رفتن به مطلب
  • 0

پیشنهادتون برا بازی آنلاین چیه؟

H.Salimi96
 اشتراک گذاری

سوال

سلام همگی وقتتون بخیر باشه

بنده تا حالا کلا بازی کرکی پلی زدم حالا برا اولین بار میخوام یکی یا دوتا بازی آنلاین بخرم😁

چه بازی بخرم؟از کجا بخرم؟کلا فک کنین نوب هستم

فورتنایت پلی زدم ولی سبکش استایلایز هست و دوس ندارم..

گیم پلی های battlefront 2 رو دیدم و خیلی خوشم اومد..کسی تجربشو داره؟

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

شما چون بیشتر بازی های story بازی میکردین برای شروع division 2 خیلی خوب بود زمانی که تخفیف ۹۵ درصد خورده بود 

بازی یجورایی openworld  هست البته نه به اون بزرگی ولی ترکیبی از بازی انلاین و استوری آنلاین 

بازی های دیگه هم که دوستان گفتن 

از کجا میتونم از تخفیفای بازی ها باخبر شم؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

رین بو سیکس عالیه تخفیفم خورده تا ۷ فروردین! من خودم همه ی بازیامو از کانال تلگرام @sgifts میگیرم. قیمتاشم مناسبه و تاحالا چندین بار هم خودم هم دوستان خرید داشتیم مورد خاصی ندیدم. فورزا هورایزن۴ هم واقعا عالیه. البته GTA V هنوزم یه چیز دیگستا! کسی باشه باهاش بای کنم خودم انتخاب اولم GTA عه 😂

ممنون..حتما چک میکنم

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

زولا هم خوبه

قصد داری کلا بازی آنلاین رو ببوسم بذارم کنار؟😂

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، surena گفته است :

Apex برای شروع بازی شوتینگ خوبه

از سبکش اصلا خوشم نمیاد..

بازی هایی ک رئال باشن رو دوس دارم

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

قصد داری کلا بازی آنلاین رو ببوسم بذارم کنار؟😂

حالا برا شوخی گفتم خخخ

واقعا اسم زولا میاد تنظیم روده هام بهم میخوره

اینقد چرته 

ادیت:خودم بازیا انلاینو گذاشتم کنار

چون برا سرورای خارج مشکل پینگه،برا بازیایی که سرور داخلم دارن مشکل خوده ایرانیان!خیلی بدم میاد یه بچه سال فشار بخوره چرت و پرت بگه پشت میکروفن!متاسفانه اکثر بچه ها ایرانم فشارین،باید فشارشون بدی(خخخ ببخشید)

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• 0
در 52 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

حالا برا شوخی گفتم خخخ

واقعا اسم زولا میاد تنظیم روده هام بهم میخوره

اینقد چرته 

ادیت:خودم بازیا انلاینو گذاشتم کنار

چون برا سرورای خارج مشکل پینگه،برا بازیایی که سرور داخلم دارن مشکل خوده ایرانیان!خیلی بدم میاد یه بچه سال فشار بخوره چرت و پرت بگه پشت میکروفن!متاسفانه اکثر بچه ها ایرانم فشارین،باید فشارشون بدی(خخخ ببخشید)

مشکل پینگ و سرعت داشتم..اپراتور رو عوض کردم و مخابرات گرفتم..کل سیم کشی تلفن ساختمون رو عوض کردم..کارشناس هم اومد مشکلای دیگه رو درس کرد

خطم 2 مگ رو هم نمیکشید الان 16 رو راحت میکشه...بعد دوباره اپراتور عوض کردم و شاتل گرفتم و راضیم..world of tanks گیم میزدم ..پینگم بین 80 الی 110 بود..نمیدونم حالا سرویس گیم شاتل رو فعال کنم بهتر میشه یا نه

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

داداش حوصله داری یه acc بلیزارد wow بخر بازی کن

وارکرفت رو میگی؟سبک استراتژیک فوق العاده دوس دارم ولی آنلاین خوبشو سراغ ندارم..

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 ساعت قبل، ali.king گفته است :

حدود 6 ماهی میشه دیوژن 2 رو بازی میکردم تا وقتی که این DLC‌لعنتی اومد و گند زد به همه آیتم هام

آره یوبی اومد بازی رو 3 دلاری کرد ولی برای بازی کردن شما باید اون دی ال سی 29 یوروئی رو بخری تا بتونی بازی کنی.وگرنه تا آخر لول 30 میمونی و NPC های بازی نمیذارن بازی کنی

سلام. البته شما می تونی نسخه روسی DLC رو تهیه کنی که ارزون تره. اگه بازی خودت اروپا هم باشه مشکلی نداره و با زبان انگلیسی اجرا می شه. اگه اشتباه نکنم قیمتش 1500 روبل هستش.

لینک به دیدگاه

• 0
در در 22 اسفند 1398 در 01:36، H.Salimi96 گفته است :

ولی آنلاین خوبشو سراغ ندارم.

خود world of warcraft رو میگم.برو یاد بگیر 20 سال وقتتو پر میکنه اصلا تکراری نمیشه لامصب

لینک به دیدگاه

• 0

با اجازه صاحب تاپیک

فورتنایت قند شکن میخواد؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 0
در در 21 اسفند 1398 در 09:16، H.Salimi96 گفته است :

بنده تا حالا کلا بازی کرکی پلی زدم حالا برا اولین بار میخوام یکی یا دوتا بازی آنلاین بخرم1f601.png

علیک السلام

csgoچطور بازی انلاین شوتر اول اینجوری با این همه ایتم خوب پیدا نمیکنی 

اکانتشو داری یا نه 

لینک به دیدگاه

• 0
در در 21 اسفند 1398 در 19:46، H.Salimi96 گفته است :

بنده تا حالا کلا بازی کرکی پلی زدم حالا برا اولین بار میخوام یکی یا دوتا بازی آنلاین بخرم😁

سلام.

الان بتل رویال  call of duty اومده و بدون پول.

بنظرم شما الان اینو دانلود کن بازی کن یه مدت، بعد که خسته شدی از این گیم برو سمت pubg یا apex.

بازی pubg مقداری واقعی تر ولی هیجان apex بیشتره، چون درگیریش بیشتره.

البته بگم که pubg دیگه تقریبا کارش تمومه و کمتر کسی تو دنیا پابجی پلی میده.

شما یه سر برو twitch.tv میبینی که به شدت بازدید کننده بازی پابجی نسبتا به fortnite و apex کمتر شده.

پس توصیه من این شد

1- الان بتل رویال call of duty که مجانی دانلود و بازی کن ( شنیدم حتما باید درایوره کارت گرافیکت بروز باشه وگرنه گیم کرش میکنه).

2- بعده cod ، بازی apex رو بخر و گیم بده.

لینک به دیدگاه

• 0

dota 2  واقعا  عالیه  ما از اون مپ اولش  تو warcarft   تا الان پلی میدم    LOL  بد نیست  ولی این  یه حال دیگه ای میده

لینک به دیدگاه

• 0
در در 21 اسفند 1398 در 19:46، H.Salimi96 گفته است :

سلام و درود

به نظرم اول بهتره ببینید از چه سبک بازی خوشتون میاد من که به شخصه اول بررسی و امتیازای بازی رو میخونم بعد گیم پلی بازی رو تو یوتیوب میبینم اگه به دلم نشست بعد اشتراک یه ماهه میگیرم تازه اگه کاملا بهم حال داد میخرمش ! 😅 آخه بعضی وقتا پول میدی بازی رو میخری بعد به دلت اونجور که باید نمیشینه ! 😄(قرار نیست شما رو سیستمتون صد تا بازی داشته باشید همین که حتی یه بازی انجام بدید و ازش واقعا لذت ببرید کافیه 😊)

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 ساعت قبل، Ali.ydgi گفته است :

سلام.

الان بتل رویال  call of duty اومده و بدون پول.

بنظرم شما الان اینو دانلود کن بازی کن یه مدت، بعد که خسته شدی از این گیم برو سمت pubg یا apex.

بازی pubg مقداری واقعی تر ولی هیجان apex بیشتره، چون درگیریش بیشتره.

البته بگم که pubg دیگه تقریبا کارش تمومه و کمتر کسی تو دنیا پابجی پلی میده.

شما یه سر برو twitch.tv میبینی که به شدت بازدید کننده بازی پابجی نسبتا به fortnite و apex کمتر شده.

پس توصیه من این شد

1- الان بتل رویال call of duty که مجانی دانلود و بازی کن ( شنیدم حتما باید درایوره کارت گرافیکت بروز باشه وگرنه گیم کرش میکنه).

2- بعده cod ، بازی apex رو بخر و گیم بده.

آره گیم پلی هاشو دیدم..فوق العادست..زدم دان شه..برام خیلی جالب بود که رایگانه...فورتنایت رسم قشنگی ب صنعت گیم آورد😁

در 10 ساعت قبل، teknesian گفته است :

dota 2  واقعا  عالیه  ما از اون مپ اولش  تو warcarft   تا الان پلی میدم    LOL  بد نیست  ولی این  یه حال دیگه ای میده

دوتا یه مدت بازی کردم..خیلی خوبه..ولی بازی های دیگرو ترجیح میدم بهش

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 ساعت قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

به نظرم اول بهتره ببینید از چه سبک بازی خوشتون میاد من که به شخصه اول بررسی و امتیازای بازی رو میخونم بعد گیم پلی بازی رو تو یوتیوب میبینم اگه به دلم نشست بعد اشتراک یه ماهه میگیرم تازه اگه کاملا بهم حال داد میخرمش ! 1f605.png آخه بعضی وقتا پول میدی بازی رو میخری بعد به دلت اونجور که باید نمیشینه ! 1f604.png(قرار نیست شما رو سیستمتون صد تا بازی داشته باشید همین که حتی یه بازی انجام بدید و ازش واقعا لذت ببرید کافیه 1f60a.png)

چطوری میتونم اشتراک ماهانشونو بخرم؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 15 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

با اجازه صاحب تاپیک

فورتنایت قند شکن میخواد؟؟؟

فورتنایت برا شرکت epic games هست..این شرکت هم ایرانو کلا تحریم کرده..حالا از هر محصولش ک بخوای استفاده کنی(چه نرم افزار/چه تکسچرهاش/چه بازی و...) باید با قندشکن وارد نرم افزارش شی

دنیای cg و بنظرم حتی دنیای گیم تا حدودی مدیون همین شرکت هست...با fortnite رسم رایگان بودن بازی رو راه انداخت...انجین بازی سازی(UE4) و نرم افزارای معماریش به کل رایگانه...که نظیر ندارن...حتی نرم افزارای پولی حریفش نیستن

یه شرکت به اسم quixel بود ک تکسچر اسکن شده و pbr میداد بیرون..اونم خرید و رایگان کرد😁کلا کارش شده خریدن استارت آپای موفق و رایگان کردنشون

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

اصل کار باید اینطور باشه

این نمونه بازیها باید رایگان باشن

اصل درامد بازی از پرداختهای درو برنامه ای هست

پابجی هم اگر همین روند رو پی سی انجام میداد الان وضعش بهتر بود

فعلا کالاف رو گذاشتم برای دانلود

خوراک ما ایرانیاست

رایگان بدون شبکه شخصی انتقال داده چی بهتر از این

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

چطوری میتونم اشتراک ماهانشونو بخرم؟

بازی رو از اشتراکی ها انتخاب میکنی (توجه داشته باش نوشته آنلاین یا آفلاین ) بعد از خرید اینترنتی به کانال تلگرامشون پیام بده (نحوه ی پیام دادن رو تو سایتشون زدن ) یه اکانت اون بازی رو بهت میدن حالا استیم یا هر چیز دیگه ، بعد به مدت یه ماه می تونی بازی کنی یسری بازیا واقعا لازمه مثلا اون اوایل که فورزا 4 اومده بود می خواستی بخری باید حداقل حدود 500 تا یه تومن پیاده میشدی! یا مثلا فور هانر سری گلدش قیمتش حدود 600 تومن بود من اکانت یه ماهه آنلاین میگرفتم 18 تومن ! 😊  یا مثلا Rainbow Six رو عملا کسی نیست بازی نکرده باشه ! می تونی یه اشتراک یه ماهه بگیری 20 تومن اگه خوشت اومد اورجینالشو بین 100 تا 500 تومن بخری .(در ضمن  بازیای آنلاینش بعضی نامحدود تایمش در روز برخیم مثلا 5 ساعت در روز می تونی بازی کنی چون اون اکانتو به چند نفر دیگه هم میدن قبل خرید می تونی از پشتیبانی تلگرامشون بپرسی)(درضمن خرید بازیا رو بیشتر موقع تخفیف خوردن بذار خیلی به صرفه هست )

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، WINNER گفته است :

اصل کار باید اینطور باشه

این نمونه بازیها باید رایگان باشن

اصل درامد بازی از پرداختهای درو برنامه ای هست

پابجی هم اگر همین روند رو پی سی انجام میداد الان وضعش بهتر بود

فعلا کالاف رو گذاشتم برای دانلود

خوراک ما ایرانیاست

رایگان بدون شبکه شخصی انتقال داده چی بهتر از این

الان طوری شده ک اگه یه بازی بخواد مث پابجی از اول پولی باشه دووم نمیاره..این وضع شدید ب نفع ماست وقتی ک قیمت بازی هارو در نظر میگیریم

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، abidi گفته است :

بازی رو از اشتراکی ها انتخاب میکنی (توجه داشته باش نوشته آنلاین یا آفلاین ) بعد از خرید اینترنتی به کانال تلگرامشون پیام بده (نحوه ی پیام دادن رو تو سایتشون زدن ) یه اکانت اون بازی رو بهت میدن حالا استیم یا هر چیز دیگه ، بعد به مدت یه ماه می تونی بازی کنی یسری بازیا واقعا لازمه مثلا اون اوایل که فورزا 4 اومده بود می خواستی بخری باید حداقل حدود 500 تا یه تومن پیاده میشدی! یا مثلا فور هانر سری گلدش قیمتش حدود 600 تومن بود من اکانت یه ماهه آنلاین میگرفتم 18 تومن ! 1f60a.png  یا مثلا Rainbow Six رو عملا کسی نیست بازی نکرده باشه ! می تونی یه اشتراک یه ماهه بگیری 20 تومن اگه خوشت اومد اورجینالشو بین 100 تا 500 تومن بخری .(در ضمن  بازیای آنلاینش بعضی نامحدود تایمش در روز برخیم مثلا 5 ساعت در روز می تونی بازی کنی چون اون اکانتو به چند نفر دیگه هم میدن قبل خرید می تونی از پشتیبانی تلگرامشون بپرسی)(درضمن خرید بازیا رو بیشتر موقع تخفیف خوردن بذار خیلی به صرفه هست )

موفق باشید.

یاشا

لینک به دیدگاه

• 0

APEX و دیگر هیچ قارداش.

بهترین و کاملترین بازی بتل رویال همین بازیه. مطمئن باش.

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، RED گفته است :

APEX و دیگر هیچ قارداش.

بهترین و کاملترین بازی بتل رویال همین بازیه. مطمئن باش.

کال آف دان اولسون اوننان سونرا اونودا امتحان الرم..یاشا💚💗💙

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان The division 1 ارزش خرید داره یا فقط 2 خوبه؟ 

نسخه ی 2 رو دوستان صفحه ی قبل گفتن یه DLC میخواد که گرونه. برای نسخه ی 1 هم همینطوره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...