رفتن به مطلب

مشاوره در مورد تهیه بازی های کپی xbox one x

3ilEN3er
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

نمیدونم دیدید یا نه

اما یه سری افراد هستند که در دیوار هم تبلیغ میکنن که 1 ترا بازی واستون رو کنسول میریزن با هزینه بسیار کم

اینجا که 100 ت بیشتر نمیگیرند

که 2 حالت داره قانونی و کپی

که قانونیش گرون تره

هر کس اطلاعات جامعی در این مورد داره و خودش اینکارس من سوال دارم ازش

کسی هست ؟

لینک به دیدگاه

اضافه کنم خود من یه کنسول تهیه کردم که میشد به اینترنت متصل کرد و حتی بازی آپدیت کرد

اما چون میخواستم یه سری بازی دیگه روش بریزند لذا یه 100 ت هزینه کردم و یه سری بازی روی کنسول ریختن واسم اما بهم گفتند که به هیچ وجه به اینترنت متصل نکنم

چون بازی ها دیگه اجرا نمیشن

میخواستم بدونم واقعیته یا دروغه ؟

لینک به دیدگاه

ظاهرا به این اکانت ها اکانت آفلاین میگن

حالا رو کنسول 4 تا اکانت هست

یعنی من بدون اینکه حتی به هیچ کدوم اکانت ها لاگین کنم اگه به اینترنت وصل بشم بازی ها میپره ؟

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، 3ilEN3er گفته است :

ظاهرا به این اکانت ها اکانت آفلاین میگن

حالا رو کنسول 4 تا اکانت هست

یعنی من بدون اینکه به هیچ کدوم اکانت ها لاگین کنم اگه به اینترنت وصل بشم بازی ها میپره ؟

اون روشی که بازی میریزن یه جور باگ هستش که اینها میان حدود 40-50 بازی قانونی رو روی اکانت خودشون میخرن بعد از اون باگ استفاده میکنن به این صورت ک این اکانت روی بی نهایت کنسول اکتیو و اماده بازی میشه بعد اینترنت کنسول رو قطع میکنن هیچ مشکلی هم نداره یه جورایی سر مایکروسافت کلاه میره این وسط به اینترنت هم وصل بشید دیگه نمیتونید برید تو اون بازی هایی ک افلاین ریختن واستون ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

اون روشی که بازی میریزن یه جور باگ هستش که اینها میان حدود 40-50 بازی قانونی رو روی اکانت خودشون میخرن بعد از اون باگ استفاده میکنن به این صورت ک این اکانت روی بی نهایت کنسول اکتیو و اماده بازی میشه بعد اینترنت کنسول رو قطع میکنن هیچ مشکلی هم نداره یه جورایی سر مایکروسافت کلاه میره این وسط به اینترنت هم وصل بشید دیگه نمیتونید برید تو اون بازی هایی ک افلاین ریختن واستون ...

ممنون

حالا یه سوال

اینکه میگید وقتی به اینترنت وصل بشیم

منظورتون اینه که به محض بالا اومدن کنسول و بدون اینکه وارد اکانتی بشیم و کنسول به نت وصل بشه تمام بازی ها رو دیگه نمیشه اجرا کرد؟؟

چون اول که کنسول رو گرفتم 2 تا اکانت داشت که وقتی به نت وصل میشدیم بخشی تحت عنوان ready to install داشت که الان دوست دارم مثلا یه بازی دیگه رو دانلود کنم و بازی کنم

البته من تست نکردم ببینم میشه وقتی بازی رو دانلود کرد بازی هم کرد یا نه شاید بعد از دانلود باید واسش کد گرفت و ... نمیدونم به چه صورته

یه توضیح بهم بدید در این مورد

لینک به دیدگاه

ببین عزیز اگه به اون صورت که گفتم واستون ریختن که نباید به نت وصل شه کنسول حتی برای یک ثانیه ولی اگه قانونی واستون ریختن میتونید به نت وصل کنید...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

ببین عزیز اگه به اون صورت که گفتم واستون ریختن که نباید به نت وصل شه کنسول حتی برای یک ثانیه ولی اگه قانونی واستون ریختن میتونید به نت وصل کنید...

یه سوال بالا پرسیدم اونو بی زحمت ج بدید

و اینکه خودتون اینکاره اید ؟ یعنی بازی میریزید به این صورت یا نه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 3ilEN3er گفته است :

یه سوال بالا پرسیدم اونو بی زحمت ج بدید

و اینکه خودتون اینکاره اید ؟ یعنی بازی میریزید به این صورت یا نه ؟

کدوم سوال ؟
بله من تو حوزه کنسول فعالیت دارم بیشتر PS

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Slasher گفته است :

کدوم سوال ؟
بله من تو حوزه کنسول فعالیت دارم بیشتر PS

اینکه میگید وقتی به اینترنت وصل بشیم

منظورتون اینه که به محض بالا اومدن کنسول و بدون اینکه وارد اکانتی بشیم و کنسول به نت وصل بشه تمام بازی ها رو دیگه نمیشه اجرا کرد؟؟

چون اول که کنسول رو گرفتم 2 تا اکانت داشت که وقتی به نت وصل میشدیم بخشی تحت عنوان ready to install داشت که الان دوست دارم مثلا یه بازی دیگه رو دانلود کنم و بازی کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...