رفتن به مطلب

مشکل 100 درصد یوز شدن cpu i7 9700k در بازی پابجی

Recommended Posts

بحث های بیهوده ای هستش

گرافیک گلوگاه شدیده

ایشون دارن روی رزولوشن 900 بازی میکنن !!!! اونم پابجی !! عملا گرافیکشون هیچ نقشی نداره  گفتم من فکر کنم زیر 50 درصد یوز بشه

باید روی رزولوشن بالا تر تست کنن تنها راهی هم که دارن یا وصل کنن به تلوزیون اگه رزولوشنش بالاس یا اینکه با DSR تست کنن

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 190
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روی فریم 60 قفل کردم ولی خوب سی پی یو اومده رو 55 تا 60 درصد یوز میشه یعنی بازم برای این سی پی یو این مقدار یوز شدن زیاده 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

روی فریم 60 قفل کردم ولی خوب سی پی یو اومده رو 55 تا 60 درصد یوز میشه یعنی بازم برای این سی پی یو این مقدار یوز شدن زیاده 

نه عادی هست. این بازی cpu محوره خیلی. شما اگه رزولوشون رو بتونی روی 2560x1440 و یا 1920x1080 تست کنی مصرف پردازنه حتی کمتر هم میشه

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hosin گفته است :

ایشون دارن روی رزولوشن 900 بازی میکنن !!!! اونم پابجی !! عملا گرافیکشون هیچ نقشی نداره  گفتم من فکر کنم زیر 50 درصد یوز بشه

خیر مصرفش85درصد هست چون توی low داره 140 فریم تولید میکنه یعنی کل پردازشش هم سیپیو که به فریم حساسه هم گرافیک ، صرف فریم بیشتر شده هم به سیپیو داره فشار میاد هم به گرافیک برای تولید فریم بیشتر!

کیفیت بازی که very low هست رزو هم که مشخصه

به نظر من باید گرافیک بازی رو ببرن رو high تا فریم بشه نزدیک 50 هم کیفیت میره بالا هم گرافیک 100درصد میشه هم سیپیو بار پردازشیش میخوابه!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

الان رزولیشن 2048 *1080 رو دارم تست میکنم 

شما 60 فریم قفل کن 

نیاز به رزولوشن بالاتر نیست

گرافیک بازی هم از very low ببر به high و یا very high 

قطعا مشکلت حل میشه هرچند بازم سیپیو حول 50درصد میچرخه ها

لینک به دیدگاه

خوب با رزولیشن 2048*1080 تست کردم بازم نتیجش اینه البته زمانی رو که MSI AFTER BURNER بهم 50 درصد نشون میداد همون لحظه رو تسک منیجر 75 درصد نشون میداد 

CPU.PNG

حالا با فریم 60 قفل و کیفیت HIGH تست میکنم باز نتیجه رو میگم 

لینک به دیدگاه

@POYA.20بزا یه چیزی بگم بهت 

این تایپک رو مطلاعه کن 

بدونی داستان گرافیک وسیپیو در چه حدیه

شما چون مانیتورت 60 هرتزی هست عملا 140 فریم فقط پول برق دادنه

هیچ مزیتی برات نداره

سعی کن برای رسوندن فریم به 60 یا محدود کنی بازیو یا گرافیک بازیو افزایش بدی

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

الان فریم رو روی 60 لیمیت کردم و بعدش کیفیت بازیو گذاشتم  روی HIGH بازم مشکل پا برجا هستش همچنان بازم سی پی یو نزدیک 80 درصد یوز میشه 

لینک به دیدگاه

ممکنه از کرک ویندوز باشه ؟چون ویندوزم اورجینال نیست رفتم کرکشو از سایت سافت 98 گرفتم اسم کرکش KMS AUTO OFFLINE بود 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

ممکنه از کرک ویندوز باشه ؟چون ویندوزم اورجینال نیست رفتم کرکشو از سایت سافت 98 گرفتم اسم کرکش KMS AUTO OFFLINE بود 

ربطی نداره

لینک به دیدگاه

در مورد فرومی که بالا در مورد گلوگاه گذاشتید خوب ممکنه سی پی یو اینجا گلوگاه شده باشه درست ولی کسای دیگه با سی پی یو ضعیف تر درصد یوزشون شاید زیر 40 باشه اما این سی پی یو من قوی تر از اوناس ولی با این حال باز گلوگاه میشه در مقابل 1050TI ?

لینک به دیدگاه

پردازنده رو رد کن بره یه i5 9400f تهیه کن

کارت گراف رو رد کن بره یه 1070 یا 1660ti تهیه کن

یه مانیتور فول اچ دی 144 هرتزی با تاخیر 1 میلی‌ و پنل IPS تهیه کن. سیستمت بالانس میشه

https://www.amazon.com/dp/B07WVN6CWT/ref=twister_B07X1P5KPB?_encoding=UTF8&psc=1

https://pc-builds.com/calculator/Core_i7-9700K/GeForce_GTX_1050_Ti/0RN0VZlu/8/

ویرایش شده توسط irajshop
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

در مورد فرومی که بالا در مورد گلوگاه گذاشتید خوب ممکنه سی پی یو اینجا گلوگاه شده باشه درست ولی کسای دیگه با سی پی یو ضعیف تر درصد یوزشون شاید زیر 40 باشه اما این سی پی یو من قوی تر از اوناس ولی با این حال باز گلوگاه میشه در مقابل 1050TI ?

سیپیو شما گلوگاه نیست

کلا این بازی مصرفش سیپیوش  بالاست این هیچی و هیچ مشکلی هم نداره 70درصد یا 60درصدبودنش

گرافیک شما برای این سیپیو گلوگاهه! گفتم باید سیپیو رو با 9400 عوض کنید 

مابقی پول رو برای پاور و گرافیک بزارید یا نه بزارید جیبتون

لینک به دیدگاه

سلام

من فکر کنم یه مشکل نرم افزاری باشه

pubg انچنان بازی شاخی از نظر گرافیک نیست

پردازنده محوره که شما هم غولشو دارید

من میگم مشکل از خوده بازیه،تا حالا حذف و نصبش کردی؟

هیچ دلیلی نداره پردازنده اینقد مصرف کنه سر پابجی

شایدم هاردات ویروسی باشن

کارت گرافیک هم با رزولوشن همخونی داره 

سیستم خوبیه نگهش دار،فقط پاور و کولر رو سر فرصت عوض کن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، M_R گفته است :

https://www.asus.com/Motherboards/TUF-B360-PRO-GAMING/HelpDesk_CPU/

وجود داره 

از قسمت support و لیست cpu میتونید تمام سیپیو های پشتیبانی شده هر مادربرد رو برای asus ببینید

اینو منم دیدم! ولی میگم حتما دلیلی داشته که تو توضیحات فقط سلرون و پنتیوم رو نوشته دیگه، ایسوس سوپرمارکت سر کوچه نیست که بگیم حواسش نبوده و یادش رفته! حتما ی موردی تو طراحی هست که این کار رو کردن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

اینو منم دیدم! ولی میگم حتما دلیلی داشته که تو توضیحات فقط سلرون و پنتیوم رو نوشته دیگه، ایسوس سوپرمارکت سر کوچه نیست که بگیم حواسش نبوده و یادش رفته! حتما ی موردی تو طراحی هست که این کار رو کردن.

بی دقتیه دیگه 

پیش میاد 

اصل اون لیست بود که گذاشته 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

اینم سی پی یو زمانی که بازی باز هستش 

507597409_Capturecpuz.PNG.6cb19c56c0c01023b1b4151016aa4e05.PNG827209269_Capturecpu.thumb.PNG.841fba506cfe0c40a37033d5980e80b4.PNG

اینم عکس رم ها در حالتی که بازی باز نیست 

mem.PNG

دوست عزیز غیر ممکنه چطوری gpu z  میگه core i7 7700 در حالی که تسک منجر نوشته core i7 9700 غیر مکنه

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز غیر ممکنه که نوشتم وقتی cpu z میگه core i7 7700 چطوری تسک منجر نوشته core i7 9700 

غیر ممکنه دوستان چطور این رو ندیدن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

دوست عزیز غیر ممکنه که نوشتم وقتی cpu z میگه core i7 7700 چطوری تسک منجر نوشته core i7 9700 

غیر ممکنه دوستان چطور این رو ندیدن

bug نرم افزاریه

سیپیو درسته!

لینک به دیدگاه

سی پی یو درسته :) حتی اگه به قسمت SPECFICTION تو CPUZ دقت کنی نوشته I7 9700K و تو بایوس و هزار جای دیگه نوشته I7 9700K 

لینک به دیدگاه

دو سه روز پیش تو سایت userbench mark هم رفتم تستشو دانلود کردم بعد از سیستم تست گرفتم و نتایج بنچ رو هم دیدم تمام قطعات سیستم بدون مشکل بود و همشونم علامت سبز رو داشتن به جز گرافیک که زرد نشون داده بود .

حالا نمیدونم بنچ چیز درستی هس یا نه 

ویرایش شده توسط POYA.20
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

دو سه روز پیش تو سایت userbench mark هم رفتم تستشو دانلود کردم بعد از سیستم تست گرفتم و نتایج بنچ رو هم دیدم تمام قطعات سیستم بدون مشکل بود و همشونم علامت سبز رو داشتن به جز گرافیک که زرد نشون داده بود .

حالا نمیدونم بنچ چیز درستی هس یا نه 

چه کسی این سییتم رو به شما پیسنهاد داد چون این گارفیک مناسب core i3 9100

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

الان فریم رو روی 60 لیمیت کردم و بعدش کیفیت بازیو گذاشتم  روی HIGH بازم مشکل پا برجا هستش همچنان بازم سی پی یو نزدیک 80 درصد یوز میشه 

مشکلی که شما دارید هیچ ربطی به تعداد fpsی که میگیرید نداره . پابجی نهایت 4 ترد نیاز داره یعنی مثلاً برای پردازنده شما 50-60 درصد به پایین cpu usage معمولی حساب میشه. کسی که 300 فریم میگیره نهایت 4 تردش استفاده میشه , کسی هم که 60 فریم میگیره تقریباً همونقدر. اینطوری نیست که حالا چون شما 140 فریم میگیرید پس انقلابی در موتور بازیسازی رخ میده و 8 هسته استفاده میشه.  قبلاً با 7700k و 4790k چند ساعتی بازی کردم پابجی رو و با فریم بالاتر شما cpu usage تو رنج 50 بود همیشه. معمولاً وقتی چنین  مشکلات عجیبی پیش میاد دوباره نصب کردن ویندوز بنظرم بهترین کار هست.

برای من فقط یکبار این مشکل cpu usage 100% پیش اومده بود اونم داخل بازی rise of the tomb raider که با روشن کردن threaded optimization از کنترل پنل انویدیا حل شد.

اینم یه عکس از یوتیوب : پابجی بالای 300 فریم که از پردازنده 7700k فقط 45 درصد استفاده شده :

7700.PNG

ویرایش شده توسط Aimbot
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

threaded optimization

اینم گزینه خوبیه اگه تست بشه!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...