رفتن به مطلب

مواظب افراد سودجو با اکانت بدون سابقه باشید

linux
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خواستم خدمتتون بگم موارد مشکوکی رو دیدم و در خرید و فروش دقت بیشتری داشته باشید.
دو مورد تماس بوده از افرادی که تازه عضو لیون شده بودن و برای خرید به من پیام دادن.
یکی از موارد ادعا کرده بود که خرید حضوری میخواد و گفته بود که در پرشین تولز سابقه داره ولی وقتی که ازش خواستم لینک  معاملاتش رو بگذاره از چت خارج شد.

خلاصه که مواظب باشید. لزوما معامله حضوری همیشه به نفع طرفین نیست و گاهی معامله بین شهری و یا استفاده از واسط لیون بهترین گزینه س.

لینک به دیدگاه

کلاهبردار مثل مورچه میمونه هر جایی راهش سد بشه از یکجا دیگه میزنه بیرون

فروشنده باید خودش عاقل باشه یا توجه کنه و ترک کنه سوابق معاملات رو یا اینکه اینجا سیستم واسطه هست و در نهایت هیچ کدام رو نخواست یک کاربر با سابقه رو واسطه کنه

نهایتا" اگر هیچ کدوم رو انجام نداد و اصرار بر ریسک کردن داشت حتما" بره یک فکری برای خودش و آیندش بکنه

لینک به دیدگاه

آفرین امید وارم همه مثل شما باشن و قبل از اتفاقی با هوشیاری متوجه بشن.

بهترین راه همین راهی هست که دوستمون وایپر گفتن . واسطه کاربر با سابقه یا واسطه لیون کامپیوتر.╰(*°▽°*)╯

لینک به دیدگاه

من درست متوجه نشدم طرف گفته حضوری خریداره بعد شما قبول نکردین؟!!!

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

من درست متوجه نشدم طرف گفته حضوری خریداره بعد شما قبول نکردین؟!!!

نه من قبول کردم. منتها طرف مشخصا دنبال کلاهبرداری بود چون گفت اینجا من سابقه ندارم ولی پرشین تولز سابقه دارم. وقتی گفتم نام کاربری و لینک معاملات رو در پرشین تولز بفرسته که سابقه شو اونجا ببینم، ناپدید شد.
شما دوستان در معامله حضوری تقاضای کارت شناسایی هم می کنید؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، linux گفته است :

نه من قبول کردم. منتها طرف مشخصا دنبال کلاهبرداری بود چون گفت اینجا من سابقه ندارم ولی پرشین تولز سابقه دارم. وقتی گفتم نام کاربری و لینک معاملات رو در پرشین تولز بفرسته که سابقه شو اونجا ببینم، ناپدید شد.
شما دوستان در معامله حضوری تقاضای کارت شناسایی هم می کنید؟

:D

طرف گفته حضوری شما هم قبول کردین،در معامله حضوری هم به این صورت هستش قطعات تست میشن مبلغ واریز و معامله تمام شده هسش دیگه این وسط چطوری کلاهبرداری بوده.(مگر اینکه به طریقی شما رو در انتقال وجه فریب بدن)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

طرف گفته حضوری شما هم قبول کردین،در معامله حضوری هم به این صورت هستش قطعات تست میشن مبلغ واریز و معامله تمام شده هسش دیگه این وسط چطوری کلاهبرداری بوده.(مگر اینکه به طریقی شما رو در انتقال وجه فریب بدن)

خوب یک عده بیشتر جهت شناخت طرف معامله حضوری رو انتخاب می کنن و ممکنه اصلا تست هم نخوان. فرض کنید طرف بگه من فقط اومدم که ببینم واقعا کارتی در کار هست یا نه. بعد اونجا به طریقی بخواد برنامه چینی کنه. طرف بخواد کلاهبردی کنه بالاخره میشه. راحتترینش اینه که شخص سومی رو واسطه می کنه برای پولشویی.
البته این در حالت راه دور هم صادقه. برای همین پرسیدم آیا شما موقع معامله چطور مطمئن میشید که دارید با شخص اصلی معامله می کنید؟ آیا کارت شناسایی میخواید؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

خب شما اگه یکم بد بین باشید راه برای کلاهبرداری زیاده. مثلا موقع تست، جنس رو خراب کنن یا زمین بندازن و بخوان به عنوان جنس خراب بز خری کنن. حواس شما رو پرت کنن و جنس رو با جنس مشابه تعویض کنن. حتی ممکنه با شخص ثالثی همکاری داشته باشن و بیان و معامله رو بهم بزنن ولی شخص مورد نظر شما رو تعقیب کنه و در فرصت و مکان مناسب اونو از شما سرقت کنه. آدم باید خیلی حواسش باشه، مخصوصا اگه جنس گرون قیمت باشه. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...