رفتن به مطلب

کمک برای انتخاب مانیتور گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

دوستان با این اوضاع دیگه انگیزه بازی نمونده ولی خیلی وقته به فکر خرید یه مانیتور ۱۴۴هرتز برای گیم هستم 

ب نظرم امکانشو دارم بتونم بسپارم از دبی برام بگیرن

بهترین انتخاب مانیتور ارزون قیمت چیه ؟

از بین ips ,va ,tn , به فرض اینکه بعضی برندها rt 1ms دارن کدوم رو انتخاب کنم و چند اینچ ۲۴ یا ۲۷؟

بازیهایی که بازی میکنم dota 2  , cs go  هستش و همچنین بازیهای افلاین جدید که میان 

گرافیک و پردازنده زیاد جالبی ندارم gtx970 ,i5 2310 ,8gbram 1333

میشه چندتا مانیتور رو بهم معرفی کنید 

برندهایی مثل aoc چطورن؟ یا برندهای قابل اعتماد چی هستن ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بنده این مورد رو به شما پیشنهاد میدم BenQ XL2411p

------------------------------------------------------------------------------------

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/111594-فروش-ویژه-مانیتور-هدست-به-قیمت-مناسب/&tab=comments#comment-1277761

لینک به دیدگاه

در در 17 اسفند 1398 در 23:42، Rexpowercolt گفته است :

فقط یک کلمه: 144hz

یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

یعنی چی؟

اگه واقعا واسه گیم میخوای و فقط گیم واست مهمه فقط 144Hz بگیر و بقیه چیزل رو ول کن,مهمترین عامل تاثیرگزار تو گیم رفرش ریت هست,رزولیشن و رنگ و ظاهر مانیتور و این چیزا رو بیخیالش شو

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

اگه واقعا واسه گیم میخوای و فقط گیم واست مهمه فقط 144Hz بگیر و بقیه چیزل رو ول کن,مهمترین عامل تاثیرگزار تو گیم رفرش ریت هست,رزولیشن و رنگ و ظاهر مانیتور و این چیزا رو بیخیالش شو

ولی سیستم ایشون به سختی میتونه 144 هرتز رو به طور پایدار خروجی بده و زیاد براشون صرفه نداره

75 یا 100 هرتز رو توصیه میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ولی سیستم ایشون به سختی میتونه 144 هرتز رو به طور پایدار خروجی بده و زیاد براشون صرفه نداره

75 یا 100 هرتز رو توصیه میکن

خب میخوام یکم اینده نگرانه هم باشه شاید چند سال دیگه یه سیستم دیگه بستم ،الان cs go داره روی کیفیت متوسط ۱۱۰ fps میده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

75 یا 100 هرتز رو توصیه میکنم

بستگی داره به گیم,واسه Dota 2 و CSGO خوب جواب میده,بقیه بازیا مخصوصا داستانی و open-world و اینا زیاد مهم نیست با 40-50 فریم هم میشه کنار اومد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...