رفتن به مطلب

تحلیل و بررسی قدرت xbox one x series

Recommended Posts

در 48 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز 2تا انالیز از کانال digital foundry هست شما برو اونارو ببین بعد بیا باهم حرف بزنیم موفق باشید

2تا انالیز خشک و خالی با اینکه چندتا بازی از شرکتای مختلف رو این سخت افزار اجرا بشن خیلی فرق داره. خودشم با یه انالیز نمیشه چیزی گفت بهتره انالیز رو طیف گسترده ای ازین کنسول انجام بگیره تا بشه روش استناد کرد. من الان هرچی بگم شما حرف خودتو میزنی پس بیش از این ادامه نمیدم. غیر اینه که فقط یه بازی نسل هشتمی روش اجرا شده و به اون استناد میشه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

2تا انالیز خشک و خالی با اینکه چندتا بازی از شرکتای مختلف رو این سخت افزار اجرا بشن خیلی فرق داره. خودشم با یه انالیز نمیشه چیزی گفت بهتره انالیز رو طیف گسترده ای ازین کنسول انجام بگیره تا بشه روش استناد کرد. من الان هرچی بگم شما حرف خودتو میزنی پس بیش از این ادامه نمیدم. غیر اینه که فقط یه بازی نسل هشتمی روش اجرا شده و به اون استناد میشه؟

شما باز ویدیوها رو ندیدی و اومدی حرف زدی منم تا زمانی که شما این ویدیوها رو ندیدی حرفی باهاتون ندارم و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

https://www.youtube.com/watch?v=agUPN3R2ckM&t=354s

طبق گفته DF با اجرای RT و نسخه دمو ماین کرافت در 1080p فریم به راحتی زیر 30 رسیده و استاتر و افت فریم به وضوح مشاهده شده!
به نظر میاد هسته پردازش ray tracing AMD در حد انویدیا نیست

قبلا DF کارت RTX 2080Ti رو در Mincraft با حالت Path Tracing تست کرده بود که این کارت به راحتی از پس 1080p 60fps بر اومده اونم فقط با اتکا به قدرت خام cuda و بدون استفاده از هسته‌های RT

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

https://www.youtube.com/watch?v=agUPN3R2ckM&t=354s

طبق گفته DF با اجرای RT و نسخه دمو ماین کرافت در 1080p فریم به راحتی زیر 30 رسیده و استاتر و افت فریم به وضوح مشاهده شده!
به نظر میاد هسته پردازش ray tracing AMD در حد انویدیا نیست

قبلا DF کارت RTX 2080Ti رو در Mincraft با حالت Path Tracing تست کرده بود که این کارت به راحتی از پس 1080p 60fps بر اومده اونم فقط با اتکا به قدرت خام cuda و بدون استفاده از هسته‌های RT

مورد اصلی که شما تو ویدیو دیدی و بهش اشاره نکردی این هست که 4 هفته روی این دمو کار کردن😂 و قضاوت کردن روی یک دموی 4 هفته ای نشون میده شما چه قدر قاضی خوبی هستی🤣😂

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

قضاوت کردن روی یک دموی 4 هفته ای نشون میده شما چه قدر قاضی خوبی هستی🤣1f602.png

یه سوال : تعمیم دادن یه دموی 4 هفته ای به کل بازیا چیو نشون میده؟ یا نتیجه گیری از روی یه بازی انحصاری که 100 درصد چندین برابر بیشتر از سایر بازیا برا اون سخت افزار خاص بهینه میشه. من تکرار میکنم این نسل 2کی 60 فریم بده من راضی هستم چه برسه 4کی 60 فریم. به شخصه ترجیح میدم رو یه رزولیشن پایینتر فریمریت پایدار و بالایی رو داشته باشم تا رزولیشن بالا ولی فریم ریت ناپایدار. من فقط میگم نیومده نمیشه نظر داد. شما میخای نظر بدی تحلیل کنی کاملا مختاری. ولی تجربه نشون داده تا کنسول تو طیف وسیعی مورد تست قرار نگیره مشکلاتش مشخص نمیشن.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

کنسول همون ۳۰فریمش پایدار باشه باید کلاهشون رو بندازن هوا

بازی های که تازه براش میان ۶۰ فریم بگیره حساب نیست،اونایی که بعد چند سال میان حسابه

که بازم نسل هشتم ۲۰۱۳ اومد ،ولی bloodborne با ۳۰فریم اجرا شد که فقط سال بعدش اومد

لینک به دیدگاه

این بحثا تعصب پایداره رو کنسول

در اینکه کنسول هیچوقت به پای pc بالارده گیمینگ نمیرسه شکی نیست! ولی خوب مزایای خودشم داره!(منکر قدرتش نیستیم ولی منکر اینکه قدرتمند ترین بین همه پلتفرم ها هست ، هستیم)

حالا اینکه چرا 500 دلاره چون نمیشه باهاش همه کار انجام داد ! نمیتونی قطعا هرکاری که با pc و ویندوز یا هر سیستم عامل دیگه انجام میدی رو با کنسول انجام بدی چون اسمش روشه کنسول گیم.یعنی اون قطعات فقط برای انجام گیم و حالا پخش موسیقی و فیلم و نهایت یه مرورگر محدود شدن! با یه سیستم عامل انحصاری! قطعا اگه این محدودیت نباشه قیمتش با pc هیچ فرقی نداره!

حالا باز یه عده میان میگن که اره رو ps4 میشه لینوکس روش نصب کرد فلان کرد! دوستی که این حرفارو میزنی بحث توسعه سیستم عامل و رفع باگ و درایور نویسی کاری نیست که یه گرون 10 نفره از زیرزمین از پسش بربیان سونی هم نوب شرکتی نیست که محدودیت برای تزریق کردن سیستم عاملی به جز سیستم عامل خودش نزاره! نهایت کاری که میتونی با اون سیستم عامل انجام بدی اسکرین شات گرفتن گذاشتن اینستا برای بیان شاخ بودن خودته وگرنه حتی 1درصد اون سیستم عامل با اون زحمت وزمانی و ریسکی که برای نصب شدنش صرف شده useful نیست اگه بود الان همه ازش استفاده میکردن! 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

کنسول همون ۳۰فریمش پایدار باشه باید کلاهشون رو بندازن هوا

بازی های که تازه براش میان ۶۰ فریم بگیره حساب نیست،اونایی که بعد چند سال میان حسابه

که بازم نسل هشتم ۲۰۱۳ اومد ،ولی bloodborne با ۳۰فریم اجرا شد که فقط سال بعدش اومد

دیگه اونجورام نیس. وقتی ایکس باکس وان اس میتونه 4کی اجرا کنه این که 100 درصد میتونه. نسل هشت بخاطر ضعف پردازنده کنسولا ضربه خورد و این دفعه بنظر درس گرفتن شرکتا. البته بازم میگم تا لانچ نشه نمیشه چیزی گفت ولی چیزی نیس که با این قطعیت بگی نمیشه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M_R گفته است :

این بحثا تعصب پایداره رو کنسول

در اینکه کنسول هیچوقت به پای pc بالارده گیمینگ نمیرسه شکی نیست! ولی خوب مزایای خودشم داره!(منکر قدرتش نیستیم ولی منکر اینکه قدرتمند ترین بین همه پلتفرم ها هست ، هستیم)

حالا اینکه چرا 500 دلاره چون نمیشه باهاش همه کار انجام داد ! نمیتونی قطعا هرکاری که با pc و ویندوز یا هر سیستم عامل دیگه انجام میدی رو با کنسول انجام بدی چون اسمش روشه کنسول گیم.یعنی اون قطعات فقط برای انجام گیم و حالا پخش موسیقی و فیلم و نهایت یه مرورگر محدود شدن! با یه سیستم عامل انحصاری! قطعا اگه این محدودیت نباشه قیمتش با pc هیچ فرقی نداره!

حالا باز یه عده میان میگن که اره رو ps4 میشه لینوکس روش نصب کرد فلان کرد! دوستی که این حرفارو میزنی بحث توسعه سیستم عامل و رفع باگ و درایور نویسی کاری نیست که یه گرون 10 نفره از زیرزمین از پسش بربیان سونی هم نوب شرکتی نیست که محدودیت برای تزریق کردن سیستم عاملی به جز سیستم عامل خودش نزاره! نهایت کاری که میتونی با اون سیستم عامل انجام بدی اسکرین شات گرفتن گذاشتن اینستا برای بیان شاخ بودن خودته وگرنه حتی 1درصد اون سیستم عامل با اون زحمت وزمانی و ریسکی که برای نصب شدنش صرف شده useful نیست اگه بود الان همه ازش استفاده میکردن!

خب کسی که کنسولو میخره قطعا برای بازی میخره نه کار دیگه. کسی که کار دیگه ای هم داره میتونه کنارش یه لپتاپ یا پی سی برای کارای مالتی مدیاش داشته باشه کارای روزمرشو انجام بده یا یکی میتونه بیشتر خرج کنه بره پی سی گیمینگ بخره. کاملا یه چیز سلیقه ای هست. من خودمو میگم به شخصه با توجه به بودجم تصمیم میگیرم اگه با بودجم بتونم پی سی گیمینگ ببندم 100 درصد پی سی میبندم ولی اگه نتونم میرم سراغ کنسول. یه چیز مشخصیه.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

ب کسی که کنسولو میخره قطعا برای بازی میخره نه کار دیگه

دقیقا 

ولی بازم دلیل نیست که قویترین و بهترین باشه البته تو رده قیمت خودش حتما هست ولی به طور کلی ن

لینک به دیدگاه

دقیقا 

ولی بازم دلیل نیست که قویترین و بهترین باشه البته تو رده قیمت خودش حتما هست ولی به طور کلی ن

تو دنیای تکنولوژی قویترین معنی نداره. منم یادم نمیاد بگم قویترین. چون هرکار کنی بازم یه تکنولوژی درمیاد بهتر باشه و این هیچوقت متوقف نمیشه. ما فقط میتونیم نسبت به بودجه بگیم فلان چیز برامون خوبه یا بد. که هم برمیگرده به سلیقه هم بودجه. یکی 500دلار بودجه داشته باشه مطمعنن بهترین انتخاب براش کنسوله چون با این بودجه پی سی که بتونه ازش بهتر باشه رو نمیشه بست(دقت کنین گفتم با بودجه 500 دلار. وگرنه میدونم میشه با n دلار بهترشو بست)

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

که هم برمیگرده به سلیقه هم بودجه. یکی 500دلار بودجه داشته باشه مطمعنن بهترین انتخاب براش کنسوله چون با این بودجه پی سی که بتونه ازش بهتر باشه رو نمیشه بست(دقت کنین گفتم با بودجه 500 دلار. وگرنه میدونم میشه با n دلار بهترشو بست)

اره خوب  کلا داشتنش تجربه خوبیه ولی اینکه تعصب روش ببندیم بیهودست 

لینک به دیدگاه

دوستان پلی 5 هم معرفی شد.

10.3 ترا فلاپ + 16 گیگ رم

rdna2 رو پشتیبانی میکنه.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

یه سوال : تعمیم دادن یه دموی 4 هفته ای به کل بازیا چیو نشون میده؟ یا نتیجه گیری از روی یه بازی انحصاری که 100 درصد چندین برابر بیشتر از سایر بازیا برا اون سخت افزار خاص بهینه میشه. من تکرار میکنم این نسل 2کی 60 فریم بده من راضی هستم چه برسه 4کی 60 فریم. به شخصه ترجیح میدم رو یه رزولیشن پایینتر فریمریت پایدار و بالایی رو داشته باشم تا رزولیشن بالا ولی فریم ریت ناپایدار. من فقط میگم نیومده نمیشه نظر داد. شما میخای نظر بدی تحلیل کنی کاملا مختاری. ولی تجربه نشون داده تا کنسول تو طیف وسیعی مورد تست قرار نگیره مشکلاتش مشخص نمیشن.

اون 2تا ویدیو شد 3تا هر وقت دیدیشون بیا نظر بده😂😂🤣😁

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

دوستان پلی 5 هم معرفی شد.

10.3 ترا فلاپ + 16 گیگ رم

rdna2 رو پشتیبانی میکنه.

همیشه ضعیف تر از xbox

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

اینجا در مورد قدرت خام کنسول xbox نسل اینده صحبت میشه امروز مشخص شد که playstation 5 هم ازش ضعیف تر هست و این کنسول پرچمدار نسل اینده کنسول هاست این حرف های بی پایه و اساسی که اکثرا بعضی افراد کم سواد اینجا میزنن واقعا ازار دهندست اگر معلومات نداری خوب راحت می تونی زیپ دهنت رو ببندی و چیزی نگی مجبورت که نکردن 

اونی که میاد کنسولو با پی سی مقایسه میکنه معلوم الحاله. 🤣

منم میتونم عین خودت حرف بزنم ولی ترجیح میدم شخصیتمو در حد شما پایین نیارم.

باشه سریس ایکس از همه قویتر راحت شدی؟ افرین پسر خوب

همیشه ضعیف تر از xbox

همیشه که ضعیفتر نیس. هم پلی 3  هم پلی 4 معمولی قویتر بود ازش. مایکروسافت تو میان نسلی اومد جبران کرد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش بنده شمارو گزارش میکنم تا شاید کمی یاد گرفتی چجوری حرف بزنی و حرف دهنتو بفهمی. وقتی خودتم میدونی کارت بهتر عرضه میشه مشکلت چیه؟ الان میخای چیو ثابت کنی؟ هدف از ساختن کنسول عرضه ی سخت افزار غالب و برتر نیس. خود شرکت همچین ادعایی نمیکنه یه فن بوی نوب میاد ادعایی میکنه که خود فیل اسپنسر هم خندش میگیره.

بنده توهینی نکردم که بخوام جواب پس بدم فیل اسپنسر الان مونده نابغه ای مثل شما که از همه چیز از پیش خبر داره چرا اینجاست؟ شما اطلاعاتت رو زیاد کن و زحمت بکش تاپیک من رو به هم نریز دفع بعدی چیز نامربوطی ازت داخل تاپیک دیدم ارجاع میدم به مدیریت 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بنده توهینی نکردم که بخوام جواب پس بدم فیل اسپنسر الان مونده نابغه ای مثل شما که از همه چیز از پیش خبر داره چرا اینجاست؟ شما اطلاعاتت رو زیاد کن و زحمت بکش تاپیک من رو به هم نریز دفع بعدی چیز نامربوطی ازت داخل تاپیک دیدم ارجاع میدم به مدیریت 

من دارم درمورد یه چیز بدیهی صحبت میکنم. همه میدونن که تا زمان انچ کنسول (حالا چند ماه اینور یا اونور) کارتهای غالب به بازار معرفی و عرضه میشن. منکر اینی؟ یا منکر این هستی که ای ام دی مغز متفکر این کنسولو ساخته؟ و لابد ای ام دی این Apu رو شانسی ساخته و دیگه نمیتونه ازش بسازه؟ شما میای 2080تی ای رو با کنسول مقایسه میکنی. ببین خودتم بهتر میدونی که قدرت خام این کارت خیلی بیشتر از این کنسوله ولی به سبب تکنیک ها و بهینه سازیایی که برای کنسول انجام میشه کنسول پرفورمنس بهتری میده. این نباید باعث بشه شما بگی کنسول قویتره. چون قدرت خام کارت گرافیک ذکر شده قویتره همینجوریشم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من دارم درمورد یه چیز بدیهی صحبت میکنم. همه میدونن که تا زمان انچ کنسول (حالا چند ماه اینور یا اونور) کارتهای غالب به بازار معرفی و عرضه میشن. منکر اینی؟ یا منکر این هستی که ای ام دی مغز متفکر این کنسولو ساخته؟ و لابد ای ام دی این Apu رو شانسی ساخته و دیگه نمیتونه ازش بسازه؟ شما میای 2080تی ای رو با کنسول مقایسه میکنی. ببین خودتم بهتر میدونی که قدرت خام این کارت خیلی بیشتر از این کنسوله ولی به سبب تکنیک ها و بهینه سازیایی که برای کنسول انجام میشه کنسول پرفورمنس بهتری میده. این نباید باعث بشه شما بگی کنسول قویتره. چون قدرت خام کارت گرافیک ذکر شده قویتره همینجوریشم.

فرض می کنیم همزمان با لانچ ایکس باکس جدید همون روز کارت rtx 3080 عرضه بشه؟ ایا شما از قدرتش اطلاعی داری؟ ایا از قیمتش اطلاعی داری؟

دوست عزیز حرف من اینه از روی هوا حرف نزنیم هر وقت اطلاعات اومد بیرون شما براش تاپیک بزن کار سختیه؟ الان این کنسول همه چیزش مشخصه و میشه با کارت های موجود مقایسش کرد نمیشه؟ ولی با کارت هایی که شما در موردش حرف میزنی شدنی نیست هر وقت طلاعتشون مشخص شد همینجا خودم مقایسش رو میزارم

کی گفته که من گفتم این کنسول از قطعات نسل اینده قوی تر هست وقتی که هنوز به بازار نیومدن؟ شما خودت یک چیزی فکر می کنی پیش خودت و به من نسبت میدی این بحث بهتر هست همینجا تموم بشه هر وقت مشخصات کارت های نسل بعد مشخص شد بنده رو منشن کنید مقایسش با من

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

حالا این شد یه چیزی. من فقط نظرمو طبق قدرت پردازشی خام این کارت گفتم.

قدرت اصلی(یا بهتره بگم برگ برنده) کنسولا برمیگرده به بهینه سازی سنگینی که روشون انجام میگیره که مدیون اینه که ففط یه سخت افزاره مثه پی سی تو بی نهایت کانفیگ نیس که بهینه سازی براش عملا غیر ممکن بشه. برا همین کلا مقایس با کارت گرافیک و پی سی اشتباهه.

من خودم دوس دارم ایکس باکس اس ایکس تهیه کنم.

البته اگه هزینه ارتقا برام بیش از حد سنگین باشه.

لینک به دیدگاه

سونی بخاطر برتری بلامنازش تو نسل هشت شدیدا کم کاری کرده. ضررشم خواهد دید. ولی خب میتونه مثل نسل هفت با انحصاریا ورقو برگردونه. 

لینک به دیدگاه

مواردی که موندن و بهتره بهشون اشاره کنم این هست که در کنسول جدید ایکس باکس از یک پاور 300 واتی استفاده کردن که قدرتمندتر از پاور 245 واتی کنسول one x هست مورد دیگه این هست که مصرف apu رو فعلا روی 200 وات حدس زده سایت techpowerup که به نظرم با توجه به بزرگی کولرش و همینطور پاور قوی تر تا 220 وات هم امکانش هست باشه یه چیزی تو مایه های مصرف وگا 64 رفرنس در حالت عادی! البته این هیت سینک خیلی بزرگتر هست و اصلا قابل قیاس با هیت سینک وگا 64 نیست به نظر شخصیم و با توجه به دمای خوب کنسول One x این کنسول با توجه به اینکه خیلی قدرتمندم هست ولی دماش زیر 70 هست عکس هر 2تا هیت سینک رو میگذارم قضاوت کردن وزن هیت سینک ایکس باکس با شما!

1863743934_XboxSeriesXHandsOnGameplayController!-YouTube-GoogleChrome3_22_20202_06_18AM.thumb.png.212610b5ac4b8ed37a685291114e9726.png

ZpcMmVvg.thumb.jpg.756e3cc2ad4cf80a715b2e7dd8df2f72.jpg

xbox-one-x-burn-in-benchmark.thumb.png.922ee688302a3bef7f1d2ecb0a492900.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان اطلاعات سایز و حجم داخلی و وزن این کنسول رو هم DF قرار داد اینجا می گذارم که بدونید چه قدر تغییرات نسبت به نسل های قبلی داشته

SIZE.thumb.PNG.f86da7ba85a5fc3a610475cd04a42986.PNG

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

یادمه اسفند ماه که شروع کردم به تحلیل کنسول جدید ایکس باکس خیلیا موضع گرفتن چه زود گذشت این چند ماه امروز مایکروسافت در hotchips 2020 تقریبا هر اون چیزی که باقی مونده بود و نگفته بود رو در چند اسلاید افشا کرد در ضمن کنسول قرار هست ماه نوامبر لانچ بشه

Xbox-Series-X-Slide3.thumb.jpg.52c676b9313eeb606aa6bfaedb399874.jpg

این عکس قوی ترین apu تاریخ رو تا به حال نشون میده!!!

اکثر اطلاعات رو قبلا همینجا گذاشتم ولی نکات جالب جدیدی گفته شده این چیپ با 2963 پایه به بورد لحیم شده

و نکته مهم تر اینکه این چیپ فشردگی ترانزیستور درش فوق العادست 42.5 میلیون به ازای هر میلی متر برای مقایسه کارت 2080 سوپر دارای فشردگی 25 میلیون ترانزیستور در میلی متر هست در معماری 12nmff

عکس دوم چیز جالبیه اومدن دیاگرام gpu رو گذاشتن

Xbox-Series-X-Slide12-850x478.thumb.jpg.c53b8a13ff20966d319283b97b1d4d03.jpg

ظاهرا گرافیک خودش به دو زیر مجموعه 26 تایی تقسیم میشه که البته در اصل 28تایی بودن و 2تا در هر کدوم غیرفعال شده

L2 کش در نظر گرفته شده 5 مگابایت هست که 1 مگابایت از 2080 سوپر بیشتر هست و 0.5 مگابایت کمتر از 2080TI هست

عکس اخری که می گذارم اومدن داخل دوتا CU رو نشون دادن که جالب هست

Xbox-Series-X-Slide13.thumb.jpg.b299bb58485971ed50a664cbe528d7ac.jpg

مهمترین چیزی که خودنمایی می کنه Ray Accel هست که همون شتاب دهنده سخت افزاری ری تریسینگ هست

amd در هر هسته یک شتاب دهنده قرار داده که برای کنسول xbox میشه 52 تا

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

خوب دوستان حالا که بررسی های ۳۰۸۰ در سطح نت منتشر شد و مشخص شد که این کارت در رزلوشن 4k حدود ۳۲ درصد از ۲۰۸۰ti قوی تر هست میشه بنچمارک کلی ۳۰۷۰ رونیومده حدودی حدس زد کارت ۳۰۷۰ با قیمتی ۴۰ درصد کمتر از ۳۰۸۰ حدود ۳۰ درصد قاعدتا باید پرفورمنس کمتری بده و بشه همتراز ۲۰۸۰ti طبق قولی که انویدیا داده! از طرفی تنها حرفی که از قدرت چیپ گرافیکی این کنسول زده شده مربوط به ماه ها قبل هست و با ۲۰۸۰ سوپر مقایسش کردن حتی اگر چیپ گرافیکی این کنسول معادل ۲۰۸۰ سوپر باشه فقط ۱۹ درصد از کارت های ۲۰۸۰ti و ۳۰۷۰ ضعیف تر هست(شخصا فک می کنم مقداری قوی ترم باشه با توجه به مشخصاتش) که برای کنسولی که هم قیمت کارت ۳۰۷۰ هست واقعا ارزندست شخصا این کنسول رو تهیه نمی کنم ولی فک می کنم این کنسول در کشورمون طرفداران زیادی پیدا کنه به دلیل سخت افزار جوندارش مورد اخر چارت 4k که متوسط فریم ۲۳ بازی هست و تحلیل هام رو روش انجام دادم رو میگذارم و میشه گفت این نسل ۶۰ فریم یک واقعیت محض هست و ۱۲۰ فریم هم با تکنولوژی Direct ml که معادل تکنولوژی Dlss هست امکان پذیر هست به این صورت که بازی در رزلوشن ۱۰۸۰ رندر و بعد اپسکیل میشه به 4k

average-fps_3840-2160.thumb.png.1b6a3af6557c60ead16d95156d6a8a28.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...