رفتن به مطلب

در خواست راهنمایی برای خرید اینترنت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز 

یک هفته پیش  تلفن منزلم قطع شد اول فکر کردم یک مشکل کوچیکه بعد پیگیری متوجه شدم جعبه تلفن اصلی کل محلمونو دزدیدن الان کل محلم تلفن ندارن . بدتر هم خبردار شدم چون هزینه دوباره نصب کردنش زیاده مخابرات حداقل چندماه طول میکشه درستش کنه البته اگه درست کنن

میگن باید شکایت کرد و اگه کسی جواب گو بود بعد 3 یا 4 ماه میان مشکلو حل میکنن

البته بنده همین چند مدت پیش یک سرویس 6 ماه از اسیاتک خریده بودم هنوز یک ماهشو  مصرف نکرده این شد وضعیتم بدبیاریهای بنده هم تمومی نداره

حالا دوستان من باید چیکار کنم شدیدا به اینترنت نیاز دارم نمیدونم چی تهیه کنم ؟

اینترنت وایرلس با حجم بالا وقیمت مناسب وجود داره چون مصرفم زیاده دنبال اینترنت با حجم بالا هستم اما هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم 

لینک به دیدگاه

بستگی به شهر و مورد استفاده شما داره.

تهران؟ گیم یا فقط فیلم و سریال

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، surena گفته است :

بستگی به شهر و مورد استفاده شما داره.

تهران؟ گیم یا فقط فیلم و سریال

مازندران هستم - اگه برای گیم هم خوب باشه عالی میشه اما بیشتر برای وبگردی در طول روز یا سر زدن به youtube میخوام 

برای دانلود میتونم از بسته نامحدود ایرانسل استفاده کنم سرعتش خوبه تا10 مگ میره اما وقتی بخوام قند شکن بزنم سایتهارو باز کنم سرعتش افتضاح میشه

همراه اول هم همین مشکل داره وقتی قند شکن روشن کنیم سرعتش افتضاح میشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

مازندران هستم - اگه برای گیم هم خوب باشه عالی میشه اما بیشتر برای وبگردی در طول روز یا سر زدن به youtube میخوام 

برای دانلود میتونم از بسته نامحدود ایرانسل استفاده کنم سرعتش خوبه تا10 مگ میره اما وقتی بخوام قند شکن بزنم سایتهارو باز کنم سرعتش افتضاح میشه

همراه اول هم همین مشکل داره وقتی قند شکن روشن کنیم سرعتش افتضاح میشه؟

Ptp یا وایرلس کیفیت خوبی تو شهرستان ها ندارده، پیشنهاد نمیشه (مگه اینکه امانی و تست برای یکماه بگیری).

تنها گزینه ۴g یا ۴g ثابت، که برای وب گردی اینترنت ثابت قیمت مناسب تری داره.

الان رو بیشتر نت ها شبکه شخصی انتقال داده بزنی سرعت افتضاح میشه.

کار دیگه هم هست که برای کل محل اینترنت اختصاصی بگیری ، فکر میکنم ماهی یک میلیون بشه(که همه رو باید متقاعد کنی که تو ایران نشده).

ویرایش شده توسط surena
لینک به دیدگاه

سلام ! 

تجربه شخصی از P2P داشتم اصلا لذت بخش نبود مخصوصا در بحث پینگ و لتنسی !

من از شرکت شبکیه تو اصفهان گرفتم و فاصله تا مرکزشونم حدودا 3 کیلومتر بود که خب خیلی مسافتی نیس !

ولی از نظر سرعت خب یه سر و گردن از adsl بالاتر حدودا من 3 مگابایت سرعت و حدودا 700 کیلوبایت اپلود میگرفتم که خب واقعا بد نبود !!

فعلا که برگشتم سر Adsl  ( :دی) 

شما میتونی یه TDLTE بگیری با مودمش که خب من دارم و اکثر شهر ها هم تست کردم ( گرگان سرعتش تا 4 مگابایت با شبکه شخصی انتقال داده هم میرفت ) 

من ایرانسل داشتم ولی میگن همراه اول بازم بهتر هستش !

فقط قبلش اگه برات امکان پذیره هر کاری میکنی یه تست قبلش بکن ( قرض بگیر مودم یا از این جور کارا ) !

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، surena گفته است :

Ptp یا وایرلس کیفیت خوبی تو شهرستان ها ندارده، پیشنهاد نمیشه (مگه اینکه امانی و تست برای یکماه بگیری).

تنها گزینه ۴g یا ۴g ثابت، که برای وب گردی اینترنت ثابت قیمت مناسب تری داره.

الان رو بیشتر نت ها شبکه شخصی انتقال داده بزنی سرعت افتضاح میشه.

کار دیگه هم هست که برای کل محل اینترنت اختصاصی بگیری ، فکر میکنم ماهی یک میلیون بشه(که همه رو باید متقاعد کنی که تو ایران نشده).

ممنون برای راهنماییتون 

اینترنت ایرانسل امتحان کردم سرعتش خوب بود اما حجم بسته هاش زیاد خوب نیست ایندفعه میخوام همراه اول امتحان کنم ببینم اون چطوره

لینک به دیدگاه

دوستان بسته نامحدود همراه اول برای اینترنت بین الملل  چطور محاسبه میشه نصف نصف هست یا بیشتر حجم برای داخلی محسوب میکنند؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

دوستان بسته نامحدود همراه اول برای اینترنت بین الملل  چطور محاسبه میشه نصف نصف هست یا بیشتر حجم برای داخلی محسوب میکنند؟

شبانه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، surena گفته است :

شبانه؟

نه نامحدودش میگم  1 بامداد تا 11 صبح

میخوام اینو بخرم برای دانلود کردنام

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

نه نامحدودش میگم  1 بامداد تا 11 صبح

میخوام اینو بخرم برای دانلود کردنام

محدودیت واسه دانلود قبلا تا بالای یه ترا بود بدون در نظر گرفتن سرور داخلی یا خارجی الان هم چند نفر میگن تا حدود 500 گیگ محدود شده و چند نفرم گفتن تست کردن هنوز مثل قبله شما همون کفو بگیر من خودم واسه یوتیوب و دانلودام همیشه میگیرم

واسه وبگردی معمولی طول روزم به هیچ وجه سمت 4G همراه اول ویا ایرانسل نرو که اصلا قیمتا فضایی هست و نمیصرفه! وایرلسم هزینه تجهیزاتش خیلی گرون شده ترجیحا TD LTE بگیرید با یه مودم قیمت معقول تا کارتون راه بیفته در نهایت پیگیر وصلی تلفنتون بشید .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...