رفتن به مطلب

پیشنهاد کیس گیمینگ (25میلیون)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ،

تا 25 میلیون بهترین کیس گیمینگ چی پیشنهاد میکنید ؟

اکر تا اخر سال میلادی هم قرار هستش چیز های جدیدی بیاد میتونم صبر کنم .؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، webq گفته است :

سلام دوستان ،

ممنون

ZOTAC GAMING GeForce RTX 2070 AMP Extreme حدودا 9500

Intel Core i5-9400F حدودا 2900

MSI Z390-A PRO حدودا 2900

Corsair VENGEANCE LPX 16GB 8GBx2 3200MHz CL16 حدودا 1650

GREEN GP850B-OCPT Overclocking Evo 80Plus Platinum حدودا 2100

SX6000 Pro PCIe Gen3x4 1TB حدود 1800

یک هارد 2 ترابایت هم حدود 1000 در میاد

تا اینجا شد حدود 22 تومن!

با باقی بودجه هم کیس و کولینگ پردازنده رو میتونی بگیری.

ولی:

1:پاور 850 نیاز نداری، ولی برای اینکه شاید در آینده بخوای تغیرات ایجاد کنی اینو پیشنهاد دادم! وگرنه 650 هم کافیه که حدود 1500 قیمت داره.

2:مادربورد بهتری پیدا نکردم،وگرنه چیپ Z390 نیاز نداری! دنبال برد مناسب با چیپ B360 بودم که نبود و مجبورا اینو پیشنهاد دادم.(اگه پیدا کنی Biostar B360-GT5s بگیر که خیلی عالیه نسبت به قیمت)

3:رم رو 3200 پیشنهاد دادم و الان احتمالا خیلی ها میان میگن این پردازنده این فرکانس رو پشتیبانی نمیکنه! ولی این رم هارو از بایوس میونید روی 2400MHz با CL12 ست کنید که خیلی عالی جواب میده)

4: SSD سریعتر از این تو بازار زیاده، ولی قیمت این مدل خیلی مناسب هست.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

3:رم رو 3200 پیشنهاد دادم و الان احتمالا خیلی ها میان میگن این پردازنده این فرکانس رو پشتیبانی نمیکنه! ولی این رم هارو از بایوس میونید روی 2400MHz با CL12 ست کنید که خیلی عالی جواب میده)

سلام

چرا پشتیبانی نکنه پردازنده ؟ 4000 به بالا رو هم پشتیبانی میکنه(البته فقط با چیپست سری z ).

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، webq گفته است :

سلام دوستان ،

ممنون

درود

پیشنهاد من بستن مادربرد و سی پی یو رایزن هست مثلا رایزن 5 3600 که جز بهتریناست و هم ارزون تر و هم قوی تر از اینتل هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام

چرا پشتیبانی نکنه پردازنده ؟ 4000 به بالا رو هم پشتیبانی میکنه(البته فقط با چیپست سری z ).

معیار سایت سازنده پردازنده هست که فرموده:

Memory Specifications
Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB
Memory Types DDR4-2666
Max # of Memory Channels 2
Max Memory Bandwidth 41.6 GB/s
ECC Memory Supported ‡ No

لینک به دیدگاه

درود عزیز

توصیه میکنم به رایزن بیشتر از اینتل فکر کنید، مخصوصا رایزن 3

رایزن، پردازنده آینده دار تریه نسبت به اینتل. هم الکی گرون نیست، و هم اینکه توی تغییر چیپست، amd نمیاد به خاطر سود بیشتر توی بازار مادربورد، چیپ رو قفل کنه برای پردازنده های قبلی و برای بایوس بورد های قدیمیتر، آپدیت میده که پذیرای پردازنده های جدیدتر باشن

اگه اینتل ببندید، در آینده دستتون به شدت بسته خواهد بود برای ارتقا ... (حیف زمانی که ما سیستم بستیم هنوز رایزن نیومده بود توی بازار، و الان نمیتونم ارتقای خاصی بدم چون نسل 6 و 7 اینتل خیلی سخت گیر میاد توی بازار دست دوم)

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

معیار سایت سازنده پردازنده هست که فرموده:

Memory Specifications
Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB
Memory Types DDR4-2666
Max # of Memory Channels 2
Max Memory Bandwidth 41.6 GB/s
ECC Memory Supported ‡ No

2666 سرعت استوکی هست که پردازنده پشتیبانی میکنه . بعد از اون اورکلاک میشه (در واقع ولتاژ مموری کنترلر بالاتر میره و ربطی به cpu multiplier و k و non k نداره ) . 

در 2 ساعت قبل، RedDragonA گفته است :

درود

پیشنهاد من بستن مادربرد و سی پی یو رایزن هست مثلا رایزن 5 3600 که جز بهتریناست و هم ارزون تر و هم قوی تر از اینتل هست

در 34 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود عزیز

توصیه میکنم به رایزن بیشتر از اینتل فکر کنید، مخصوصا رایزن 3

رایزن، پردازنده آینده دار تریه نسبت به اینتل. هم الکی گرون نیست، و هم اینکه توی تغییر چیپست، amd نمیاد به خاطر سود بیشتر توی بازار مادربورد، چیپ رو قفل کنه برای پردازنده های قبلی و برای بایوس بورد های قدیمیتر، آپدیت میده که پذیرای پردازنده های جدیدتر باشن

اگه اینتل ببندید، در آینده دستتون به شدت بسته خواهد بود برای ارتقا ... (حیف زمانی که ما سیستم بستیم هنوز رایزن نیومده بود توی بازار، و الان نمیتونم ارتقای خاصی بدم چون نسل 6 و 7 اینتل خیلی سخت گیر میاد توی بازار دست دوم)

رایزن دیگه ارزش خرید نداره تو ایران , r5 3600 با 180 دلار قیمت حدوداً داره اندازه پردازنده 400 دلاری اینتل قیمت گذاری میشه تو لیون , 9400f نصف 3600 الان قیمت داره تو لیون در حالی که باید کم و بیش برابر باشن. اگر کسی قراره این همه خرج کنه باید اینتل رو ترجیح بده به amd که از مشکلات مسخره درایور/چیپست/بایوس amd هم خلاص باشه.  رایزن 2000 هم بنظر میاد که به اجبار باندل با مادربورد خاص هست.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

2666 سرعت استوکی هست که پردازنده پشتیبانی میکنه . بعد از اون اورکلاک میشه (در واقع ولتاژ مموری کنترلر بالاتر میره و ربطی به cpu multiplier و k و non k نداره ) . 

عزیز شما سیستم رو اسمبل کنی، خود بخود این کار انجام میده؟

من کاربر پایه رو در نظر میگیرم! اگه بیشتر هم بلد باشه، چه بهتر!

*درضمن من گفتم پیشنهادم برای مادربورد B360 بود، ولی موجود نبود! با b360 فکر نکنم بتونید همچین کاری بکنید...

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

عزیز شما سیستم رو اسمبل کنی، خود بخود این کار انجام میده؟

من کاربر پایه رو در نظر میگیرم! اگه بیشتر هم بلد باشه، چه بهتر!

*درضمن من گفتم پیشنهادم برای مادربورد B360 بود، ولی موجود نبود! با b360 فکر نکنم بتونید همچین کاری بکنید...

داخل تنظیمات مادربورد فقط کافیه xmp روشن بشه دیگه  . خود مادربورد همه چیز رو اوکی میکنه. کاربر فقط وقتی نیاز هست دستی ولتاژ مموری کنترلر/dram , فرکانس و تایمینگ و ... رو تغییر بده که دنبال فرکانس بالاتر/تایمینگ تنگ تر نسبت به سرعت تبلیغ شده رم باشه. مگرنه xmp 3200 cl16 با پردازنده اینتل نسل 9  و مادربورد چیپست سری zی که پیشنهاد دادید فقط با یک کلیک به راحتی بدست میاد.

بله برای نسل9 اینتل چیپست غیر z نهایت تا فرکانس 2666 پشتیبانی میشه.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

ZOTAC GAMING GeForce RTX 2070 AMP Extreme حدودا 9500

Intel Core i5-9400F حدودا 2900

MSI Z390-A PRO حدودا 2900

Corsair VENGEANCE LPX 16GB 8GBx2 3200MHz CL16 حدودا 1650

GREEN GP850B-OCPT Overclocking Evo 80Plus Platinum حدودا 2100

SX6000 Pro PCIe Gen3x4 1TB حدود 1800

یک هارد 2 ترابایت هم حدود 1000 در میاد

یه ایراد اساسی اینه که مانیتور مشخص نیست

وقتی 144 هرتزی باشه باید دنبال سیپیو بهتری باشیم! استارتر باید مانیتورش رو اول مشخص کنه که با چه کیفیت و چه رفرش ریتی میخواد بازی کنه

نکته دوم:

در 5 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

:رم رو 3200 پیشنهاد دادم و الان احتمالا خیلی ها میان میگن این پردازنده این فرکانس رو پشتیبانی نمیکنه! ولی این رم هارو از بایوس میونید روی 2400MHz با CL12 ست کنید که خیلی عالی جواب میده)

این فرکانس که شما از سایت اینتل گذاشتی پیش فرض هست که سیپیو بدون xmp میتونه از جدول تایمینگ jedec برای ست کردن فرکانسش استفاده کنه (یعنی عملا سیا بازیه) ، بیشتر از 2666(منظورم این نسله) باید xmp فعال باشه یا کاستوم اورکلاک بشه و اینارو مادربرد باید پشتیبانی کنه! یعنی این چیپ های z370-z390 قابلیت xmp تا یه فرکانسی بالاتر از چیزی که jedec تنظیم کرده میدن بهتون حالا بخوای کاستوم اورکلاک کنیش دیگه دست خودتونه 

نمونش :

Image result for ram3600mhz jedec

جدول jedec بیشتر از 2666 تنظیم نمیشه و باید دنبال xmp یا کاستوم اورکلاک باشید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، zen گفته است :

پیشنهاد من این سیستم هست.

Screenshot_20200321_215840_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200321_215833_com.android.chrome.jpgم

موافقم سیستم خوبی معرفی کردید:

لینک به دیدگاه

با توجه به کاربری شما و قیمت های ایران، من 100% اینتل رو پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...