رفتن به مطلب

انتشار تصاویر جدید از گوشی شیامی Mi Mix Alpha با طراحی واقع گرایانه

Recommended Posts

Mi-MIX-Alpha_14.jpg  

در سال گذشته شیائومی از اولین طرح مفهومی گوشی Mi Mix Alpha با صفحه نمایش سرتاسری رونمایی کرد.
طبق گفته یکی از مسئولان ارشد این شرکت، با توجه به خاص بودن نوع طراحی، این گوشی در تعداد محدودی عرضه خواهد شد.
با توجه به انتشار تصاویر مفهومی جدید احتمالا شیائومی در حال طراحی یک مدل واقع گرایانه از این گوشی برای تولید انبوه است..

Mi Mix Alpha

این گوشی با شمایل زیبا و طراحی صفحه نمایش انعطاف پذیر که دور تا دور گوشی را احاطه کرده عرضه می شود.
این امر باعث افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه می شود.
در کنار این دکمه فیزیکی به همراه دکمه های تنظیم صدا در لبه های کناری به صورت خازن لمسی در صفحه قرار گرفته اند.
لازم به توضیح که پیش تر در مورد حق ثبت اختراع این طرح اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته ایم.

mi-mix-alpha-price-1024x768.jpg

Mi Mix Alpha با شمایل جدید

طرح اولیه گوشی Alpha با توجه به سرتاسری بودن آن در معرض خط خوردگی و یا آسیب قرار دارد.
به همین علت طرح جدید با توجه به این که تا لبه های گوشی ادامه پیدا کرده بر خلاف طرح اولیه عملی تر به نظر می رسد.
طبق گزارشات منتشر شده به احتمال فراوان این طرح تجاری همان گوشی Mi Mix 4 خواهد بود.
با توجه به تصاویر منتشر شده این گوشی در قسمت جلویی از طراحی تمام صفحه با حداقل شکاف در بالا و حاشیه های باریک در پایین صفحه همراه خواهد بود.
در قسمت پشتی این گوشی از یک دوربین دوگانه و پوشش بیشتری به نسبت طرح اولیه برخوردار است.

mimixalpha-camera-1024x677.jpg

Capture.thumb.PNG.508456611ef865886d4007176fc3b36c.PNG

طبق اطلاعات درز کرده این گوشی Mi Mix از تراشه Snapdragon 865 استفاده خواهد کرد.
در کنار این حافظه رم این گوشی ۱۲ گیگابایت و حافظه داخلی آن UFS3.0 یا UFS3.1 با ظرفیت ۱ ترابایت خواهد بود.
این گوشی از باتری با ظرفیت ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت به همراه پشتیبانی از شارژر سریع ۴۵ وات و شارژر بی‌سیم ۳۰ وات بهره می برد.
به احتمال فراوان حسگر اصلی دوربین این گوشی ۱۰۸ مگاپیکسل بوده و از دوربین سلفی پاپ آپ استفاده خواهد کرد.

منبع gizmochina buymi.ir

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سنگ تموم گذاشتن دیگه . فقط منتظرم ببینم بعد زمین خوردن قرار چی ازش بمونه وقتی نشه حتی گلس یا ژله ای یا کیف و .. استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Milad.Milad گفته است :

شیائومی چیه ما خودمون جی پلاس مذگان داریم.

6deace46-459f-4674-8183-40a1b1c92d18T10-16GB-Black-0.jpg.b3553fbe34bc58997bc85765ba806378.jpg

چین پلاس مذگان

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Milad.Milad گفته است :

شیائومی چیه ما خودمون جی پلاس مذگان داریم.

6deace46-459f-4674-8183-40a1b1c92d18T10-16GB-Black-0.jpg.b3553fbe34bc58997bc85765ba806378.jpg

به چه امیدی اینا رو روانه ی بازار میکنن با این آرم و اسم های مسخره ای که براش میذارن،سخت افزار ما قبل تاریخ کلا در هیچ زمینه ای فراتر از پراید نخواهیم رفت پراید اوج خلاقیت ماست

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

بازار انحصاری:(

اول با قیمت ارزون وارد بازار میکنند، کمی که توی بازار جا بیفته واردات ممنوع میشه یا تعرفه وحشتناک افزایش پیدا میکنه.

یه بحث دیگه هم هست اینکه احتمال زیاد قطعاتش رو با دلار دولتی وارد میکنند و بعد از مونتاژ به اسم تولید ملی با دلار آزاد میفروشند، یعنی هیچ دلیلی نمیبینند که محصول مشتری پسند و باکیفیت و قیمت مناسب تولید کنند، قبل از اینکه محصول فروخته بشه سازنده سودشو برده.

اگر قرار بر رقابت سالم و آزاد باشه تولید محصولات الکترونیکی هیچ صرفه ای نداره.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

واقعا چه لزومی داره پشت گوشی lcd باشه ؟؟؟؟

لزوم که نداره ، ولی توجیح داره برای خالی کردن جیب مصرف کننده.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali-0098 گفته است :

لزوم که نداره ، ولی توجیح داره برای خالی کردن جیب مصرف کننده.

تاحالا اینجور قانع نشده بودم 😅😅

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

گوشی خای برای افراد خاص.

تا دلت بخواد افراد پولدار وجود داره که برای چیزای لوکس و خاص پول میدن. هیچ لزومی هم نداره کاربردی باشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

گوشي الان به جايي رسيده تقريبا پيشرفت براي شركت ها به يه چيز خيلي عجيب غريب تبديل شده و چيز فراتري پيدا نميكنن 

به خاطر همين مجبورا ايده هاي عجيب غريب بزنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

گوشي الان به جايي رسيده تقريبا پيشرفت براي شركت ها به يه چيز خيلي عجيب غريب تبديل شده و چيز فراتري پيدا نميكنن 

به خاطر همين مجبورا ايده هاي عجيب غريب بزنن

البته تجهیزات خیلی جدید قبلا برای گوشیهای هوشمند آماده شده است.

ولی زمان عرضه آن به سیاست جمعی تولید کنندگان موبایل  داره.

من زبان یک از واردکنندگان بزرگ گوشی که به دعوت الجی رفته بوده کره شنیدم. البته چند سال پیش.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

به چه امیدی اینا رو روانه ی بازار میکنن با این آرم و اسم های مسخره ای که براش میذارن،سخت افزار ما قبل تاریخ کلا در هیچ زمینه ای فراتر از پراید نخواهیم رفت پراید اوج خلاقیت ماست

خریدار که زیاده همین چند روز پیش یکی از آشناها یه تلویزیون جی پلاس خرید 4500⁦😐😐😐

اگه کسی نخره مثل بلیط هواپیما این برند های چینی درجه 3 از بازار جمع میشن اما افسوس...

لینک به دیدگاه

درود این گوشی دیگه رسیده به دست یوتربرهای معروف و عکسی که استارتر گذاشتن قدیمی هست و اشتباه میندازه دوستان رو دلیل اینکه پشت هم صفحه نمایش رو کشیدن این هست که خبری از دوربین سلفی نیست و شما می تونید با اون ۳ دوربین اصلی از خودت عکس بگیری گوشی فوق العاده ای هست و از زمان خودش خیلی جلوتر هست از لحاظ طراحی فک کنم چند سال دیگه بشه این طراحی رو برای اکثریت بازار بیرون داد الان قیمت این گوشی بالای ۲۰۰۰ دلار هست و علنا لاکچری محسوب میشه هر چند برندای دیگم کم کم دارن به این قیمت میرسن به طور مثال اس ۲۰ اولترا قیمتش ۱۴۰۰ دلار هست!

xiaomi-mi-mix-alpha-1.jpg

لینک به دیدگاه

من توی عمرم دو بار گوشی شیائومی برای تست گرفتم که هر بار پشیمان تر از گذشته شدم

این شرکت در حال آزمون و تجربه هست و مونده پخته بشه تا اون زمان هم که این پخته بشه بقیه ته گرفتن

البته که طراحی های وحشتناک رو همه دارن انجام میدن به جز اپل (که البته هیچ گاه سمتش نرفتم جز یکبار)

ولی همچنان در بازار ایران پولی که باید برای شیائومی بگذاری کنار نهایت 4.5 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود این گوشی دیگه رسیده به دست یوتربرهای معروف و عکسی که استارتر گذاشتن قدیمی هست و اشتباه میندازه دوستان رو دلیل اینکه پشت هم صفحه نمایش رو کشیدن این هست که خبری از دوربین سلفی نیست و شما می تونید با اون ۳ دوربین اصلی از خودت عکس بگیری گوشی فوق العاده ای هست و از زمان خودش خیلی جلوتر هست از لحاظ طراحی فک کنم چند سال دیگه بشه این طراحی رو برای اکثریت بازار بیرون داد الان قیمت این گوشی بالای ۲۰۰۰ دلار هست و علنا لاکچری محسوب میشه هر چند برندای دیگم کم کم دارن به این قیمت میرسن به طور مثال اس ۲۰ اولترا قیمتش ۱۴۰۰ دلار هست!

تصحیح شد

لینک به دیدگاه

شیائومی:

من گوشی ساختم که سرتاسرش صفحه نمایش هست و تکنولوزیش از زمان خودش خیلی جلوتره

اتحادیه اروپا :

حالا من باتری تعویض پذیر میخوام

من :😐

شیائومی :🤒

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

شیائومی:

من گوشی ساختم که سرتاسرش صفحه نمایش هست و تکنولوزیش از زمان خودش خیلی جلوتره

اتحادیه اروپا :

حالا من باتری تعویض پذیر میخوام

من :😐

شیائومی :🤒

باتری تعویض پذیر چند سالیه عمرش رو داده به باقی الصالحات شما اگر از هر برند مشهوری که گوشی بالارده میزنه این امکان رو دیدی جایزه داری گوشی حال حاضر من lg v20 نقش اخرین موهیکان رو بازی می کنه این وسط😂

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اتحادیه اروپا همین چند روز پیش طرحی رو داده مبنی بر اینکه باتری تعویض پذیر از این به بعد برای تمام شرکت ها اجباری بشه.

خبر زیر رو مطالعه کنید :

https://www.zoomit.ir/2020/2/28/345819/phones-removable-battery/

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

تصحیح شد

صرفا جهت اطلاع عرض کردم جسارت نشه سخت افزاری که ارسال شده بود به مارکوس عکس اخریه که گذاشتین اون اقا رو میگم مشخصات گوشی رو میگه و اسنپ دراگون 855 پلاس استفاده شده در این گوشی حالا اگر بخوان رفرش کنن و مدل با اسنپ دراگون 865 بدن اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اتحادیه اروپا همین چند روز پیش طرحی رو داده مبنی بر اینکه باتری تعویض پذیر از این به بعد برای تمام شرکت ها اجباری بشه.

خبر زیر رو مطالعه کنید :

https://www.zoomit.ir/2020/2/28/345819/phones-removable-battery/

داداش جدی فکر کردی شرکتا میرن زیر بار؟ مگر اروپا چقدر گوشی میخرن اصل بازار دنیا چین و هند و امریکاست این اخبار رو من به شخصه جدی نمی گیرم اتحادیه اروپا زر زیاد میزنه کسی بهش محل نمیزاره

مگر داخل همین برجام اروپا کاری کرد؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

داداش جدی فکر کردی شرکتا میرن زیر بار؟ مگر اروپا چقدر گوشی میخرن اصل بازار دنیا چین و هند و امریکاست این اخبار رو من به شخصه جدی نمی گیرم اتحادیه اروپا زر زیاد میزنه کسی بهش محل نمیزاره

مگر داخل همین برجام اروپا کاری کرد؟

روسیه رو که خودشون انداختن بیرون به خاطر جریان اکراین و جزیره های دورو برش .انگلستان که گنده شون بود از اتحادیه اروپا خارج شده . الان یه سری کشور اروپایی توی هم دیگه میلولن تا خسته بشن 😎

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پراید اوج خلاقیت ماست

پراید هم خلاقیت kia motors بود داداش😀

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

پراید هم خلاقیت kia motors بود داداش1f600.png

اتفاقا کره ای ها هم از فورد فستیوا اسکی رفتن همش تقصیر این عامریکای جنایتکاره جوونای ما اینجوری تو این مملکت داخل پراید لت و پار میشن پراید رو داد کره و کره هم دادش به ما😁

4226450893_3c96bb37d3.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...