رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید موس ریزر برای سبک FPS

Recommended Posts

با سلام . بین basilisk و deathadder elite موندم کدوم رو انتخاب کنم . من غالبا سبک شوتر بازی میکنم مثل پابجی،ایپکس،فورتنایت ،سی اس گو ،اورواچ و....... میخاستم بپرسم به نظرتون کدوم یکی بهتره با دلیل. از یه طرف باسیلیسک کلاچ DPI داره که واسه اسنایپ زدن خیلی کاربردیه و سرعت اسکرولش هم قابل تنظیمه و ارگونومیک تره.از طرف دیگه DA elite خیلی بیشتر دیدم و توی خیلی مسابقات و تورنمنت های بزرگ از این ماوس استفاده میکنند و حتی aria keoxer که همتون می شناسید هم از همین ماوس استفاده میکنه. توی اینترنت هم هرچی ویدیو و مقاله بود توی همش DA elite تو صدر بود. سایز دستم هم حدود 8 اینچه. به نظرتون کدوم یکی بهتره با دلیل لطفا زود بگین چون لازم دارم و باید یه موس خوب بگیرم. البته خیلیا لاجیتک رو پیشنهاد میکنن ولی من با لاجیتک خیلی حال نمی کنم.Razer-Basilisk-Vs-Deathadder.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

خب بنده هم مثل سایرین لاجیتک رو پیشنهاد میکنم

اما در هر حال اگر به دنبال برند و .. هستید وکیفیت جایگاه دوم رو داره هر دو مورد موس های خوبی هستند و بنظر من deathader elite خیلی خوب میتونه جوابگوی شما باشه وموس همه چیز تمومی هست که امتحانشو خیلی وقته پس داده.

لینک به دیدگاه

در در 12 اسفند 1398 در 18:59، alimogharehabed گفته است :

سلام

خب بنده هم مثل سایرین لاجیتک رو پیشنهاد میکنم

اما در هر حال اگر به دنبال برند و .. هستید وکیفیت جایگاه دوم رو داره هر دو مورد موس های خوبی هستند و بنظر من deathader elite خیلی خوب میتونه جوابگوی شما باشه وموس همه چیز تمومی هست که امتحانشو خیلی وقته پس داده.

بله این رو میدونم ولی چون خودم از ریزر بیشتر خوشم میاد میخام ریزر بگیرم. و هردو موس های خوبی ان ولی از یه طرف eathader elite خیلی معروفتره و امتحانشو خیلی وقته پس داده از یه طرف دیگه باسیلیسک هم کلاچ DPI داره که البته شاید بشه اون رو روی DEATHADDER هم استفاده کرد و هم تنظیم سختی اسکرول رو داره.و ارگونومیک تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...