رفتن به مطلب

مشکل 100 درصد یوز شدن cpu i7 9700k در بازی پابجی

Recommended Posts

• ارسال 190
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

دوستان یه سوال بنده اگه یه rx580 8 gig بگیرم مشکلم تا حدودی حل میشه ؟

به نظر من که  کافیه و تا حدی خوبی کفاف نیازهای شما رو میده

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

دوستان یه سوال بنده اگه یه rx580 8 gig بگیرم مشکلم تا حدودی حل میشه ؟

به هیچ عنوان. تعویض با RX580 دردی از شما دوا نمیکنه و همچنان گرافیک به صورت 100% گلوگاه خواهد بود.
برای برطرف کردن گلوگاه و کارکرد بدون فشار این پردازنده در هنگام لود کار گرافیکی یا باید "حداقل" گرافیک 1080Ti ببندید یا اینکه اگر به این توان پردازشی نیاز ندارید پردازنده رو با یه نمونه پایین تر تعویض کنید.

راهکارهای پیشنهادی :

اگر از نظر مالی محدودیت ندارید و میتونید خرج کنید گرافیک حداقل 1080Ti
اگر نمیخواید هزینه اضافی بکنید و فقط بازی با کیفیت خوب میخواید پیشنهاد من تعویض ترکیب فعلی با ترکیبی مثل 9400F و 1660 یا 1650 super هستش.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، M_R گفته است :

توهم زدید شما ؟ 15 درجه تو لودینگ؟ مگه هلیوم مایع وصل کردی 😕

دمای سیپیو چون با خنک کننده مایع کنترل میشه تاثیر رو m.2 و گرافیک نداره aircooling نیست که!

اصلا 65 درجه افت کارکرد شاملش نمیشه 

سیستم شما مشکلش چیز دیگه مرتبط با داغی سیپیو نیست

فرکانس شما چقدر هست که دماتون 60-65 میشه با این سیپیو ؟

لطف کنید دقیق اطلاع رسانی کنید 

نه برادر من با 8700 وقتی روشن میکردم 15 تا 18 بود حتی به علت دمای کم مین پمپ و فن  رو فعال نمیکرد بعد 20 فعال میشد

کاش یه 8700 پیدا میکردم تفاوتشون براتون ارسال میکردم

ریز به ریز یادمه m2 با 8700 در کتار رادیات میشد 37-39 الان بخاطر دمای پردازنده جابجا کردم جای خنک تر گذاشتم  به 45-47 میرسه

دمای گرافیک تا 80-85 میرسه برای اولین بار !!!

فرکانس روی 3.6 هست دما 35-38 تو استارت اولیه

رم 3000 هست اما 2133 نشون میده بایوس

xmp رو فعال میکنی تصویر نمیده

بایوس آپدیت شده

توجه فقط 8700 شده 9700k

و یه سوال فنی دیگه رم های کورسیر 3000 با چیپ سامسونگ هست بنا به اطلاعات سازنده اما هیچ نرم افزاری چیپ و سریالش رو نشون نمیده!!!

15854767325501747662648.jpg

ویرایش شده توسط milad-over
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، milad-over گفته است :

هیچ ربطی به سیپیو نداره این 2تا کاملا مستقل از همن

در 56 دقیقه قبل، milad-over گفته است :

اینو نمیدونم 

سعی کنی oc کنیش به همون فرکانس!

در 57 دقیقه قبل، milad-over گفته است :

8700 هم همین فرکانس بود؟ شاید کمتر بوده وقتی شما c state فعال کنی فرکانس زیر 1گیگاهرتزم میاد! میتونید فعال کنید و نتیجشو ببینید شاید کاهش دما داشته باشید

ولی کلا 9700 2هسته بیشتر داره و قطعا تفاوت داره با 8700 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، M_R گفته است :

هیچ ربطی به سیپیو نداره این 2تا کاملا مستقل از همن

اینو نمیدونم 

سعی کنی oc کنیش به همون فرکانس!

8700 هم همین فرکانس بود؟ شاید کمتر بوده وقتی شما c state فعال کنی فرکانس زیر 1گیگاهرتزم میاد! میتونید فعال کنید و نتیجشو ببینید شاید کاهش دما داشته باشید

ولی کلا 9700 2هسته بیشتر داره و قطعا تفاوت داره با 8700 

با این همه تفاوت یه جای کار میلنگه

بله 8700 3.6 بود

تو بحث بایوس فقط آخرین آپدیت کافیه لازمه قبلیارو نصب کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، milad-over گفته است :

نه برادر من با 8700 وقتی روشن میکردم 15 تا 18 بود حتی به علت دمای کم مین پمپ و فن  رو فعال نمیکرد بعد 20 فعال میشد

کاش یه 8700 پیدا میکردم تفاوتشون براتون ارسال میکردم

ریز به ریز یادمه m2 با 8700 در کتار رادیات میشد 37-39 الان بخاطر دمای پردازنده جابجا کردم جای خنک تر گذاشتم  به 45-47 میرسه

بایوس آپدیت شده

توجه فقط 8700 شده 9700k

و یه سوال فنی دیگه رم های کورسیر 3000 با چیپ سامسونگ هست بنا به اطلاعات سازنده اما هیچ نرم افزاری چیپ و سریالش رو نشون نمیده!!!

سلام

اگر دوتا رم دارید به همین شکلی بزارید که msi پیشنهاد داده  :

dimmac.thumb.PNG.f3693d1abdc007a9e5c0e1fefa710a3a.PNG

اگر کار نکرد سعی کنید خودتون ولتاژ رو دستی تغییر بدید .  خیلی بعیده که imcعه 9700k از رایزن نسل اول هم ضعیفتر باشه حتی با این حساب که بالای 2666 تضمینی نیست برای نسل 9 اینتل.

حتی thaiphoon burner هم نشون نمیده اطلاعاتش رو ؟

در 9 دقیقه قبل، milad-over گفته است :

با این همه تفاوت یه جای کار میلنگه

بله 8700 3.6 بود

تو بحث بایوس فقط آخرین آپدیت کافیه لازمه قبلیارو نصب کنم

بعضی اوقات سازنده مادربورد تو توضیحات میگه که اگر مثلاً خواستید بایوس 1.0.5 رو نصب کنید اولش باید 1.0.4  نصب باشه , اگر نگفته باشه نیازی نیست.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

سلام

اگر دوتا رم دارید به همین شکلی بزارید که msi پیشنهاد داده  :

dimmac.thumb.PNG.f3693d1abdc007a9e5c0e1fefa710a3a.PNG

اگر کار نکرد سعی کنید خودتون ولتاژ رو دستی تغییر بدید .  خیلی بعیده که imcعه 9700k از رایزن نسل اول هم ضعیفتر باشه حتی با این حساب که بالای 2666 تضمینی نیست برای نسل 9 اینتل.

حتی thaiphoon burner هم نشون نمیده اطلاعاتش رو ؟

بعضی اوقات سازنده مادربورد تو توضیحات میگه که اگر مثلاً خواستید بایوس 1.0.5 رو نصب کنید اولش باید 1.0.4  نصب باشه , اگر نگفته باشه نیازی نیست.

سلام وقتت بخیر

بله به همون صورت نصب شده

با 5 نرم افزار تست کردم هیچ کدوم چیپ و سریال نامبر نشون نمیده

ولی رم تو لیست ساپورت مین هست

لینک به دیدگاه

ویدیو زیر رو هم اگر ببینید خالی از لطف نیست

https://www.youtube.com/watch?v=BSBI11sgsA4&t=315s

یکی از موارد که تو ویدیو نشون داده میشه اینه که دمای چوک های vrm این مادربرد بعد از چند دیقه اجرای بازی ویچر (با 9900k) به 100 درجه ی سانتی گراد میرسه که دمای واقعا قابل توجه و بالاییه!
 cpu و gpu usage در بازی کاملا غیر طبیعیه (gpu:2080 ti) ...
cpu %100 -gpu %30-40
و همچنین cinebench score
متاسفانه در این مادربرد از vrm های با کیفیت پایین استفاده شده و نهایتا باید تا i5 9400-9600 رو جوابگو باشه علیرغم چیزی که رو کاغذ و در cpu support list گفته شده!

ویرایش شده توسط MR OXYGEN
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، reitoon661 گفته است :

به هیچ عنوان. تعویض با RX580 دردی از شما دوا نمیکنه و همچنان گرافیک به صورت 100% گلوگاه خواهد بود.
برای برطرف کردن گلوگاه و کارکرد بدون فشار این پردازنده در هنگام لود کار گرافیکی یا باید "حداقل" گرافیک 1080Ti ببندید یا اینکه اگر به این توان پردازشی نیاز ندارید پردازنده رو با یه نمونه پایین تر تعویض کنید.

راهکارهای پیشنهادی :

اگر از نظر مالی محدودیت ندارید و میتونید خرج کنید گرافیک حداقل 1080Ti
اگر نمیخواید هزینه اضافی بکنید و فقط بازی با کیفیت خوب میخواید پیشنهاد من تعویض ترکیب فعلی با ترکیبی مثل 9400F و 1660 یا 1650 super هستش.

عزیز گرافیک باید گلوگاه باشه در بازی

همیشه باید 100درصد باشه

نباشه سیپیو گلوگاه میشه و اصلا قادر به درست بازی کردن نیستیم و همش دراپ فریم داریم!

منتهی باید تناسبی بینشون باشه یعنی نه خیلی ضعیف باشه که اصلا نشه بازی کرد

باید بتونه در اون فریم گرافیک 100درصد استفاده بشه علاوه بر این بتونه فریمی که میخوایمو بهمون بده 

در 7 ساعت قبل، reitoon661 گفته است :

بعد اینکه شما اشتباه میکنی این گرافیک اصلا سیپیو رو زیر فشار نمیبره!

هرچی گرافیک قدرتمند تر باشه  داره فریم بیشتری تولید میکنه و سیپیو رو بیشتر به کار میکشه!(در بازی منظورمه) اگه الان مثلا میگم 70 درصد زیر فشار بره با اون گرافیک نام برده در بازی موردنظرشون 90 درصد زیرفشار خواهد برد!

هرچند دردی ازشون دوا نمیکنه یعنی سیپیو ایشون خیلی قویه و بستن rx580 با این سیپیو برای بازی هرگز مناسب نیست وبالانس نداره

اگه مثلا سیستم رندر چیزی بود فرق داشت

ایشون به نظرم به i5 9400 بسنده کنن و گرافیک رو رو 2060 یا 5700xt ببندن خیلی به نفعشونه و سیستم بالانسی دارن

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، MR OXYGEN گفته است :

ویدیو زیر رو هم اگر ببینید خالی از لطف نیست

https://www.youtube.com/watch?v=BSBI11sgsA4&t=315s

یکی از موارد که تو ویدیو نشون داده میشه اینه که دمای چوک های vrm این مادربرد بعد از چند دیقه اجرای بازی ویچر (با 9900k) به 100 درجه ی سانتی گراد میرسه که دمای واقعا قابل توجه و بالاییه!
 cpu و gpu usage در بازی کاملا غیر طبیعیه (gpu:2080 ti) ...
cpu %100 -gpu %30-40
و همچنین cinebench score
متاسفانه در این مادربرد از vrm های با کیفیت پایین استفاده شده و نهایتا باید تا i5 9400-9600 رو جوابگو باشه علیرغم چیزی که رو کاغذ و در cpu support list گفته شده!

بله اصلا بستن سیپیو پر مصرفی مثل 9700 رو مادربرد با مدار فازی نسبتا ضعیف عقلانی نیست چون قطعا مدار vrm فشار میاد و دماش زیاد میشه و ممکنه بسوزه مادربرد

ساپورت لیست ها به منزله این نیستن که بهترین کارایی رو ارمغان بیارن فقط میگن ساپورت میشه نه اینکه مثلا یوزر بره رو این مادربر برد های مثل h310 با مدار فازی داغون پردازنده i9 ببنده 

خوب درسته بالا میاد ولی میسوزه

علت قراردان این لیست ها اینه که ساخت مدار فازی معمولا به چیپست ربطی نداره یعنی شما ممکنه یه b360 پیدا کنی از z370 مدار فازی قدرتمند تری داشته باشه ولی معمولا چون چیپست ها براساس بودجه یوزر دسته بندی میشن خیلی کم پیش میاد مادربرد های مثلا میگم با چیپست h310 گیر بیاری که مدارفازی خیلی خوبی روش سوار باشه چرا؟ چون نیاز به هزینه تولید بیشتر داره دیگه اون اقتصادی بودنه h310 رو رد میکنه و عملا شما مثلا باید 200 دلار پول h310 بدی که مدار فازی خوبی روشه ولی خوب امکاناتش به اندازه z390 نیست! و اورکلاک نمیشه و از xmp هم پشتیبانی نمیکنه!

درحقیقت شاید بشه گفت یه ضعف توی پروتکل های تجاری هست که حالا یا باید تکلیفشو مشخص کنن که ایا قراره ساخت مدار vrm قدرتمند به دسته بندی چیپست ربط مستقیم پیدا کنه یا نه این دست همون شرکت سازنده مادربرد میمونه و مختاره خودش هر کاری بکنه 

خوب نمونش هستا که چیپست b دارن ولی مدار فازی های بسیار خوبی روشون سوار چه برای اینتل چه رایزن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، M_R گفته است :

بله اصلا بستن سیپیو پر مصرفی مثل 9700 رو مادربرد با مدار فازی نسبتا ضعیف عقلانی نیست چون قطعا مدار vrm فشار میاد و دماش زیاد میشه و ممکنه بسوزه مادربرد

ساپورت لیست ها به منزله این نیستن که بهترین کارایی رو ارمغان بیارن فقط میگن ساپورت میشه نه اینکه مثلا یوزر بره رو این مادربر برد های مثل h310 با مدار فازی داغون پردازنده i9 ببنده 

خوب درسته بالا میاد ولی میسوزه

علت قراردان این لیست ها اینه که ساخت مدار فازی معمولا به چیپست ربطی نداره یعنی شما ممکنه یه b360 پیدا کنی از z370 مدار فازی قدرتمند تری داشته باشه ولی معمولا چون چیپست ها براساس بودجه یوزر دسته بندی میشن خیلی کم پیش میاد مادربرد های مثلا میگم با چیپست h310 گیر بیاری که مدارفازی خیلی خوبی روش سوار باشه چرا؟ چون نیاز به هزینه تولید بیشتر داره دیگه اون اقتصادی بودنه h310 رو رد میکنه و عملا شما مثلا باید 200 دلار پول h310 بدی که مدار فازی خوبی روشه ولی خوب امکاناتش به اندازه z390 نیست! و اورکلاک نمیشه و از xmp هم پشتیبانی نمیکنه!

درحقیقت شاید بشه گفت یه ضعف توی پروتکل های تجاری هست که حالا یا باید تکلیفشو مشخص کنن که ایا قراره ساخت مدار vrm قدرتمند به دسته بندی چیپست ربط مستقیم پیدا کنه یا نه این دست همون شرکت سازنده مادربرد میمونه و مختاره خودش هر کاری بکنه 

خوب نمونش هستا که چیپست b دارن ولی مدار فازی های بسیار خوبی روشون سوار چه برای اینتل چه رایزن

خوب چطوری میشه این VRM رو چک کنیم ؟از کجا یا با چه نرم افزاری میشه چکش کرد ؟و اینکه اگه رو مدار  VRM  فشار بیاد نباید فرکانس سی پی یو بخوابه یا مثلا تو شناسایی هسته هاش مشکلی پیش بیاد ؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

خوب چطوری میشه این VRM رو چک کنیم ؟از کجا یا با چه نرم افزاری میشه چکش کرد ؟و اینکه اگه رو مدار  VRM  فشار بیاد نباید فرکانس سی پی یو بخوابه یا مثلا تو شناسایی هسته هاش مشکلی پیش بیاد ؟

هر مادربردی رو میخوای بخری برو سایت سازندش یا نه بررسیشو بخون نوشتن راجب مدار فازیش با نرم افزار قابل بررسی نیست

کلا باید بررسیشو نگاه کنی خود سازنده مادربرد معمولا مانور خاصی نمیده مگه محصولات بالارده تو بهترین چیپست ها باشه

مدار vrm فشار بیاد 2حالت داره اگه براش تعریف شده باشه تروتل میکنه و درنهایت شاید خاموش کنه سیستم رو

یا که نه به کارش ادامه میده و درنهایت میسوزه

شما سیپیوت رو با i5 عوض کن ما بقی پولتو خرج گرافیک کن 2هسته اضافه کار خاصی نمیکنه  البته سیستم شما مشکلی نداشت تو فرکانس و به نظر ثبات خوبی داشت البته دمای vrm رو دسترسی نداشتم ولی کلا 9700 به کار شما نمیاد حتما با i5 معاوضه کن😅

ویرایش شده توسط M_R
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M_R گفته است :

هر مادربردی رو میخوای بخری برو سایت سازندش یا نه بررسیشو بخون نوشتن راجب مدار فازیش با نرم افزار قابل بررسی نیست

کلا باید بررسیشو نگاه کنی خود سازنده مادربرد معمولا مانور خاصی نمیده مگه محصولات بالارده تو بهترین چیپست ها باشه

مدار vrm فشار بیاد 2حالت داره اگه براش تعریف شده باشه تروتل میکنه و درنهایت شاید خاموش کنه سیستم رو

یا که نه به کارش ادامه میده و درنهایت میسوزه

شما سیپیوت رو با i5 عوض کن ما بقی پولتو خرج گرافیک کن 2هسته اضافه کار خاصی نمیکنه  البته سیستم شما مشکلی نداشت تو فرکانس و به نظر ثبات خوبی داشت البته دمای vrm رو دسترسی نداشتم ولی کلا 9700 به کار شما نمیاد حتما با i5 معاوضه کن1f605.png

بابا همین که الان تو گیم میشه  90 درصد یوز میشه بخوام I5 بگیرم که نمیشه بازی کرد باهاش 

یه سوال  مثلا نوشته سی پی یو 95 وات هستش یعنی از  زمانی که سیستم روشن میشه  95 وات استفاده میکنه یعنی کلا رو 95 وات هس یا بر اساس فشار پردازش یه مقدار خاصی از پاور استفاده میکنه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

بابا همین که الان تو گیم میشه  90 درصد یوز میشه بخوام I5 بگیرم که نمیشه بازی کرد باهاش 

یه سوال  مثلا نوشته سی پی یو 95 وات هستش یعنی از  زمانی که سیستم روشن میشه  95 وات استفاده میکنه یعنی کلا رو 95 وات هس یا بر اساس فشار پردازش یه مقدار خاصی از پاور استفاده میکنه ؟

اون مشکل بازیتونه والا سیپیو شما مشکلی نداره! 

اون 95 وات که زده tdp عه مرتبط با مصرف سیپیو نیست البته بحث توش زیاده ولی تا اونجا که میدونم اصلا مرتبط با مصرف سیپیو نیست 

مصرف سیپیو شما در حالت لودینگ فک کنم 100 خورده ای نزدیک 150 وات باشه در فرکانس 4.7 اینا 

لینک به دیدگاه

ببینید رمی که من دارم تازه فهمیدم دو تا مدل داره یه سریشون برد مشکی هستن و یه سریشون برد سبز هستن تاجایی که من میدونم میگن برد مشکی ها اورجینال هستن و CL15 هستن و برد سبز ها یه جوری انگار مشابه هستش و CL 17 هستش به نظرتون مشکل لگ میتونه به این ربط داشته باشه ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

از روی عکس مادربورد فقط میشه گفت 4 تا فاز داره , باید هیت سینک رو باز کنی تا بقیه قطعات رو هم ببینی. 

برای اینکه از دما مطمئن بشی یه فن حتی 40mm روی vrm تفاوت خیلی زیادی ایجاد میکنه , مخصوصاً برای مادربوردهایی که هیت سینک کوچیک دارن شاید تا حتی 30 درجه خنک تر بشه.

vrm.PNG

vrm1.PNG

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

از روی عکس مادربورد فقط میشه گفت 4 تا فاز داره , باید هیت سینک رو باز کنی تا بقیه قطعات رو هم ببینی. 

برای اینکه از دما مطمئن بشی یه فن حتی 40mm روی vrm تفاوت خیلی زیادی ایجاد میکنه , مخصوصاً برای مادربوردهایی که هیت سینک کوچیک دارن شاید تا حتی 30 درجه خنک تر بشه.

vrm.PNG

vrm1.PNG

با نرم افزار HWINFO میشه دمای VRM رو چک کرد ؟و اینکه من یه فن 120MM دارم اضافیه اینو دقیقا کجا میتونم وصل کنم که تو دمای VRM تاثیر بزاره ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

ببینید رمی که من دارم تازه فهمیدم دو تا مدل داره یه سریشون برد مشکی هستن و یه سریشون برد سبز هستن تاجایی که من میدونم میگن برد مشکی ها اورجینال هستن و CL15 هستن و برد سبز ها یه جوری انگار مشابه هستش و CL 17 هستش به نظرتون مشکل لگ میتونه به این ربط داشته باشه ؟

من با رنگش کار ندارم سیستم شما بالانس نیست ! 2عدد cl نمیتونه لگ ایجاد کنه حالا اگه رم شما فیک یا تقلبی باشه امکانش هست بله لگ بندازه ! تا جایی که میدونم سایت رم شما همه محصولاتشو مشکی زده من سبز ندیدم توش.

گرافیک 1050ti قدرت هندل پابجی رو تنظیمات ultra برای 60 فریم نداره! رو high شاید بتونید خوب بازی کنید رو fhd البته

بازی شما هم گویا یه مشکلی داره اینهمه الکی مصرف سیپیو میکنه

وگرنه خیلیا اینجا پابجی دارن همچین مشکلی نیست براشون البته این 70 درصد مشکلی برای شما ایجاد نمیکنه گرافیک شما چون ضعیفه نمیتونه فریم خوبی تولید کنه انتظار فریم بالا ازین گرافیک رو تنظیمات بالا نداشته باشید

شما یکار کن 

ویندوز رو عوض کن به نسخه 1903 یا هر نسخه پایدار دیگه بعد پابجیو از اول بزار خودش دانلود بشه تستش کن 

یا نه یه بازی دیگه تست کن 

الکی اینقدر اسپم ندید والا این چیزا چندبار به شما گفته شده الکی 7تا صفحه درست کردید هر دفعم یه چیزی میگید که دردی دوا نمیکنه

ویرایش شده توسط M_R
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، M_R گفته است :

من با رنگش کار ندارم سیستم شما بالانس نیست ! 2عدد cl نمیتونه لگ ایجاد کنه حالا اگه رم شما فیک یا تقلبی باشه امکانش هست بله لگ بندازه ! تا جایی که میدونم سایت رم شما همه محصولاتشو مشکی زده من سبز ندیدم توش.

گرافیک 1050ti قدرت هندل پابجی رو تنظیمات ultra برای 60 فریم نداره! رو high شاید بتونید خوب بازی کنید رو fhd البته

بازی شما هم گویا یه مشکلی داره اینهمه الکی مصرف سیپیو میکنه

وگرنه خیلیا اینجا پابجی دارن همچین مشکلی نیست براشون

رمتون اگه سبز هست محبت کنید برید cpu z نصب کنید و از تب مموریتون عکس بندازید میخوام فرکانس هارو دقیق ببینم 2قسمت داره برای مموری از هر2تاش عکس بندازید

ماله من بردش سبز رنگه 

memmory 1.PNG

memmory 2.PNG

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

vrm.PNG

vrm1.PNG

دوست عزیز ماله من تو قسمت asus  یا همون مادربورد این دمای vrm رو چرا نشون نمیده ؟

hwinfo.PNG

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

ماله من بردش سبز رنگه 

memmory 1.PNG

memmory 2.PNG

مشکلی تو رم نیست

شما دارید 130 فریم میگیرید تو low خوب یا سیپیوتون یا گرافیکتون دیگه بیشتر از این کشش نداره!

قبلا هم 100بار گفتم مانیتور شما 60 هرتزیه 130 فریم نمیتونه دردی ازتون دوا کنه رو 60 فریم قفل کنید با کیفیت مناسب بازی کنید تا بعدا بتونید گرافیک رو عوض کنید 

سیستم شما هیچ مشکلی جز بالانس نبودنش نداره!

سیپیو شما 8 هسته ای هست و شما انتظار 300 فریم تو تمام بازی ها ازش دارید احتمالن، این غلطه  

هر بازی با بازی دیگه فرق داره و سیپیو رو منحصر به فرد درگیر میکنه 

پابجی اصلا و ابدا بازی بهینه ای نیست 

گرافیک شما هم گرافیک مناسبی نیست 

اگه درصد سیپیو 100 میشه تو 130 فریم پس دیگه توان سیپیو شما در این بازی همینقدره یعنی 130 فریم (البته شاید مپ با مپ فرق کنه)

اگه نه درصد استفاده گرافیک 100 هست پس گرافیک شما بیشتر از این کشش نداره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، M_R گفته است :

مشکلی تو رم نیست

شما دارید 130 فریم میگیرید تو low خوب یا سیپیوتون یا گرافیکتون دیگه بیشتر از این کشش نداره!

قبلا هم 100بار گفتم مانیتور شما 60 هرتزیه 130 فریم نمیتونه دردی ازتون دوا کنه رو 60 فریم قفل کنید با کیفیت مناسب بازی کنید تا بعدا بتونید گرافیک رو عوض کنید 

سیستم شما هیچ مشکلی جز بالانس نبودنش نداره!

سیپیو شما 8 هسته ای هست و شما انتظار 300 فریم تو تمام بازی ها ازش دارید احتمالن، این غلطه  

هر بازی با بازی دیگه فرق داره و سیپیو رو منحصر به فرد درگیر میکنه 

پابجی اصلا و ابدا بازی بهینه ای نیست 

گرافیک شما هم گرافیک مناسبی نیست 

اگه درصد سیپیو 100 میشه تو 130 فریم پس دیگه توان سیپیو شما در این بازی همینقدره یعنی 130 فریم (البته شاید مپ با مپ فرق کنه)

اگه نه درصد استفاده گرافیک 100 هست پس گرافیک شما بیشتر از این کشش نداره

نه واقعا امتحان کردم فریم وقتی قفل کنم رو 60 برای پابجی این فریم خیلی کمه و با 130 فریمی که میگیرم فرق داره خیلی تو 130 فریم خیلی روون تره بازیم . گرافیکمم 100 درصد یوز میشه معمولا 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

دوست عزیز ماله من تو قسمت asus  یا همون مادربورد این دمای vrm رو چرا نشون نمیده ؟

hwinfo.PNG

این برنامه بذار باز باشه بعد بازی رو اجرا کن و 5 دیقه بازی کن بعد ببین قسمت VR Thermal Alert به yes تبدیل میشه یا نه
این کارو با تست cinebench هم انجام بده

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

احتمالاً سنسوری نذاشته ایسوس برای مادربورد شما.

در 45 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

و اینکه من یه فن 120MM دارم اضافیه اینو دقیقا کجا میتونم وصل کنم که تو دمای VRM تاثیر بزاره ؟

باد باید به این قسمت بخوره حدوداً

tof.thumb.jpg.43201e8673015913afc45fedbead3d6c.jpg

در 26 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

نه واقعا امتحان کردم فریم وقتی قفل کنم رو 60 برای پابجی این فریم خیلی کمه و با 130 فریمی که میگیرم فرق داره خیلی تو 130 فریم خیلی روون تره بازیم . گرافیکمم 100 درصد یوز میشه معمولا 

یه چیزی , تو قسمت set launch options استیم بازی اگر USEALLAVAILABLECORES رو اضافه کردید پاکش کنید و با -cpuCount=4 -threads=4 جایگزینش کنید ببینید تغییر میکنه یا خیر.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...