رفتن به مطلب

مشکل در هدست razer tiamet 7.1 v2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باس لام قصد خرید razer tiamet 7.1 v2 رو دارم ولی یه مشکلی هست

5تا کابل جک 2.5 میخوره ولی پشت مین بوردم یکیش که مربوط به سابوفر هدست هست نیست(رنگ خاکستری) بنده متوجه شدم رو اکثر مین بوردها نیست

مین بورد بنده giga z170x gaming 3

تو یوتوب نحوه نصب کابل هارو دیدم تو این مین بورد بود - سوالم اینکه که ایا میشه به جای فیش خاکستری به فیش آبی زد(in)

ممنون

1.jpg

2.jpg

z170.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

کارت صدای 7.1 احتیاج  دارید برای این مدل.

تو سایتها گشتم کارت صدای خوب موجود نبود اگه میشه بی زحمت لینک بدین ممنون

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، yasharsatyr گفته است :

تو سایتها گشتم کارت صدای خوب موجود نبود اگه میشه بی زحمت لینک بدین ممنون

فکر نمیکنم به راحتی پیدا بشه.

مگر اینکه دست دو پیدا کنید.

من چند سال پیش برای ورژن 1 تیامت کارت صدای creative sound blaster x-fi 7.1 تهیه کردم که همون موقع هم تو اینترنت پیدا نمیشد کارت 7.1!

شاید بتونین تو پاساژ های خیابون ولیعصر پیدا کنین.

اگر هم نبود نهایتا میتونین از خارج از کشور تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

فکر نمیکنم به راحتی پیدا بشه.

مگر اینکه دست دو پیدا کنید.

من چند سال پیش برای ورژن 1 تیامت کارت صدای creative sound blaster x-fi 7.1 تهیه کردم که همون موقع هم تو اینترنت پیدا نمیشد کارت 7.1!

شاید بتونین تو پاساژ های خیابون ولیعصر پیدا کنین.

اگر هم نبود نهایتا میتونین از خارج از کشور تهیه کنید.

ممنون از راهنماییتون - از خریدش منصرف شدم چون دردسره

بیشتر به فکر خرید g433 یا 533

razer tiamet v2.2 اینا شدم

ممنون.

لینک به دیدگاه

با سلام

هدست های 7.1 برند ریزر چیز مالی نیستن

تو یوتوب کانال linus sebastian رو سرچ بفرمایین . اونجا تقریبا تمامی هدستهای معروف 7.1 رو تست کرده

متاسفانه یا خوش بختانه ریزر با 2 تا هدست بنامش از همه ضعیفتر ظاهر شده

شما میتونین یا از برند لاجیتک G935 یا G933 خریداری بفرمایین یا اینکه یدونه هدست خوب استریو بگیرین و از نرم افزار 7.1 ریزر استفاده بفرمایین

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

با سلام

هدست های 7.1 برند ریزر چیز مالی نیستن

تو یوتوب کانال linus sebastian رو سرچ بفرمایین . اونجا تقریبا تمامی هدستهای معروف 7.1 رو تست کرده

متاسفانه یا خوش بختانه ریزر با 2 تا هدست بنامش از همه ضعیفتر ظاهر شده

شما میتونین یا از برند لاجیتک G935 یا G933 خریداری بفرمایین یا اینکه یدونه هدست خوب استریو بگیرین و از نرم افزار 7.1 ریزر استفاده بفرمایین

ممنون از راهنماییتون - بنده از سه مدل g433 g533 g633

یکی رو انتخاب خاهم کرد بازم ممنون

لینک به دیدگاه

اگر هدست استریو میخواین GSP 600

و اگر 7 کانال میخواین G935 رو تهیه کنین ولا غیر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون رنگ خاکستری همون رنگ ابی هست هیچ فرقی نداره و فقط رنگ جک فرق می کنه با خیال راحت خرید کن.

من خودم دارم و هیچ مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MEHDI 7 گفته است :

دوست عزیز اون رنگ خاکستری همون رنگ ابی هست هیچ فرقی نداره و فقط رنگ جک فرق می کنه با خیال راحت خرید کن.

من خودم دارم و هیچ مشکلی نداره.

جدی میفرمایید؟؟ یعنی به او آبی بزنم برا سابووفر ج میده؟

اگه عکس از مال خودتون دارین بفرستیم ممنون

لینک به دیدگاه

بله همون هست و فقط رنگش عوض شده عکس لازم نیست دوست عزیز.

میتونی برای اطمینان بیشتر دفترچه mother board خودت رو چک کنی حتما توضیح داده.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MEHDI 7 گفته است :

بله همون هست و فقط رنگش عوض شده عکس لازم نیست دوست عزیز.

میتونی برای اطمینان بیشتر دفترچه mother board خودت رو چک کنی حتما توضیح داده.

دوست عزیز این توضیحات پشتیبانی ریزر هست:

Do I need a sound card to use the Razer Tiamat 7.1 V2?

We advise that you have a 7.1 surround sound card installed on your system, so you can experience the full true surround sound functionality of the Razer Tiamat 7.1. If you have a 5.1 sound card or a non-surround sound card, the Tiamat 7.1 will function according to the sound card’s limitations.

What sound cards are compatible with the Razer Tiamat 7.1 V2?

Below is a list of some popular sound cards we have tested with the Razer Tiamat 7.1 and any known limitations they may have:

ASUS Essence STX II 7.1 - 3.5mm to RCA jack converter cables required.

ASUS Xonar DSX - Able to fully utilize all audio jacks found on the Razer Tiamat 7.1.

ASUS Strix RAID DLX - Able to fully utilize all audio jacks found on the Razer Tiamat 7.1.

ASUS XONAR DG Headphone Amp & PCI 5.1 - Side Surround channels (gray jack) not supported. Features 5.1 channel surround sound.

Creative Sound Blaster ZXR - Side Surround channels (gray jack) not supported. Features 5.1 channel surround sound.

Creative Sound Blaster ZX - Side Surround channels (gray jack) not supported. Features 5.1 channel surround sound.

لطفا قبل از اینکه با اطمینان توصیه به خرید کنید خودتون هم کمی تحقیق کنید...

لینک به دیدگاه

من خودم دارم این هدست رو و این توضیحات برای استفاده از تمام قدرت هدست هست و کسی نگفت ایراد داره برای استفاده تا ۸۰ درصد جواب میده و مشکلی نداره.

اطمینان نبود پیشنهاد نمی دادم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

دوست عزیز این توضیحات پشتیبانی ریزر هست:

Do I need a sound card to use the Razer Tiamat 7.1 V2?

We advise that you have a 7.1 surround sound card installed on your system, so you can experience the full true surround sound functionality of the Razer Tiamat 7.1. If you have a 5.1 sound card or a non-surround sound card, the Tiamat 7.1 will function according to the sound card’s limitations.

What sound cards are compatible with the Razer Tiamat 7.1 V2?

Below is a list of some popular sound cards we have tested with the Razer Tiamat 7.1 and any known limitations they may have:

ASUS Essence STX II 7.1 - 3.5mm to RCA jack converter cables required.

ASUS Xonar DSX - Able to fully utilize all audio jacks found on the Razer Tiamat 7.1.

ASUS Strix RAID DLX - Able to fully utilize all audio jacks found on the Razer Tiamat 7.1.

ASUS XONAR DG Headphone Amp & PCI 5.1 - Side Surround channels (gray jack) not supported. Features 5.1 channel surround sound.

Creative Sound Blaster ZXR - Side Surround channels (gray jack) not supported. Features 5.1 channel surround sound.

Creative Sound Blaster ZX - Side Surround channels (gray jack) not supported. Features 5.1 channel surround sound.

لطفا قبل از اینکه با اطمینان توصیه به خرید کنید خودتون هم کمی تحقیق کنید...

منم همینو دیدم - دقت کنین کارت صداهای پایینی سوکت خاکستری ندارن و 5.1 میشن

در 9 دقیقه قبل، MEHDI 7 گفته است :

من خودم دارم این هدست رو و این توضیحات برای استفاده از تمام قدرت هدست هست و کسی نگفت ایراد داره برای استفاده تا ۸۰ درصد جواب میده و مشکلی نداره.

ولی شما اطمینان دادین و بنده رو دوباره به فکر فرو بردین - الان دیگ خیالم راحت شد دیگ نمیگیرمش

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MEHDI 7 گفته است :

مسئله مربوط به چند درصد نیست.

این هدست طراحی شده برای 7.1 بودن.

به نظرتون با کارت 2.2 یا 5.1 میشه صدای 7.1 گرفت؟

بنده هم اوایل که تیامت 7.1 گرفتم مثل شما فکر میکردم.

تا وقتی که کارت 7.1 رو تهیه کردم و کلا همه چیز عوض شد.

شما هم هنوز صدای 7.1 رو تجربه نکردین با این شرایط که اینچنین با اطمینان راهنمایی اشتباه میکنین.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما سوال این دوستمون رو متوجه نشدی .

پرسیده که ایا این جک رنگ خاکستری همون رنگ ابی هست یا نه ؟

من هم گفتم که روی بردهای جدید رنگ خاکستری همون ابی رنگ هست و کاراییش یکی هست و من صدای 7.1 رو دارم روی سیستمم با این موضوع مشکلی ندارم برای گرفتن صدا.

همه بردهای جدید صدای   7.1 رو دارن و ممکنه به اندازه کارت 7.1 نباشه ولی باز هم ۷ تا خروجی صدا رو به شما میده مشکلی نداره.

این چه ربطی به موضوع داره!!!.

این بحث رو هم ادامه ندین.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما سوال این دوستمون رو متوجه نشدی .

پرسیده که ایا این جک رنگ خاکستری همون رنگ ابی هست یا نه ؟

من هم گفتم که روی بردهای جدید رنگ خاکستری همون ابی رنگ هست و کاراییش یکی هست و من صدای 7.1 رو دارم روی سیستمم با این موضوع مشکلی ندارم برای گرفتن صدا.

همه بردهای جدید صدای   7.1 رو دارن و ممکنه به اندازه کارت 7.1 نباشه ولی باز هم ۷ تا خروجی صدا رو به شما میده مشکلی نداره.

این چه ربطی به موضوع داره!!!.

این بحث رو هم ادامه ندین.

لینک به دیدگاه

اون متن ارسال شده مربوط به کارتهایی که رنگ خاکستری رو ندارن و صدا 5.1 میشه.

اگه اون برد استارتر جزو اون کارت صداها باشه بله صدا 5.1 میشه . اگه برد ایشون یکی از این کارتهای صدای پایینی رو داره صدا 5.1 پخش میشه . گفتم دفترچه مادربرد رو بخونه.

من بردم  v3 hero هست و صدا کاملا 7.1 هست برای خودم و مشکلی نیست و رنگ جک پشت برد من هم ابی هست و خاکستری نیست و توی ویندوز کاملا چک شده و صدا 7.1 پخش میشه . برای من البته.

شاید برد استارتر این طور نباشه .

در ضمن رنگ خاکستری خروجی  surround هست . نه ساب ووفر.

حالا اگه استارتر اطمینان نداره خوب انتخاب با خودش هست.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MEHDI 7 گفته است :

اگه اون برد استارتر جزو اون کارت صداها باشه بله صدا 5.1 میشه . اگه برد ایشون یکی از این کارتهای صدای پایینی رو داره صدا 5.1 پخش میشه . گفتم دفترچه مادربرد رو بخونه.

من بردم  v3 hero هست و صدا کاملا 7.1 هست برای خودم و مشکلی نیست و رنگ جک پشت برد من هم ابی هست و خاکستری نیست و توی ویندوز کاملا چک شده و صدا 7.1 پخش میشه . برای من البته.

دوست من مسئله رنگ بندی پورت ها نیست... مال مادربورد من همشون طلایی هستن! یعنی هیچ دستگاهی نمیتونم بهشون وصل کنم چون سوکتشون طلایی رنگ نیست؟! (مدل gigabyte x99 gaming 5 )

شما مادربورد خودتون هم 7.1 واقعی نداره و مجازی هست که برنامه های زیادی وجود داره که اینکارو میکنه و ارتباطی به مادربورد نداره بازم!

Captasdasdure.PNG.507ced79c490238cf1f50b8c46cfcb16.PNG

اون لیست از کارت صدا هایی که ریزر گفته همگی جداگانه باید تهیه بشن و مادربورد نیستن!

اگر صدای 7.1 مجازی بخوایم تجربه کنیم هدست های خیلی زیادی از جمله ریزر کراکن هست!

چرا باید بنز بخریم و باهاش بریم مسافر کشی؟

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، yasharsatyr گفته است :

ممنون از راهنماییتون - از خریدش منصرف شدم چون دردسره

بیشتر به فکر خرید g433 یا 533

razer tiamet v2.2 اینا شدم

ممنون.

دوست عزیز نظر شخصی بنده هدست های هایپر ایکس هست مدل کلود2 اگر همی تونی بیشتر هزینه کنی ریولور اس بخر ریزر و لاجیتک و امثالهم لنگ میندازن جلوشون

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است :

رو مین بورد منم زده 7.1 ولی خاکستری نداره میتونین برین ببینین giga z170x gaming 3

در 13 ساعت قبل، Nezami گفته است :

دوست من مسئله رنگ بندی پورت ها نیست... مال مادربورد من همشون طلایی هستن! یعنی هیچ دستگاهی نمیتونم بهشون وصل کنم چون سوکتشون طلایی رنگ نیست؟! (مدل gigabyte x99 gaming 5 )

شما مادربورد خودتون هم 7.1 واقعی نداره و مجازی هست که برنامه های زیادی وجود داره که اینکارو میکنه و ارتباطی به مادربورد نداره بازم!

Captasdasdure.PNG.507ced79c490238cf1f50b8c46cfcb16.PNG

اون لیست از کارت صدا هایی که ریزر گفته همگی جداگانه باید تهیه بشن و مادربورد نیستن!

اگر صدای 7.1 مجازی بخوایم تجربه کنیم هدست های خیلی زیادی از جمله ریزر کراکن هست!

چرا باید بنز بخریم و باهاش بریم مسافر کشی؟

اینم بحرحال حرفیه دیگ - بنده چون اون هدست 7.1 واقعی بود حوس کردم وگرنه کلی هدست خوب 7.1 مجازی هست.

در 9 ساعت قبل، Divine گفته است :

دوست عزیز نظر شخصی بنده هدست های هایپر ایکس هست مدل کلود2 اگر همی تونی بیشتر هزینه کنی ریولور اس بخر ریزر و لاجیتک و امثالهم لنگ میندازن جلوشون

بله حرف شما درست - ولی بنده به لاجیتک بیشتر علاقه دارم - هایپر ایکس شکل ظاهریش یکم ززندست - بحرحال ممنون از رانماییتون.

لینک به دیدگاه

از نظر همه دوستان ممنون و متشکرم

به احتمال خیلی زیاد g633 یا 533 یا 433 میگیرم - ای کاش یه ماه پیش که 500 تومن ارزونتر بود یکسره میکردم و میگرفتم.

ممنون

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Divine گفته است :

برادر لاجیتک اگر از هایپر ایکس قویتر نباشه قطعا ضعیف تر نیست

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

مثل اینکه من هر چی توضیح بدم باز این دوستمون دوست داره اون چیزی که خودش میخواد رو مرتب تکرار کنه صدای 7.1 مجازی دیگه چه صیغه ای هست اخه ؟؟؟

فقط هدست هایی که usb خور هستند صدای 7.1 مجازی دارند و با نرم افزار خود هدست شبیه ساز میشه مثل هدست لاجیتک مدل g933.

وقتی من دارم همه هفت خروجی صدا رو میگیرم و با برنامه خود کارت صدا تست می کنم ( همه کارتهای صدا 7.1 هم باشن بدون نرم افزارش درست عمل نمی کنه ) یعنی کار درست انجام میشه و تازه خود بازی یا فیلم هم باید حتما 7.1 باشه وگرنه باز هم صدا درست عمل نمی کنه به عنوان مثال بازی shadow of tomb raider داخل خود بازی تنظیم 7.1 داره و کاملا درست عمل می کنه این نکته خودش مهمه .جک پشت بورد شما طلایی باشه اخه چه ربطی داره . الان سازنده های برد خودشون تقریبا ۹۰ درصد کارت صدای 7.1 دارند .

بله کارت صدای مجزا که 7.1 باشه خوبه ولی توی مطلب ارسالی گفته شده که برای استفاده از کارت صدا این مدل ها رو ریزر پیشنهاد میده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است :

مثل اینکه من هر چی توضیح بدم باز این دوستمون دوست داره اون چیزی که خودش میخواد رو مرتب تکرار کنه صدای 7.1 مجازی دیگه چه صیغه ای هست اخه ؟؟؟

فقط هدست هایی که usb خور هستند صدای 7.1 مجازی دارند و با نرم افزار خود هدست شبیه ساز میشه مثل هدست لاجیتک مدل g933.

شما حتی زحمت نمیدی به خودت تا متنی که سازنده مادربوردت نوشته رو بخونی!

Captasdasdure.PNG.f36ccbe1f586d09da8e18ad3fa9c08be.PNG

لااقل این متنو تو ترجمه گوگل بزن تا متوجه بشین صیغه موقتی هست یا صیغه دائمی...

One-click virtual-surround function emulates 7.1 channels, even through a stereo (2.0-channel) headset..

ترجمه:

با یک کلیک صدای surround مجازی را تقلید میکند حتی هدست 2.0 کانال

با یک کلیک صدای surround مجازی را تقلید میکند حتی هدست 2.0 کانال

....

شما با همین شرایط حال کن...!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...