رفتن به مطلب

بازی های آنلاین PC و نظرات شما راجع به این موضوع

Purple Game
 اشتراک گذاری

نظرات شما درباره بازی های آنلاین در ژانر های اکشن چیست؟   

43 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما درباره بهترین بازی آنلاین در ژانر های اکشن در حال حاضر کدام است؟

• War Craft
    • Rainbow Six Siege
    • PUBG
    • Planet Side 2
    • Counter-Strike: Global offensive
    • Heroes of the Storm
      0
    • War Frame
      0
    • Apex Legends
    • Brawlhalla
      0
    • World of Warships
      0
    • Fortnite
      0
    • Ring of Elysium
      0
    • Conqueror's Blade
      0
    • DOTA 2
    • Overwatch 2
      0

Recommended Posts

سلام دوستان در این آیتم قصد داریم در مورد بازی های آنلاین PC شوتر اول و شوتر دوم در یک نشست دوستانه و محترم با هم تبادل اطلاعات و نظرات هم رو بشنویم و موارد رو یکی یکی بررسی کنیم.

شاید این آیتم کمک کنه که انتخاب های های اصلح و بهتری برای تازه وارد ها و حتی خودمون رقم بزنیم. در اینجا اسم بازی های آنلاین PC نام برده خواهد شد، پس در ادامه منتظر پاسخ و نظرات شما هستیم.

با آرزوی موفقیت برای شما...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Purple Game گفته است :

نظرت راجع به CS:GOچیه؟

خیلی چیتر داره

خیلی روس داره

خیلی روس ها با هم تو یه پارتی/لابی/اسکواد  میرن و یکی که تنها هست رو کیک میکنن

خیلی سیستم MM بد هست

لینک به دیدگاه

اره موافقم روس و چیتر زیاد داره و همچنین مد دنجر زونش هم سه تا مپ داره واین یک ضعف گیمر با وجود مپ های زیاد هم میتونه مپ هارو یاد بگیر ولی اینکه مپش سه تا هست تکراری میشه و بتل رویال hardارائه کرده.

ولی با وجود همه اینها گیم پلی خوبی داره و خستت نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ATER گفته است :

خیلی روس داره

خیلی روس ها با هم تو یه پارتی/لابی/اسکواد  میرن و یکی که تنها هست رو کیک میکنن

درود

نمیدونم چرا بعضی ها با روس ها بد هستن؟ درسته شاید یکسری هاشون چیتر باشن یا کیک کنن ولی اینکه انقدر تو هر گیمی به روس ها فحش میدیم نژاد پرستی محضه.

البته شما هم حق دارین شاید یکسری هاشون خیلی کرم بریزن و هر چی به اونا بگی لیاقتشونه.

لینک به دیدگاه

نظر من اینکه لیست بالا کلا مزخرفه

لینک به دیدگاه

نظر لطفتون بلاخره اینجا یک بازی هایی مطرح هست با عنوان بازی های آنلاین و این لیست هم بر همین اساس در نظر گرفته شده در غیر این صورت بازی های داستانی و... زیادی برای گفتن هست

امیدوارم بیشتر از اینها اختلات کنیم

ویرایش شده توسط Purple Game
لینک به دیدگاه

روش شارژ کردن حساب کاربری CS:GO در استیم (خرید گیفت کارت) :

1_ابتدا page استیم خود را باز کنید و بر روی username (پروفایل) خود کلیک کنید.

2_ و بر روی account details کلیک کنید، اطلاعات حساب کاربری شما نمایش داده میشود.

3_وقتی وارد اکانت خود شدید روبروی عبارت country حتما باید united state باشد، در غیر این صورت روی گزینه update store country کلیک کنید و کشور united state را انتخاب کنید.

4_در قسمت store & purchase history و بر روی add a payment method to this account کلیک کرده و به صفحه مورد نظر میروید. 

5_سپس در این صفحه بر روی گزینه redeem a steam gift cart or wallet code کلیک کنید، در صفحه پیش رو از شما میخواهد کد 15 رقمی گیفت کارت خود را وارد کنید.

6_بعد از وارد کردن کد بر روی continue کلیک کنید.

نکته: کد 15 رقمی را با حروف بزرگ وارد کنید.

نکته: مراقب کلاهبردار ها باشید.      * تــــــــــمام *                     

لینک به دیدگاه

battlefield V به دلیل گیم پلی عالی که داره طرفداران بسیار زیادی داره، و همچنین بسیار گرافیکی است و خیلی قابل مقایسه با نمونه بازی های آنلاین بالا نیست.

اگر در لیست بالا قرار میگرفت احتمالا بالا ترین رای را به خود اختصاص میداد و نکته دیگر این است که battlefield V روی PC های ضعیف نمیاد، نمونه های بالا از لحاظ گرافیکی بار خیلی سنگینی بر دوش ندارند

بر خلاف  battlefield V

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

only battlefield

باهات موافقم👍

لینک به دیدگاه

Overwatch 2 که نیومده هنوز برادر. 1 خوبه ولی دیگه حس قدیم رو نداره. 

Ring of Elysium که خیلی وقته نابود شده. فقط پلیرهای چینی حال میکنن با پینگ در حد صفر. پینگ من قدیم در حد 120 بود الان زیر 450 نیست بعد راحت میره تا 2000 و بالاتر. قبلا 100 تا پلیر یکیش چینی بود. چند ماه پیش رفتم از هر 100 تا 100 تاش هم چینی بودن. 😃 بعد میزدن یکیو مینداختن داشتن لوتش میکردن بعد من تازه طرفو میدیدم در این حد تفاوت پینگه. 

الان فقط Apex حال میکنیم. کانتر هم کلا شبا میریم میخوریم به تور دوستان عرب (غیر ایرانی) از بازی پیشیمون میشیم همه چیتر همه فحش. روس ها هم که ماشالله فک گرمی دارن. همزمان همیشه 3-4 نفر با هم در حال حرف زدنن سر آدم میره. 😃 

لینک به دیدگاه

اینجا چرا برخلاف جاهای دیگه بتلفیلد فن انقدر زیاده؟😂

همه جا کالاف پلیرا بیشترن

به نظر بنده بازی های توی لیست هیچ ربطی به هم ندارن

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نظر من اینکه لیست بالا کلا مزخرفه

لیستی که توش Dead by Daylight نباشه بدرد چی میخوره؟😃 

جدا از این کجاست سری بتلفیلد؟!

تو لیست بالایی هم فقط R6 

از زمان بتا دارم بازی میکنم، ولی بازیش فقط تا فصل دو خوب بود الان با این اپراتور های مسخره ای که داده بازی رو نابود کرده یوبی مسخره ها :/ دلمون خوش بود یک بازی سنگین و شبیه ساز نظامی هست مثلا! 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

درود

نمیدونم چرا بعضی ها با روس ها بد هستن؟ درسته شاید یکسری هاشون چیتر باشن یا کیک کنن ولی اینکه انقدر تو هر گیمی به روس ها فحش میدیم نژاد پرستی محضه.

البته شما هم حق دارین شاید یکسری هاشون خیلی کرم بریزن و هر چی به اونا بگی لیاقتشونه.

توی  Dota 2 و Csgo واقعا بد ترین گیمر ها روس ها هستن ، نوب به تمام معنا ، 1 کلمه انگیلیسی حرف نمیزنه فقط و فقط زبون مزخرف خودشون ، نمیره توی سرور خودشون بازی کنن و میان سرور های دیگه رو به گند میکشن ، توی R6 من زیاد روسی ندیدم ولی 2 بازی دیگه خیلی زیاد هستن و  بد

این که بگی فلا نژاد بد هست میشه "ضد نژاد" در این مورد میشه Anti Russian sentiment

نژاد پرسی یعنی بگی "نژاد من برتر از همه نژاد ها هست" همون چیزی که هیتلر میگفت

این دو با هم تفاوت دارن ولی همه هر دو رو نژاد پرسی  میگن که اشتباهه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

لیستی که توش Dead by Daylight نباشه بدرد چی میخوره؟1f603.png 

جدا از این کجاست سری بتلفیلد؟!

تو لیست بالایی هم فقط R6 

از زمان بتا دارم بازی میکنم، ولی بازیش فقط تا فصل دو خوب بود الان با این اپراتور های مسخره ای که داده بازی رو نابود کرده یوبی مسخره ها :/ دلمون خوش بود یک بازی سنگین و شبیه ساز نظامی هست مثلا! 

دقیقا😎

رینبو از وقتی ELAرو داد بیرون دیگه حالم بهم خورد البته از اولش هم قصدشون این نبود یه بازی کاملا نظامی یا Realsticباشه

لینک به دیدگاه

با پیشنهاد هایی که داده شد فک کنم لیست بالا خیلی قابل قبول نیست:44_frowning2:

یه نظر سنجی با این نمونه ها چطوره، که بعد بتونیم بیشتر راجع بهشون صحبت کنیم بازی هایی که JUST ONLINE هستند نه مثل بتلفیلد و کالاف که داستانی هم هستند فقط بازی های آنلاین مثل CS:GO و PUBG و...

درسته کالاف و بتلفیلد در نوع آنلاین خیلی خوبن، ولی بازی هایی که فقط آنلاین هستند مد نظر است.

نظرتون چیه؟

ویرایش شده توسط Purple Game
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ATER گفته است :

توی  Dota 2 و Csgo واقعا بد ترین گیمر ها روس ها هستن ، نوب به تمام معنا ، 1 کلمه انگیلیسی حرف نمیزنه فقط و فقط زبون مزخرف خودشون ، نمیره توی سرور خودشون بازی کنن و میان سرور های دیگه رو به گند میکشن ، توی R6 من زیاد روسی ندیدم ولی 2 بازی دیگه خیلی زیاد هستن و  بد

این که بگی فلا نژاد بد هست میشه "ضد نژاد" در این مورد میشه Anti Russian sentiment

نژاد پرسی یعنی بگی "نژاد من برتر از همه نژاد ها هست" همون چیزی که هیتلر میگفت

این دو با هم تفاوت دارن ولی همه هر دو رو نژاد پرسی  میگن که اشتباهه.

حق با شماست.

لینک به دیدگاه

بازیای آنلاین شوتر فقط برام تا وقتی جذاب بود که با بازیای MMO RPG و مخصوصا سبک Survival آشنا نشده بودم. اصلا یه حال و هوای دیگه دارن. انگار تو این دنیا نیستی. یادمه زمانی که ARK پلی میدادم، به مدت چند ماه روزی 16 ساعت تو این بازی بودم و عملا سو تغذیه گرفته بودم. میشه گفت یا تو ARK بودم یا خاب بودم.

نتیجه گیری اخلاقی: با همین بازیای آنلان شوترتون خوش باشید و ابدا طرف MMO RPG نرید که خطر مرگشون از کرونا بیشتره.

قبلا زندگیم کانتر بود. اما الان وسط مچ اول حوصلم سر میره. پابجی هم فقط با رفیقام و اسکواد حال میده. تکی رفتنش حوصله سر بره.

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه هیچ کدوم از این بازی ها روی سیستم فعلی ام ران نمیشه!!!🤣🤣🤣(البته به جز CS:GO که تا به حال آنلاین پلی ندادم)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _abbas_glv گفته است :

خیلی جالبه هیچ کدوم از این بازی ها روی سیستم فعلی ام ران نمیشه!!!🤣🤣🤣(البته به جز CS:GO که تا به حال آنلاین پلی ندادم)

منظورت چیه یعنی سیستمت ضعیفه؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Purple Game گفته است :

منظورت چیه یعنی سیستمت ضعیفه؟

آره متاسفانه،CS:S به نظرم بهتره تا CS:GO

لینک به دیدگاه

نکات مهم و تأثیر گذار در Rainbow Six Siege :

1- قبل از شروع گیم ویدیو هایی که به نمایش گذاشته می شود را تماشا کنید ( +200 Renown )

2- حواصتان باشد که توسط دشمن محل تان لو نرود

3- با استفاده از هدفون یا هدست صدا های دشمن را دریافت کنید

4- همیشه برای خود جایی را به عنوان کاور در نظر بگیرد و خم شوید

5- از لا به لای موانع نگاه کنید

6- می توانید با دویدن برای لغو ریلود سلاح استفاده کنید

7- از بقیه کاور بخواهید تا به شما کمک کنند

8- تنظیمات بازی را به طور دلخواه خود برای گیم پلی بهتر تنظیم کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...