رفتن به مطلب

مشکل بازی middle earth shadow of war

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

نسخه fitgirl این بازی رو از دانلود ها دان کردم و بعد آپدیت ۱.۲۱ رو هم نصب کردم (طبق آموزش دانلود ها) و کرک آپدیت همراه امولاتور codex ریختم روش 

کسی با این بازی مشکلی مثل گیر گردن چند ثانیه ای صفحه حین لود یا حذف شدن سیو داشته؟؟؟؟

Shadow of mordor خیلی بهینه بود و هیچ مشکلی نداشت ولی مثل اینکه این یکی نسخه کرکیش مشکل داره یا اصلیش هم اینجوریه یا کلا مشکل سیستم منه؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

نسخه fitgirl این بازی رو از دانلود ها دان کردم و بعد آپدیت ۱.۲۱ رو هم نصب کردم (طبق آموزش دانلود ها) و کرک آپدیت همراه امولاتور codex ریختم روش 

کسی با این بازی مشکلی مثل گیر گردن چند ثانیه ای صفحه حین لود یا حذف شدن سیو داشته؟؟؟؟

Shadow of mordor خیلی بهینه بود و هیچ مشکلی نداشت ولی مثل اینکه این یکی نسخه کرکیش مشکل داره یا اصلیش هم اینجوریه یا کلا مشکل سیستم منه؟؟؟

سلام و درود

از نسخه های کرکی سری Shadow of mordor کرک بلک باکسش رو دارم بدون هیچ مشکل و از بازی Shadow of war سری codex که اتفاقا از دانلود ها هم گرفتم الانم نصبه ولی تمومش کردم ! 😅

حتی روی سیستم دوهسته ای با گرافیک 450s هم نصب کردم war رو بدون مشکل سیو و یا لگ اجراش میکردم 😃 از اونجایی که فشرده سازی و دنگ و فنگ بعد نصب fitgirl یبار خیلی اذیتم کرد تحت هیچ شرایطی دانلودش نمیکنم حتی شده بازی رو دان نکنم !

پیشنهادم اینه کلا codex رو دان کنید اگه مشکل داشت احتمالا از سیستمتون هست ویا از یکی از دوستانی که fitgirl رو نصب کردن بپرسید از من میشنوی داداش سمت fitgirl نرو ! 😄

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مشکل شما اینجاست که قیمه هارو ریختین رو ماستا

اون امولیتور ربطی به فیتگرل نداره که ریختین روی اون!

فیتگرل رو نباید دستکاری کنید ،خودش کرکه ،اگرم اپدیت نیست برا اینه که خودش جدید رلیز نکرده و نیازی ندیده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

مشکل شما اینجاست که قیمه هارو ریختین رو ماستا

اون امولیتور ربطی به فیتگرل نداره که ریختین روی اون!

فیتگرل رو نباید دستکاری کنید ،خودش کرکه ،اگرم اپدیت نیست برا اینه که خودش جدید رلیز نکرده و نیازی ندیده

درود

خوب خود دانلودها زده : توضیحات: کاربران عزیز، این آپدیت قابلیت نصب بر روی هر دو نسخه CODEX و FitGirl را دارد. یعنی اینو الکی گفته و فقط مخصوص codex هست؟! یا اینکه این دوستمون کرک نباید میریخته؟ یا اینکه کرک اشتباهی ریخته و باید کرک اولی رو میریخته؟!

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، abidi گفته است :

درود

خوب خود دانلودها زده : توضیحات: کاربران عزیز، این آپدیت قابلیت نصب بر روی هر دو نسخه CODEX و FitGirl را دارد. یعنی اینو الکی گفته و فقط مخصوص codex هست؟! یا اینکه این دوستمون کرک نباید میریخته؟ یا اینکه کرک اشتباهی ریخته و باید کرک اولی رو میریخته؟!

شایدم علکی گفته!

خوده فیتگرل معمولا چنین چیزی نمیگه

اگه اپدیت خیلی حیاتی باشه،رلیز جدید میده

استارتر،بازی رو حذف کن فیتگرل دوباره نصب کن و بازی کن اون یه اپدیت جدیدم انچنان فرقی تو بازی نمیندازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

درود

این بازی رو پچ 1.21 مشکل لودینگ و سیاهی صفحه داشت که خودم با کلی مکافات تونستم بازیو تموم کنم پیشنهاد بازیو روی اس اس دی نصب کنید

یه سایت خارجی بود که که چند تا راه حل گذاشته بود یادم نیست چه سایتی بود ولی لودینگوو کمتر میکرد ، تکسچر کمتر کنید یکی دو تا گزینه هم بود باید خاموش میشد شرمنده اصلا یادم نیست

یه جا دیدم پچهای جدید کرک شده بودن چرا پچ 1.21 گرفتید؟ این پچ حتی کاربران استیم همون موقع ناله میکردن که مشکلات زیادی داره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

این بازی رو پچ 1.21 مشکل لودینگ و سیاهی صفحه داشت که خودم با کلی مکافات تونستم بازیو تموم کنم پیشنهاد بازیو روی اس اس دی نصب کنید

یه سایت خارجی بود که که چند تا راه حل گذاشته بود یادم نیست چه سایتی بود ولی لودینگوو کمتر میکرد ، تکسچر کمتر کنید یکی دو تا گزینه هم بود باید خاموش میشد شرمنده اصلا یادم نیست

یه جا دیدم پچهای جدید کرک شده بودن چرا پچ 1.21 گرفتید؟ این پچ حتی کاربران استیم همون موقع ناله میکردن که مشکلات زیادی داره

ممنون از کمک 

میگن اپدیت آخر که همین ۱.۲۱ اکثر مشکلات رو رفع کرده!!!!

البته بدون این اپدیتم همین مشکلو داشت

علت حذف سیو یا مشکل دار شدن سیو رو نمیدونید؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

ممنون از کمک 

میگن اپدیت آخر که همین ۱.۲۱ اکثر مشکلات رو رفع کرده!!!!

البته بدون این اپدیتم همین مشکلو داشت

علت حذف سیو یا مشکل دار شدن سیو رو نمیدونید؟؟

اون زمان خودم منتظر کرک شدن پچ 1.22 به بالا بودم که نشد

ولی توی کانل dlfox یا جای دیگه بود دیدم که نسخه کاملش کرک شده

پچ 1.21 خودش مشکلات زیادی داشت از جمله لودینگ طولانی و سیاه شدن صفحه

راجب سیو هم اطلاعی ندارم خودم اون زمان با سرچ توی سایتهای خارجی کمکهایی یافتم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، abidi گفته است :

سلام و درود

از نسخه های کرکی سری Shadow of mordor کرک بلک باکسش رو دارم بدون هیچ مشکل و از بازی Shadow of war سری codex که اتفاقا از دانلود ها هم گرفتم الانم نصبه ولی تمومش کردم ! 1f605.png

حتی روی سیستم دوهسته ای با گرافیک 450s هم نصب کردم war رو بدون مشکل سیو و یا لگ اجراش میکردم 1f603.png از اونجایی که فشرده سازی و دنگ و فنگ بعد نصب fitgirl یبار خیلی اذیتم کرد تحت هیچ شرایطی دانلودش نمیکنم حتی شده بازی رو دان نکنم !

پیشنهادم اینه کلا codex رو دان کنید اگه مشکل داشت احتمالا از سیستمتون هست ویا از یکی از دوستانی که fitgirl رو نصب کردن بپرسید از من میشنوی داداش سمت fitgirl نرو ! 1f604.png

موفق باشید.

جناب شما آپدیت ۱.۲۱ رو ریختید؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

جناب شما آپدیت ۱.۲۱ رو ریختید؟؟؟

درود

نه ندارم یعنی ریختم چندتا ارور داد(چون بازی نصب این ویندوز نیست و از قبل روسیتم مونده 😄) منم چون بازیو تموم کرده بودم آپدیتو پاک کردم ، یبار نسخه اولیه بازی چندسال پیش و یبارم حدود یسال و خرده ای پیش نسخه definitive رو تموم کردم نه مشکل سیو داشتم نه سیاهی صفحه و کندی و از این قبیل !!!

بازی کاملا استیبل و اوکی بود تنها باگ بازی مربوط به کشته شدن ارگا بود که چند بار کلا بعد مرگشون پا و دستشون توی هوا میموند 😂 حالا شما از خیر آپدیت آخر بگذر دوستانم که اشاره کردن همه ی مشکلات از گور همون بلند میشه! 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...