رفتن به مطلب

مشاوره برای ارتقا سیستم برای بازی دوتا 2 و cs.go

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، _abbas_glv گفته است :

این چه حرفیه!انشاءالله یه روزی برسه 2 تا RTX 2080 Ti رو SLI کنید.

آخرین باری که یادمه یه بازی رو یا خیال راحت از بابت فریم و گرافیک و ... پلی کردم black ops 1 بود دیگه شما تا تهش برو

لینک به دیدگاه

در در 26 اسفند 1398 در 20:01، o0shahin گفته است :

مشکل همین جاست چشم بسته میگی
دوست عزیز بنده یه مدت رویه اجرای دوتا 2 رو سیستمای ضعیف کار کردم اینم نمونش

همونطور که دوستان اشاره کردن سیستم شما ارزش هزینه گزاشتن نداره
بهترین پیشنهاد در حال حاضر ارتقا کل سیستم هستش
به هیچ عنوان سمت 750 و Q9400 q9300 q8400  نرید اینا ارزش خرید ندارن یه i5 نسل 3 یا 2 بهترین گزینه هستش تو بازار فعلی
دوتا 2 بیشتر سی پی یو اینتنسیو هستش برا حتما حتما سی پی یو قوی با پرفورمنس تک هسته بالا انتخاب کنید
بهترین گزینه i5 2500k oc 4.5  هستش اما متاسفانه هم سی پی یو کم پیداست هم مادر برد با قابلیت اوور کلاک گرونه

گرافیک های سری 7 انویدیا فعلا تو بازار ارزش خرید ندارن
بهترین گزینه خرید کارت گرافیک های سری Rx 470-580  هستش
پاور هم باید متناسب با قطعات باشه ولی خود بنده با i5 3570  & rx 570 یه پاور 430 وات دارم که اوکیه البته 430 مدل es  هستش که ریل 12 ولتش جریان بیشتری نسبت به پاورای قدیمی داره

یه سری تنظیماتم داخل کنسول نوشته میشه که میتونه بازیو روون کنه
بنده با لپتاب i5 4300m intelhd 4600  دارم بین 48-52 فریم میگیرم رزولوشن فول اچ دی و تنظیمات کاستوم
اینم برای ست پینت براتون بگم که سی پی یو ضعیف تر i5 4300  قابلیت دادن فریم بیشتر از 50 رو نداره پس حتما یه سی پی یو قوی انتخاب کنید

سلام خدمت همه شما عزیزان شرمنده دیر جواب دادم والا من هم ps4 pro دارم هم لب تاب ایسوس با مشخصات i5 6200u ram 8ddr4 gt 940mx ولی کلا هر دوتاشون از وقتی خریدم خاک میخورن باهاشون حال نمیکنم من فقط میخوام همین دوتا بازی رو برام حداقل تو درگیری ها 60 فریم رو بده البته لب تاب 60 به بالا رو میده ولی خوب لب تابه دیگه باهاش راحت نیستم فقط این دوتا بازی بقیش مهم نیست لوازم جانبی مثل مانیتور fhd و موس ریزر کیبرد مکانیکی رپو همشون گیمینگ هستن  ولی این دفعه فقط میخوام یه کیس با کمترین هزینه که این دوتا بازی رو برام قابل قبول اجرا کنن راهنمایی کنید منم با شما موافقم ارتقا این سیستم ارزشی نداره به قول گفتنی کجاشو بگیرم آخه نمیره دیروز میخواستم یه 750ti دست دوم بندازم روش که والا cpu دست و پامو بسته قویترین cpu که این مادربرد ساپورت میکنه q9650 هستش حالا به نظرتون با کمترین قیمت چی میشه جمع کرد اینم بگم مادربرد تا 8 گیگ رم ساپورت میکنه منتها ddr2 ممنون میشم کمکم کنید منم تا یک و نیم الی 2 میتونم خرج کنم نمیخوام از اون بیشتر بشه نکه نتونم چرا میتونم بیشترم هزینه کنم ولی اگه بخوام برم بالاتر 20 هم میتونم خرج کنم ولی فقط این دوتا بازی رو بیاره به قول گفتنی نمیخوام زیاد درگیرش بشم یه چیز دیگه هم که تو تستها متوجهش شدم اینه که این بازی ها به شدت رم و cpu محور هستن منتظر کمکتون هستم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behzadking گفته است :

سلام خدمت همه شما عزیزان شرمنده دیر جواب دادم والا من هم ps4 pro دارم هم لب تاب ایسوس با مشخصات i5 6200u ram 8ddr4 gt 940mx ولی کلا هر دوتاشون از وقتی خریدم خاک میخورن باهاشون حال نمیکنم من فقط میخوام همین دوتا بازی رو برام حداقل تو درگیری ها 60 فریم رو بده البته لب تاب 60 به بالا رو میده ولی خوب لب تابه دیگه باهاش راحت نیستم فقط این دوتا بازی بقیش مهم نیست لوازم جانبی مثل مانیتور fhd و موس ریزر کیبرد مکانیکی رپو همشون گیمینگ هستن  ولی این دفعه فقط میخوام یه کیس با کمترین هزینه که این دوتا بازی رو برام قابل قبول اجرا کنن راهنمایی کنید منم با شما موافقم ارتقا این سیستم ارزشی نداره به قول گفتنی کجاشو بگیرم آخه نمیره دیروز میخواستم یه 750ti دست دوم بندازم روش که والا cpu دست و پامو بسته قویترین cpu که این مادربرد ساپورت میکنه q9650 هستش حالا به نظرتون با کمترین قیمت چی میشه جمع کرد اینم بگم مادربرد تا 8 گیگ رم ساپورت میکنه منتها ddr2 ممنون میشم کمکم کنید منم تا یک و نیم الی 2 میتونم خرج کنم نمیخوام از اون بیشتر بشه نکه نتونم چرا میتونم بیشترم هزینه کنم ولی اگه بخوام برم بالاتر 20 هم میتونم خرج کنم ولی فقط این دوتا بازی رو بیاره به قول گفتنی نمیخوام زیاد درگیرش بشم یه چیز دیگه هم که تو تستها متوجهش شدم اینه که این بازی ها به شدت رم و cpu محور هستن منتظر کمکتون هستم

چطوره این سیستم رو بفروشید و یه مادربرد 1155 با I5 3570 و 8 گیگابایت رم ببندید.البته همینا تقریباً 2 میلیون میشن حداکثر.

اگه ارزون گیر بیارید میتونید با فروش سیستم خودتون و باقی پول شاید یه 750 بخرید

لینک به دیدگاه

در در 29 اسفند 1398 در 05:00، behzadking گفته است :

q9650 الان تو بازار کم پیداست ارزش خریدم نداره
-i5 3470-3450-3550-3570-2500  الان از نظر قیمتی مناسبه قیمت با توجه به مدل بین 450 -550 هستش
بازم میگم گرافیکای سری 700 انویدیا الکی گرونن سمتش نرید مثلا الان تو بازار 750ti 2 گیگ 1100 الی 1300 هستش در صورتیکه rx 570 470 از لحاظ قدرتی تقریبا 2.5 برابر اون هست و فقط 200-300 تومن گرونتره
در ضمن شاید شما فردا دلتون خواست یه گیم جدید که اومد اونم بازی کنید در این صورت 750 قطعا جوابگو نخواهد بود
مادربردم چیزی بردارین که نیازهاتونو پوشش بده( تعداد ساتا اسلات رم و ...) اینم با توجه به مدل حدودا 500 الی 700 هزینه خواهد داشت
رم 4*2 هم حدودا 400 هزینه در نظر بگیرین
برا این سیستم یه پاور 430 خوب یا 480 معمولی نیاز دارین اینم حدودا 300 تومن ایناست

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، o0shahin گفته است :

q9650 الان تو بازار کم پیداست ارزش خریدم نداره
-i5 3470-3450-3550-3570-2500  الان از نظر قیمتی مناسبه قیمت با توجه به مدل بین 450 -550 هستش
بازم میگم گرافیکای سری 700 انویدیا الکی گرونن سمتش نرید مثلا الان تو بازار 750ti 2 گیگ 1100 الی 1300 هستش در صورتیکه rx 570 470 از لحاظ قدرتی تقریبا 2.5 برابر اون هست و فقط 200-300 تومن گرونتره
در ضمن شاید شما فردا دلتون خواست یه گیم جدید که اومد اونم بازی کنید در این صورت 750 قطعا جوابگو نخواهد بود
مادربردم چیزی بردارین که نیازهاتونو پوشش بده( تعداد ساتا اسلات رم و ...) اینم با توجه به مدل حدودا 500 الی 700 هزینه خواهد داشت
رم 4*2 هم حدودا 400 هزینه در نظر بگیرین
برا این سیستم یه پاور 430 خوب یا 480 معمولی نیاز دارین اینم حدودا 300 تومن ایناست

داداش دمت گرم یه گرافیک rx 470  با یه دونه i5 3570  خریدم و دوتا 4 گیگ ddr4 البته گرافیک مال فامیل بود کلا یک میلیون و دویست دادم خیلی کم کار کرده حالا مونده پاور و مادربرد که فعلا به تعطیلات خوردیم بازم دمت گرم همشهری از دست 750 مارو نجات دادی لایک داری

لینک به دیدگاه

در در 29 اسفند 1398 در 11:14، _abbas_glv گفته است :

چطوره این سیستم رو بفروشید و یه مادربرد 1155 با I5 3570 و 8 گیگابایت رم ببندید.البته همینا تقریباً 2 میلیون میشن حداکثر.

اگه ارزون گیر بیارید میتونید با فروش سیستم خودتون و باقی پول شاید یه 750 بخرید

سلام دم شما هم گرم دقیقا همین کار رو کردم فقط گرافیکم rx 470  شد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، behzadking گفته است :

داداش دمت گرم یه گرافیک rx 470  با یه دونه i5 3570  خریدم و دوتا 4 گیگ ddr4 البته گرافیک مال فامیل بود کلا یک میلیون و دویست دادم خیلی کم کار کرده حالا مونده پاور و مادربرد که فعلا به تعطیلات خوردیم بازم دمت گرم همشهری از دست 750 مارو نجات دادی لایک داری

اگه بخوای مادر برد دارم
پیغام بده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...