رفتن به مطلب

ماوس گيمينگ زير يك مليون تومان

Recommended Posts

سلام از ماوس كولر مستر alcor استفاده مي كردم چند سال اما متاسفانه خراب شده , گفتم اينو كه اگه خواستيد برا ماوس جديد راهنماييم كنيد بدونيد به چ جور ماوسي عادت كردم , ايده آل برام اينه كه دو تا دكمه سمت راست ماوس باشه (بيشتر نه)و دكمه هم براي تغيير dpi تعبيه شده باشه بودجه هم نهايتا ١ ميليون تومان, بازي اصليم rainbow six siege هست كه با dpi 800 بازي مي كنم , سايز دستم نسبت به خيلي آقايون ديگر كوچيك ترهimage.thumb.jpg.137dbba7f31c1cfa27c054f014f6cc1f.jpg

لینک به دیدگاه

سایز دست کوچیک gpro بگیر
سایز دست بزرگ بستگی به بودجت داره g402 یا g502
فقط لاجیتک پیشنهاد میکنم والسلام !

لینک به دیدگاه

سلام

razer deathadder elite و صدالبته logitech g502 رو میتونید با یکم بیشتر نو وبا همون حدود 1میلیون ویا کمتر دست دوشون رو تهیه کنید وگزینه های مناسبی هستند

اگر هم حتما نو وزیر 1 تومن میخاید باشه g402 و deathader essential هستن که در کل بنده هم مثل دوستمون لاجیتک رو پیشنهاد میکنم در هر حالتی.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

سلام از ماوس كولر مستر alcor استفاده مي كردم چند سال اما متاسفانه خراب شده , گفتم اينو كه اگه خواستيد برا ماوس جديد راهنماييم كنيد بدونيد به چ جور ماوسي عادت كردم , ايده آل برام اينه كه دو تا دكمه سمت راست ماوس باشه (بيشتر نه)و دكمه هم براي تغيير dpi تعبيه شده باشه بودجه هم نهايتا ١ ميليون تومان, بازي اصليم rainbow six siege هست كه با dpi 800 بازي مي كنم , سايز دستم نسبت به خيلي آقايون ديگر كوچيك تره

وقتی روی 800dpi بازی میکی، چرا میخوای هزینه اضافی کنی؟

من از MSI Interceptor DS B1 استفاده میکنم، ولی بدلیل اینکه گفتی دو تا دکمه سمت راست باشه، نمیشه بهت پیشنهاد داد(این 2 تا سمت چپ داره)

ولی ب هیچ عنوان احساس نیاز نکردم برم موس بهترین بگیرم!

لینک به دیدگاه

دوستان ماوس g pro خريداري شد ممنون از راهنماييتون , ختم تاپيك

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...