رفتن به مطلب

اورکلاک.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام چرا توی aftr burner نمیتونم ولتاژ جی پی یو رو دستکاری کنم؟

image.thumb.png.02a1adb1a2fd5b3844156a62e98a9793.png

در ضمن توی propeties تیک unlock voltage control رو زدم.

لینک به دیدگاه

سلام

تیک Enable low-level hardware access interface رو از تنظیمات بردارید و ریستارت کنید ببینید میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

نشد، مشکل همچنان پا بر جاست.

image.thumb.png.a200ea5041f3a28454392513bc17341f.png

نرم افزرا دیگه ای سراغ ندارید که بشه انجام داد؟

لینک به دیدگاه

چون کارت شما توسط سازنده قفل شده ارزش نداره دوست عزیز بهتره یه اپگرید کنی

لینک به دیدگاه

متاسفانه توانش رو دارم. در ضمن مشکلی هم باهاش ندارم  کارت خوبی هست. gddr5 هستش. قفل هم نشده.بلاخره تونستم  تغییر بدم ولتاژ رو با برنامۀ asus gpu tweakll اما چون این کارت فن نداره و هیت سینکی هستش نتونستم زیاد روی این قضیه مانور بدم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شما باید بایوس کارت خودتون رو با بایوس همون نوع کارت ولی مدل دیگه تعویض کنید. حالا از هر برندی باشه مشکلی نداره فقط بهتره نوع مموریش یکی باشه.مثلا اگر کارت شما گیگا ویندر هست بایوس مدل گیمینگ بزنید. یا اگر ام ای آی آرمور هست بایوس گیمینگ بزنید باز میشه. از برند دیگه هم بزنید مشکلی نیست مثلا سافایر بزنید روی گیگا فقط چک کنید مموری یکی باشه و گرافیکها تو یه مایه باشن مثل پورتهای خروجی. عکس کارتها و نوع مموری و چیزای دیگه  رو تو سایت تچ پاور آف زده. اینا که گفتم همش تست شده هست و خودم بیش از هزار بار انجام دادم. خودم ولتاژ r7 360 و 7770 سافایر رو همینطوری باز کردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...