رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

آنتی ویروس شما بعضی از فایل هارو پاک کرده قبل از نصب غیر فعالش کنید

تو اون یکی ارور هم میکه که درایو شما فضا برای نصب نداره

لینک به دیدگاه

• ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود دوست عزیز

آنتی ویروس شما بعضی از فایل هارو پاک کرده قبل از نصب غیر فعالش کنید

تو اون یکی ارور هم میکه که درایو شما فضا برای نصب نداره

با درود

انتی ویروسم eset smart هست . در موقع نصب گزینه gamer mode اینیبل میکنم والا هاردمم خیلی جا داره ؟؟ ولی زده نداره؟؟

مثبت هام تموم شده فردا تقدیم میکنم

لینک به دیدگاه

با درود

انتی ویروسم eset smart هست . در موقع نصب گزینه gamer mode اینیبل میکنم والا هاردمم خیلی جا داره ؟؟ ولی زده نداره؟؟

مثبت هام تموم شده فردا تقدیم میکنم

گیمر مد حالتی در استفاده از شبکه یا اینترنت برای بازی هست!|(باز انتی ویروس فایل مشکوک ببینه پاک میکنه)

برا اینکه فایلهای بازی رو پاک نکنه باید پوشه بازی رو به عنوان پوشه امن به انتی ویروس بشناسونید.

نحوه اعتماد سازی(exclusions) فیلها برای انتی ویروس ناد32 رو در اینترنت سرچ کنید و پوشه بازی رو به عنوان پوشه امن بش بشناسونید.

لینک به دیدگاه

گیمر مد حالتی در استفاده از شبکه یا اینترنت برای بازی هست!|(باز انتی ویروس فایل مشکوک ببینه پاک میکنه)

برا اینکه فایلهای بازی رو پاک نکنه باید پوشه بازی رو به عنوان پوشه امن به انتی ویروس بشناسونید.

نحوه اعتماد سازی(exclusions) فیلها برای انتی ویروس ناد32 رو در اینترنت سرچ کنید و پوشه بازی رو به عنوان پوشه امن بش بشناسونید.

مرسی

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

Resident-Evil-HD-Remaster-pc-cover.jpg

Resident Evil HD Remaster نسخه ی جدید و بازسازی شده ای از اولین نسخه ی فرانچایز محبوب Resident Evil می باشد. این بازی نسخه بازسازی شده اولین نسخه سری بازی های محبوب Resident Evil، محصول سال ۱۹۹۶ میلادی می باشد. بازی داستان Chris Redfield و Jill Valentine را به عنوان عضوی از یک نیروی زبده موسوم به S.T.A.R.S. را روایت می کند، گروهی که ماموریت بررسی یک سری قتل عجیب را در حومه شهر Raccoon City بر عهده داشته داشته. روند بازی نیز از جایی آغاز می شود که Chris، Jill و چند تن دیگر برای یافتن سایر افراد گروه وارد عمارتی قدیمی می شوند غافل از اینکه زامبی ها در آنجا انتظارشان را می کشند. بازیکن در طول روند بازی با پازل های مختلفی روبرو شده و با شواهد و سرنخ های مختلفی مواجه می شود و باید با زامبی ها و هیولاهای مختلفی نیز مبارزه کند. در پایان نیز بسته به عملکرد بازیکن، چند پایان مختلف در نظر گرفته شده است. نسخه ارتقاء یافته این بازی علاوه بر داشتن جزئیات گرافیکی بیشتر، دارای رزولوشن ۱۰۸۰p بر روی دو کنسول PS4 و Xbox One و نرخ فریم ۶۰ می باشد. همچنین دو نوع کنترل قدیمی و جدید نیز برای بازی در نظر گرفته شده است.

Resident-Evil-HD-Remaster-screenshots-05

Resident-Evil-HD-Remaster-screenshots-03

Resident-Evil-HD-Remaster-screenshots-04

http://www.downloadha.com/1393/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-resident-evil-hd-remaster-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

لینک به دیدگاه

واقعا حرف نداره این بازی.

موزیکش هم فوق العاده اس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چهار بار تمومش کردم، اما اخرین موردش که غیبی بود بنظر خیلی تخیلی میومد بیخیالش شدم...  :D

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این بازی دانلود کنم ؟  :-?   دوستان که بازی کردن ارزش دانلود داره ؟  :-?

لینک به دیدگاه

سلام

بازی خوبیه فقط با موس وکیبرد زیاد خوب نیست باید با دستگیره بازی کنی چون دوربین بازی هی عوض میشه.

لینک به دیدگاه

DVD شو از بازار بخری بصرفه تره تا گیگی 3700 تومن دانلود کنی 

لینک به دیدگاه

حالم بهم خورد،

این بازی یک جا سیو کردم، که از در میرم بیرون میریزند میخورنم،،،،

چیت نداره؟

لینک به دیدگاه

DVD شو از بازار بخری بصرفه تره تا گیگی 3700 تومن دانلود کنی 

سلام داداشم نامحدود  512 مخابرات هست یکم طول میکشه اما شب میزنم دانلود مهم نیست 

تشکر  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام

بازی خوبیه فقط با موس وکیبرد زیاد خوب نیست باید با دستگیره بازی کنی چون دوربین بازی هی عوض میشه.

یک فکریی کنم براش چاره نیست :)  اویل هست باید بازی کرد  :D

لینک به دیدگاه

maxresdefault1-e1424206676472.jpg

واقعا چقدر این تاپیکو به موقع دیدم! هرچی خرت و پرت داشتم فروختم و یه گرافیک 270 گرفتم فقط بخاطر اینکه این بازی رو با آخرین جزئیات بتونم بازی کنم. راستش من قدیما رزیدنت اویل 2 و3  رو هزاران بار  ^_^  تمومش کردم. ولی حسرت به دل بودم که رزیدنت اویل1 رو بازی کنم. حتی سی دیش رو هم چند بار خریدم ولی بخاطر اینکه باید با امولاتور بازی میکردم حوصله ور رفتن با امولاتور رو نداشتم تا اینکه این بازی به شکل hd و remaster شده اومد. اول از همه بگم که من نسخه corepack که حسابی فشرده شده بود رو بازی کردم که البته غیر از 720p شدن دموها و حذف زبان های غیر از انگلیسی چیز دیگه ای ازش حذف نشده بود.

در یک کلمه! عالی! فوق العاده بود.

نمیدونم آیا بخاطر به شدت at%20wits%20end.gif  آبکی شدن بازی های این دور و زمونه است یا خودم واقعا مازوخیسم  :mad:  گرفتم. ولی انقدر که از حل کردن معماهای به قول بعضی منتقدین غیر قابل تحمل بازی لذت بردم توی این پنج شش سال از هیچ بازی دیگه ای انقدر لذت نبرده بودم. انقدر بازی خوش ساخت و دارای معماهای جالب و پیچیده بود که یه صبح تا شب نشستم و تمومش کردم برای اولین بار!

ابتداءاً خدمت بعضی دوستان و منتقدینی که معماهای بازی رو زجرآور! غیر قابل تحمل و فوق العاده مشکل میدونن عرض کنم که به نظر من معماها سخت نبودن. ولی مشکل از تنبلی مغز بازی کننده هاست که حوصله ندارن سی ثانیه بشینن و به این که یک سوت چگونه ممکنه سگ ها رو به طرفشون جلب کنه فکر کنن! داخل بازی راهنمایی هایی داخل فایل های به جامانده از مرحومین  8-X  زامبی صفت و غیره موجود هست که برای حل معماها خیلی کمک میکنه! ولی خیلی رک و صریح بگم که اگر توقع معماهای آبکی در حد رزیدنت اویل 3 رو دارید اصلا به این بازی فکر نکنید. چون برای حل معماهای این بازی مخصوصا اگر به حل معماها علاقه ندارید احتیاج به سوزوندن تقریبا 75 درصد فسفر به جامانده از حل معماهای پیچیده ی بازیهایی مثل کرایسیس و کال آف دیوتی دارید. پس به هیچ وجه انتظار بازی راحت و رندی رو نداشته باشید.

ولی بهتون اطمینان میدم اگر دلو به دریا زدید و واقعا روی معماها وقت گذاشتید و بدون حتی یک راهنمایی گرفتن از بیرون از بازی تونستید بازی رو روی درجه نرمال یا هارد به پایان برسونید (اگر بدون سیو کردن بود :cowboy:  که دیگه هیچی) چنان لذتی از حل معماهای بازی خواهید برد که تا ساعت ها چنان غروری پیدا می کنید که مرحوم مغفور انیشتین بزرگوار از کشف بمب اتم و قانون نسبیت نبرده است. :Praying:

از معماهای بازی که بگذریم! دوربین بازی فوق العاده عالی جهت کسانی که خوره ترس هستند و میخوان بعد از چندین سال خماری دوری از بازی های ترسناک یک چند دوز ترس واقعی به خودشون تزریق کنند  :devilish:  هست. جهت بردن بالاترین لذت! از صحنه های ترسناک درون بازی پیشنهاد میکنم یک کارت صدای نسبتا حرفه ای بعلاوه یک هدفون با کیفیت بعلاوه کمی تاریکی شب و اتاق دربسته بهش اضافه کنید. راستی یه چیزی توی دلم بود خواستم همینجا بگم! ازتون خواهش میکنم اگر میخواید بازی رو برای لذت بردن انجام بدید برای یک بار هم که شده بعضی از نقدهای عجیب غریب و صحبت های توخالی کن بعضیا که بخاطر اینکه نتونستن بازی رو تموم کنن ناراحت هستند بقیه رو از بازی دلسرد میکنن رو به کناری بندازید و برید داخل بازی بدون هیچ پیش زمینه ای و لذت ببرید. هرچند متای این بازی با اینکه یک ریمستر از بازی قبلا ساخته شده هست بسیار عالی هست و جای هیچ حرفی رو باقی نمیذاره.

چند وقتی هست که بازی های ویدیویی فقط به جنبه اینترتینمنت بازیها چسبیدند (به خاطر مشتی دلار :angry: ) و یک فایده بسیار مهم که تمرین مغز در حل مسئله هست رو کنار گذاشتند. برای همین لازمه چنین بازی هایی رو روی چشممون قرار بدیم و استفاده کنیم.

در مورد گیم پلی دوستان کال آف دیوتی باز باید این رو بدونن که اگر توی بازی مورد علاقشون هزاران تیر و نارنجک و آر پی چی و بمب اتم بهشون اصابت میکنه و به علت کارهای نیک گذشته Oh%20Go%20On.gif  جون سالم به در میبرن و حضرت عزرائیل ازشون میگذره، توی این بازی مرگ به راحتی چشم بر هم زدن به سراغتون میاد. مخصوصا که inventory این بازی جاش کم هست و نمیتونید به اندازه کافی همیشه مهمات و وسایل بازگردانی سلامتی به همراه داشته باشید. تنها نکته ای که یه مقدار به نظرم توی این بازی یه مقدار کم بود یه boss خیلی خفن در حد حضرت nemesis بود که اگر اینطور بود دیگه فوق العاده میشد. راستی همینجا خدمت دوستان عرض کنم که اینطور که شنیده شده remaster hd بازی رزیدنت اویل 2 هم قراره 2016 بیاد و دیگه واقعا کیفمون کوک میشه! :x درخواست ها برای hd remaster کردن بازی رزیدنت اویل3 هم خیلی زیاد شده و باید کم کم منتظر اون هم بود. 

بعضی از لحظات بازی واقعا به تیم سازنده و جناب شینجی میکامی که فکر می کردم حسرت خوردم که چطور استعدادهایی به این اندازه بالا به خاطر مشتی پول هدر میرن و شرکت معظمی چون capcom از بازی عجیب و تاثیرگذاری مثل رزیدنت اویل 1 :clapping:  به بازی مزخرف و پیش پاافتاده ای چون رزیدنت اویل 6 ویا رزیدنت اویل operation racoon city میرسه! 

در پایان از همه دوستان خواهش میکنم هر حرفی در مورد این بازی شنیدن رو به کناری بندازن و یه روزی که اعصاب دارن و آماده هستند بشینن پای بازی و خلاصه کیفشو ببرند.  از پرحرفی بی سابقه خودم عذرخواهی میکنم. البته به خاطر بازی اویل1 نفهمیدم چطوری این همه چیز نوشتم.

با تشکر از همه دوستان و مخصوصا دوستی که این تاپیک رو آغاز کرد.

لینک به دیدگاه

حالم بهم خورد،

این بازی یک جا سیو کردم، که از در میرم بیرون میریزند میخورنم،،،،

چیت نداره؟

http://www.game2dl.com/1393/11/game-trainer-download-resident-evil-hd-remaster/

این بزن  :)

لینک به دیدگاه

واقعا بازی محشری هستش . فک کنم تا حالا 10 بار تمومش کردم . یسری لباس جدید میده . یه کلت بینهایت . خلاصه خیلی باحاله . یاد رزیدنت اویل 2 و 3 افتادم . انصافا معرکه بودش

لینک به دیدگاه

maxresdefault1-e1424206676472.jpg

واقعا چقدر این تاپیکو به موقع دیدم! هرچی خرت و پرت داشتم فروختم و یه گرافیک 270 گرفتم فقط بخاطر اینکه این بازی رو با آخرین جزئیات بتونم بازی کنم. راستش من قدیما رزیدنت اویل 2 و3  رو هزاران بار  ^_^  تمومش کردم. ولی حسرت به دل بودم که رزیدنت اویل1 رو بازی کنم. حتی سی دیش رو هم چند بار خریدم ولی بخاطر اینکه باید با امولاتور بازی میکردم حوصله ور رفتن با امولاتور رو نداشتم تا اینکه این بازی به شکل hd و remaster شده اومد. اول از همه بگم که من نسخه corepack که حسابی فشرده شده بود رو بازی کردم که البته غیر از 720p شدن دموها و حذف زبان های غیر از انگلیسی چیز دیگه ای ازش حذف نشده بود.

در یک کلمه! عالی! فوق العاده بود.

نمیدونم آیا بخاطر به شدت at%20wits%20end.gif  آبکی شدن بازی های این دور و زمونه است یا خودم واقعا مازوخیسم  :mad:  گرفتم. ولی انقدر که از حل کردن معماهای به قول بعضی منتقدین غیر قابل تحمل بازی لذت بردم توی این پنج شش سال از هیچ بازی دیگه ای انقدر لذت نبرده بودم. انقدر بازی خوش ساخت و دارای معماهای جالب و پیچیده بود که یه صبح تا شب نشستم و تمومش کردم برای اولین بار!

ابتداءاً خدمت بعضی دوستان و منتقدینی که معماهای بازی رو زجرآور! غیر قابل تحمل و فوق العاده مشکل میدونن عرض کنم که به نظر من معماها سخت نبودن. ولی مشکل از تنبلی مغز بازی کننده هاست که حوصله ندارن سی ثانیه بشینن و به این که یک سوت چگونه ممکنه سگ ها رو به طرفشون جلب کنه فکر کنن! داخل بازی راهنمایی هایی داخل فایل های به جامانده از مرحومین  8-X  زامبی صفت و غیره موجود هست که برای حل معماها خیلی کمک میکنه! ولی خیلی رک و صریح بگم که اگر توقع معماهای آبکی در حد رزیدنت اویل 3 رو دارید اصلا به این بازی فکر نکنید. چون برای حل معماهای این بازی مخصوصا اگر به حل معماها علاقه ندارید احتیاج به سوزوندن تقریبا 75 درصد فسفر به جامانده از حل معماهای پیچیده ی بازیهایی مثل کرایسیس و کال آف دیوتی دارید. پس به هیچ وجه انتظار بازی راحت و رندی رو نداشته باشید.

ولی بهتون اطمینان میدم اگر دلو به دریا زدید و واقعا روی معماها وقت گذاشتید و بدون حتی یک راهنمایی گرفتن از بیرون از بازی تونستید بازی رو روی درجه نرمال یا هارد به پایان برسونید (اگر بدون سیو کردن بود :cowboy:  که دیگه هیچی) چنان لذتی از حل معماهای بازی خواهید برد که تا ساعت ها چنان غروری پیدا می کنید که مرحوم مغفور انیشتین بزرگوار از کشف بمب اتم و قانون نسبیت نبرده است. :Praying:

از معماهای بازی که بگذریم! دوربین بازی فوق العاده عالی جهت کسانی که خوره ترس هستند و میخوان بعد از چندین سال خماری دوری از بازی های ترسناک یک چند دوز ترس واقعی به خودشون تزریق کنند  :devilish:  هست. جهت بردن بالاترین لذت! از صحنه های ترسناک درون بازی پیشنهاد میکنم یک کارت صدای نسبتا حرفه ای بعلاوه یک هدفون با کیفیت بعلاوه کمی تاریکی شب و اتاق دربسته بهش اضافه کنید. راستی یه چیزی توی دلم بود خواستم همینجا بگم! ازتون خواهش میکنم اگر میخواید بازی رو برای لذت بردن انجام بدید برای یک بار هم که شده بعضی از نقدهای عجیب غریب و صحبت های توخالی کن بعضیا که بخاطر اینکه نتونستن بازی رو تموم کنن ناراحت هستند بقیه رو از بازی دلسرد میکنن رو به کناری بندازید و برید داخل بازی بدون هیچ پیش زمینه ای و لذت ببرید. هرچند متای این بازی با اینکه یک ریمستر از بازی قبلا ساخته شده هست بسیار عالی هست و جای هیچ حرفی رو باقی نمیذاره.

چند وقتی هست که بازی های ویدیویی فقط به جنبه اینترتینمنت بازیها چسبیدند (به خاطر مشتی دلار :angry: ) و یک فایده بسیار مهم که تمرین مغز در حل مسئله هست رو کنار گذاشتند. برای همین لازمه چنین بازی هایی رو روی چشممون قرار بدیم و استفاده کنیم.

در مورد گیم پلی دوستان کال آف دیوتی باز باید این رو بدونن که اگر توی بازی مورد علاقشون هزاران تیر و نارنجک و آر پی چی و بمب اتم بهشون اصابت میکنه و به علت کارهای نیک گذشته Oh%20Go%20On.gif  جون سالم به در میبرن و حضرت عزرائیل ازشون میگذره، توی این بازی مرگ به راحتی چشم بر هم زدن به سراغتون میاد. مخصوصا که inventory این بازی جاش کم هست و نمیتونید به اندازه کافی همیشه مهمات و وسایل بازگردانی سلامتی به همراه داشته باشید. تنها نکته ای که یه مقدار به نظرم توی این بازی یه مقدار کم بود یه boss خیلی خفن در حد حضرت nemesis بود که اگر اینطور بود دیگه فوق العاده میشد. راستی همینجا خدمت دوستان عرض کنم که اینطور که شنیده شده remaster hd بازی رزیدنت اویل 2 هم قراره 2016 بیاد و دیگه واقعا کیفمون کوک میشه! :x درخواست ها برای hd remaster کردن بازی رزیدنت اویل3 هم خیلی زیاد شده و باید کم کم منتظر اون هم بود. 

بعضی از لحظات بازی واقعا به تیم سازنده و جناب شینجی میکامی که فکر می کردم حسرت خوردم که چطور استعدادهایی به این اندازه بالا به خاطر مشتی پول هدر میرن و شرکت معظمی چون capcom از بازی عجیب و تاثیرگذاری مثل رزیدنت اویل 1 :clapping:  به بازی مزخرف و پیش پاافتاده ای چون رزیدنت اویل 6 ویا رزیدنت اویل operation racoon city میرسه! 

در پایان از همه دوستان خواهش میکنم هر حرفی در مورد این بازی شنیدن رو به کناری بندازن و یه روزی که اعصاب دارن و آماده هستند بشینن پای بازی و خلاصه کیفشو ببرند.  از پرحرفی بی سابقه خودم عذرخواهی میکنم. البته به خاطر بازی اویل1 نفهمیدم چطوری این همه چیز نوشتم.

با تشکر از همه دوستان و مخصوصا دوستی که این تاپیک رو آغاز کرد.

سلام

remaster hd بازی رزیدنت اویل 2 اومده

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ریمستر رزیدنت اویل 2 بازسازی خود شرکت کپ کام نیست و یه شرکت دیگه به صورت جداگانه انجام داده که حتما به کیفیت بازسازی خود شرکت کپ کام نمیرسه!

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ریمستر رزیدنت اویل 2 بازسازی خود شرکت کپ کام نیست و یه شرکت دیگه به صورت جداگانه انجام داده که حتما به کیفیت بازسازی خود شرکت کپ کام نمیرسه!

سلام تازه بازی رو گرفتم

http://dfnu75fnnjg5zbx37exi_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام تازه بازی رو گرفتم

http://dfnu75fnnjg5zbx37exi_thumb.jpg

اشتباه نکن دوست عزیز این بازی Resident Evil Revelations 2 هستش که تازه اومده

منظور دوستمون رزدینت اویل 2 سونی 1(ps1) بود :)

لینک به دیدگاه

البته رزیدنت اویل2 رو هم یه عده ریمیک کردن یه جورایی

یکیشون اینه:

http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-02-resident-evil-2-fan-completes-full-remake

لینک به دیدگاه

خوشبختانه من این شماره از اویل بازی نکردم گیر نیوردم الان فرصت خوبیه با کیفیت خیلی خوب تجربش کنم  

ولی 3 بازی کردم بازسازی بشه حرف نداره  :x

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، من ورژن 4 بازی نصب کردم ، یه جایی گیر کردم یه مجسمه بزرگ سنگی راه میفته دنبال لیان بعد میگه x بزن من هر چی میزنم بازم میفته پایین ، کسی میدونه چی کار باید کرد؟ :(

لینک به دیدگاه

اشتباه نکن دوست عزیز این بازی Resident Evil Revelations 2 هستش که تازه اومده

منظور دوستمون رزدینت اویل 2 سونی 1(ps1) بود :)

:D امان از دست این بازی های رزیدنت اویل

البته رزیدنت اویل2 رو هم یه عده ریمیک کردن یه جورایی

یکیشون اینه:

http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-02-resident-evil-2-fan-completes-full-remake

تو ps1  خیلی بازی کردم خاطراتی داره این بازی

اگر بیاد که عالی میشه :daydreaming:

مخصوصا اگر رزیدنت اویل 3 بازسازی بشه دیگه عالی میشه دوباره ترس از نیمسیس :-t 8-X

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...