رفتن به مطلب

مشاوره پریز مناسب برای سرعت بالاتر(کمک فوری)

Yasin.s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام 

یه چند تا سوال داشتم.این پند روز افتی سرعت داشتید؟

ایا از ماکزیم سرعتتون رو خط تلفن کم میشه؟مثلا مال من چند روز پیش رو 12 مگ بود  تا ظهر رو 1 مگ و تا نیم ساعت پیش 5 مگ بود.پریز رو دستکاری کردم و دوباره وصل کردم رفت رو 8 مگ

این چند روز قطع و وصلی زیاد دارم.شما هم این مشکل رو دارین؟

image.thumb.png.4d11e023637bba42e70e5d88178f2322.png

الان  مشکل از خود ISP  و مخصوصا این ایام هست یا پریز من مشکل داره.برای سرعت بالا و اینکه  مکس ریت خط تلفن بره بالا چه نوع پریزی پیشنهاد میکنین؟و خط تلفنم هم  از این خطوط مسی مفتولی هست  که از روی پشت بوم  به  اتاق کشیدم.

Image result for خرید پریز تلفن

پ.ن:اینکه این سیم های مسی باریک کابل اصلی رو به پریز برسونه محدودیتی تو سرعت و حداکثر سرعت داره؟

image.thumb.png.89e745b4996cd746fb815f6d3aa43da2.png

لینک به دیدگاه

پریز تو ایرانی ها دلند خوبه. ولی انچنان تاثیر نداره. سیم رو چک کنید. چون نازکه ممکنه چند رشتش قطع شده باشه.

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

میزان نویز خط تون واقعا خوبه و خط تمیزی دارید، دنبال دردسر پریز و این صحبت ها هم نرید، مشکل از اتصالات نیست

متاسفانه isp تون داره اذیت میکنه و نمیزاره سرعت پر کنید.

منم این مشکل رو داشتم، ی تماس باهاشون گرفتم و حل کردن برام مسئله رو.

شما کدوم isp هستید، من مخابرات بودم و البته میخواستم که 2 مگابیتم بشه 4 مگابیت (ADSL)

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

پریز تاثیری نداره 

باید سیم کشی از ورودی ساختمون تا پریز رو چک کنید + هر چقدر مودم قویتر  باشه نویز کمتره

لینک به دیدگاه

از نظر من سیم رو مستقیم به سیم پشت پریز پیچ کنید . اتصال کامل برقرار میشه 

لینک به دیدگاه

سلام

اول از سر خط چک کنید ببینید با چه سرعتی خطتتون آپ میشه

بهترین پریز هم به نظرم لگرانده! legrand

خیلی هم گرون ترن نسبت به کارای معمولی.در کل پریز تاثیری نداره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

میزان نویز خط تون واقعا خوبه و خط تمیزی دارید، دنبال دردسر پریز و این صحبت ها هم نرید، مشکل از اتصالات نیست

متاسفانه isp تون داره اذیت میکنه و نمیزاره سرعت پر کنید.

منم این مشکل رو داشتم، ی تماس باهاشون گرفتم و حل کردن برام مسئله رو.

شما کدوم isp هستید، من مخابرات بودم و البته میخواستم که 2 مگابیتم بشه 4 مگابیت (ADSL)

یه مودی هست.من قبلا اسیاتک داشتم  این خطم رو 19 مگ بود.بدون هیچ تغییری در سیم کشی های وب وصل کردم الا نشده 11 مگ و 10 .الان به نظر شما خود شرکت اوردش پایین یا ربط به پورت ها و خطوط  مرکز مخابراتی های وب داره؟ اینو هم اضافه کنم که برای های وب یه ماه منتظر بودم تا پورت گیرم اومد.کمبود پورت تو شهر مون هست..شاید واسه همین باشه بیشتر نره.سرعت 16 میخواستم بخرم و نیترو البته  خطم پشتیبانی نمیکنه

من الان های وب طرح 4 مگ دارم.

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

پریز تاثیری نداره 

باید سیم کشی از ورودی ساختمون تا پریز رو چک کنید + هر چقدر مودم قویتر  باشه نویز کمتره

مودم یکی تی پی لینک دارم و یه زایکسلی هم دارم اونو امتحان کردم کلا پایینتر نشون داد

در 39 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

از نظر من سیم رو مستقیم به سیم پشت پریز پیچ کنید . اتصال کامل برقرار میشه 

سیم مستقیما به خود پریز رسیده و به صورت سیملوله ای با پیج به اون سیم های مسی باریک پریز وصل کردم با پیج

در 28 دقیقه قبل، T_L_O_T_D گفته است :

سلام

اول از سر خط چک کنید ببینید با چه سرعتی خطتتون آپ میشه

بهترین پریز هم به نظرم لگرانده! legrand

خیلی هم گرون ترن نسبت به کارای معمولی.در کل پریز تاثیری نداره

دم در ورودی که محل جعبه تقسیمه پریز برقی نیست مودم رو به برق بزنم و امتحان کنم.پس با این حرف شما نیازی نیست برم دور پریز ها و سیم ها؟ممکنه خود ISPاین محدودیت رو کاهش بده و پهنای باند  مکس خط رو بیشتر کنه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

یه مودی هست.من قبلا اسیاتک داشتم  این خطم رو 19 مگ بود.بدون هیچ تغییری در سیم کشی های وب وصل کردم الا نشده 11 مگ و 10 .الان به نظر شما خود شرکت اوردش پایین یا ربط به پورت ها و خطوط  مرکز مخابراتی های وب داره؟ اینو هم اضافه کنم که برای های وب یه ماه منتظر بودم تا پورت گیرم اومد.کمبود پورت تو شهر مون هست..شاید واسه همین باشه بیشتر نره.سرعت 16 میخواستم بخرم و نیترو البته  خطم پشتیبانی نمیکنه

من الان های وب طرح 4 مگ دارم.

اخه واقعا با SNR دانلود 30 چیزی به نام خرابی خط معنا نداره |:

احتمالا isp نمیزاره پر کنید سرعت رو

ببینید، قصه من این بود که خونه ما 40 سال ساخته و سیم کشی تلفن، تماما از کنار سیم های برق انجام شده و نویزش زیاده. منم نت 2 مگ مخابرات داشتم، snr ئم هم 20 بود. منتهی وقتی که کرونا اینجوری شد، همه کار من شد تحت اسکایپ و نیاز پیدا کردم به پهنای باند بیشتر، درخواست تغییر دادم به 4 مگ البته با ترس و لرز که مبادا خط ارور بده

سرویسم شد 4 مگ و، اسپید تست گرفتم دیدم سرعتم میاد روی 4 برای چند ثانیه اول، ولی مجددا برمیگرده و روی 2 استیبل میشه. حس کردم نویزه، رفتم توی تنظیمات مودم و دیدم که عدد snr دانلود بین 4 و 8 متغیره! که اعداد افتضاحی هستن ... رفتم توی حیاط منزل، تلفن کل خونه رو قطع کردم و مودمم رو وصل کردم، عدد snr دانلود به 30 افزایش پیدا کرد که نشون میده خط من واقعا نویز داشته. به امید درست شدن داستان رفتم همونجا کنار مودم یه اسپید تست گرفتم، و دیدم که همون آش و همون کاسه رو داریم! این شد که ی درخواست پشتیبانی توفنده زدم روی پنل مخابراتم و سرعتم رو برگردوندن روی 4 مگ، با snr دانلود 8 تازه ...

شما که این عدد براتون 30 هست الان، نشون میده که کیفیت خط و پریز واقعا خوبه و isp داره اذیتتون میکنه. این بود تجربه من با مخابرات، حالا شاید مسئله چیز دیگه ای باشه که بنده بلد نیستم و تجربه نکردم، که این رو واگذار میکنم به دیگر کاربرای عزیز که راهنماییتون کنن، ولی با این کیفیت خط، اولین چیزی که باید بررسی بشه حضرت معظم ISP ئه به عقیده من ...

ویرایش شده توسط ali_8114
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

اخه واقعا با SNR دانلود 30 چیزی به نام خرابی خط معنا نداره |:

احتمالا isp نمیزاره پر کنید سرعت رو

ببینید، قصه من این بود که خونه ما 40 سال ساخته و سیم کشی تلفن، تماما از کنار سیم های برق انجام شده و نویزش زیاده. منم نت 2 مگ مخابرات داشتم، snr ئم هم 20 بود. منتهی وقتی که کرونا اینجوری شد، همه کار من شد تحت اسکایپ و نیاز پیدا کردم به پهنای باند بیشتر، درخواست تغییر دادم به 4 مگ البته با ترس و لرز که مبادا خط ارور بده

سرویسم شد 4 مگ و، اسپید تست گرفتم دیدم سرعتم میاد روی 4 برای چند ثانیه اول، ولی مجددا برمیگرده و روی 2 استیبل میشه. حس کردم نویزه، رفتم توی تنظیمات مودم و دیدم که عدد snr دانلود بین 4 و 8 متغیره! که اعداد افتضاحی هستن ... رفتم توی حیاط منزل، تلفن کل خونه رو قطع کردم و مودمم رو وصل کردم، عدد snr دانلود به 30 افزایش پیدا کرد که نشون میده خط من واقعا نویز داشته. به امید درست شدن داستان رفتم همونجا کنار مودم یه اسپید تست گرفتم، و دیدم که همون آش و همون کاسه رو داریم! این شد که ی درخواست پشتیبانی توفنده زدم روی پنل مخابراتم و سرعتم رو برگردوندن روی 4 مگ، با snr دانلود 8 تازه ...

شما که این عدد براتون 30 هست الان، نشون میده که کیفیت خط و پریز واقعا خوبه و isp داره اذیتتون میکنه. این بود تجربه من با مخابرات، حالا شاید مسئله چیز دیگه ای باشه که بنده بلد نیستم و تجربه نکردم، که این رو واگذار میکنم به دیگر کاربرای عزیز که راهنماییتون کنن، ولی با این کیفیت خط، اولین چیزی که باید بررسی بشه حضرت معظم ISP ئه به عقیده من ...

ممنون از شما.

هی میخوام زنگ بزنم پشتیبانی اما اینقد سرویس مزخرفی داره.هر بار زنگ میزنم نفر 42 و حدودا 50 ام هستم.اینقد تو صفه که نمیرزه یه ساعت تو صف منتظر بشی و از یه طرف پشتیبانی پاسخ درس حسابی هم نده.توضیحاتتون مفید بود ببینم میتونم وصل بشم بهشون بگم قضیه رو

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...