit) for a 64-bit system.

Name it "TdrDelay" with a value of '10' as "Decimal value".

Reboot your system, launch the game, and the crashes won't happen :D

ویرایش شده توسط irajshop
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

منم همچین مشکلی با division 2  دارم به تازگی ..با نصب افتر برنر فهمیدم cpu یه لحضه 100% میشه  این بیرون پریدن هم رندوم هست بگیر نگیر داره (cpu 3.3 بوده کمی اور کردم شده 4.61f60a.png)

یبار میارم 4.4 ببینم مشکل حل میشه یا نه

رو 4.4 هم مشگل داشت دایرکس گذاشتم 11 درست شد

مرسی دوستان

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام

چه پاوری دارید ؟ اورکلاک کردید قطعات رو ؟ دمای cpu/gpu چقدرِ ؟ 

پاورم گرین 1050 هستش.نه اورکلاک نکردم.دما رو با چه برنامه ای بگیرم؟(البته فکر نکنم دمای قطعات بالا بره به حد کافی فن و .. دارم)

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

این مشکل تو بازی‌های dx12 وجود داره و مربوط به درایور و ویندوز هستش. اگه بازیdx11 داره رو اون حالت تست کنید

انتخاب اینکه با کدوم directx بازی کنیم رو همه بازیها هست؟تو تنظیمات بازیه؟(البته الان حذف کردم بازیtomb raider نصب کردم ببینم با اینم مشکل پیش میاد یا نه)

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، fernas گفته است :

سلام دوست عزیز

یه بررسی کنید ببینید شاید هاردتون دچار fragment شده، موردی که چندین دفعه برای خودم پیش اومده و با optimize کردن هارد برطرف میشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Milad.Milad گفته است :

سلام دوست عزیز

یه بررسی کنید ببینید شاید هاردتون دچار fragment شده، موردی که چندین دفعه برای خودم پیش اومده و با optimize کردن هارد برطرف میشه.

میشه بگید چجوری باید انجام بدم این کارو؟اصلا از کجا بدونم fragment شده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fernas گفته است :

پاورم گرین 1050 هستش.نه اورکلاک نکردم.دما رو با چه برنامه ای بگیرم؟(البته فکر نکنم دمای قطعات بالا بره به حد کافی فن و .. دارم)

میتونید hwinfo رو نصب کنید , بعد مینیمایزش کنید و به بازی برید , حدود نیم ساعت که گذشت hwinfo رو بالا بیارید و ببینید دمای قطعات تا کجا رفته . یا اینکه msi afterburner نصب کنید که دمای قطعات رو تو صفحه خود بازی میگه.

در 20 دقیقه قبل، fernas گفته است :

داخل سرچ ویندوز اینو پیدا کنید : defragment and optimize drives و روی هر کدوم از درایوها optimize رو بزنید.

در 2 ساعت قبل، fernas گفته است :

انتخاب اینکه با کدوم directx بازی کنیم رو همه بازیها هست؟تو تنظیمات بازیه؟(البته الان حذف کردم بازیtomb raider نصب کردم ببینم با اینم مشکل پیش میاد یا نه)

بعضی بازیها مثل rise of the tomb raider / shadow of the tomb raider / hitman 2 داخل تنظیمات اجازه میدن. 

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، fernas گفته است :

اینجا تصویری توضیح داده:

https://anzalweb.ir/1397/09/13/دیسک-دیفرگ-دفرگ-كردن-هارد-ویندوز-10-8-7/

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

میتونید hwinfo رو نصب کنید , بعد مینیمایزش کنید و به بازی برید , حدود نیم ساعت که گذشت hwinfo رو بالا بیارید و ببینید دمای قطعات تا کجا رفته . یا اینکه msi afterburner نصب کنید که دمای قطعات رو تو صفحه خود بازی میگه.

داخل سرچ ویندوز اینو پیدا کنید : defragment and optimize drives و روی هر کدوم از درایوها optimize رو بزنید.

بعضی بازیها مثل rise of the tomb raider / shadow of the tomb raider / hitman 2 داخل تنظیمات اجازه میدن. 

خیلی ممنون.تو تنظیمات tomb raider گزینه ی دایرکت ایکس 12 هست و کنارش یه تیک گذاشته که زده شده.اگه اونو بردارم یعنی از دایرکت پایینتر استفاده میکنه؟چون شماره ی دیگه ای ننوشته فقط 12 نوشته.

و اینکه الان در بازی تام رایدر بازی بیرون نمیپره فقط گاهی در حد صدم  یا هزارم ثانیه یه مکث کوچیک میکنه این اشکالات  به بازی بر میگرده یا سخت افزار بنظرتون؟البته میگم خیلی لحظه ای اتفاق می افته

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fernas گفته است :

خیلی ممنون.تو تنظیمات tomb raider گزینه ی دایرکت ایکس 12 هست و کنارش یه تیک گذاشته که زده شده.اگه اونو بردارم یعنی از دایرکت پایینتر استفاده میکنه؟چون شماره ی دیگه ای ننوشته فقط 12 نوشته.

و اینکه الان در بازی تام رایدر بازی بیرون نمیپره فقط گاهی در حد صدم  یا هزارم ثانیه یه مکث کوچیک میکنه این اشکالات  به بازی بر میگرده یا سخت افزار بنظرتون؟البته میگم خیلی لحظه ای اتفاق می افته

آره تیک رو برداری dx11 میشه .

اون  لگ میلی ثانیه ای رو خودمم داشتم داخل rottr/sottr , آخرشم نفهمیدم مشکلش چی بود , احتمالاً دنوو .

چند نفر داخل این تاپیک استیم مشکل شما رو داشتن : https://steamcommunity.com/app/863550/discussions/0/1777136225010698805/?l=norwegian

که گفتن با نصب nvslimmer و فقط زدن تیک core functionalityها مشکل حل شده. بنظرم با ddu   درایور فعلی رو پاک کنید و آخرین درایور انویدیا رو نصب کنید اگر نشد از  nvslimmer استفاده کنید.

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

اون  لگ میلی ثانیه ای رو خودمم داشتم داخل rottr/sottr , آخرشم نفهمیدم مشکلش چی بود , احتمالاً دنوو .

چند نفر داخل این تاپیک استیم مشکل شما رو داشتن : https://steamcommunity.com/app/863550/discussions/0/1777136225010698805/?l=norwegian

که گفتن با نصب nvslimmer و فقط زدن تیک core functionalityها مشکل حل شده. بنظرم با ddu   درایور فعلی رو پاک کنید و آخرین درایور انویدیا رو نصب کنید اگر نشد از  nvslimmer استفاده کنید.

خیلی ممنون از راهنماییتون.دما رو هم گرفتم تو بازی تام رایدر .پردازنده بیشترین دماش  61 بود و گرافیک هم 63 هستش.این دما ها مناسب هست؟(نزدیک ساعت بازی کردم و این دماها بدست اومد.)

اگه شمام اون مشکل رو داشتید پس جای نگرانی نیس چون ترسیدم مشکل از سیستم من باشه😉

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Milad.Milad گفته است :

سلام

مشکل برطرف شد؟

دیگه هیتمن رو پاک کردم اگه دوباره نصب کنم امتحانش میکنم.فقط این برنامه کارش چیه؟رو هسته های پردازنده تغییر ایجاد میکنه؟

فعلا تام رایدر میزنم که بدون مشکل اجرا میشه

البته از این سایت هم خیلی سردرنیاوردم 

ویرایش شده توسط fernas
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، fernas گفته است :

نحوه Optimize کردن درایوها در ویندوز 10 :

1)ابتدا This PC را باز کنید، یکی از درایوها را انتخاب کرده، کلیک راست کنید و وارد Properties شوید;

1.thumb.jpg.812c1f2eb42d293f7fba14b472077df7.jpg

2)در پنجره Properties از گزینه های بالا Tools را انتخاب کنید;

2.thumb.jpg.85a3930ccdc248379e04be1bfc522721.jpg

3)در پنجره Tools گزینه Optimize را انتخاب نمایید;

3.thumb.jpg.d6114cb30342152788acb6153e83a54d.jpg

4)مراحل بعد داخل عکس توضیح داده شده است.

لطفا پس از پایان، نتیجه به دست آمده را اعلام کنید.

4.thumb.jpg.f0d95ffb2ecf26a454ec17fe9c52d9db.jpg

5.thumb.jpg.c47180b54a0bd529f29f515c273bccde.jpg

ویرایش شده توسط Milad.Milad
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 9 اسفند 1398 در 21:40، Aimbot گفته است :

من دوباره نصب کردم هیتمن رو بعد از نصب دوباره ویندورز و باز هم از بازی بیرون پرید و بعد به وبسایتی که گذاشتید رفتم و فایل موجود در اونجا رو دانلود کردم و کپی کردم و یه کار دیگه هم که کردم این بود که از حالت فول اسکرین خارج کردم و جز یک مورد دیگه از بازی بیرون نپرید.گزینه ای برای تغییر دایرکت ایکس هم نداشت ولی این مدلی که کردم دیگه مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، fernas گفته است :

من دوباره نصب کردم هیتمن رو بعد از نصب دوباره ویندورز و باز هم از بازی بیرون پرید و بعد به وبسایتی که گذاشتید رفتم و فایل موجود در اونجا رو دانلود کردم و کپی کردم و یه کار دیگه هم که کردم این بود که از حالت فول اسکرین خارج کردم و جز یک مورد دیگه از بازی بیرون نپرید.گزینه ای برای تغییر دایرکت ایکس هم نداشت ولی این مدلی که کردم دیگه مشکلی نیست.

فقط تو لانچر بازی تا جایی که میدونم میشه api رو عوض کرد (اگر مشکلی ندارین فعلاً تغییرش ندین ) :

guru.thumb.png.377e0f3800d46e1ab64590cfe97a5b5a.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

فقط تو لانچر بازی تا جایی که میدونم میشه api رو عوض کرد (اگر مشکلی ندارین فعلاً تغییرش ندین ) :

guru.thumb.png.377e0f3800d46e1ab64590cfe97a5b5a.png

راستش منم این لانچر رو دیدم اما بازی من فرق داره با این تنظیمات. مال من  دایرکت نداره.علتش چی میتونه باشه؟به گرافیک که مربوط نیس؟(البته بعد از اینکه دانلود کردم بازی رو یه نسخه جدیدش هم اومد ورژنش فرق داشت نمیدونم دیگه تنظیماتشم میتونه فرق کرده باشه یا خیر)

1.thumb.png.e794a31ae723441882b549750e67c5eb.png

لینک به دیدگاه

در در 20 اسفند 1398 در 22:53، fernas گفته است :

چه ورژنی هست بازی ؟ برای من تو نسخه 2.70.1 میشه تغییرش داد :

fad.thumb.PNG.f050f68cd4e73d2d5a7863ff506fb2be.PNG

لینک به دیدگاه

در در 22 اسفند 1398 در 21:12، Aimbot گفته است :

چه ورژنی هست بازی ؟ برای من تو نسخه 2.70.1 میشه تغییرش داد :

fad.thumb.PNG.f050f68cd4e73d2d5a7863ff506fb2be.PNG

ورژن بازیم 2.11 هستش.مراحل هیتمن 2 رو تموم کردم اما یه مرحله اضافی هم بود که شامل 4 تا مرحله می شد فکر کنم اونا رو دیگه باز نکرد.باید اخرین ورژن رو دانلود میکردم.چون ورزنم قدیمیه احتمالا این تنظیمات رو نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...