رفتن به مطلب

1660ti tuf

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من یه دونه 1660ti tuf خریدم ولی به نظرم دماش بالاست دماش توی ۹۹ درصد لوو دما ۸۸ هستش به نظرتون طبیعی هست؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه زیاده

این کارت دماش نهایت باید 70 باشه

تهویه کیس رو چک بکنید

پاور رو هم تست بکنید مشکل نداشته باشه

این تست دمای کارتهای مشابه شما

البته یکی دو موردش هم تک فنه هستن که کارت شما دو فنه هست

که طبیعتا باید دمای پایینی داشته باشه

untitled-3.png

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ali_r_o گفته است :

دوستان من یه دونه 1660ti tuf خریدم ولی به نظرم دماش بالاست دماش توی ۹۹ درصد لوو دما ۸۸ هستش به نظرتون طبیعی هست؟!

بله درسته دمای این این کارت به دلیل هیت سینک دوزاری که روش هست ( هیت پایپ نداره) به ۸۶-۸۷ میرسه و مشکل از کارت یا تهویه سیستم شما نیست

من هم دوسه ماه پیش داشتم این مدل رو که رد کردم رفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اینقدر کارت اشغالیه

من ۱۰۷۰ دارم دماش به ۷۵ میرسه میگم زیاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ali_r_o گفته است :

کلا سری تاف بدجوری داغه ، اگه میتونید تعویضش کنید نشد با تهویه بهتر کیس دماشو کمتر کنید ، واسه سری 1660ti ، دمای 83 آخرشه البته تا 90 هم جا داره که مال شما در معرض ترکیدنه !

کیستون چی هست و چند تا فن روش داری ؟

لینک به دیدگاه

برای این مدل کارت طبیعیه چون tuf تو خنک کنندگی افتضاحه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

یعنی اینقدر کارت اشغالیه

من ۱۰۷۰ دارم دماش به ۷۵ میرسه میگم زیاده

بله این مدل tuf اینجوریه -سری DUAL و PH این کارت هم مشکل دمایی دارن (DUAL EVO نه)
البته tuf3 دماش خوبه و مشکل دمایی نداره
نمیدونم ایسوز با خودش چه فکری کرده چنین سیستم کولینگی رو این کارت با این فرکانس گذاشته!

1201056638_bandicam2020-03-0820-07-16-486.thumb.jpg.745b6d66a302e9867ccee86d3a257cd6.jpg

ویرایش شده توسط MR OXYGEN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WINNER گفته است :

کارت دماش نهایت باید 70 باشه

تو تصویری که دادید tuf نیست

هر کارت خنک کنندگیش فرق داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، mَd گفته است :

جایی ندیدم این کارت رو بررسی  کنن

گفتم این بررسی گورو رو بزارم چونکه یکی دو موردش تک فنه هستن

البته نمیدونستم این کارت داخلش اینقدر داغونه

سیستم هیت سینگش در حد کارت جی تی ۷۳۰ هست

واقعا مسخرست این کارت

نباید پیشنهاد خریدش رو به کسی داد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mَd گفته است :

دقیقا مدل های ایسوس 1660ti همشون به همین صورته یه دونه هدسینک نداره توش  

توی یوتیوب هم کلا  یه نفر پیدا کردم که این کارتو ازش بنچمارک گرفته که البته اون دماش نهایتا ۸۴ میرفت فقط نگران اون ۴ دمای بیشترم من 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MR OXYGEN گفته است :

بله درسته دمای این این کارت به دلیل هیت سینک دوزاری که روش هست ( هیت پایپ نداره) به ۸۶-۸۷ میرسه و مشکل از کارت یا تهویه سیستم شما نیست

من هم دوسه ماه پیش داشتم این مدل رو که رد کردم رفت

شما که این کارت رو داشتین دماش به همین صورت بود؟! روی ۹۹ لوود دما تا ۸۸ میرفت؟!

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ali_r_o گفته است :

شما که این کارت رو داشتین دماش به همین صورت بود؟! روی ۹۹ لوود دما تا ۸۸ میرفت؟!

بله اما حدود 86-87 ماکس دما بود
که اونم به خاطر تفاوت دمای محیط و کولینگ کیس هست

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ali_r_o گفته است :

دقیقا مدل های ایسوس 1660ti همشون به همین صورته یه دونه هدسینک نداره توش  

توی یوتیوب هم کلا  یه نفر پیدا کردم که این کارتو ازش بنچمارک گرفته که البته اون دماش نهایتا ۸۴ میرفت فقط نگران اون ۴ دمای بیشترم من 

2060 همین مدل دماش 84 بود

کلا این کارتو به هیچ احدی پیشنهاد نمیکنم

دمای 84 برای خود gpu مشکلی نداره من از دمای vrm و مموریش میترسم چون هیچ خنک کننده ای روشون نیست فک کنم دماشون رو 100 باشه البته مموری رو 100باشه بنفش میشه تصویر و بعدشم فاتحه

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mَd گفته است :

2060 همین مدل دماش 84 بود

کلا این کارتو به هیچ احدی پیشنهاد نمیکنم

دمای 84 برای خود gpu مشکلی نداره من از دمای vrm و مموریش میترسم چون هیچ خنک کننده ای روشون نیست فک کنم دماشون رو 100 باشه البته مموری رو 100باشه بنفش میشه تصویر و بعدشم فاتحه

تازه ۲۰۶۰ یه دونه هدسینک داره روش /: این اونم نداره تقصیر این بازار گند ایرانه که من مجبور شدم اینو بگیرم من اینو دقیقا همون روزی که افزایش قیمت زدن رو گرافیک ها و... خریدم ۴۸۰۰ فقط هم موجودیش این بود وگرنه از اول قصد خرید 1660s evo رو داشتم که همه چیش خوب بود 😞

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MR OXYGEN گفته است :

بله اما حدود 86-87 ماکس دما بود
که اونم به خاطر تفاوت دمای محیط و کولینگ کیس هست

البته اینم ۸۸ ۸۷ هستش ولی خب از نظر کیس که خیالم راحته ۴ تا فن داره ولی کلا میخواستم بدونم دماش همین قدره این مدل یا ن 

که خیالم تا حدودی راحت شد

لینک به دیدگاه

البته اینم ۸۸ ۸۷ هستش ولی خب از نظر کیس که خیالم راحته ۴ تا فن داره ولی کلا میخواستم بدونم دماش همین قدره این مدل یا ن 

که خیالم تا حدودی راحت شد

1060 دوال ایسوس دارم تا 75 تو تابستون که اتاقم 40 درجست و زمستون 68 درجه..به فکر تابستون باشید!

لینک به دیدگاه

حیف همچین تراشه ای که با کولر بد ایسوس ترکیب شده. بنظرم حالا که این اتفاق افتاده می تونید کولر کارت رو مود کنید؟ قبلا لیون کامپیوتر با سیصد تومن این کار رو میکرد الان نمیدونم ولی اگر انجام میدن بنظرم با کولر مایع عوض کنید. حالاها حالاها کارت میشه براتون و دیگه دغدغه دما هم ندارید. 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

حیف همچین تراشه ای که با کولر بد ایسوس ترکیب شده. بنظرم حالا که این اتفاق افتاده می تونید کولر کارت رو مود کنید؟ قبلا لیون کامپیوتر با سیصد تومن این کار رو میکرد الان نمیدونم ولی اگر انجام میدن بنظرم با کولر مایع عوض کنید. حالاها حالاها کارت میشه براتون و دیگه دغدغه دما هم ندارید. 

البته باید قید گارانتی رو بزنن!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ali_r_o گفته است :

تازه ۲۰۶۰ یه دونه هدسینک داره روش /: این اونم نداره تقصیر این بازار گند ایرانه که من مجبور شدم اینو بگیرم من اینو دقیقا همون روزی که افزایش قیمت زدن رو گرافیک ها و... خریدم ۴۸۰۰ فقط هم موجودیش این بود وگرنه از اول قصد خرید 1660s evo رو داشتم که همه چیش خوب بود 1f61e.png

عیب نداره دیگه خریدی باید استفاده کنی

به همه اینو پیشنهاد میکنم

150-200مگاهرتز از هسته کم کن (فرکانس هسته) و اگه بلدی اندرولتش کن

به جاش مموری کلاک رو تا جا داره زیاد کن مثلا 100واحد زیاد کن تست بگیر و دوباره تکرار کن تا به unstable بخوری

علاوه بر فریم بیشتر و برابر با حالت دیفالت ،فشار رو vrm1 و chip برداشته میشه و دماتم میره سمت 70

ازونجا که مدار vrm2 مموری 1-2فاز هست زیادشم هست و راحت بدون افزایش دما میتونه ادم مموری رو کلاکشو افزایش بده 

من خودم از همین روش استفاده میکنم دمام نهایت 60 درجه برای چیپ هست و 70 درجه برای vrm1 برایvrm2 مموری هم 26 درجه!

خوب دیوانس مگه ادم الکی فشار روی هسته بیاره که هم دماش زیاد باشه هم فشار روی vrm1 زیاد بشه!

تازه اینجوری 1-2فریمم بیشتر میگیری با15-10 درجه دمای کمتر!  

چون ولتاژ هسته طی کاهش فرکانسش کم تر میشه فشارش هم کمتر میشه 

این گزینه عالی برای کارت های با خنک کنندگی نیمه حرفه ای و معمولی و حتی برای تمامی کارت ها در فصل تابستان هست!

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...