رفتن به مطلب

مشکل 100 درصد یوز شدن cpu i7 9700k در بازی پابجی

Recommended Posts

• ارسال 190
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تناقض که فقط گرافیکه که اونم از سیستم قبلی گذاشتم روش قصد عوض کردنشو داشتم که این کارو باید انجام بدم 

ویرایش شده توسط POYA.20
لینک به دیدگاه

منم9700kf دارم با گراف ۲۰۸۰سوپر تو رزولیشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ اصلا چنین مشکلی ندارم بیشترم پابجی پلی میدم

ویرایش شده توسط HamiDrm
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، HamiDrm گفته است :

منم9700kf دارم با گراف ۲۰۸۰سوپر تو رزولیشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ اصلا چنین مشکلی ندارم

شما مادربوردتون چیه دوست عزیز ؟ و اینکه موقع گیم چن درصد سی پی یوتون یوز میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

شما مادربوردتون چیه دوست عزیز ؟ و اینکه موقع گیم چن درصد سی پی یوتون یوز میشه ؟

Z390 سری راگ

اگه اشتباه نکنم دما ۶۵تا ۷۰ یوزشم  بین ۷۰ تا ۸۰هست

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز شما هم مشکلتون همینه انگار:) چون منم یوزش رو همین 70 تا 80 هستش دقیقا مشکل همینه نباید اینقد یوز کنه  دمای منم بین 60 تا 70 که دیشب تست گرفتیم دیدیم 67 درجه هس دما .

شما پابجی پلی میدی کل این 70 یا 80 درصد یوز رد دقیقا همین پابجی یوز میکنه یا چیزای دیگه هم رانه ؟

ویرایش شده توسط POYA.20
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، POYA.20 گفته است :

خوب دوست عزیز شما هم مشکلتون همینه انگار:) چون منم یوزش رو همین 70 تا 80 هستش دقیقا مشکل همینه نباید اینقد یوز کنه 

پا سیستم نیستم که دقیق بگم

درضمن مانیتور بنده ۲۴۰ هرتز و اف پی اس بالایی میگیرم برا همین مشکلی نداره😉

لینک به دیدگاه

اخه مشکلم همینه اگه امکانش هس هر وقت تو گیم رفتید درصد یوز سی پی یو تونو لطف کنید چک کنید بعد اینجا اعلام کنید چون مشکل من همینه دقیقا 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

ویندوز عوض کن 7بزار،بازی رو حذف کن دوباره نصب کن،درایورای سوکت یادت نره

لینک به دیدگاه

یک راه قطعی و ۱۰۰درصد که مشکل شمارو برطرف میکنه!

بازیو کلا پاک کنید برین warzone cod نصب کنین بازی کنین حالشو ببرید

pubg بدترین بهینه سازیو داره ولش گن بابا 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه امکانش هست بازی shadow of tomb raider تست کنین ببین چند درصد استفاده می کنه

لینک به دیدگاه

دوستان اصلا دقت نمیکنن! استارتر پاورش فیکه. خودشم میگه مال 6-7 سال پیشه!

حاجی چجوری ریسک میکنی یه همچین پردازنده گرون قیمتیو با همچین پاوری استفاده میکنی؟ من دیگه حرفی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

احتمال داره برا پاور باشه ؟پاور ماله شیش هفت سال پیشه 

😑 دمت گرم

لینک به دیدگاه

پاورم قدیمیه  ماله سال 2013   هستش من اینو دست دوم تقریبا 5 سال پیش گرفتم یعنی دست دوم همراه سیستمی که دست دوم خریده بودم بودش و اون سیستم ماله سال 2013 بود .حداقلش 5 سال دست خودم هستشو نمیدونم چه مدت قبلش کار کرده رو حدودا از عمر سیستم قبلی حساب کنیم میشه 2013 . ولی اینو بگم که سی پی یو برقش کامل تامین میشه تا جایی  که بلدم تو hwmonitor سی پی یو تا 94.8 وات  استفاده میکرد  یعنی برقش تامین بوده .

ویرایش شده توسط POYA.20
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بازیو کلا پاک کنید برین warzone cod نصب کنین بازی کنین حالشو ببرید

محو گرافیکش شدم

گفتم لعنتی این بازی 80 فریم؟ اصلا امکان نداره! نشدنیه چیکارش کردن واقعا نمیدونم ولی بیخود نیست 100گیگه!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، POYA.20 گفته است :

پاورم قدیمیه  ماله سال 2013   هستش من اینو دست دوم تقریبا 5 سال پیش گرفتم یعنی دست دوم همراه سیستمی که دست دوم خریده بودم بودش و اون سیستم ماله سال 2013 بود .حداقلش 5 سال دست خودم هستشو نمیدونم چه مدت قبلش کار کرده رو حدودا از عمر سیستم قبلی حساب کنیم میشه 2013 . ولی اینو بگم که سی پی یو برقش کامل تامین میشه تا جایی  که بلدم تو hwmonitor سی پی یو تا 94.8 وات  استفاده میکرد  یعنی برقش تامین بوده .

ببینید درصد استفاده سیپیو هیچ ربطی به مادربرد و پارو و رم و ................... نداره

یا باگه بازیه یا مشکل ریزی وجود داره

هرچند چون ربط نداره دلیل نداره سیستم شما ایراد نداشته باشه! سیستم شما مادربردش اصلا برای i7 ساخته نشده این به کنار

پاور شما هم اگه سالم باشه مشکلی نداره تو لود هم من بررسی کردن سیپیو زیر 100وات مصرفش بود گرافیکم که مصرفی نداره!

ترجیحا یه بازی دیگه نصب کن تستش کن من خودمم پابجی پلی میدم درصد استفاده رو 80 عه

لینک به دیدگاه

مشکل شما به احتمال زیاد نرم افزاریه، یه ویندوز دیگه دانلود کنید، البته از نصب بازی هم میتونه باشه 

از سیستم خودم شات میدم 

ترکیب Ryzen5 2400g با rx580

روی مدیوم و 1080p (اف پی اس باز و قفل)

درصد سی پی یو رو ببینید! من ۷۰ درصد ندیدم تا حالا حتی تو شلوغی ها 

20200311_234707.jpg

20200311_234552.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، noname گفته است :

مشکل شما به احتمال زیاد نرم افزاریه، یه ویندوز دیگه دانلود کنید، البته از نصب بازی هم میتونه باشه 

از سیستم خودم شات میدم 

ترکیب Ryzen5 2400g با rx580

روی مدیوم و 1080p (اف پی اس باز و قفل)

درصد سی پی یو رو ببینید! من ۷۰ درصد ندیدم تا حالا حتی تو شلوغی ها 

20200311_234707.jpg

20200311_234552.jpg

ویندوزی که یه هفته پیش نصب کردمو با ویندوز قبلی متفاوت بود دوباره دانلود کردن نسخه جدیدو  نصبش کرد یعنی ویندوز قبلی ویندوز 10 پرو ورژن 1836.592 بود اما این ویندوزی که هفته پیش ریختم ورژن 18363.693  هستش . بعد در مورد بازی منظورتون اینه کامل بازی حذف و از اول دانلود کنم ؟یا بک اپشو دوباره نصب کنم ؟

ویرایش شده توسط POYA.20
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، POYA.20 گفته است :

بعد در مورد بازی منظورتون اینه کامل بازی حذف و از اول دانلود کنم ؟یا بک اپشو دوباره نصب کنم ؟

نه نیازی نیست . فقط داخل استیم روی پابجی کلیک راست کنید بعد properties بعد  local files و بعد هم verify integrity of game files  .

برای ویندوز هم میشه از قابلیت reset this pc استفاده کرد . نیازی به دانلود نسخه دیگه نیست مگر اینکه ویندوز دستکاری شده از جای نامعتبر دانلود/خرید کرده باشید.

لینک به دیدگاه

مشکل شما همونطور که گفتن از رزولوشنه. منظور این هست که با 1440P و بالاتر تست کنید، شما باز هم با 1080P تست کردید و اشتباه هست. پایین تر از 1080P فشار روی پردازندست و تا 100 درصد هم ممکنه بره. من هم دقیقا تو BFV همین مشکل رو داشتم و توی full hd سی پی یو روی 90 و 100 درصد بود.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Battlefield3 گفته است :

مشکل شما همونطور که گفتن از رزولوشنه. منظور این هست که با 1440P و بالاتر تست کنید، شما باز هم با 1080P تست کردید و اشتباه هست. پایین تر از 1080P فشار روی پردازندست و تا 100 درصد هم ممکنه بره. من هم دقیقا تو BFV همین مشکل رو داشتم و توی full hd سی پی یو روی 90 و 100 درصد بود.

با رزولیشن 2k هم تست کردم همین بود دوست عزیز. شما سی پی یوتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...