رفتن به مطلب

مشکلات و تجربیات (COD modern warfare (Warzone

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Csgo باز نیست ؟:)

همه شدین وارزون و اپکس و اینا،بابا بیا بریم راش b  با p90

لینک به دیدگاه

جا داره بگم

لعنت به سازنده بازی برای این که اجازه نمیده Crossplay رو Off کنی ، از اون طرف هم بازی پر از کنسول پلیر ها سرطان که  Aim Assist رو روی حالت focus میزارن و aim از فاصله 150 متری بدون  اوپیک با Ironsight روت فقل قفل میشه 

در 3 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

بازی  Aw بعد از این همه مدت نرف نشده جذابیتی نداره

تو بازی های سطح بالا همه awper ها 50% کیل های تیم رو دارن 

به شدت هم توش چیتر بیشتر از بقیه بازی ها هست

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

اتفاقا من CSGO باز هستم ولی یک سالیه تفننی بازی می‌کنم و از مقام LEM به مقام dmg افت کردم :دی

به نظرم با این همه چیتر ارزش نداره از یه حدی به بعد آدم روش وقت بذاره

لینک به دیدگاه

از وقتی که تاپیک زو زدم نزدیک به 0 نفر منو اد کردن :|

یعنی 2 نفر هم تو لیون پیدا نمیشه warzone پلی بده؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ATER گفته است :

شاید خیلی پرو ان ،شایدم کلاس میزارن خخخ

درمورد پرو بودن بگم 

یه چند وقتی کانترو قسمت رقابتی که مچه بازی میکنم،قبلا همش کژوال dust2 بودم یا سرورا ایرانی،تو هر مچی میرم داد هم تیمی هام درمیاد 🤣

هی میخان منو کیک کنن میگن چرا این اینقد خنگه خخخ،یبار یه هندی بام افتاد خیلی پرو بود فکر کنم چیت بود من هی کار خرابی میکردم آخراش داشت جیغ میزد خخخخ

خیلی حال میده لامصب

جدا از شوخی من تو cs source خیلی خوب بودم نمیدونم چرا اینقد تو این جدیده هر کاری میکنم نمیتونم دقیق بزنم،نمیدونم بخاطر پینگه شاید ،تو اون قدیمیه همش سرور داخلی بود پینگ ۵۰،تو این همش ۱۰۰

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

بزارید امشب من دانلود میکنم، بعد بهتون ریکوئست میدم و هماهنگ میکنیم بازی کنیم.

البته خیلی وقته پلی ندادم، چون یه زمانی وضعیت نت خیلی داغون شد، حالا امیدوارم وضعیتش درست شده باشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

اکسپت کن 😄

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

داداش بخدا شرمنده وضع نت خرابه این چند رو هم داشتم بتلفید دان میکردم ولی بزرا هفته دیگه دانلود شد اد میکنم 😂😂😂

لینک به دیدگاه

این بازی دقیقا فازش چیــه ؟ پینگ صد بعد کلی لگ داره از 10 تا مچ یکیش خوب در میاد،یه هفته میوفتی با هندی و فاکستانی،هفته بعد میوفتی فقط با ایرانی ! همشون لگی !

اون سه مربع سمت چپ صفحه که اکثر اوقات هست با اینکه میزنه پکت لاست 0

اونایی که حرفه ای اینو بازی میکنن بگن داستان چیه با همین رویه میرید جلو ؟ Cod mobileکه کاملا اوکی هست سرور خاورمیانه داره با سیمکارت میری پنگت 50 هست این وارزون معلوم نیست چه مرگشه

لینک به دیدگاه

این آشغال منو Dead by daylightمیندازه اون فقط یه matchmaking داشت سرور نداشت ،غروبا بازی میکردی اوکی بود روزا میرفتی میوفتادی با تایلندی ها !طوری که با یه نرم افزار تمام ISPهای تایلند رو بستم که تایلندی joinنشه آموزشش تو استیم پیدا کرده بودم تا اینکه server اضافه کرد ولی به لطف اینترنت ج.ا و آذری جهرمی از هر ده تا مچ 7تاش تایم اوت میشه

خلاصه تو این لجنزار هر چقدر هزینه کنی نمیتونی بی عصاب بازی کنی خاورمیانه هم که در دسته ی حیوانات قرار میگیره چی بشه براش سرور بزنن

لینک به دیدگاه

به شخصه اصلا سمت PvP نمیرم

99 درصد مواقع  آنلاین و coop پلی میدم pve 

یه بات منو بکشه خیلی بهتره تا یه پلیر بخاطر مشکلات پینگ و لگ ساقطم کنه XD

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

#بیایید_باهم_کانتر_بازی_کنیم

کانتر بعد این همه سال بسه دیگه

-------------------------

هر دفعه که تو وارزون میمیرم

لینک به دیدگاه

سلام

فعلا که وقتی توی gta online بیشتر از سه تا پلیر بهم نزدیک میشن پینگم timeout میشه

این همه ریس خوب triple money شدن این هفته، دو سه تا ریس به زور تونستم «تموم کنم». لگ و، بعد هم رفتن تو شکم بقیه پلیرا و مورد «رم» قرار گرفتن و سپس DNF...

عطای وارزون رو هم من بعد عید که لانچر مریض بتل نت 150 گیگ دیتای بازیم رو یهو دیگه نشناخت، بخشیدم به لقاش و رفتم فورزا ریختم -_-

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

ببین وارزون سرور هاش واسه همه مشکل داره سیستم مچینگش مشکل داره کلا خودم چند تا استریمر دیدم خارج از کشور که از همین مینالیدن که میتونه بندازه تو سرور های منطقه خودشون ولی مثلا تو خاورمیانه رو میندازه اروپا تازه ما تو ایراینم با این وضع پینگ خیلی اوضاع وخیمتره کانتر هم زیاد فرقی نداره مچینگش توی دنجر زون خییل کنده من با نت سرعت بالا رفتم حدود 5 دیقه طول میکشه و توی death match هم که کلا هر چی تیر مزنم به هدف نمیخوره.

ولی خوب اعصاب داری ها من تا حالا سه بار وارزون رو نصب کردم به یبار به خاطر کرش کردن یبار به خاطر پینگ بالا یبار هم حواسم نبود حذفش کردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارایی که من میکنم برای بهتر شدن پینگ و از بین رفتن پکت لاست یکی خاموش روشن کردن مودم هست که آی پی عوض بشه یکی هم استفاده از ف.یلتر شکن که پینگ رو ثابت تر نگه میداره پکت لاست رو هم خیلی کم میکنه.

جریان این پینگ و پکت لاست کالاف به ساعت بازی و مپ خیلی بستگی داره، مثلا من صبح ها بازی میکنم اصلا مشکل نداره و غروب به بعد سرویس میکنه .

البته من مولتی پلیرش رو بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

درود

تو این مشکل چندین موضوع دخیله ...

اول پر شدن ظرفیت سرور های وارزونه ( که باعث میشه از سمت سرور پکت لاست بگیری )

دوم مشکل کمبود پهناه باند کشوری هم هست ! (بخاطره اموزش انلاین مدارس و ... که تو بعضی از ساعت پر میشه و برعکس تو بعضی از ساعات که اموزشی در کار نیس نت خوبه )

لینک به دیدگاه

من کامل پیگیری کردم داستان چیـــه،

اول اینکه رو +4G بالغ بر 60 درصد مشکلات حل میشه یعنی دیگه وسط بازی لگ و اینا نداری

دوم اینکه اینترنت یه سری کشور های عقب مونده واقعا خراب مثل برزیل،سرور اروپا رو انتخاب میکنه از کشور برزیل میاد،وقتی بمیری کیل کم طرفو ببینی پینگشو نمایش میده ،روی 220بود دقیقا جلو چشام رقص نور میرفت جا به جا میشد

این بازی هم مثل PUBG PCهیچ درمانی براش وجود نداره چون تیم توسعه دهنده اصلا اهمیتی نمیده یا خودشو زده به کوری اصلا پاسخ thread ها رو هم نمیدن با اینکه داد خیلیا درومده  !

تنها developer ی که واقعا به حرف کمیونیتی گوش میکنه dead by daylight،مشکلات سروری رو یکبار برای همیشه حل کرد هرچند اینترنت ایران اینقدر شخمیه با اونم مشکل داره ولی دیگه خبری از چینی،تایلندی،برزیلی نیست

Matchmaking سرور ها رو بر اساس پینگ قرار داد با این روش طرف حتی با فندوق شکن هم نمیتونه وارد اروپا بشه چون پینگش بالاست هر کاری میکنه بازم میوفته تو ریجن خودش !

اما این بازی تو مرحله Early Access پاب جی هم مونده یه سال گذشته هیچ امیدی به درست شدنش نیست هر دفعه با روش های عجیب و غریب و اتفاقات مسخره ای میمیری که هیچ منطقی پشتش نیست وارزون دست PUBGرو هم از پشت بسته !

السلام و علیکم و رحمت الله و برکاته

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان لطفا تجربیاتتون رو درباره کال اف دیوتی وارزون بگین که سروراش درست و حسابین؟باگ داره؟نداره؟توش چیتر زیاد هست؟ایپیش چیه؟(واسه پینگ با cmd میخوام)

لینک به دیدگاه

خیلی بازی خوفو خفنیه به شرتی که سیستمت درست حصابی باشه 

چیتر به هیج وجه بنده نه دیدم نه شنیدم  (تا به امروز)

سرورا بد نی سری جوین پینگ من تو دوتا2 رو 120 اینجا 150 میشه پلی داد

یه مشکل خیلی بزرگش اینه که زمانی که آپدیت بتل پس جدید میده 40-30 گیگ هست ولی خوب 2 ماه یه باره

لینک به دیدگاه

Game DEAD

سگ دیگه بازی نمیکنه

600 سیزن مپ جدید نداده

الان از هالوین که ایونت داد تا الان بازی نکردم در صورتی که قبلش حداقل روزی 4 ساعت میزدم

لینک به دیدگاه

نظری ندارم ، چون اصلا بازیش نکردم تابحال😁😂

لینک به دیدگاه

وارزون به نظرم زیاد جالب نیست. اگه دنبال بهترین Battle Royale هستی APEX بازی کن ولی سروراش زیاد خوب نیست.

لینک به دیدگاه

اگه رم 8 داری به نظرم بیخیالش شو  چون یخورده FPS دراپ میده(جالبه که فقط وارزون خرابه مولتی بازی خوبه) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...