رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Resident Evil، طرفداران، اسکرین شات، گیم پلی، باگها، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کپ کام دیگه محبوبیت گذشته نداره با گندهایی که بالا آورده ، میتونه براحتی این مجموعه به سری جهان باز تبدیل کنه که این روزها شاهد بیشتر شدن بازیها به این طریق هستیم و طرفداران از دست رفته برگردونه (البته این نظر منه ، بازی های خطی دیگه حال نمیدن)

و یکمی رو گرافیکش بهتر کار کنه ، یادش بخیر سال 98 و 99 میلادی رزیدنت اویل 2 و 3 و 2005 سری چهارم یکی از بهترین بازی های عمرم بود و یادمه سری دوم بیشتر از 60 بار و سری 3 ، 40 بار بازی کردم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 700
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

خوشبختانه Full Controller Support شد ولی همچنان Deluxe قیمتش 89 دلاره!

خبر خوب دیگه اینکه تا ماه دیگه که بازی Release بشه همین الان میتونین مرحله 1 رو رایگان بازی کنین!

http://store.steampowered.com/app/530620/?snr=1_614_615_resident-evil_616

لینک به دیدگاه

گیم پلی اش که بنظر بد نمیاد حالا از گرافیک گذشته... این که ظاهرا دنوو داره رو اعصابه....

لینک به دیدگاه

ملت دمو این بازی توی استیم اومده برین بازی کنین 

درضمن این رزیدنت اویل اویلی ترین رزیدنت اویلی که تا الان اومده 

این چند شماره قبلی به هیچ وجه رزیدنت اویل نبودن 

پس با ذهنیت ریدنت ویل 4.5.6 سراغ این بازی نرید 

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا رزیدنت اویل 4 به نظر من بهترین سری خودش بود!

من واقعا نمیدونم چرا شرکت های معتبر و بازی سازای موفق میان دو دستی سری رو ک با جون و دل ساختن و ما هم باهاشون خاطره داریم خراب میکنن

بدترین تراژدی نسل هشتم به نظر من Metal Gear Solid V The Phantom Pain بود! وو بهترین سورپرایز هم Witcher III

لینک به دیدگاه

ملت چقدر اطلاعات دارن درباره رزیدنت اویل |:

نوب ها برین این ویدیو ببینین

http://www.aparat.com/video/video/embed/vt/frame/pid/0/showadstart/no/showvideo/yes/videohash/bngH7?data[as]=1

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

یعنی واقعا رزیدنت اویل 4 به نظر من بهترین سری خودش بود!

من واقعا نمیدونم چرا شرکت های معتبر و بازی سازای موفق میان دو دستی سری رو ک با جون و دل ساختن و ما هم باهاشون خاطره داریم خراب میکنن

بدترین تراژدی نسل هشتم به نظر من Metal Gear Solid V The Phantom Pain بود! وو بهترین سورپرایز هم Witcher III

واقعا متال گر تراژدی بود تیر خلاص این گیمر جدید زدن که گفتن چقدر خوب شده اوپن ورلد شده سینماتیک کم شده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

واقعا متال گر تراژدی بود تیر خلاص این گیمر جدید زدن که گفتن چقدر خوب شده اوپن ورلد شده سینماتیک کم شده

والا من مشکلی با اپن ورلد بودنش نداشتم هرچند که واقعا بویی از اپن ورلد بودن نبرده بود و اینم امر طبیعی بود چون کوجیما اولین بازی بود که تصمیم گرفت به سبک GTA بسازه همونطورم که خودش همیشه می گفت

و واقعا هم از لحاظ گیم پلی من هنوزم بازی رو ندیدم که بتونه رقابت کنه با فنتوم پین ، واقعا از لحاظ گیم پلی عالی بود

بدترین مشکلش داستان بازی بود که حتی اندازه این اساسینز کرید آبکی ها هم داستان جالبی نداشت و چنگیم به دل نمیزد در واقع داستان انقدر گنگ و مبهم و در مواقعی چرت بود که اصلا نمیتونستم باور کنم!

از اینم بدتر تبلیغای بازی بود که خود کوجیما میکرد! هر جا میرفت لباس اوتر هیون داشت! در صورتی که ما اصلا اوتر هیونی تو بازی ندیدیم! یا اون شعار های الکی تریلر ها

واقعا خیلی حال گیری بود به جای اینکه پرونده مبهم اینکه چطور بیگ باس به یه آدم شرور تبدیل میشه رو ببنده بدتر چنتا شخصی دید انداخت توی سری که معلوم نیست چه بلایی سرشون میاد و بیگ باس رو طوری جلوه داد که خودش با کارهاش ایدئولوژی خودش رو زیر سوال میبره .......

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا من مشکلی با اپن ورلد بودنش نداشتم هرچند که واقعا بویی از اپن ورلد بودن نبرده بود و اینم امر طبیعی بود چون کوجیما اولین بازی بود که تصمیم گرفت به سبک GTA بسازه همونطورم که خودش همیشه می گفت

و واقعا هم از لحاظ گیم پلی من هنوزم بازی رو ندیدم که بتونه رقابت کنه با فنتوم پین ، واقعا از لحاظ گیم پلی عالی بود

بدترین مشکلش داستان بازی بود که حتی اندازه این اساسینز کرید آبکی ها هم داستان جالبی نداشت و چنگیم به دل نمیزد در واقع داستان انقدر گنگ و مبهم و در مواقعی چرت بود که اصلا نمیتونستم باور کنم!

از اینم بدتر تبلیغای بازی بود که خود کوجیما میکرد! هر جا میرفت لباس اوتر هیون داشت! در صورتی که ما اصلا اوتر هیونی تو بازی ندیدیم! یا اون شعار های الکی تریلر ها

واقعا خیلی حال گیری بود به جای اینکه پرونده مبهم اینکه چطور بیگ باس به یه آدم شرور تبدیل میشه رو ببنده بدتر چنتا شخصی دید انداخت توی سری که معلوم نیست چه بلایی سرشون میاد و بیگ باس رو طوری جلوه داد که خودش با کارهاش ایدئولوژی خودش رو زیر سوال میبره .......

مشکل دقیقا داستان واپن ورلد شدنش وکاهش سینماتیک بود

تو متال گیر قبلی شما دغدغه اینو نداشتی برای اینکه داستان کامل و  بدون کم کسر متوجه بشی  بری دنبال نوار تو این ور اون ور مپ داستان با تمام ریزه کاری هاش وبه صورت کامل توی سینماتیک ها گفته می شد وهمین اوپن ورلدیش باعث بخش پلایی روایت داستانی وکاهش سینماتیک ها شد و ککلا هم داستان قوی به اندازه متال های قبلی نداشت شخصیت فقط اسم وصورت شخصیتای سری متال گر حمل می کردن  اصلا رفتار وشخصیت پردازی واقعی شونو نداشتن واین پیچش داستانی اخر بازی واقعا مسخره بود هرکی طرفدار بازی متال گر در همون برخورد اول با اسماعیل و اون دیالوگ می فهمیدقضیه از چه قرار ودر مورد گیم پلی بله گیم پلی بسیار زیبا وداری عمق کافی بود ولی شخصیت بد قصه اونقدر مضخرف بود که حتی نمی شد با شخصیتای بد ابکی این فیلمای ابر قهرمانی مقایسش کرد از لحاظ داستانی اصلا نمی شد گفت  متال گر اگر این بازی با اسم دیگه ای به بازار می یومد شاید الان خیلی بیشتر ازش استقبال می کردم 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

Resident Evil 7 The Experience Coming To London Ahead Of Game’s Launch

http://segmentnext.com/2017/01/07/resident-evil-7-the-experience/

;کسی اینجا نسخه دمو بازی رو تست کرده ؟؟؟

لینک به دیدگاه

یادش بخیر رزدنت اویل
با پلی یک و پلی دو هزاران باز بازی کردم

این بازی از نظر داستانی در نسخه های بعدی بسیار کمبود داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان من نسخه استیم رو نصب کردم

هیچی نداشت اگه قرار هم نمیدادن نسخه دمو رو موردی نداشت فقط میشه 5 دقیقه توی یه ساختمون قدم زد :S:S

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، .:PazyryK:. گفته است :

اقا من تستش کردم ولی خواهشن سولات خیلی تخصصی نپرسید . با تچکر¬¬

در ۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستان من نسخه استیم رو نصب کردم

هیچی نداشت اگه قرار هم نمیدادن نسخه دمو رو موردی نداشت فقط میشه 5 دقیقه توی یه ساختمون قدم زد :S:S

اوضاع فریم گرفتن چطور بود ؟؟؟

cpu قوی هم میخواد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

اوضاع فریم گرفتن چطور بود ؟؟؟

cpu قوی هم میخواد ؟؟؟

والا این چیز هاش رو تست نکردم با اخرین تنظیمات موردی نداشتم تو رزولیشن 1080

کارت 1060 -6100cpu

فقط دانلود از طریق استیم خیلی مسخره بود کاری که 0 3دقیقه باید انجام میشد 3 ساعت طول کشید تازه سرور ها روی ترکیه بودن :S:S

همون کرک شده خیلی بهتره

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mInI_ClockEr گفته است :

والا این چیز هاش رو تست نکردم با اخرین تنظیمات موردی نداشتم تو رزولیشن 1080

کارت 1060 -6100cpu

اگر هنوز داریدش یه بار با msi afterburner میزان زیرلود رفتن cpu و gpu رو در رزولیشن 1080 و تنظیمات بالا توی 60 فریم برام بزارید . میخوام دستم بیاد اوضاع از چه قراره . یا این که فریم رو باز بزارید ببینید چقدر فریم میگیرید و cpu چقدر زیرلود میره .

خیلی خیلی ممنون .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دیشب بازی رزیدنت اویل7 بایوهازرد رو دانلود و نصبش کردم از طریق استیم. حالا وقتی روی play میزنم میره داخل بازی ولی همون اولش که باید save file درست کنیم هیچ دکمه ای کار نمیکنه. میخواستم ببینم کسی اطلاع داره مشکل از کجاست؟ در ضمن من قبلا استیم نداشتم و تازه نصب کردم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

فردا بصورت رسمی بازی Resident Evil 7 منتشر می‌شود؛ اما این عنوان چند روز زودتر به دست منتقدین رسید تا نتایج به دست آمده از تجربه خود را با کاربران جهان در میان بگذارند.

تاکنون نمرات مربوط به 44 نقد در سایت متاکریتیک برای عنوان  Resident Evil 7 منتشر شده است و میانگینِ این امتیازات برابر با 86 است. یک موفقیت قابل قبول برای کپکام و همچنین فرنچایز  Resident Evil. نکته قابل توجه این است که این بازی توانسته است از 4 سایت مختلف امتیاز 100 را کسب کند؛ اما در طرفی دیگر وبسایت Time با ثبت نمره 50، پایین‌ترین امتیاز را تا بدین لحظه به این بازی داده است. در زیر می‌توانید نمرات داده شده توسط سایت‌های مختلف را مشاهده کنید:

• The Daily Dot: 100
  • Guardian: 100
  • God is a Geek: 100

نمرات بازی Resident Evil 7 مشخص شد؛ ایده‌های موفقیت آمیزِ کپکام

«با وجود اینکه این بازی مدت‌ها بعد از انتشار نسخه قبل قرار بود یک بازگشت بزرگ برای کل فرنچایز باشد؛ اما تاکید  Resident Evil 7 روی المان‌های ترس و تلاش برای زنده ماندن در بازی، باعث شده است که هم با یک عنوان جدید روبرو باشیم و هم اینکه وفاداری این نسخه نسبت به کلِ سری Resident Evil کاملا محسوس باشد. این بازی به راحتی بهترین عنوان در سبک ترس و بقا در سال‌های اخیر بوده است.»

• Destructoid: 100
  • EGM: 95
  • Hobby Consolas: 93
  • IGN Italia: 91
  • Stevivor: 90
  • Trusted Reviews: 90
  • The Digital Fix: 90
  • GRYOnline.pl: 90
  • IBTimes UK: 90
  • Everyeye.it: 90

«این فراتر از یک بازگشت است. این یک شروع بزرگ است. ظهور یک عنوان در سبک ترس و بقا که امیدواریم ادامه داشته باشد.»

• Multiplayer.it: 90
  • Eurogamer Italy: 90
  • SpazioGames: 90
  • TrueGaming: 90
  • Shacknews: 90
  • Polygon: 90

«سخت است که بدانیم آیا  Resident Evil 7 هم می‌تواند مثل نسخه اول بازی یا نسخه چهارم آن جاودانه باشد یا نه. این بازی کاملا روی پای خودش ایستاده است. Resident Evil 7 یک اثر فوق‌العاده است که می‌تواند کل این فرنچایز را وارد مسیر جدیدی کند.»

• JeuxActu: 90
  • Gameblog.fr: 90
  • GamesRadar+: 90

«یک بازگشت فوق‌العاده برای این فرنچایز که به حق یکی از بهترین عناوین در سبک ترس و بقاست.»

• CGMagazine: 90
  • GamePro Germany: 88
  • XGN: 88
  • Merlin’in Kazani: 87
  • IGN Spain: 87
  • Vandal Online: 85
  • LaPS4: 85
  • WCCFtech: 85
  • Playstation Universe: 85
  • 3DJuegos: 85
  • Game Informer: 85

«کپکام یک بار با انتشار Resident Evil 4 نشان داد که تغییر مسیر و به کاربردن ایده‌های جدید چقدر می‌تواند موفقیت آمیز باشد. حال ایده‌ها و نگاه‌های جدیدی که در Resident Evil 7 وجود دارد، اگرچه در اتمسفر و گیم‌پلی به اندازه نسخه چهارم درگیر کننده نیست؛ اما آغازی برای ایجاد تحولی در گیم‌پلی و سبکِ بازی است که می‌تواند نقطه شروعِ خوبی برای بازی‌بازانی باشد که برای اولین بار سراغ این فرنچایز می‌روند.»

• Giant Bomb: 80
  • USgamer: 80
  • Telegraph: 80
  • Push Square: 80
  • M3: 80
  • Metro GameCentral: 80
  • TheSixthAxis: 80
  • Gamespot: 80

«وقتی بخش داستانی را به اتمام رساندم، آماده بودم تا همه چیز در بازی پایان یابد؛ اما آنطوری هم که فکر می‌کردم نبود. وقتی که تازه تازه گرم می‌شوید تا یک سفر ترسناک و طولانی را با بازی شروع کنید، خیلی سریع تر از انتظار بازی به پایان خود می‌رسد. باس فایت‌های بازی کمی بیش از حد سخت هستند و احتمالا برای رد کردن برخی از مراحل بازی خیلی معطل خواهید شد؛ اما با این وجود Resident Evil 7 هنوز هم یک نسخه قابل احترام از این فرنچایز قدیمی است. این بازی دیدگاهی واضح و صریح دارد و آن را با صبر و دقت خاصی به بازی‌باز القا می‌کند. با افزایش المان‌های ترس در Resident Evil 7، این سری بازی همچنان خاص است.»

• IGN: 77

«بازی Resident Evil 7 به ویژگی‌هایی متکی است که آن‌را به تنهایی یک بازی‌ عالی و کم نقص نشان می‌دهد؛ اما مسیر جدیدی که کپکام انتخاب کرده است، علاوه بر مزیت‌هایش، آسیب‌هایی نیز به فرمول موفق و قدیمیِ این بازی زده است. با این حال، Resident Evil 7 را می‌توان از معدود عناوین این سری دانست که آمده است تا دوباره ریشه و اصالت سری Resident Evil را محکم کند و احتمالا شروعی باشد برای چیزهای بزرگی که قرار است در آینده شاهدش باشیم.»

• VideoGamer: 70
  • Time: 50

«طرفداران قدیمیِ این سری هرگز به عدد 7 در انتهای نام این عنوان اهمیت نخواهند داد. احتمالا طرفداران بازی‌هایی در سبک ترس و بقا مثل Dead Space و Dynig Light خیلی راحت با گیم‌پلی و کنترلِ شخصیت بازی کنار بیایند. به نظر می‌رسد جلب رضایت بازی‌بازانِ قدیمی دیگر برای کپکام مهم نیست. سال 2017 سالی است که عناوین زیادی در این سبک وجود دارند و قطعا قرار است بازی‌های زیادی مشابه با Resident Evil 7 در آینده مشاهده شود که کار خود را بهتر از این انجام خواهند داد.»

منبع : سخت افزار

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

به به انویدیا بازم تپرو گل کاری کرده که

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

به به انویدیا بازم تپرو گل کاری کرده که

کارتها سر جای خودشون نیستن !!!

470 و 480 زیادی بالا هستن .

اما فیوری نه !!!

390X هم که دیگه حرفی برای گفتن نزاشته !!!

پست اول و عنوان تاپیک ویرایش شد .

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

کارتها سر جای خودشون نیستن !!!

470 و 480 زیادی بالا هستن .

اما فیوری نه !!!

390X هم که دیگه حرفی برای گفتن نزاشته !!!

پست اول و عنوان تاپیک ویرایش شد .

خوب حداقل این یکی رو DX11 تست شه که همه نیان بگن AMD فقط و فقط رو 12 قویه و رو 11 حرفی برای گفتن نداره

البته ما هرچیم بگیم بازم کسایی هستن که با تعصب بیان نگاه کنن و به زور حرف خودشونو به کرسی بنشونن

لینک به دیدگاه

بازی در فول اچ دی بیشتر از 4.4 گیگابایت مموری مصرف می کنه .

دوره کارتهای 2 و 3 گیگی واقعا سر اومده !!!

untitled-1 mem.png

واقعا این بازی باید انقدر سنگین باشه ؟؟؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...