رفتن به مطلب

فوری / بشتابید ! 100 گیگ اینترنت رایگان ...

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

100 گیگ دوازده روزه! میخوام چی کار اصلا، پینگ 4.2.2.1 از 110 رفته روی +320 ! من همون حجم خودم اضافی میومد، این دیگه چه بازیه درآوردن! برعکس اعصاب رو خورد می کنه، مجبور می کنن آدم رو بره بیرون 😂

TDLTE  ایرانسل هم دقیقا همین شده 2 روزه....

لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

100 گیگ دوازده روزه! میخوام چی کار اصلا، پینگ 4.2.2.1 از 110 رفته روی +320 ! من همون حجم خودم اضافی میومد، این دیگه چه بازیه درآوردن! برعکس اعصاب رو خورد می کنه، مجبور می کنن آدم رو بره بیرون 😂

12روزه راضی نیستی؟! واسه خیلیا 2 روزه و 3 روزه دادن!

لینک به دیدگاه

سرعت TDLTE  من که تا 30 مگابیت بود متوسط . بعد از فعال سازی 100 گیگ شده 5 مگابیت... نخواستیم. این دکمه غلط کردیمش کجاست؟!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲 گفته است :

مارو چی فرض میکنن اینا ؟؟!!!!؟!؟!

آقا اینجا همه چیز دروغینه و فقط حرف و الکیه ای خاک برسرشون برای هدیه 100 گیگی شون بیا بعد از فعال سازی 100 گیگ سرعتم اومده زیر 40 کیلوبایت . همه چیز اینجا فقط در حد حرفه و عمل کردنی درکار نیست :

22.thumb.jpg.84d9f4c54ecf4517e39ebffee4d58c17.jpg

سرور سایت dlfox مشکل داره

از سایت های دیگه ای تست کنید

لینک به دیدگاه

مخابرات شهید فهمیده کرج

خب الان ... فرض کنیم که من تونستم نویزگیری اساسی بکنم و نهایت تا فردا، سرعت رو به 500kbps برسونم، این رقم 100 گیگ رو با فرض قصب کردن کل پهنای باند و سرعت 1.8 گیگ بر ساعتم، میتونم تقریبا تو 60 ساعت (بین 2 تا 3 روز) مصرف کنم ... :)))

حتی اگه 4096 رو هم ندن و من نویزگیری هم نکنم و رو همون 2048 بمونم، این رقم به 6 روز افزایش پیدا میکنه که بازم خوبه

بدکم نیست :)))

ولی بی شوخی، چقدر فازهای مردم باهم فرق داره. من دنبالشم بتونم 2 مگ رو برسونم به 4 مگ، عزیزان از دراپ 30 به 10 اینا گله میکنن

داداش از همون 10 ئت یه کم قرض میدی؟ :))))

591595719_Screenshot(139).thumb.png.db4b8a298bc00fa6d191e95e3e410973.png

ویرایش شده توسط ali_8114
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

12روزه راضی نیستی؟! واسه خیلیا 2 روزه و 3 روزه دادن!

دوست عزیز، گفتم که هیچ نیازی نداشتم به این حجم اضافی، دانلود های حجیم رو با نت 1-11 همراه اول با سرعت خیلی بهتر انجام میدم، بحث اینجاست که کیفیت نت من الان افت شدید پیدا کرده، پکت لاس و قطعی هم زیاد شده. شما باشی راضی میشی با این وضعیت؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

مخابرات شهید فهمیده کرج

خب الان ... فرض کنیم که من تونستم نویزگیری اساسی بکنم و نهایت تا فردا، سرعت رو به 500kbps برسونم، این رقم 100 گیگ رو با فرض قصب کردن کل پهنای باند و سرعت 1.8 گیگ بر ساعتم، میتونم تقریبا تو 60 ساعت (بین 2 تا 3 روز) مصرف کنم ... :)))

حتی اگه 4096 رو هم ندن و من نویزگیری هم نکنم و رو همون 2048 بمونم، این رقم به 6 روز افزایش پیدا میکنه که بازم خوبه

بدکم نیست :)))

ولی بی شوخی، چقدر فازهای مردم باهم فرق داره. من دنبالشم بتونم 2 مگ رو برسونم به 4 مگ، عزیزان از دراپ 30 به 10 اینا گله میکنن

داداش از همون 10 ئت یه کم قرض میدی؟ :))))

سرعت نت جزو مواردی هست که اگه با سرعت بالا عادت کنی، سرعت خوب که برای خیلیا آرزو هست برات میشه غیر قابل تحمل. مثلا من سرعت نتم روی 100 Mbps معادل 12.5 MBps بود که الان که اومده روی دومگابایت بر ثانیه، یه مقدار رفته رو مخم. امیدوارم کمتر نشه. مثلا الان نمیتونم مثل همیشه ویدیوی 1080 رو تو یوتیوب بدون مکث ببینم که خب رو اعصابه. کاهش کیفیت هم از یه طرف دیگه رو مخه 😐

لینک به دیدگاه

های وب برای من اومده منتهی الان فشفه دارم باید مصرفش کنم.165 گیگ دیروز برای هدیه داد اینم 100 گیگ و یه مقداری هم باز میده.

image.thumb.png.052e22a0b23b355c2c3bc72bf413cdef.png

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

سرعت نت جزو مواردی هست که اگه با سرعت بالا عادت کنی، سرعت خوب که برای خیلیا آرزو هست برات میشه غیر قابل تحمل. مثلا من سرعت نتم روی 100 Mbps معادل 12.5 MBps بود که الان که اومده روی دومگابایت بر ثانیه، یه مقدار رفته رو مخم. امیدوارم کمتر نشه. مثلا الان نمیتونم مثل همیشه ویدیوی 1080 رو تو یوتیوب بدون مکث ببینم که خب رو اعصابه. کاهش کیفیت هم از یه طرف دیگه رو مخه 1f610.png

1080 بی لگ؟ :))))

من 140 میبینم ترافیکم تموم نشه :))))))))

ولی تا 480 هم بی لگ میتونم ببینم، 720 بستگی به فاز VI PI EN و همچنین خود خط داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

اینترنت زیر ساختاش هست. چه همه استفاده کنن چه کسی استفاده نکنه، هزینه برای ارائه دهنده ثابته. پس این حرکت هوشمندانه برای اینا مفت تموم شده. حالا تصور کنید اگه به هر ایرانی یه کیلو برنج بدن، چقدر پاشون میفته! 

سلام دوست عزیز امیدوارم در سلامتی جسمی و روحی باشید

مگه میشه تو این مملکت کسی سیاست رو متوجه نشه!

چطور میشه برای 5 گیگ حجم جیب مردم یک عمر خالی بشه بعد تو یه حرکت 100 گیگ مفت داده بشه. این 100 گیگ ماه عسل همون پول هایی ست که دادیم یک عمر

بنده هم مثل خیلی ها واقف به کلام شما هستیم منتهی بنده خواستم اوج فلاکت رو برسونم

دولت اگه قراره لطفی بکنه الطاف بیشتری در اولویت هستن.خیر سرمون این 100 گیگ رو نداشتیم مشکلی پیش نمیومد.

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

ولی تا 480 هم بی لگ میتونم ببینم، 720 بستگی به فاز VI PI EN و همچنین خود خط داره

باور کن ارزش چشات بیشتر از پولیه که برای نت میدی. 😉 من که زیر 1080 بیینم چشام در میاد. یه نکته هم در نظر داشته باش. وقتی تو داری توی مانیتور 1080 ویدیوی 540 میبینی مث وقتیه که داری توی 2K ویدیوی 720 میبینی. (هر چهار پیکسل یه پیکسل محتوا رو نشون میدن) حالا اگه در این شرایط مثل من مانیتورت بزرگ باشه میبینی که حتی 720 هم فاجعست.اتفاقا چند روز پیش یکی از قسمتای Persian Got Talent رو با کیفیت 720 از یوتیوب دانلود کردم ولی فقط تونستم 3 دیقش رو ببینم چون کیفیتش فاجعه بود. صورت مهناز افشار رو از آرش نمیشد تشخیص داد 🤣

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

باور کن ارزش چشات بیشتر از پولیه که برای نت میدی. 1f609.png من که زیر 1080 بیینم چشام در میاد. یه نکته هم در نظر داشته باش. وقتی تو داری توی مانیتور 1080 ویدیوی 540 میبینی مث وقتیه که داری توی 2K ویدیوی 720 میبینی. (هر چهار پیکسل یه پیکسل محتوا رو نشون میدن) حالا اگه در این شرایط مثل من مانیتورت بزرگ باشه میبینی که حتی 720 هم فاجعست.اتفاقا چند روز پیش یکی از قسمتای Persian Got Talent رو با کیفیت 720 از یوتیوب دانلود کردم ولی فقط تونستم 3 دیقش رو ببینم چون کیفیتش فاجعه بود. صورت مهناز افشار رو از آرش نمیشد تشخیص داد 🤣

خب اره ... مانیتور من 900*1600 بود، که اخیرا با تلویزیون قبلیمون که 1080*1920 ئه جایگزین کردم، منتهی رزولیشن تی وی رو گذاشتم روی 768*1360

کیفیت 720 پادشاهیه برای من الان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پارس آنلاین هم ظاهرا این ترافیک رو بدون اطلاع و مویرگی و همچین زیرپوستی طور فعالش کردن!

چون داخل پنل مشتری و صندوق پیام هیچ مطلبی منعکس نکردن ولی دو روز هست که باقیمانده ترافیکم کم نمیشه و الان یه پارت 4 گیگ گذاشتم دانلود و باز هم حجم روی مقدار قبل مانده.(سایر روش ها مثل خاموش کردن مودم و خروج و ورود مجدد به پنل رو هم تست کردم و میزان باقیمانده ترافیک ثابت هست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست مبین نت الان بعد از کلی ریستارت و ور رفتن شد این پینگ از 377 شده 192 اونم پینگ داخلیکه زیر 30 بود سرعت هم در حد adsl 3 مگ!

4+4.JPG

• لایک 1
لینک به دیدگاه

تایید میشه ظاهرا اینترنت رو هم کرونایی کردن نهایت سرعت دانلود من الان 500 کیلوبایت هست واقعا خاک بر سرشون با عیدی دادنشون

news.thumb.PNG.6fb29af7a23cd9f7e33bf811319f53ef.PNG

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که مکس نت دارم دیروز زنگ زدم پشتیبانی گفت هنوزبخشنامه ای به دستمون نرسیده! گمونم دوروز مونده به عید برسه که نتونیم همه 100گیگشو استفاده کنیم😄

عجب طرح تشویقی جالبی براخونه موندن🤔🤔

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

سرعت نت جزو مواردی هست که اگه با سرعت بالا عادت کنی، سرعت خوب که برای خیلیا آرزو هست برات میشه غیر قابل تحمل. مثلا من سرعت نتم روی 100 Mbps معادل 12.5 MBps بود که الان که اومده روی دومگابایت بر ثانیه، یه مقدار رفته رو مخم. امیدوارم کمتر نشه. مثلا الان نمیتونم مثل همیشه ویدیوی 1080 رو تو یوتیوب بدون مکث ببینم که خب رو اعصابه. کاهش کیفیت هم از یه طرف دیگه رو مخه 1f610.png

داداش با یک مگابایت سرعت بدون لگ و مشکل توی یوتیوب 1080 60p میبینم، مطمعنی سرعت 2 مگابایته؟

لینک به دیدگاه

ظاهرا سرعت را محدود کردن برای من هم TD-LTE ایرانسل تا دیروز اوکی بود ولی امروز در این وضعیت هست:

البته پینگ برگشته به حالت نرمال

Screenshot from 2020-03-09 22-08-46.png

ویرایش شده توسط shadowfax
لینک به دیدگاه

الان من نمیتونم متوجه شم که نویز نمیزاره 4 مگابیت رو پر کنم، یا محدودیت های مخابرات.

با یه سری اصلاحات، snr دانلود رو به نوسان بین 6 و 8 برسونم، از نوسان بین 4 و 6 دیشب

منتهی هنوز نمیتونم حتی 3 مگابیت رو پر کنم ...

بدترین زمان رو برای اصلاح نویز خط اینترنتم انتخاب کردم گویا |:

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

تست کردم پینگ منم در بازی افزایش 20 میلی ثانیه ای داشته خاک تو اون سرت بکنن اذری جهرمی سرعت رو کردی 500 کیلوبایت پینگم که بردی بالا یک صندلی کاربردش از این وزیر بی لیاقت بیشتر هست

1536936496_ApexLegends3_9_202012_18_24PM.thumb.png.9f82dba6ada828f71d66ca160374b6e4.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

Ping افتضاح شده تو بازیr6 پینگم شده 500 تو این چند روز باید قید انلاین زدن بزنیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معلومه وقتی 100 گیگ ترافیک میدی از 2 تا 10 روز مهلت استفاده میدی همه میرن تو دانلود اختلال ایجاد میشه...

اینا چطوری و با چه دانشی سمت میگیرن ؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

من با نت 2 مگ 1080 میدیدم از یوتیوب بدون قطعی با قند شکن رایگان! :|

الان با نت 16 مگ 4k میبینم با قندشکن پولی البته.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...