رفتن به مطلب

قیمت پردازنده رایزن 3700

Recommended Posts

باسلام دوستان عزیز الان سایت مقداد رو دیدم پردازنده 3700X  رو 7.500 قیمت زده درصورتیکه یک ماه پیش 5.500 بود 

یعنی با این قیمتها مگه میشه سیستم خرید واقا ضمنا اینها خرید قبلی اینها هست چجوری در عرض یک هفته 2 تومن گذاشتن روی جنس یعنی وقتی دلار بیاد پایین اینا همین کار رو میکنن واقعا 

https://meghdadit.com/product/72585/amd-ryzen-7-3700x-3.6ghz-am4-desktop-cpu/سی-پی-یو-ای-ام-دی-مدل-رایزن7-3700-ایکس-با-فرکانس-3.6-گیگاهرتز/

لینک به دیدگاه

درود واقعا خرید قطعه در این شرایط ظلم هست پردازنده 3600 قیمتش از 3 میلیون رسیده به 6 میلیون🤣

شخصا کامپیوترم رو دست بهش نمیزنم با شرایط موجود دوستانی هم که کامپیوترشون جوابشون رو میده ازشون تقاضا دارم تا واقعا به چیزی احتیاج ندارن نخرن

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود واقعا خرید قطعه در این شرایط ظلم هست پردازنده 3600 قیمتش از 3 میلیون رسیده به 6 میلیون🤣

شخصا کامپیوترم رو دست بهش نمیزنم با شرایط موجود دوستانی هم که کامپیوترشون جوابشون رو میده ازشون تقاضا دارم تا واقعا به چیزی احتیاج ندارن نخرن

دیگه بی قانونی داره دادمیزنه اصلا نه نظارتی نه پیگیری نه هیچی کی به کی شده کسی هم دادش درنمیاد واقعا اگه دلار افت کنه اینا مثل الان میان لحظه ای قیمت هارو پایین کنن 

لینک به دیدگاه

دیگه بیشتر از این وقت رو نباید تلف کرد

الان بهترین وقت برای بستن سیستم مبتنی بر رایزن هست که قیمت ها اکازیون هست 😆

ولی جدای بر شوخی چند وقت پیش قبل از اینکه یکی این افسار دلار رو یکی ول کنه باز ما رو سر کار بگذاره برای مدتی

جایی یک یادداشتی خوندم که سیاست قیمت گذاری پردازنده های رایزن خیلی جالب هست

و جالب تر از اون قیمت گذاری مین هاش هست

و جالب تر باندل کردن به زورش با مین ایسوس هست

کلا فکر کنم فن های اینتل این بازار رو دست گرفتن

لینک به دیدگاه

کاش کاربرا متحد شن و همگی از طریق تعزیرات شکایت کنند یا بررسی میشه و مجبور میشن بجای دلاری 20 تا 30 هزار تومنی به قیمت واقعی نزدیک کنند یا هیچ اتفاقی نمیفته و حداقل تکلیف مصرف کننده مشخص میشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است :

کاش کاربرا متحد شن و همگی از طریق تعزیرات شکایت کنند یا بررسی میشه و مجبور میشن بجای دلاری 20 تا 30 هزار تومنی به قیمت واقعی نزدیک کنند یا هیچ اتفاقی نمیفته و حداقل تکلیف مصرف کننده مشخص میشه

دوست عزیز همه چیز به هم ریختست در ایران جلوی گرونی چیو بگیرن مسکنو؟ خوراکو؟ دلارو؟ قطعات کامپیوتر اولویت 100ام حسن کلیدم نیست گول خودمون نزنیم وضع همینه که هست هر کسی راضی نیست اگر می تونه مهاجرت کنه یا باید با این شرایط بسازه بازار شده الت دست یه مشت دلال یک روز کرونا یک روز تحریم یک روز جنگ خلاصه به هر دلیلی قیمت رو میبرن بالا وجدان که نباشه هیچ چیزی جلودار فروشنده نیست منظورم همه اصناف هست نه فقط صنف کامپیوتر مملکت ما مردم از سر و کول هم بالا میرن واسه پول بیشتر و درامد بیشتر شما ذره ای معنویت تو وجود مردم نمی بینی ذره ای انسانیت بعد اینا بهشتم پیش خور کردن به قول خودشون!!!

لینک به دیدگاه

سلام

تا دو ماه پیش قیمتش 4.5 میلیون بود و الان 7.5 ... 

کیس های گرین هم هر روز آهسته آهسته گرونتر میشن بر خلاف کولر مستر و قیمتشون داره به دوبرابر قیمت واقعی میرسه .

ghey.thumb.PNG.262f567a3c2759939e3c6808b3504847.PNG

لینک به دیدگاه

نگاهی به قیمت یک سایت دیگه انداختم ببینید چه قدر بازار بی صاحب و بی درو پیکر هست که هر کسی هر قیمتی دلش خواست میده

markazi.PNG

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، VIP3R گفته است :

دیگه بیشتر از این وقت رو نباید تلف کرد

الان بهترین وقت برای بستن سیستم مبتنی بر رایزن هست که قیمت ها اکازیون هست 1f606.png

ولی جدای بر شوخی چند وقت پیش قبل از اینکه یکی این افسار دلار رو یکی ول کنه باز ما رو سر کار بگذاره برای مدتی

جایی یک یادداشتی خوندم که سیاست قیمت گذاری پردازنده های رایزن خیلی جالب هست

و جالب تر از اون قیمت گذاری مین هاش هست

و جالب تر باندل کردن به زورش با مین ایسوس هست

کلا فکر کنم فن های اینتل این بازار رو دست گرفتن

من هم به چنین موضوعی شک داشتم الان یقین شده مثلا پردازنده 500 دلاری 9900k اینتل قیمت داخلی 8500 هست ولی همین پردازنده 300 دلاری 3700x رایزن 7500 هرجور حساب کنی جور درنمیاد اصلا یعنی بادلار 25 هزار زار تومانی حساب میکنن اینو 🥶🥶😱😱😱😱

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

من هم به چنین موضوعی شک داشتم الان یقین شده مثلا پردازنده 500 دلاری 9900k اینتل قیمت داخلی 8500 هست ولی همین پردازنده 300 دلاری 3700x رایزن 7500 هرجور حساب کنی جور درنمیاد اصلا یعنی بادلار 25 هزار زار تومانی حساب میکنن اینو 🥶🥶1f631.png1f631.png1f631.png1f631.png

رایزن ها به خاطر ایرکولر باکس و گارانتی که بود و نبودش فرقی نمیکنه خیلی گرون تر وارد میشن. 

چند وقت پیش نسخه های tray با قیمت نسبتاً مناسب و بدون هیچ اجبار به خرید باندلی موجود بودن البته , که من یک ماه هست اثری ازشون نمیبینم .

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...