رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 1 ماه بعد...

سرور های بازی مشکل داشت الان ظاهرا برای خیلی از دوستان فیکس شده ، اگه دوست داشتید دوباره امتحان کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. بازی cod warzone رو به تازگی نصب کردم مشکل اینکه که وقتی از طریق بتل نت وارد بازی میشم خیلی طول می کشه تا صفحه لاگین بیاد بعدش که لاگین میزنم اصلا نمیره و گیر میکنه. با قند شکن هم امتحان کردم. مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

دوسته من طبق شنیده هام این بازی سرویس کاهش پینگ نیاز داره منم بخاطره همین بیخیال دانلودش شدم

شما مشخصات سیستمت هم بنویس

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، miladxtra73 گفته است :

دوسته من طبق شنیده هام این بازی سرویس کاهش پینگ نیاز داره منم بخاطره همین بیخیال دانلودش شدم

خیلی وقته دیگه لازم نداره

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، miladxtra73 گفته است :

6700k

gtx 1080

16gb

در 14 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

خیلی وقته دیگه لازم نداره

پس چیکار باید کرد؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

وضعیت پینگتون چطوره؟

کدوم isp هستید؟

پینگ 140 فناوا. سرویس های کاهش پینگ تاثیر دارن؟

لینک به دیدگاه

این مشکل رو من هم داشتم که به خاطر تالم اوت بالام بود
شما هم باید مشکلتون همین باشه. با یه اینترنت دیگه هم تستش کنین. ببینین درست میشه یا نه
متاسفانه وارزون روی اینترنت بسیار سختگیر هستش

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است :

این مشکل رو من هم داشتم که به خاطر تالم اوت بالام بود
شما هم باید مشکلتون همین باشه. با یه اینترنت دیگه هم تستش کنین. ببینین درست میشه یا نه
متاسفانه وارزون روی اینترنت بسیار سختگیر هستش

روی اینترنت شبانه ایرانسل و همراه اول هم تست کردم همین بود. اخه بحث اینه اصلا به بازی وارد نمیشه و تو صفحه لاگین گیر می کنه. اگه بحث تایم اوت بود که باید توی بازی به مشکل برمیخوردم

نکنه سرور های cod موقتا شات دون شده باشن؟ شما الان میتونین به  بازی وارد بشین؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

روی اینترنت شبانه ایرانسل و همراه اول هم تست کردم همین بود. اخه بحث اینه اصلا به بازی وارد نمیشه و تو صفحه لاگین گیر می کنه. اگه بحث تایم اوت بود که باید توی بازی به مشکل برمیخوردم

نکنه سرور های cod موقتا شات دون شده باشن؟ شما الان میتونین به  بازی وارد بشین؟

بله میتونم وارد بشم هیچ مشکلی نیس
از لحاظ پکت لاس هم یه چکی بکنین که مشکلی نباشه
امیدوارم مشکل حل شه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است :

بله میتونم وارد بشم هیچ مشکلی نیس
از لحاظ پکت لاس هم یه چکی بکنین که مشکلی نباشه
امیدوارم مشکل حل شه

اینترنتتون چیه؟ قند شکن هم استفاده می کنید؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

اینترنتتون چیه؟ قند شکن هم استفاده می کنید؟

هم شاتل دارم هم نتِ سیمکارت همراه اول
من همیشه Natural کار میکنم 😁

لینک به دیدگاه

درود

من با شاتل بدون هیچ مشکلی کانکت میشم و پینگ هم 90 درصد مواقع بین 75 تا 120 هستش. بعضی از دوستان همین مشکل شما رو داشتن که ظاهرا با تغییر DNS مشکلشون رفع شده. DNS خوب واسه هر کسی بسته به روتینگ isp و محل جغرافیایشون فرق داره و من خودم چند ساله از 1.1.1.1 و 4.2.2.4 استفاده میکنم و تاحالا مشکلی نداشتم. شما هم اگه از dns دیفالت استفاده میکنین پیشنهاد میکنم DNS Benchmark رو دانلود کنین و یه بنچکارک بگیرین ببینین بهترین dns واسه شما کدومه.

https://www.grc.com/dns/benchmark.htm

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Tetro گفته است :

درود

من با شاتل بدون هیچ مشکلی کانکت میشم و پینگ هم 90 درصد مواقع بین 75 تا 120 هستش. بعضی از دوستان همین مشکل شما رو داشتن که ظاهرا با تغییر DNS مشکلشون رفع شده. DNS خوب واسه هر کسی بسته به روتینگ isp و محل جغرافیایشون فرق داره و من خودم چند ساله از 1.1.1.1 و 4.2.2.4 استفاده میکنم و تاحالا مشکلی نداشتم. شما هم اگه از dns دیفالت استفاده میکنین پیشنهاد میکنم DNS Benchmark رو دانلود کنین و یه بنچکارک بگیرین ببینین بهترین dns واسه شما کدومه.

https://www.grc.com/dns/benchmark.htm

این کارا رو کردم ولی درست نشد. کسی میدونه واقعا مشکل چیه؟ واقعا عجبیه. خواهشا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

این کارا رو کردم ولی درست نشد. کسی میدونه واقعا مشکل چیه؟ واقعا عجبیه. خواهشا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز دیروز دوستان با شاتل نمیتونستن بیان ولی من با مخابرات میتونستم ک بعد چند ساعت حل شده شما با قند شکن تست کن کشور هم عوض کن

لینک به دیدگاه

سلام

استارتر محترم بنده هم دلم رو زدم به دریا طی دو شب 110 گیگ بازی رو دانلود کردم و الان دقیقا مشکل شمارو دارم

میخواستم بدونم راه حلی پیدا کردین یا نه ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این مشکل به خاطر پینگ بالا و یا پکت لاستیه که تو آپدیت تقریبا یک ماه پیش به وارزون اضافه شده 
به همین دلیل زیاد با نت ما ایرانیا اوکی نیست انگار 

لینک به دیدگاه

من خودم از haste اتفاده میکنم ن کاهش پینگه ن چیزی فقط پکت رو صغر میکنه و کلا فیکس میکنه 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sadeq گفته است :

من خودم از haste اتفاده میکنم ن کاهش پینگه ن چیزی فقط پکت رو صغر میکنه و کلا فیکس میکنه 

چی هست اینی که گفتین؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، miladxtra73 گفته است :

سلام

استارتر محترم بنده هم دلم رو زدم به دریا طی دو شب 110 گیگ بازی رو دانلود کردم و الان دقیقا مشکل شمارو دارم

میخواستم بدونم راه حلی پیدا کردین یا نه ؟

نه متاسفانه هیچ راه حلی پیدا نشد

در 55 دقیقه قبل، Sadeq گفته است :

اینی که هست چیه؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

اینی که هست چیه؟

1 ماه قبل قبل آپدیت 50 گیگ خیلیها با این کاهش پینگ یا پکت لاست میرفتن بازی....شما هم تست کن ببین چطوره..من که از وقتی وارزون اومده بدون هیچ جنگولک بازی  بازی کردم..شاتل دارم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

اینی که هست چیه؟

داش برنامه اس نصب میکنی با تحریم شکن باید بری تو سایتش و اکانت بسازی رایگان هم هست https://haste.net

ویرایش شده توسط Sadeq
لینک به دیدگاه

دوستان جدیدا مشکلی که هست اینه که تو همون صفحه conneting to online service کرش می کنه و اصلا به صفحه login نمیره. دیگه موندم چیکار کنم کلافه شدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...