رفتن به مطلب

از کار افتادن lan مادربورد

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنده تازه یک عددمادربورد h310 ایسوس از لیون خریداری کردم که بعد چند روز دچار این مشکل شدم

وسط بازی یهو اینترنتم قطع شد 

اول فکر کردم قطعی کلیه بعد که مودمو نگاه کردم چراغ لن خاموش بود کابلو چک کردم وصل بود هم ب پشت کیس هم به مودم 

اقداماتی که انجام دادم 

۱-ریست بایوس 

۲-ریست تنظیمات شبکه

۳-ریست مودم 

۴-تعویض کابل لن 

ولی همچنان وصل نشده و خاموشه 

واقعا کلافم کرده

لینک به دیدگاه

درایور توی ویندوز هست و کار میکنه ؟ 

اگر عاره سوکت رو فیزیکی میتونید چک کنید ! اگر مشکلی نبود مشکل یا از ویندوز هست یا سوکت مودم ! پیش یکی از اشناها سیستم رو ببرید چک کنید یا یه سیستم و لپ تاپ دیگه به همون مودم و همون سیم وصل کنید ! 

اگر مطمئن شدید مال مادربرد هست کاری از دستتون بر نمیاد و بفرستین گارانتی 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

سلام.

اطراف سوکت رو رو نگاه کنید. اثر سوختگی نمیبینید؟

شما یک بار از توی دیوایس منیجر درایورش رو کلا پاک کنید و برید از سایت خود ایسوس درایور رو دانلود کنید .(اسم کامل مادربردتون رو وارد کنید می‌تونید راحت پیداش کنید.) یک بار هم با یه لپ تاپ یا کامپیوتر دیگه ای امتحان کنید. به این صورت که یه سر کابل رو به لپ تاپ و یک سر رو به کامپیوترتون بزنید ببینید عکس العملی نشون میده؟ شاید مشکل از مودم باشه. در نهایت اگر به نتیجه نرسیدید بفرستید گارانتی.

لینک به دیدگاه

هیچ گونه اثر سوختی نیست یبارم حذف کردم دوباره نصب کردم فایده نداشت

الانم میخوام مودم همسایمونو تست کنم 

اگه جواب نده بفرستم گارانتی یا یه تبدیل یو اس بی به لن‌بگیرم بنظرتون؟

ولی کلا حالم‌گرفته شد مقلا نسل جدید گرفتم اونم‌ نو که مشکلی نداشته باشه

لینک به دیدگاه

من که احتمال میدم مشکل از مودم باشه. همچنین نگران نباشید به هر حال قطعه الکترونیکیه. من خودمم شش ماه پیش نسل جدید گرفتم asus h310 m-k r2.0

مودم همسایه رو تست کن اگر جواب نداد حتماً بفرست گارانتی. قبلش از تمام اجزاش عکسو فیلم بگیر که  نگن اثر سوختگی داره ما قبول نمیکنیم. میدونی دیگه شرکت های گارانتی قالتاقن. هر پاسخی هم از گارانتی دریافت کردید یک تاپیک جدید بزنید که دوستان با تجربه راهنمایی کنن کلاه سرتون نره.
هر وقت هم مودم جدید تست کردید نتیجش رو هم همین جا اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

خدارو شکر مشکل از مودمه 

بنظرتون مودم قابل تعمییره خودم بشینم پاش برا تعمییرش

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

خدارو شکر مشکل از مودمه 

بنظرتون مودم قابل تعمییره خودم بشینم پاش برا تعمییرش

خدا رو شکر. اگر کمی فنی هستید مودم رو باز کنید ببینید مشکلی برای سوکت ها بوجود اومده؟ شاید قلع مردگی. خازن ها رو چک کنید باد نکرده باشن و نشتی نداده باشن.

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل از خازن های الکترولیتی مودم هستش.

اگر تجربه تعمیرات و تجهیزات لازمه رو دارین خودتون میتونین تعویض کنین در غیر این صورت بدین به تعمیرکار براتون تعویض کنه.

tplink.jpg

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

سلام

مشکل از خازن های الکترولیتی مودم هستش.

اگر تجربه تعمیرات و تجهیزات لازمه رو دارین خودتون میتونین تعویض کنین در غیر این صورت بدین به تعمیرکار براتون تعویض کنه.

tplink.jpg

بنظر من هم همین است من که از مادربرد ایسوس خاطره خوبی ندارم دو بار مین ایسوس گرفتم هر دوبار اذیتم کرد...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Tereysi گفته است :

بنظر من هم همین است من که از مادربرد ایسوس خاطره خوبی ندارم دو بار مین ایسوس گرفتم هر دوبار اذیتم کرد...

حالا خداروشکر مشکل ایشون مادربرد نبود.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان چیز مشکوکی از مودم پیدا نکردم فردا ادامه میدم یادرستش میکنم یا کلا خرابش میکنم بره

لینک به دیدگاه

در در 24 اسفند 1398 در 20:10، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

ممنون از همه دوستان چیز مشکوکی از مودم پیدا نکردم فردا ادامه میدم یادرستش میکنم یا کلا خرابش میکنم بره

مشکلتون حل شد چیکار کردین؟

لینک به دیدگاه

داداش  بعیده از مودم باشه - شاید از ای سی شبکه باشه - بهتره امیدوار باشی از مادربردت نباشه چون ارزش تعمیر نداره - میتونی بیداش کنی انتهای  مادربردت هستش  و با انگشته کوچیکت ببینی داغ کرده یا نه - البته خیلی شبیه ای سی صداست - در کل  اگه از مودمت هم باشه باز هم  باید یه کارت بیسیم بگیری  برادر - اندازه فلشه و  الان هم که مودم ها همه بی سیم هستند و راحت میتونی به مودم وصل بشی{wifi usb}  - مادربردت نفرست گارانتی به خاطر ایسی صدا یا شبکه - مثله اینه که یه مگس رو با  نارنجک بکشی 

ویرایش شده توسط masan1367
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، masan1367 گفته است :

داداش  بعیده از مودم باشه - شاید از ای سی شبکه باشه - بهتره امیدوار باشی از مادربردت نباشه چون ارزش تعمیر نداره - یه کارت بیسیم بگیری که بهتره که برادر - اندازه فلشه و  الان هم که مودم ها همه بی سیم هستند و راحت میتونی به مودم وصل بشی{wifi usb}  - مادربردت نفرست گارانتی به خاطر ایسی صدا یا شبکه - مثله اینه که یه مگس رو با  نارنجک بکشی 

گفتن که مشکل از مادربرد نیست با یه مودم دیگه تست کردن کار کرده. مودم خودشون مشکل داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...