رفتن به مطلب

سالم بودن گرافیک rx580

Recommended Posts

سلهم دوستان یه گرافیک گرفتم میخوام ببینم با cpu z که گرفتم الان همه چیش اوکیه یا نه؟

IMG-20200303-WA0010.jpg

IMG-20200303-WA0004.jpg

IMG-20200303-WA0003.jpg

لینک به دیدگاه

با نگه داشتن دکمه های win+print scrn از صفحه ویندوز عکس میگیره و در C:\Users\name!\Pictures\Screenshots ذخیره میشه

بنظر مشکلی نیست ولی اگه کارکرد خریدی حتما مهلت تست 1 هفته ای بگیر 

لینک به دیدگاه

به نظر مشکلی نداره!

مشخصات که در gpuz نمایش داده شده رو با مشخصات سایت سازنده گرافیک چک کن 

منظورم فرکانس رم و هسته هست

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

با نگه داشتن دکمه های win+print scrn از صفحه ویندوز عکس میگیره و در C:\Users\name!\Pictures\Screenshots ذخیره میشه

بنظر مشکلی نیست ولی اگه کارکرد خریدی حتما مهلت تست 1 هفته ای بگیر 

بعد یه چیز دیگه این پاور روش green 530    بوده تبدیل زده مشکلی پیش میاره رو گرافیک؟؟

IMG-20200303-WA0008.jpg

ویرایش شده توسط Fake21
لینک به دیدگاه

اخوی اینکه فقط ظاهر کارت و مشخصات هست

دو تا تست ازش بگیر 10 دقیقه بگذارش زیر فشار

شاتون نزد سالمه 😉

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

اخوی اینکه فقط ظاهر کارت و مشخصات هست

دو تا تست ازش بگیر 10 دقیقه بگذارش زیر فشار

شاتون نزد سالمه 1f609.png

پیام قبلی واسه پاورش زدم رو خوندی ؟؟ جوابی بدی ممنون میشیم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Fake21 گفته است :

پیام قبلی واسه پاورش زدم رو خوندی ؟؟ جوابی بدی ممنون میشیم 

اون کاری که گفتی رو میشه انجام داد

ولی برای کارت های ای ام دی من به شخصه میگم پاور 600 وات به بالا

یکبار باید این حرکت رو بزنی که برای مدت ها راحت بشی

پاور چیزی نیست که باهاش بشه شوخی کرد یا دائم تغییرش داد پاور قلب سیستمه یک کمی بلنگه میتونه به فنا بده شما و سیستم رو با هم

قدیم گارانتی پاورت قطعات رو هم پوشش میداد اگر اثبات میشد پاور ترکونده سیستم رو الان که دیگه قیمت قطعات رفته بالا قطعات رو کاور نمیکنه گارانتی پاور

این رو گفتم بدونی پاور میتونه چه بازی هایی سرت در بیاره

یک پاور پدر مادر دار بگیر برای مدتی خیالت راحت باشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

اون کاری که گفتی رو میشه انجام داد

یکبار باید این حرکت رو بزنی که برای مدت ها راحت بشی

پاور چیزی نیست که باهاش بشه شوخی کرد یا دائم تغییرش داد پاور قلب سیستمه یک کمی بلنگه میتونه به فنا بده شما و سیستم رو با هم

قدیم گارانتی پاورت قطعات رو هم پوشش میداد اگر اثبات میشد پاور ترکونده سیستم رو الان که دیگه قیمت قطعات رفته بالا قطعات رو کاور نمیکنه گارانتی پاور

این رو گفتم بدونی پاور میتونه چه بازی هایی سرت در بیاره

یک پاور پدر مادر دار بگیر برای مدتی خیالت راحت باشه

نه منظورم این هستش که اون پاوری که ۱ سال روی سیستم اون بوده برای گرافیک مشکل پیش میاره اخه به یکی از رفیقام گفتم گفتش که این پاور ۱۴ پین رو ساپورت نمیکنه نوسان برقی ایجاد میکنه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Fake21 گفته است :

نه منظورم این هستش که اون پاوری که ۱ سال روی سیستم اون بوده برای گرافیک مشکل پیش میاره اخه به یکی از رفیقام گفتم گفتش که این پاور ۱۴ پین رو ساپورت نمیکنه نوسان برقی ایجاد میکنه 

چند پین؟

منظور دوستت این بوده که 6 پین رو ساپورت میکنه و 8 پین رو ساپورت نمیکنه

این کارت هم فکر کنم یک عدد 6 پین میخواد و یک عدد 8 پین

اگه دو تا 6 پین داشته باشه پاور میشه به یکیش یک تبدیل زد 8 پین کرد اون سوکت رو

ولی باز میگم این حرکت جالبی نیست و من بودم انجام نمیدادم

لینک به دیدگاه

نه اصلا.به هیچ عنوان به کارتت فشار نیار و سریع پاورت بفروش و یک پاور که یک فیش 8 پینی و 6 پینی داشته باشه بخر.اگر بودجه داری حداقل پاور دست دو از آقای شهبانی بگیر که این دو مورد داشته باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز فرکانس هسته این کارت باید 1411باشه و فرکانس وی رم هم باید 2000 باشه  دما هم در حالت لود و استفاده نباید از 75 بیشتر بشه پاور هم حتما عوض کنین نظرم اینه تا پاور عوض نکردین در حد تست سلامت کارت ازش استفاده کنین و بعد از تعویض پاور اقدام به استفاده از کارت بکنین  کارت بسیار مناسبی خرید کردین برای بودجه های کم (تا 1500) بهترین انتخاب ممکن همین 580 4 گیگ مخصوصا سافایر هم هست واقعا برند عالی هست دقیقا با نمونه 8 گیگ تو فریم یکی هست مگر بعضی بازی ها که بیشتر از 4 گیگ وی رم بخواد

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

جالبه شما از کجا درمیارید این ارقامو؟

بترکونه 200 وات مصرفشه نه 300وات تا خرخره اورکلاک(با اندرولت درست این کارت 150وات مصرفشه) 230 وات جا داره هنوز حالا اون 30تاشم هیچی بگیم محدوده قرمزشه، 200وات جاداره!

بقیش بستگی به کانفیگ شخص داره! ولی سیستم پر مصرفی نباشه تهش 50وات مصرف میکنه 

واقعا عجیبه میگید 600وات به بالا

در 5 ساعت قبل، Fake21 گفته است :

اگه کابل مورد نیاز رو نداره باید عوض کنید با تبدیل اصلا و ابدا کار نکنید پاور اگه از پسش برمیومد براش میزاشتن کابل مورد نیازشو

در 51 دقیقه قبل، Divine گفته است :

بعضی بازی ها

در سال 2019 دیگه اکثر بازی ها 6گیگ vram رو پر میکردن راحت 

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، mَd گفته است :

جالبه شما از کجا درمیارید این ارقامو؟

بترکونه 200 وات مصرفشه نه 300وات تا خرخره اورکلاک(با اندرولت درست این کارت 150وات مصرفشه) 230 وات جا داره هنوز حالا اون 30تاشم هیچی بگیم محدوده قرمزشه، 200وات جاداره!

بقیش بستگی به کانفیگ شخص داره! ولی سیستم پر مصرفی نباشه تهش 50وات مصرف میکنه 

واقعا عجیبه میگید 600وات به بالا

اگه کابل مورد نیاز رو نداره باید عوض کنید با تبدیل اصلا و ابدا کار نکنید پاور اگه از پسش برمیومد براش میزاشتن کابل مورد نیازشو

در سال 2019 دیگه اکثر بازی ها 6گیگ vram رو پر میکردن راحت 

من میتونم خیلی موارد عجیب تر هم بگم و میتونه خیلی جالب تر هم بشه

ولی وقتی کلمه به شخصه رو به کار بردم در زبان فارسی یعنی به نظر خودم

یعنی نظر شمابرام اصلا" مهم نبوده و  نیست و من دارم نظر خودم رو میگم

عجیب اینجاست فردی تو 2 سال 2305 تا نظر بده یعنی حتی من اگر تاپیک چگونه یک اسپمر را بشناسیم اینجا ایجاد میشد باز هم ازش پست میدیدم و به خودش نمیگرفت

ولی عجیب تر اینجاست یک کاربری به عنوان اسپمر بن بشه ولی بعد ما ببینیمش بعد تغییر رویه نده که باز بیاد سراغ همونی که میخش کرده به دیوار

واقعا" مسائل جالب هست و عجیب آقا

🚬

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Divine گفته است :

سلام

دوست عزیز فرکانس هسته این کارت باید 1411باشه و فرکانس وی رم هم باید 2000 باشه  دما هم در حالت لود و استفاده نباید از 75 بیشتر بشه پاور هم حتما عوض کنین نظرم اینه تا پاور عوض نکردین در حد تست سلامت کارت ازش استفاده کنین و بعد از تعویض پاور اقدام به استفاده از کارت بکنین  کارت بسیار مناسبی خرید کردین برای بودجه های کم (تا 1500) بهترین انتخاب ممکن همین 580 4 گیگ مخصوصا سافایر هم هست واقعا برند عالی هست دقیقا با نمونه 8 گیگ تو فریم یکی هست مگر بعضی بازی ها که بیشتر از 4 گیگ وی رم بخواد

سلام عزیز من اینو نگرفتم دنبال یه ۵۸۰ هستم اینو پبدا کردم قرار شد از طرف بگیرم بعد حرف این پیش اومد که پاورت چیه گفت gp530ab  green 

بعد فهمیدم که برای استفاده کردنش تبدیل زده از چند نفر پرسیدم گفتن که این پاور نمیتونه این کارت رو بکشه و تبدیلی هم که زده نمیتونه ۱۴ تا پین رو ساپورت کنه نتیجش میشه نوسان برق و احتمال سوختن کارت هستش بعدا  این شد که کلا بیخیال خرید کارت از این دوستمون شدم 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

من میتونم خیلی موارد عجیب تر هم بگم و میتونه خیلی جالب تر هم بشه

ولی وقتی کلمه به شخصه رو به کار بردم در زبان فارسی یعنی به نظر خودم

یعنی نظر شمابرام اصلا" مهم نبوده و  نیست و من دارم نظر خودم رو میگم

عجیب اینجاست فردی تو 2 سال 2305 تا نظر بده یعنی حتی من اگر تاپیک چگونه یک اسپمر را بشناسیم اینجا ایجاد میشد باز هم ازش پست میدیدم و به خودش نمیگرفت

ولی عجیب تر اینجاست یک کاربری به عنوان اسپمر بن بشه ولی بعد ما ببینیمش بعد تغییر رویه نده که باز بیاد سراغ همونی که میخش کرده به دیوار

واقعا" مسائل جالب هست و عجیب آقا

1f6ac.png

@Hamedتحویل شما! 

-----------------

مراقب صحبتت باش! خیلی تند و تیز میری یهو دیدی پیچ با سرعت بیشتر پیچیدا... 😉 ما که یبار تند رفتیم دیدیم پیچ تند پیچید،( گفتم بگم که این جاده پیچ غیر منتظره زیاد داره!)

سعی کن نسخه خودتو برا دیگران تجویز نکنی عزیز! چون ممکنه فقط رو خودت جواب داده باشه

همه اینجا دارن نظر خودشونو میگن مهم اینه که راهنمایی کنن نه اینکه اشتباه نظر بدن و دیگرانو به اشتباه بندازن طبق یه تجربه ای که معلوم نیس دلیلش چی بوده، وقتی حرفی میزنیم برای اثباتش دلیل بیاریم ،نمیتونی دلیل بیاری از چیزهای دیگه برای لاپوشونی و منحرف کردن بحث موج سواری نکن این تکنیک های رسانه ای 5سال پیش بوده دیگه جواب گو نیست.

خیلی مودبانه گفتم از کجا این حرفو درمیارید بعد شما میچسبونیش به جایی که احتمالاً باهاش مشکل داری و هنوزم که هنوزه شعله هاش خاطر شما رو سوزونده و بهم میدوزی 2تا مسئله بی ربط رو

در نهایت که به مدیریت واگذار میکنم شمارو ،اینم اضافه میکنم خیلی با این جریان قدیمی مشکل دارید میتونید به تایپک زیر مراجعه کنید و انتقاد کنید (جای ابراز علاقه به بنده در تایپک غیر مرتبط، تایپک زیر ابراز علاقه کنید.)

پ.ن: چون با تیکه کنایه حرف زدید منم به همون روش جواب دادم !

در 5 ساعت قبل، Fake21 گفته است :

احتمال سوختن کارت هستش بعدا  این شد که کلا بیخیال خرید کارت از این دوستمون شدم

کار خوبی کردید هرچند اینکه چه مشکلاتی رو بوجود بیاره باید بررسی بشه رفتار هر پاور و کابلش نسبت به تبدیل فرق داره ولی خوب ریسکش هست که اسیب رو زده باشه یا در اینده اسیب به کارت برسونه

من عذر خواهی میکنم که بحث غیر مرتبط اینجا باز شد میتونید از دکمه گزارش پست های مربوطه رو گزارش کنید واقعا رفتار بعضی ها تاسف اوره !

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mَd گفته است :

@Hamedتحویل شما! 

من زیاد صحبتی ندارم دیگه

شما سابقه دارید و اخراج هم شدید و اخطار هم دارید فقط نمیدونم چرا تغییر رویه ندادید از دفعه گذشته که اخراج شدید

بنده هم که تابع قوانین و کارنامه پاک

طبق قوانین گزارش میکنم

جواب فعلی شما هم در همین حد هست

امیدوارم که یا شما خودت یا عزیزان تدبیری پیدا کنید که دیگه نبینیم هم رو که مشکلی پیش نیاد

نباشه که بنده پستی بگذارم شما بیای جواب بدی / همونطور که من فکر میکنم شما وجود نداری جواب پست های شما رو نمیدم شما هم همچین حرکتی بزنی فکر کنی من وجود ندارم

شما حتی پیغام خصوصی هم که دادید بنده نرفتم بخونم تا همین الان که اون رو هم رفتم و گزارش کردم

چون در قوانین مزاحمت در پیغام خصوصی هم مورد بدی حساب میشه

لینک به دیدگاه

بحث های بچه گانه رو کنار بذارید . علمی اگر میتونید صحبت کنید . علمی نقض کنید . با دلیل و مدرک . نه اینکه به هم بپرید . این یک تذکر دوستانه بود . دفعه بعدی اینطوری نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...