رفتن به مطلب

مشاوره برای ptp

surena
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

ممنون میشم اگه تجربیات خودتون رو در مورد ptp بنویسید.

من قصد دارم برای گیم (پینگ پایین و بدون لگ) و در آینده استریم .. از ptp استفاده کنم.

اصفهانی عزیز اگر تجربه ای داشتند که دیگه لطف میکنند xd

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، surena گفته است :

سلام دوستان

ممنون میشم اگه تجربیات خودتون رو در مورد ptp بنویسید.

من قصد دارم برای گیم (پینگ پایین و بدون لگ) و در آینده استریم .. از ptp استفاده کنم.

اصفهانی عزیز اگر تجربه ای داشتند که دیگه لطف میکنند xd

سلام. اگر میخواید که نویز نداشته باشید بهتره که دوتا رادیو تهیه کنید که  کانکشنتون استیبل‌تر باشه. چون اگر به رادیو خود شرکت متصل بشید ممکنه در ساعات پیک دچار افت‌سرعت و بالا رفتن پینگ بشید.

همچنین شرکتی که بنده پشنهاد میکنم آسیاتک هست چون تا جایی که بنده میدونم به صرفه ترین پیونت تو پوینت کشور هست در حال حاضر، مخصوصاً برای استریم که نیاز به حجم زیادی داره. آسیاتک گیگ پک‌های خوبی داره.

یکی از استریمرهای آپارات از پوینت تو پوینت آسیاتک استفاده میکنه پینگ داخلیش بین 2 تا 6 هستش! که این خیلی عالیه. البته ایشون تهران هستن.
از کاربر عزیز @Mantel خواهش می‌کنم تجربیات خودشون رو هم به‌اشتراک بذارن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

سلام. اگر میخواید که نویز نداشته باشید بهتره که دوتا رادیو تهیه کنید که  کانکشنتون استیبل‌تر باشه. چون اگر به رادیو خود شرکت متصل بشید ممکنه در ساعات پیک دچار افت‌سرعت و بالا رفتن پینگ بشید.

همچنین شرکتی که بنده پشنهاد میکنم آسیاتک هست چون تا جایی که بنده میدونم به صرفه ترین پیونت تو پوینت کشور هست در حال حاضر، مخصوصاً برای استریم که نیاز به حجم زیادی داره. آسیاتک گیگ پک‌های خوبی داره.

یکی از استریمرهای آپارات از پوینت تو پوینت آسیاتک استفاده میکنه پینگ داخلیش بین 2 تا 6 هستش! که این خیلی عالیه. البته ایشون تهران هستن.
از کاربر عزیز @Mantel خواهش می‌کنم تجربیات خودشون رو هم به‌اشتراک بذارن.

ممنون بابت کامنت.

هزینه اش چقدر میشه؟ واکر دوتا رادیو باشه چقدر میشه.

دوستان اگر در مورد تعرفه اطلاعی دارند بیان کنند.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، surena گفته است :

ممنون بابت کامنت.

هزینه اش چقدر میشه؟ واکر دوتا رادیو باشه چقدر میشه.

دوستان اگر در مورد تعرفه اطلاعی دارند بیان کنند.

بستگی به فاصلتون تا دکل و نوع رادیوتون داره. به طور دقیق نمیتونم بگم . اما من یه بار  خواستم نصب کنم پیگیر شدم گفت رادیو sxt lite5 دست دوم میده دونه 500 و روتر 200 که میشد 1200 بدون هزینه نصب و سیم. این قیمت هم واسه چند ماه پیشه. اما قیمت  رادیو sxt lite 5  نوش در حال  حاضر یه تومن هست. البته رادیو های خیلی بهتری هم وجود داره مثل lhg  که واقعا با کیفیت هستن.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

فیبر نوری بهتر نیست؟

سلام.

خیلی خیلی بهتره ولی باید مخابرات برای منطقه مورد نظر ارائه داده باشد و نوع سیم کشی هم خیلی مهمه. ولی فعلا مخابرات نمیتونه در تمام نقاط فیبر نوری رو ارائه بده مگر اینکه با هزینه خودتون درخواست بدین که اونم خیلیه.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

فیبر نوری بهتر نیست؟

مخابرات گفتند اگر 50 خط همین الان خرید کنید ما فیبر نوری میکنیم xd

لینک به دیدگاه

سلام بنده p2p رو در منظقه بزرگمهر اصفهان دارم و تست کردم و از شبکیه میگیرم !

ببینید پینگش خیلی مناسب گیم نیس از 4224 رو 140 130 و از 8888 رو 90 100 !!

ولی سرعت و همه چیش خوبه مثلا دانلود رو 3 مگ و اپلود رو 1 مگ 

من قصد فروش انتن  و رادیو رو دارم انتن ام ubnt  و رادیو ام m5 هست که خب یه سر و گردن از میکروتک که اسیاتک و غیره میدن بالاتره ولی فک میکنم فقط باید از شبکیه بگیرید که من راضی بودم !

لینک به دیدگاه

در در 21 اسفند 1398 در 13:59، Sbamin گفته است :

سلام بنده p2p رو در منظقه بزرگمهر اصفهان دارم و تست کردم و از شبکیه میگیرم !

ببینید پینگش خیلی مناسب گیم نیس از 4224 رو 140 130 و از 8888 رو 90 100 !!

ولی سرعت و همه چیش خوبه مثلا دانلود رو 3 مگ و اپلود رو 1 مگ 

من قصد فروش انتن  و رادیو رو دارم انتن ام ubnt  و رادیو ام m5 هست که خب یه سر و گردن از میکروتک که اسیاتک و غیره میدن بالاتره ولی فک میکنم فقط باید از شبکیه بگیرید که من راضی بودم !

قیمت رو پخ کنید؟ تو گیم چند بود پینگ شما؟

آسیاتک رو امتحان نکردید؟ قیمت سرویسی که گفتید چقدره؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، surena گفته است :

قیمت رو پخ کنید؟ تو گیم چند بود پینگ شما؟

آسیاتک رو امتحان نکردید؟ قیمت سرویسی که گفتید چقدره؟

تو گیم والا بد نبود مثلا eu 110 بود و ترکیه اینام 70 80 

از 4224 130 اینا بود 

اسیاتک رو امتحان نکردم ولی خیلی تعریفشو  نشنیدم تو بحث p2p , ولی adsl که خودمم دارم خیلی راضی ام !

لینک به دیدگاه

در در 23 اسفند 1398 در 23:33، T_L_O_T_D گفته است :

td-lte بهتر نیست!؟

پکت لاس زیادی داره

لینک به دیدگاه

در در 21 اسفند 1398 در 01:11، miladhaerian گفته است :

بستگی به فاصلتون تا دکل و نوع رادیوتون داره. به طور دقیق نمیتونم بگم . اما من یه بار  خواستم نصب کنم پیگیر شدم گفت رادیو sxt lite5 دست دوم میده دونه 500 و روتر 200 که میشد 1200 بدون هزینه نصب و سیم. این قیمت هم واسه چند ماه پیشه. اما قیمت  رادیو sxt lite 5  نوش در حال  حاضر یه تومن هست. البته رادیو های خیلی بهتری هم وجود داره مثل lhg  که واقعا با کیفیت هستن.

من زنگ زدم، هزینه رو برام ارسال کردند ۷ میلیون شده.اون استریمر کی بو گفتید؟

دوتا آنتن ۳۵ دسیبلی و ۲ رادیو 912.

ویرایش شده توسط surena
لینک به دیدگاه

هفت میلیون خیلی زیاده. اون استریمر عمو پژی هست aparat.com/pejii/live

اون بنده خدا هم فاصله اش تا دکل بیست کیلومتره! هیچ شرکتی دیگه ای هم اطرافشون خدمات نمیداد. حدوداً یکسال پیش شش میلیون خرج کرد تا راه بیفته. بالا آپارتمانشون هم دکل زد که دید داشته باشه.

لینک به دیدگاه

سلام
انتن ها رو چی زده براتون؟ منظور مدلش

lhg5 به راحتی برای شما جواب میده تا 12 کیلومتر برد داره و رادیو خیلی خوبیه

اگر فاصله بیشتر از این بود هم سری های بالاتر lhg5 مثل lhg5 AC میتونید استفاده کنید

basebox5 که براتون زدن فکر نمیکنم برای شما واجب و تنها راه باشه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، neginfasihi گفته است :

سلام
انتن ها رو چی زده براتون؟ منظور مدلش

lhg5 به راحتی برای شما جواب میده تا 12 کیلومتر برد داره و رادیو خیلی خوبیه

اگر فاصله بیشتر از این بود هم سری های بالاتر lhg5 مثل lhg5 AC میتونید استفاده کنید

basebox5 که براتون زدن فکر نمیکنم برای شما واجب و تنها راه باشه

هرچی میگم مدلش چیه چیزی نمیکند xd

IMG_۲۰۲۰۰۳۲۱_۲۲۵۲۳۰.jpg

لینک به دیدگاه

من از انتن های فاز استفاده میکنم که ایرانی هست و در اصفهان تولید میشه که خیلی خیلی خوبه نسبت به خارجی ها و 2 مدل داره با db متفاوت که شندیم تا 150 کیلومتر هم برد داره

basebox 5 فکر میکنم الان 1080 هست نه 1800 ( قیمت دقیق رو باید بگردید تا کمترین رو پیدا کنید )

انتن هم قیمتش خیلی کمتره باز باید بپرسید دقیقش رو

اگر فاصلتون با دکل کمتر از 12 کیلومتر هست lhg5 بگیرید بهتره ( دست 2 پیدا کنید  تو دیوار زیاد برای فروش هست )

لینک به دیدگاه

در در 2 فروردین 1399 در 23:01، neginfasihi گفته است :

من از انتن های فاز استفاده میکنم که ایرانی هست و در اصفهان تولید میشه که خیلی خیلی خوبه نسبت به خارجی ها و 2 مدل داره با db متفاوت که شندیم تا 150 کیلومتر هم برد داره

basebox 5 فکر میکنم الان 1080 هست نه 1800 ( قیمت دقیق رو باید بگردید تا کمترین رو پیدا کنید )

انتن هم قیمتش خیلی کمتره باز باید بپرسید دقیقش رو

اگر فاصلتون با دکل کمتر از 12 کیلومتر هست lhg5 بگیرید بهتره ( دست 2 پیدا کنید  تو دیوار زیاد برای فروش هست )

معذرت میخوام من قاطی کردم. فرق آنتن و رادیو چیه؟؟

لینک به دیدگاه

در در 5 فروردین 1399 در 02:15، miladhaerian گفته است :

معذرت میخوام من قاطی کردم. فرق آنتن و رادیو چیه؟؟

یکسری رادیو های هستن که خودشون گیرندگی دارن مثل stx , lhg5 یکسری هم هستن که باید به انتن وصل بشن برای گیرندگی مثل basebox و بدون انتن نمیتونن دیتا رو ارسال یا دریافت کنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، neginfasihi گفته است :

یکسری رادیو های هستن که خودشون گیرندگی دارن مثل stx , lhg5 یکسری هم هستن که باید به انتن وصل بشن برای گیرندگی مثل basebox و بدون انتن نمیتونن دیتا رو ارسال یا دریافت کنن

عجب. مرسی.

لینک به دیدگاه

سلام . من یه رادیو sxtsq lite5 خریده بودم برای گرفتن خدمات وایرلس پیشگامان . تنظیمات رادیو رو وارد که کردن قدرت -68 دیسیبل بود که میگفتن حداکثر بزور میتونید سرعت 8 mb بگیرید . چند روز بعد پیگیری کردم که ببینم نمیشه ایا از ماکزیموم سرعت بهره مند بشم که یه نفر بهم lhg5 پیشنهاد کرد . زنگ زدم به شرکت اما بازم تضمین بهم ندادن و گفتن اگر دوتا رادیو بگیرید بهتره اما بازم گفتن که باید تست بشه و نمیدونیم . درصورتی که فاصله من تا دکل کمتر از 8 کیلومتر هست . 

پشتیبانی پیشگامان که مونده بود چی جواب بده بهم ! دوستانی که دارن ایا میتونم با lhg5 از سرعت 30 مگ و 50 بهره مند بشم (یعنی واقعی بهم 3.5 مگ و 6 مگ سرعت بده؟) ؟ فاصلم کمتر از 8 کیلومتره.

برای رادیو های lhg5 هم سه نسخه داریم ! عادیترین کفاف میده ؟ ? lhg5 ? lhg5 hp ? lhg xl hp5

توی بازار هم قیمت نوش 1.450 هست که زیاد پیدا میشه . اما خب قیمت هنوز پایین تر هم هست . دست دوم های کم کار کرد و حتی نوهایی که دسته اشخاصه و واسه فروش پایینتر میفروشن .

ویرایش شده توسط sadrazp
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، sadrazp گفته است :

سلام . من یه رادیو sxtsq lite5 خریده بودم برای گرفتن خدمات وایرلس پیشگامان . تنظیمات رادیو رو وارد که کردن قدرت -68 دیسیبل بود که میگفتن حداکثر بزور میتونید سرعت 8 mb بگیرید . چند روز بعد پیگیری کردم که ببینم نمیشه ایا از ماکزیموم سرعت بهره مند بشم که یه نفر بهم lhg5 پیشنهاد کرد . زنگ زدم به شرکت اما بازم تضمین بهم ندادن و گفتن اگر دوتا رادیو بگیرید بهتره اما بازم گفتن که باید تست بشه و نمیدونیم . درصورتی که فاصله من تا دکل کمتر از 8 کیلومتر هست . 

پشتیبانی پیشگامان که مونده بود چی جواب بده بهم ! دوستانی که دارن ایا میتونم با lhg5 از سرعت 30 مگ و 50 بهره مند بشم (یعنی واقعی بهم 3.5 مگ و 6 مگ سرعت بده؟) ؟ فاصلم کمتر از 8 کیلومتره.

برای رادیو های lhg5 هم سه نسخه داریم ! عادیترین کفاف میده ؟ ? lhg5 ? lhg5 hp ? lhg xl hp5

توی بازار هم قیمت نوش 1.450 هست که زیاد پیدا میشه . اما خب قیمت هنوز پایین تر هم هست . دست دوم های کم کار کرد و حتی نوهایی که دسته اشخاصه و واسه فروش پایینتر میفروشن .

بهترین ترکیب برای حداکثر سرعت دوتا آنتن فاز 30db بعد 2تا بیس باکس و یک روتر .

پینگ چند میگیرید?

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، surena گفته است :

بهترین ترکیب برای حداکثر سرعت دوتا آنتن فاز 30db بعد 2تا بیس باکس و یک روتر .

پینگ چند میگیرید?

خودم که شخصا نمیخوام زیاد هزینه کنم . ماکزیموم یه رادیو تا 2 تومن .

متاسفانه از کیفیت سرویس رضایت نداشتم . مشخص بود که پینگ هم چنگی به دل نمیزنه و یادم رفت بگیرم .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sadrazp گفته است :

خودم که شخصا نمیخوام زیاد هزینه کنم . ماکزیموم یه رادیو تا 2 تومن .

متاسفانه از کیفیت سرویس رضایت نداشتم . مشخص بود که پینگ هم چنگی به دل نمیزنه و یادم رفت بگیرم .

Lhg xl برای فواصل زیاد خوبه ولی سرعت 20 بهت میده ولی کیفیت اش ok ( با پرسش های مداوم چندروزه از ارائه کننده ها،منم شرایط شما را دارم), تنها راه همونیه که گفتم تازه برای ۳۰ مگ دیگه ۵۰ که باید بالاتر بری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...