رفتن به مطلب

داستان یک کلاهبرداری از نوع اینترنت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه راست برم سر اصل مطلب

خط های adsl منطقه ما سرعت 4 مگابیت بیشتر کشش نداشت برای همین رفتم دنبال یه اینترنت درست و حسابی مثل td-lte یا p2p بگردم بعد از یه کم گشتن یه نمایندگی شاتل موبایل تو شهرمون پیدا کردم(بنده خوانسار هستم) رفتم نمایندگی و شروع به صحبت به طرف کردم بعد از یکم صحبت گفت که نمیخواد این همه پول پای td-lte بدی من خودم پهنای باند آوردم با سرعت 50 مگ بیا من خودم بت اینترنت میدم بحث قیمت که شد گفت حدودا چقدر مصرف داری؟ گفتم ماهی حدودا بین 100 تا 200 گیگ گفت خب ماهی 80 بده نامحدود استفاده کن (این قضیه برمیگرده به شهریور) من اونموقع هنوز طرح adsl داشتم برای همین گفتم من دو ، سه ماه دیگه میام اینترنت و ازتون میگیرم

ماه دی شد و من رفتم برای گرفتن اینتنرت دوباره بحث سره قیمت شد. من گفتم قرار بود با ماهی 80 اینترنت نامحدود به من بدی یه خورده آه ناله کرد و از گرون شدن اینترنت صحبت کرد و قرار شد همون طرح نامحدود با ماهی 120 به من بده هزینه نصب و راه اندازیشم قرار بود 100 بگیره یه آنتن SXT Lite2 هم داشت که به گفته خودش یکی دو هفته استفاده شده بود و قرار بود زیره قیمت به من بفروشدش

چند روز از دی گذشته بود که این اومد برای نصب و سیم کشی آنتنم نصب کرد ولی نمیتونست آنتن و تنظیم کنه بعد از حدود 4 ساعت بالاخره گفت که آنتن مشکل لایسنس داره و باید لایسنسش و ارتقاع بدم دوباره نصبش کنم همون روز یه آنتن قرضی اومد نصب کرد تا بره لایسنس اون آنتن و درست کنه برام بیاردش با اون آنتن سرعت 48 مگ گرفتم و از اونجایی که گفته بود نامحدود همون شب کل ویندوز و برنامه ها رو  زدم آپدیت بشه و destiny 2 رو هم دان کردم

فرداش که بیدار شدم دیدم اینترنت قطعه بش زنگ زدم گفتم قضیه چیه گفت من فعلا همینجوری 120 گیگ برات شارژ زده بودم فکر نمیکردم یه شبه تمومش کنی الآن دوباره برات شارژ میکنم منم گفتم خب پس مشکلی نیست

بعد از  چند روز اومد برای اینکه همون آنتن اصلی و دوباره بذاره اون موقع گفتش که اره شما مصرفت خیلی زیاده و من فکر نمیکردم انقدر مصرف داشته باشی (درحالی که من قبلا بش گفته بودم چقدر مصرف دارم و اون گفت پس بت نامحدود میدم) پس  من لیمیتش و برات میذارم 200 یخورده بحث کردم و آخر گفتم جهنم و ضرر همینم خوبه حداقل بهتر از ای دی اس اله

گفتم که اومده بود آنتن و عوض کنه اینم باید اضافه کنم که آخر نتونست آنتن و کانکت کنه (چون آنتن مشکل داشت البته خودش که میگفت سالمه) اون آنتن قرضیم چون به گفته خودش پاش مشتری خوابیده بود برداشت برد و قرار شد فردا پسفرداش بیاد آنتن جدید و نصب کنه (که البته این فردا پسفردا شد یک هفته) آنتن جدید یه آنتن دست دوم بود که قرار بود نصف قیمتی که من برای نوش پیدا میکنم برام قیمت برنه که نزد

بعد از اینکه این آنتن جدید و برام نصب کرد دیدم یسری بهونه برام آورد که این آنتنه به اون دیشه وصل نمیشه چون این ضعیف تره و از این حرفا (در حالی که فاصله من تا آنتن تقریبا یک کیلومتره و این آنتن ها تو فاصله چندین کیلومتری بدون هیچ مشکلی با هم ارتباط برقرار میکنن)سرعتمم سر همین اومد زیر 25 مگ به هر حال  یکی دو روز بعدش رفتم برای کارای حساب و کتاب و این فاکتوری بود که دیدم

20200303_164645.thumb.jpg.0e4aa0d9ce8f07fa4a3bb5493f06f625.jpg

اول اینکه دیدم ترافیک و برام گیگی هزار حساب کرده( اولش به جای اون 100 گیگ در ماه 200 بود و چون از پسش بر نمیومدم گفتم بنویسه 100)

یعد اون ترافیکی که به اسم نامحدود به من داده بود و با قیمت 110 هزار تومن کرد تو باچم( به گفته خودش لطف کرده و تخفیف داده وگرنه اون باید گیگی هزار حساب میشد)

مورد سوم هزینه راه اندازی و 200 هزار تومن گرفت چرا؟

چون آنتنش خراب بود و خودش مجبور شد چند بار بره و بیاد و برای همین خیلی معطل شد

به هر حال من همه اینا رو قبول کردم چون کارم لنگ بود و داشتم استریم میکردم

اگه به قسمت اشتراک وایرلس نگاه کنین میبینین نوشته 100 گیگ در ماه. من این مورد و از خودش سوال کردم و گفت این یعنی این ماه 100 گیگ اینترنت داری و اول ماه بعدی 100 گیگ دیگه برات شارژ میشه(اینم بگم که پنل کاربری بم نداد و گفت پنلش بعد از عید آماده میشه برای همین نمیتونم دقیق چک کنم الآن داره چه اتفاقی برای نت میفته)

بهمن گذشت و من گفتم خب این 100 گیگ اول که گذشت و هر چیشم مونده باشه میره برای اسفند

تا اینکه امروز یه قطعی داشتم زنگ زدم قطعی و چک کنم که گفتش حجمتون آخراش بود و شاید اون تموم شده باشه من گفتم ولی هنوز وسط ماه نشده چجوری حجم تموم شه گفت نه اون که ربطی نداره من دارم اون 300 گیگ یعنی حجم کلت و میگم

دیگه اینجا بود که جوش آوردم یعنی از هر راهی تونست دزدید منه بد بختم که هر چی داشتم ریختم پای این اینترنت

فقط میخوام یگم فرقی نداره اون کله گنده هاشون مثه مخابرات و آسیاتک یا یکی مثل این یارو همشون از دم کلاه بردارن

ویرایش شده توسط M-yousef
  • لایک 7
  • قلبم گرفت 7
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این قضیه شبیه به سقوط در چاهی بی انتها هستش ، جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعت هست ... هرچه زودتر سرویسی جایگزین پیدا و خودتو از دست این فرد خلاص کن .

از دوستان اگر راهی برای پیگیری و شکایت دارند لطفا مطرح کنند .

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در در 13 اسفند 1398 در 17:04، M-yousef گفته است :

گفتم ماهی حدودا بین 100 تا 200 گیگ گفت خب ماهی 80 بده نامحدود استفاده کن

متاسفانه نمیدونم چی بگم 

این نبود سرویس های پر سرعت برای استریمر ها هم شده دردسر که بعضیا مجبور میشن رو به  غیره بیارن و حتی از کشور خارج بشن 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام دوست عزیز

این قضیه شبیه به سقوط در چاهی بی انتها هستش ، جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعت هست ... هرچه زودتر سرویسی جایگزین پیدا و خودتو از دست این فرد خلاص کن .

از دوستان اگر راهی برای پیگیری و شکایت دارند لطفا مطرح کنند .

اره واقعا فکر کنم اگه یه طرح دیگه ازش بگیرم زنگ میزنه میگه من اصلا شما رو نمیشناسم

فعلا در نظر دارم برم مخابرات منطقه ببینم میتونم vdsl بگیرم یا خیر

در 15 دقیقه قبل، mَd گفته است :

متاسفانه نمیدونم چی بگم 

این نبود سرویس های پر سرعت برای استریمر ها هم شده دردسر که بعضیا مجبور میشن رو به  غیره بیارن و حتی از کشور خارج بشن 

من دیگه واقعا قید استریم و زدم

اگه عمری باشه ویدئو کپچر میکنم رو یوتیوب میذارم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

من دیگه واقعا قید استریم و زدم

اگه عمری باشه ویدئو کپچر میکنم رو یوتیوب میذارم

نه سعی کنید تحقیق کنید ببینید با شرایط جغرافیایی شما چه سرویسی بهترین کیفیت رو میده 

اگه پیدا کردید حتما تهیه کنید منتها یه چیز نام نشان دار نه از غریبه

لینک به دیدگاه

داداش طوری موضوعو بیان کردی که غصشو من خوردم 😢

لامصبا جوری دارن ظلم میکنن که بعضی وقتا فکر میکنی تو یه زندون تاریک ۲×۲ بدون هیچ درز و نوری گیر افتادی و نزدیک قلبت وایسه 

امیدوارم مشکلت حل بشه

لینک به دیدگاه

شما حتما و حتما به شاتل زنگ بزنید و درخواست غرامت کنید اگر بنا به هر دلیلی سنگ اندازی کردند از سامانه 195 استفاده کنید ! 

من ماه پیش یه مشکل با مخابرات داشتم ، زنگ زدم اپراتورشون ناز کرد و جواب نداد ! زنگ زدم 195 قرار شد پیگیری کنن ! یکم طول کشید ولی درست پیگیری کردن ، خلاصه اینکه 3 بار از مخابرات بهم زنگ زدن ، یک بار از بازرسی مخابرات 2 بار هم از مخابرات منطقه حکمت شعار ! در کل مشکل من رفع شد اگرچه خسارت دو هفته بدون نت موندن من رو ندادن ولی تا جایی که تونستم رو اعصابشون راه رفتم ! 

راجع به شرکت ها هم باید بگم اینجا نه تنها شرکت هاش که هرکسی که بتونه بهتون زور میگه پس کوتاه نیاید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

فعلا در نظر دارم برم مخابرات منطقه ببینم میتونم vdsl بگیرم یا خیر

دیده بان هم گویا vdsl داره با هاشون تماس بگیرید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mَd گفته است :

نه سعی کنید تحقیق کنید ببینید با شرایط جغرافیایی شما چه سرویسی بهترین کیفیت رو میده 

اگه پیدا کردید حتما تهیه کنید منتها یه چیز نام نشان دار نه از غریبه

متاسفانه این منطقه برای td-lte آنتن دهی مناسبی نداره و تنها اینترنت وایرلسم همین فرد میداد

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش طوری موضوعو بیان کردی که غصشو من خوردم 1f622.png

لامصبا جوری دارن ظلم میکنن که بعضی وقتا فکر میکنی تو یه زندون تاریک ۲×۲ بدون هیچ درز و نوری گیر افتادی و نزدیک قلبت وایسه 

امیدوارم مشکلت حل بشه

فرقمون با زندان اینه که بدون این که جرمی انجام داده باشیم اینجاییم

در 22 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

این فردی که ازش اینترنت تهیه کردم ارتباطی با شاتل نداره به شکل خصوصی اینترنت میداد به سامانه هم چی بگم؟

همون طور که به شما خسارت ندادن به بنده هم نمیدن مخصوصا اینکه شرکت خصوصیه و شاید اصلا بش اهمیت ندن

در 20 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

دیده بان هم گویا vdsl داره با هاشون تماس بگیرید.

تا جایی که من چک کردم فعلا فقط کخابرات vdsl ارائه میده ولی محظ اطمینان با پشتیبانیشون تماس میگیرم

ممنون از کمک و همدردی دوستان

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

این فردی که ازش اینترنت تهیه کردم ارتباطی با شاتل نداره به شکل خصوصی اینترنت میداد به سامانه هم چی بگم؟

همون طور که به شما خسارت ندادن به بنده هم نمیدن مخصوصا اینکه شرکت خصوصیه و شاید اصلا بش اهمیت ندن

قطعا ممکن نیست که ایشون نمایندگی نباشند ! یعنی اینکه ایشون خودش نمیتونه بدون هیچ مجوزی اینترنت ارائه بده ، و اگر ارائه بده مرتکب جرم شده ! 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

قطعا ممکن نیست که ایشون نمایندگی نباشند ! یعنی اینکه ایشون خودش نمیتونه بدون هیچ مجوزی اینترنت ارائه بده ، و اگر ارائه بده مرتکب جرم شده ! 

چیزی که به من گفت اینه که خودش پهنای باند اختصاصی تهیه کرده و میفروشه

یه نکته ای و از قلم انداختم اونم اینه که طبق گفته خودش فقط اجازه داره به مشتریای تجاری مثل کارخونه ها اینترنت بده و اینکه به من اینترنت داده برای اینه که من آشنا بودم و کلا این کارش غیر قانونیه

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

یه نکته ای و از قلم انداختم اونم اینه که طبق گفته خودش فقط اجازه داره به مشتریای تجاری مثل کارخونه ها اینترنت بده و اینکه به من اینترنت داده برای اینه که من آشنا بودم و کلا این کارش غیر قانونیه

چقدر آشناها خوبن!!!

خیلی راحت هر جا دیدید کل نسلشو بکش جلوش..البته خودتم نباید شل میگرفتی

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

خیلی ناراحت شدم از اتفاقی که براتون افتاده و کاملا درکتون میکنم، چون خودمم به طریقی با این موضوع درگیرم.
تا جایی که من اطلاع دارم، ایشون بدون مجوز به هیچ کسی (مشتری تجاری یا شخصی) نمیتونه سرویس بفروشه و اگه واقعا اینکار رو کرده باشه، مجرمه و در صورت شکایت شما کلی داستان براش درست میشه.

در مورد دیده بان هم برادرانه بهتون توصیه میکنم با تحقیقات بیشتر در مورد سرویس گرفتن ازشون تصمیم بگیرید. من الان بیشتر از 3ماهه باهاشون درگیرم سر افت سرعت وحشتناکی که دارم و هنوز هم نتونستم جواب بگیرم!
اینترنت 4G LTE (اینترنت سیمکارت) جوابگوتون نیست؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

اینترنت 4G LTE (اینترنت سیمکارت) جوابگوتون نیست؟

من اول دنبال LTE ایرانسل بودم ولی متاسفانه این منطقه اصلا آنتن دهی خوبی نداره برای بقیه شرکتا هم همینطوره

فقط یه دکل 4g همراه اول تو 100 متری هست که چون همراه اول اینترنت ثابت نداره به درد نمیخوره البته دکل رو تپس و چون تقریبا خونه زیره آنتنه خیلی خوب آنتن نمیده نهایت سرعتی که گرفتم 20 مگ بود

لینک به دیدگاه

اولا سمت tdlte نرو پینگ و پکت لاست بسته به بستری که استفاده میکنی افتضاح هست فقط سرعت بالایی داری جهت استریم داخل گیم اذیت میشی

نوع کاربریت بگو و بودجت و منطقه ای که هستی یا از سایت 195 گزارش عملکرد سرویس دهنده ها دانلود کن ببین کدوم خوبن. من برای منطقه خودم همین کار کردم دیدم شاتل بهترین پینگ و پکت داشت گرفتم و دقیقا همون شکل بود( منهای الان که خوب افت کیفیت طبیعی هست حجم مصرف بالا رفته و پهناباند شرکت ها کم هست )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

من اول دنبال LTE ایرانسل بودم ولی متاسفانه این منطقه اصلا آنتن دهی خوبی نداره برای بقیه شرکتا هم همینطوره

فقط یه دکل 4g همراه اول تو 100 متری هست که چون همراه اول اینترنت ثابت نداره به درد نمیخوره البته دکل رو تپس و چون تقریبا خونه زیره آنتنه خیلی خوب آنتن نمیده نهایت سرعتی که گرفتم 20 مگ بود

سلام

همراه اول lte داره بنده همین الان مبین نت دارم که چون خونه ما نقطه کوره مبین نت آنتن نداد با رومینگ همراه اول الان وصل شدم پینگ مناسبی داره البته فعلا فقط apex بازی کردم ، پک لاست داره ولی با قندشکن حل میشه

لینک به دیدگاه

قلبمون درد گرفت

حالا این که گذشت 

ماشاالله فاکتور هم یک جوری زده قانونی

ولی تو این دوره زمونه به حرف اعتمادی نیست هر چی میگن باید بنویسن امضا کنند انگشت بزنن تا بشه رو عملشون حساب کرد

ای کاش شما همون لحظه که نالید بیخیالش میشدی چون فردی ابتدای کار بناله و شما بهش بها بدی تا انتهای داستان میناله چون میدونه جواب میگیره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز امیدوارم از حرفم ناراحت نشید ولی ایشون سرتون کلاه نزاشتن بیشتر تقصیر خودتون بوده اطلاعاتتون کامل نبوده 

اول اینکه اینترنتی به اسم نامحدود نداریم هرجا دیدین کلمه نامحدود به کار رفته منظورش منصفانست البته الان شرکت هایی که adsl میدن اونقدر حجم میدن که ادم نتونه مصرف کنه اونم بخاطر اینکه سرعت اونقدر بالا نیست

ولی اینترنت هایی مثل وایرلس و ftth و td lte  که سرعت بالایی دارن نه تنها نامحدود نیست بلکه حجم کمی هم میدن و ترافیک اضافه هم قیمتش بالاست تازه شمارو گیگی هزار تومن حساب کرده واقعا لطف کرده

شما باید میدونستین هیچجا چنین سرعتی اونم ترافیک نامحدود نمیده 

بنده چون گیمنت دارم خیلی جاهارو پرسیدم و امتحان کردم و این موردی که شما گفتین واقعا خیلی قیمت خوبی باهاتون حساب کرده 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بعضی ها فکر میکنن ویروس ها خیلی ریز و میکروسکوپی هستن در صورتیکه همین موجودات در ظاهر انسان خودشون ابر ویروس و ابرکرونا هستن اینقدر ادم رو میچاپن و دزدی میکنن تا از داخل خورد خورد از بین بریم . دوست من بهتره تغییر سرویس بدین تا از این بدتر چپاول تون نکرده یه مدت دیگه یه فاکتور چند میلیونی دیگه پاتون میندازه که باید پرداخت کنید با بهانه های واهی که میاره .

ویرایش شده توسط 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوست عزیز امیدوارم از حرفم ناراحت نشید ولی ایشون سرتون کلاه نزاشتن بیشتر تقصیر خودتون بوده اطلاعاتتون کامل نبوده 

اول اینکه اینترنتی به اسم نامحدود نداریم هرجا دیدین کلمه نامحدود به کار رفته منظورش منصفانست البته الان شرکت هایی که adsl میدن اونقدر حجم میدن که ادم نتونه مصرف کنه اونم بخاطر اینکه سرعت اونقدر بالا نیست

ولی اینترنت هایی مثل وایرلس و ftth و td lte  که سرعت بالایی دارن نه تنها نامحدود نیست بلکه حجم کمی هم میدن و ترافیک اضافه هم قیمتش بالاست تازه شمارو گیگی هزار تومن حساب کرده واقعا لطف کرده

شما باید میدونستین هیچجا چنین سرعتی اونم ترافیک نامحدود نمیده 

بنده چون گیمنت دارم خیلی جاهارو پرسیدم و امتحان کردم و این موردی که شما گفتین واقعا خیلی قیمت خوبی باهاتون حساب کرده 

مهم حرفی هست که زده شده و بش عمل نشده

اگه از اول میگفت همچین قیمتی حساب میکنه مشکلی نداشت 

وقتی ایشون گفتن نامحدود حداقل اگه ترافیک منصفانه داشت باید حدود 500 گیگ میبود نه اینکه گیگی هزار

گیگی هزار قیمت معمولیه اینترنت هست

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

همراه اول lte داره بنده همین الان مبین نت دارم که چون خونه ما نقطه کوره مبین نت آنتن نداد با رومینگ همراه اول الان وصل شدم پینگ مناسبی داره البته فعلا فقط apex بازی کردم ، پک لاست داره ولی با قندشکن حل میشه

من هر چقدر سایتشون و گشتم بسته اینترنت ثابت پیدا نکردم

در 12 ساعت قبل، (Golds) گفته است :

اولا سمت tdlte نرو پینگ و پکت لاست بسته به بستری که استفاده میکنی افتضاح هست فقط سرعت بالایی داری جهت استریم داخل گیم اذیت میشی

نوع کاربریت بگو و بودجت و منطقه ای که هستی یا از سایت 195 گزارش عملکرد سرویس دهنده ها دانلود کن ببین کدوم خوبن. من برای منطقه خودم همین کار کردم دیدم شاتل بهترین پینگ و پکت داشت گرفتم و دقیقا همون شکل بود( منهای الان که خوب افت کیفیت طبیعی هست حجم مصرف بالا رفته و پهناباند شرکت ها کم هست )

متاسفانه اینجا adsl بیشتر از 4 مگ نمیکشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

من هر چقدر سایتشون و گشتم بسته اینترنت ثابت پیدا نکردم

زنگ بهشون بزن 100 درصد دارن چون من همین الان با آنتن همراه اول وصل شدم نشد مبین نت بگیر با آنتن همراه اول وصل شو

لینک به دیدگاه

اووووه آقا منم همین مشکل رو داشتم یادمه دو سه سال پیش رفتم طرح محدود مخابرات سه ماه گرفتم بعد یه ماه دیدم بدردم نمیخوره حجمش خیلی زود تموم میشه! رفتم گفتم نمیخواl اون اوپراتور هم گفت اوکی قطع میکنم

اومدیم خونه قبض اومد یه هفته بعد 900 هزار تومن! پا شدم رفتم مخابرات میگم این چیه میگه چون شما سه ماهه بوده طرحتون انصراف دادین همون حجم هم هر گیگی 3500 حساب کردیم با اجازتون! کلی داد و بیداد آخر به جایی نرسیدیم داداشمو فرستادم یه خط جدید گرفتیم فکر کنم 150-160

بعد جالبه تا همین امسال پیامکش میومد بخشودگی خورده بیا 200 بده خط قبلی رو بگیر xD

لینک به دیدگاه

بالاخره بعد از چند روز گشتن نه LTE نه VDSL نه فیبر نوری

آخرم برگشتم به همون ADSL

ممنونم از همه کسایی که سعی کردن کمکی کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

بالاخره بعد از چند روز گشتن نه LTE نه VDSL نه فیبر نوری

آخرم برگشتم به همون ADSL

ممنونم از همه کسایی که سعی کردن کمکی کنن

مین نت میتونی درخواست بدی کارشناس میفرستن اگه آنتن داد پرداخت میکنی نشد هیچی ، بسته 650 گیگ یکساله 659 هزار تومن داره که گیگی هزار تومن میوفته با سرعت 40 مگابیت و پینگ مناسب

خود مبین نت هم آنتن نداد با آنتن همراه اول میده (برای بنده که اینجوری شد فقط 110 تومن هزینه اضافی گرفتن براش)

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، میدونی چرا بهت یوزر نیم و پسورد و دسترسی به پنل نداده؟

چون به احتمال 99 درصد اشتراک خودش رو با شما به اشتراک گذاشته و اگه شما وارد پنلش بشی اصل ماجرا رو متوجه میشی که اصلِ سرویس چی هست!!! این مورد رو چندجا دیدم... برای همین هم هست که نمیتونه خودشم دقیق بفهمه که مصرف شما دقیقا" چقدر بوده چون نمیتونه از مصرف خودش تفکیکش کنه!

یه چیز دیگه، مطمئن هستی که اینترنتی که بهت داده اصلا" P2P شاتل هست؟

از اینجا چک کن ببین چی میزنه اسم ISP ات رو:

https://www.speedtest.net/

اگر شاتل بود به خود شاتل گزارش کن، همچین مدل سرویس دهی اگر خود اینترنت متعلق به شاتل باشه میتونه حتی جرم باشه.

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...