رفتن به مطلب

در خواست راهنمایی در مراحل بازی Rage 2

Abolfazl.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من تو این مرحله بازی Rage 2 گیر کردم نمیدونم چیکار باید انجام بدم 

لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنماییم کنند 

2020.03.06-19.02.png

2020.03.06-19.01.png

لینک به دیدگاه

سلام. این بازی، داستان بسیار بسیار کوتاه و ساده ای داشت. اینجا رو هم اگر درست به خاطر بیارم، شما باید با تانک بیاید. حالا یادم نیست چجوری میتونید اون تانک رو به دست بیارید. (با عرض معذرت.)

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. این بازی، داستان بسیار بسیار کوتاه و ساده ای داشت. اینجا رو هم اگر درست به خاطر بیارم، شما باید با تانک بیاید. حالا یادم نیست چجوری میتونید اون تانک رو به دست بیارید. (با عرض معذرت.)

سلام ممنون برای راهنماییتون

خودم هم احتمال میدم تانک میخواد اما من تو مراحل خیلی عقب تر تانک زدم داغون کردم الان هم نمیدونم چطور دوباره تانک بیارم 

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

خودم هم احتمال میدم تانک میخواد اما من تو مراحل خیلی عقب تر تانک زدم داغون کردم الان هم نمیدونم چطور دوباره تانک بیارم 

سلام

تو ذهنمه تانک و یا هر وسیله دیگه رو میشد خرید یادم نیست از کجا اما قیمتش خیلی بالا بود

آها از اون قسمت که ماشین خودتون رو میارید میتونید هر وسیله دیگه ای رو هم بیارید اما باید پول بدید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

احتمالا شما نتونستید DLC ها رو بازی کنید چون خیلی از افراد نتونستند و یه ریزه کاری داره که من 2هفته طول کشید فهمیدم

البته از لحاظ داستان قبول دارم 

اما این بازی بیشتر روی قابلیت های ویژه مانور میده تا داستان 

اگر شما بخاید صرفا خط داستان رو طی کنید و هیچکدوم از AR ها یا مابقی المان های بازی رو capture نکنید و گذر کنید که اصلا بازی لذتی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من چندماه پیش بازی رو تموم کردم اصطلاحاتش یادم نیست.

برو اون قسمتایی که حالت پایگاه داره و همه چیز رو میتونی خرید و فروش کنی (یجایی تقریبا وسطای مپ بود که حالت fast travel هم داشت) و قسمت تعمیرگاه معمولا جلوی ورودی هست و از همونجا تانک Xerxes رو فراخوانی کن. بعد با تانک تا ماموریت برو و اون بلاک ها برداشته میشه میتونی بری داخل.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام. خواهش میشه. ^_^ با عرض معذرت، به خاطر ندارم چگونگیش رو. احتمالا باید از فروشگاه بخریدش.

در 16 ساعت قبل، 3ilEN3er گفته است :

احتمالا شما نتونستید DLC ها رو بازی کنید چون خیلی از افراد نتونستند و یه ریزه کاری داره که من 2هفته طول کشید فهمیدم

البته از لحاظ داستان قبول دارم 

اما این بازی بیشتر روی قابلیت های ویژه مانور میده تا داستان 

اگر شما بخاید صرفا خط داستان رو طی کنید و هیچکدوم از AR ها یا مابقی المان های بازی رو capture نکنید و گذر کنید که اصلا بازی لذتی نداره

اگر درست یادم بیاد، آخرین DLCش هم فعال بود. در استرالیای نقشه باید یه سایبورگ رو شکست میدادی. (اگر اشتباه نکنم.)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

من یه سرچی زدم گفته باید از منو گاراژ این تانکو بخری Xerxes III

در 7 ساعت قبل، 3ilEN3er گفته است :

سلام

تو ذهنمه تانک و یا هر وسیله دیگه رو میشد خرید یادم نیست از کجا اما قیمتش خیلی بالا بود

آها از اون قسمت که ماشین خودتون رو میارید میتونید هر وسیله دیگه ای رو هم بیارید اما باید پول بدید

در 6 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

من چندماه پیش بازی رو تموم کردم اصطلاحاتش یادم نیست.

برو اون قسمتایی که حالت پایگاه داره و همه چیز رو میتونی خرید و فروش کنی (یجایی تقریبا وسطای مپ بود که حالت fast travel هم داشت) و قسمت تعمیرگاه معمولا جلوی ورودی هست و از همونجا تانک Xerxes رو فراخوانی کن. بعد با تانک تا ماموریت برو و اون بلاک ها برداشته میشه میتونی بری داخل.

سلام ممنون از همه دوستان که منو راهنمایی کردین سر اخر امروز تمومش کردم بازی

فکر نمیکردم انقدر داستانش کوتاه باشه من همش داشتم مراحل جانبی میرفتم این چند وقت

الان هم میخوام برم سراغ dlc بازی البته مجبورم دوباره کامل بازی رو دانلود کنم ارزش داره ؟

------------------------------------------------------

برای بازی Sekiro - Shadows Die Twice هم راهنمایی میخواستم 

این بازی کلا مسیر انجام ماموریت نداره ؟ باید کلا خودم بگردم محیط ها و باس فایتهای جدید کشف کنم؟ شاهزاده رو نجات دادم اما از اون به بعد نمیدونم باز کجا باید برم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام ممنون از همه دوستان که منو راهنمایی کردین سر اخر امروز تمومش کردم بازی

فکر نمیکردم انقدر داستانش کوتاه باشه من همش داشتم مراحل جانبی میرفتم این چند وقت

الان هم میخوام برم سراغ dlc بازی البته مجبورم دوباره کامل بازی رو دانلود کنم ارزش داره ؟

------------------------------------------------------

برای بازی Sekiro - Shadows Die Twice هم راهنمایی میخواستم 

این بازی کلا مسیر انجام ماموریت نداره ؟ باید کلا خودم بگردم محیط ها و باس فایتهای جدید کشف کنم؟ شاهزاده رو نجات دادم اما از اون به بعد نمیدونم باز کجا باید برم

اگر اینترنت رایگان دارید هنوز و وقتتون هم کاملا آزاده، شاید. اختیار با خودتون.

درمورد Sekiro هم اگر درست یادم بیاد، شاهزاده رو که نجات دادید، یه جا توی مسیر از بالای دیوار میپره پایین و بهتون ملحق میشه و بعد، از یه درب عبور میکنید و به دشت/چمنزار میرسید که باید با Genichiro نبرد داشته باشید. این که شکستش بدید یا پیروز نشید، تا اونجایی که من یادمه، تاثیری در روند ماجرا نداشت. (البته تا قسمتی جلوتر از خط داستان. مابقیش رو نمیدونم.)

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

اگر اینترنت رایگان دارید هنوز و وقتتون هم کاملا آزاده، شاید. اختیار با خودتون.

درمورد Sekiro هم اگر درست یادم بیاد، شاهزاده رو که نجات دادید، یه جا توی مسیر از بالای دیوار میپره پایین و بهتون ملحق میشه و بعد، از یه درب عبور میکنید و به دشت/چمنزار میرسید که باید با Genichiro نبرد داشته باشید. این که شکستش بدید یا پیروز نشید، تا اونجایی که من یادمه، تاثیری در روند ماجرا نداشت. (البته تا قسمتی جلوتر از خط داستان. مابقیش رو نمیدونم.)

فکر کنم منظورمو اشتباه متوجه شدین اول بازی رو نمیگم

sekiro_2020_03_17_17_50_12_667.thumb.jpg.2bbb9485333ab55637e2b08a7d34561e.jpg

هر چند خودم متوجه شدم باید چندین بار با شاهزاده صحبت میکردم تا همه اطلاعات بهم بده

بازم ممنون برای راهنماییتون

لینک به دیدگاه

در در 26 اسفند 1398 در 12:01، 3ilEN3er گفته است :

در در 26 اسفند 1398 در 13:21، HeX گفته است :

در در 26 اسفند 1398 در 20:37، Rasoul.A گفته است :

سلام دوستان شرمنده دوباره پیام میدم 

میخوام برای بازیهای مختلف Mod بریزم یادمه قبلا یک نرم افزاری بود که باهاش راحت میشد مادهای مختلف برای بازیها نصب کرد بدون اینکه فایل mod ها با فایل بازی قاطی بشن 

اسم اون نرم افزار کسی میدونه ؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوستان شرمنده دوباره پیام میدم 

میخوام برای بازیهای مختلف Mod بریزم یادمه قبلا یک نرم افزاری بود که باهاش راحت میشد مادهای مختلف برای بازیها نصب کرد بدون اینکه فایل mod ها با فایل بازی قاطی بشن 

اسم اون نرم افزار کسی میدونه ؟

سلام چه بازی ایه؟

برای بازیای بتسدا یعنی فال اوت و elder scrolls ,مود منیجر جدید نکسوس یعنی vortex استفاده کن

بقیه بازی ها هم فکر کنم جواب بده(اونایی که تو سایت نکسوس هستن)

بقیه مود های که از سایت moddb بگیری خودت دستی بک آپ بگیر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 26 اسفند 1398 در 11:05، Rasoul.A گفته است :

در در 26 اسفند 1398 در 12:32، 3ilEN3er گفته است :

در در 26 اسفند 1398 در 13:21، HeX گفته است :

در در 29 اسفند 1398 در 10:48، Silvermanhhh گفته است :

سلام دوستان شرمنده دوباره پیام میدم تو مراحل چندتا بازی گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه راهنماییم کنید 

بازی Control مسیر رفتن به پمپ های خنک کننده رو پیدا نمیکنم کسی میدونه مسیرش از کدوم سمته ؟

Control_DX11_2020_03_26_17_55_19_889.thumb.jpg.60649ac68ff40dac193dc9960f047e5d.jpg

بازی Dying Light  تو این مرحله گیر کردم sneak close to a bolter during the night and get a tissue sample  نمیدونم چطور باید ازش نمونه بگیرم ؟

تو بازی Sekiro - Shadows Die Twice  وارث الهی بهم گفت باید برم یک گل بدست بیارم جایی که سرچشمه جمع میشه توی دره ی غرق شده هر چی میگردم پیداش نمیکنم طبق گفتش باید برم خارج از قلعه تو جنگل اما نمیدونم منظورش کدوم جنگله 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوستان شرمنده دوباره پیام میدم تو مراحل چندتا بازی گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه راهنماییم کنید 

بازی Control مسیر رفتن به پمپ های خنک کننده رو پیدا نمیکنم کسی میدونه مسیرش از کدوم سمته ؟

Control_DX11_2020_03_26_17_55_19_889.thumb.jpg.60649ac68ff40dac193dc9960f047e5d.jpg

بازی Dying Light  تو این مرحله گیر کردم sneak close to a bolter during the night and get a tissue sample  نمیدونم چطور باید ازش نمونه بگیرم ؟

تو بازی Sekiro - Shadows Die Twice  وارث الهی بهم گفت باید برم یک گل بدست بیارم جایی که سرچشمه جمع میشه توی دره ی غرق شده هر چی میگردم پیداش نمیکنم طبق گفتش باید برم خارج از قلعه تو جنگل اما نمیدونم منظورش کدوم جنگله 

همین دو روز پیش کنترل رو پاک کردم جاش DOOM Eternal نصب کردم😅

اگر وقت بشه این نسخه آخرCONTROL v1.09 - DLC رو نصب کنم و بهتون بگم.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، 3ilEN3er گفته است :

مگه این بازی ها فارسی شدن ؟

جطوری هست شما فارسی شده هست ؟

زیرنویس فارسی بازی تو سایت dlfox هست 

https://www.dlfox.com/category/زیرنویس/

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

باید شبا یواشکی بری نزدیک بولترها و بکشیشون و نمونشونو بگیری..رو مپ هم آیکون خاصی دارن..فقط باید یواشکی بری..خیلی حساسن و فرار میکنن..با کمون بزنش

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

شکل هندسی حروف فارسی یا همون عربی اصلا خوب نیست و کلا تو ذوقه..به شخصه غیرممکنه بتونم بازی رو با فارسی برم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

باید شبا یواشکی بری نزدیک بولترها و بکشیشون و نمونشونو بگیری..رو مپ هم آیکون خاصی دارن..فقط باید یواشکی بری..خیلی حساسن و فرار میکنن..با کمون بزنش

سلام خیلی ممنون برای راهنماییت

تازه تو اینترنت سرچ کردم متوجه شدم bolter کدومه

فکر میکردم اونی هست که خیلی ترسناکه همین که ببینمم بهم حمله میکنن خیلی ازشونو کشتم اما هیچ اتفاقی نمی افتاد نگو طرف اشتباه گرفته بودم خخخخخ

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام خیلی ممنون برای راهنماییت

تازه تو اینترنت سرچ کردم متوجه شدم bolter کدومه

فکر میکردم اونی هست که خیلی ترسناکه همین که ببینمم بهم حمله میکنن خیلی ازشونو کشتم اما هیچ اتفاقی نمی افتاد نگو طرف اشتباه گرفته بودم خخخخخ

عاشق این گیم هستم..بهترین بازی بقایی هست ک دیدم..نسخه جدیدشم احتمالا تا چندماه دیگه میاد..نمیدونم الان تو کدوم قسمت بازی هستی..ولی اگه نسخه کامل بازی رو داشته باشی قراره ماشین هم برونی 😁 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

عاشق این گیم هستم..بهترین بازی بقایی هست ک دیدم..نسخه جدیدشم احتمالا تا چندماه دیگه میاد..نمیدونم الان تو کدوم قسمت بازی هستی..ولی اگه نسخه کامل بازی رو داشته باشی قراره ماشین هم برونی 1f601.png 

تو شب هر چی میگردم بازم bolter  پیداش نمیکنم جای خاصی هست باید بگردم ؟

------------------------------------------------------------------------

واقعیت اول شک داشتم این بازی رو تست کنم چون زیاد اهل بازی های ترسناک نیستم اما الان واقعا باهاش حال میکنم بازی خیلی خوبیه انتظارشو نداشتم انقدر عالی باشه 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

تو شب هر چی میگردم بازم bolter  پیداش نمیکنم جای خاصی هست باید بگردم ؟

------------------------------------------------------------------------

واقعیت اول شک داشتم این بازی رو تست کنم چون زیاد اهل بازی های ترسناک نیستم اما الان واقعا باهاش حال میکنم بازی خیلی خوبیه انتظارشو نداشتم انقدر عالی باشه 

تو یوتیوب یه سرچی بزنی قشنگ میگه چطوری باید پیدا کنی..زیاد سخت نیست

برو جلو رفته رفته خیلی بهترم میشه...یه ماشین صحرایی خوب داره..میای یه سری وسایل بهش اضافه میکنی..مث شک برقی و....باهاش روندن و زامبی هارو کشتن خیلی حال میده...تو شب فقط با ماشین بیرون میرفتم😂

تعجب من این بود ک چرا این بازی زیاد دیده نشد...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

تو یوتیوب یه سرچی بزنی قشنگ میگه چطوری باید پیدا کنی..زیاد سخت نیست

برو جلو رفته رفته خیلی بهترم میشه...یه ماشین صحرایی خوب داره..میای یه سری وسایل بهش اضافه میکنی..مث شک برقی و....باهاش روندن و زامبی هارو کشتن خیلی حال میده...تو شب فقط با ماشین بیرون میرفتم1f602.png

تعجب من این بود ک چرا این بازی زیاد دیده نشد...

یک سوال دیگه تیر تفنگ از کجا باید تهیه کنم ؟

یک اسلحه گیر اوردم اما شدیدا مشکل تیر دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...