رفتن به مطلب

مشکلات نرم افزارهای ASUS AURA و Armoury Crate

Recommended Posts

سلام دوستان  عزیز حواهشن کمکم کنین از صیح الاف این برنامم هر ۲ ورژنشو از خود سایت ایسوس دانلود و نصب کردم ولی باز نمیشه، میگه aura service رو نصب کنید، همچنین چیزی هم اصلا پیدا نمیکنم، 

win10

asus prime b350ma

میخوام rgb رم هامو کنترل کنم که الان تک رنگه و عوض نمیشه راه دیکه ای هست یا اینو میشه درست کرد؟ 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان  عزیز خواهشن کمکم کنین از صیح الاف این برنامم هر ۲ ورژنشو از خود سایت ایسوس دانلود و نصب کردم ولی باز نمیشه، میگه aura service رو نصب کنید، همچنین چیزی هم اصلا پیدا نمیکنم، 

win10

asus prime b350ma

میخوام rgb رم هامو کنترل کنم که الان تک رنگه و عوض نمیشه راه دیگه ای هست یا اینو میشه درست کرد؟ 

لینک به دیدگاه

این برنامه سر تا پا مشکل هست

همین مشکل رو داشتم و پس از چندین روز بالا پایین مجبور به تعویض ویندوز شدم

لینک به دیدگاه

یه نسخه خیلی قدیمی بنصب احتمالا درست بشه. همینجور ک علیرضا جان گفت این برنامه سرتاپا مشکله ! ایسوس همونقد ک تو ساخت مادربرد خوبه همون اندازه تو برنامه هاش مشکل داره

کلا وقتی یه نسخه aura نصب میکنی دیگه آپدیتش نکن چون دیگه سیستمتو نمیشناسه

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو داشتم یه ورژن قدیمی تر نصب کردم اوکی شد

لینک به دیدگاه

فقط تعویض ویندوز دوست عزیز

اولا آخرین نسخه از ویندوز 1903 با این برنامه ناسازگاره، یکی ماقبلش رو نصب کن. من سه نسخه آخر رو تست کردم با آخرین نسخه 1903 ویندوز جور نشد.

یه نسخه بتا از 1903 داشتم با نسخه 10757 آئورا نصب کردم فعلا به هم خوردن.

بدترین چیز این تعویض ویندوزه، اگر به هر دلیلی این نرم افزار خطا بده، باز نشه، ادا در بیاره، ویندوز باید عوض کنی.

لینک به دیدگاه

برای گرفتن aura باید توی سایت asus مدل مادربوردو بزنی و از از اونجا دانلود کنی، ولی بعید میدونم بتونی RGB رم رو با این برنامه تغییر بدی، باید با نرم افزار خود رم تغییر رنگ بدی، مدل رمت چیه؟ مثلا Corsair نرم افزار خودشو داره

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

فقط تعویض ویندوز دوست عزیز

اولا آخرین نسخه از ویندوز 1903 با این برنامه ناسازگاره، یکی ماقبلش رو نصب کن. من سه نسخه آخر رو تست کردم با آخرین نسخه 1903 ویندوز جور نشد.

یه نسخه بتا از 1903 داشتم با نسخه 10757 آئورا نصب کردم فعلا به هم خوردن.

بدترین چیز این تعویض ویندوزه، اگر به هر دلیلی این نرم افزار خطا بده، باز نشه، ادا در بیاره، ویندوز باید عوض کنی.

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

یه نسخه خیلی قدیمی بنصب احتمالا درست بشه. همینجور ک علیرضا جان گفت این برنامه سرتاپا مشکله ! ایسوس همونقد ک تو ساخت مادربرد خوبه همون اندازه تو برنامه هاش مشکل داره

کلا وقتی یه نسخه aura نصب میکنی دیگه آپدیتش نکن چون دیگه سیستمتو نمیشناسه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

این برنامه سر تا پا مشکل هست

همین مشکل رو داشتم و پس از چندین روز بالا پایین مجبور به تعویض ویندوز شدم

ممنونم از راهنماییتون 🌹

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، satchboogy گفته است :

برای گرفتن aura باید توی سایت asus مدل مادربوردو بزنی و از از اونجا دانلود کنی، ولی بعید میدونم بتونی RGB رم رو با این برنامه تغییر بدی، باید با نرم افزار خود رم تغییر رنگ بدی، مدل رمت چیه؟ مثلا Corsair نرم افزار خودشو داره

اره  این بشه خیلی  عالی میشه بدون دردسره، مدل رمم geil evo x 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

منم همین مشکل رو داشتم یه ورژن قدیمی تر نصب کردم اوکی شد

از کجا دانلود کردی علی جان؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alieghbali07 گفته است :

از کجا دانلود کردی علی جان؟ 

خود سایت ایسوس، تمام ورژن هایی که اومده رو داره یه ورژن قدیمی رو‌نصب کن

لینک به دیدگاه

مگه اصلا این مادربرد از Aura پشتیبانی می‌کنه ؟ چون چیزی نزده در موردش . بنده هم از این مادربرد دارم و  وقتی رمام رو وصل کردم فقط رنگشون سبز بود و با خود برنامه هم تغییر نکرد پس بی‌خیالش شدم 

لینک به دیدگاه

همانطور ک این دوستمون گفتن این مادربرد منم چک کردم گویا ساپورت نمیکنه اوورا رو شما اگر میخای از قابلیت ار جی بی رم هات استفاده کنی باید مادربردی تهیه کنی ک ساپورت کنه همچی مهمی رو
ک اونم معدود سازنده ی رمی هست ک قابلیت تغییر میده وگرنه تمامی رم های ار جی بی رو حالت سایکل قرار داره

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد می دم مدل دقیق رم رو جستجو کنید و سایت سازنده اش رو ببیند. بعضی از مدل ها خودشون نرم افزار جدا دارن و اگه مادربرد ساپورت نکنه، شاید بتونید با نرم افزار خود شرکت این کارو بکنید.

لینک به دیدگاه

اینجوری که خوندم دربارش، خودش نمی تونه وقتی توی اسلات هست تغییر رنگ بده، باید حتما به RGB HEADER مادربورد وصل بشه، باید اولا مادربوردت این header رو داشته باشه و دوم اینکه باید یه کابل استریپ RGB داشته باشی، مثل این 

Annotation 2019-07-12 045706.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز از طرفی مادربرد شما اصلا از aura پشتیبانی نمیکنه، از طرفی هم رم های شما ساده ترین رم rgb هست و رو خودش کنترلر rgb نداره و led هاش از طریق کابل و کنترلر روی مادربرد فعال میشن که مادربرد شما این قابلیت رو نداره، کنترلر rgb کولرمستر تو بازار هست حدود 100 تومن هم قیمت داره، تهیه کنید کابلش رو وصل کنید به اون.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، satchboogy گفته است :

اینجوری که خوندم دربارش، خودش نمی تونه وقتی توی اسلات هست تغییر رنگ بده، باید حتما به RGB HEADER مادربورد وصل بشه، باید اولا مادربوردت این header رو داشته باشه و دوم اینکه باید یه کابل استریپ RGB داشته باشی، مثل این 

Annotation 2019-07-12 045706.jpg

سلام، من چیزی که متوجه شدم اصلا مادربرد من asus aura نداره و پشتیبانی نمیکنه !! 

ولی ۴ پین rgb داره که اونم  نکشته fan rgb به اون وصله الان، 

دقیقا همینی که تو عکس گذاشتین با همین وصله 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

مگه اصلا این مادربرد از Aura پشتیبانی می‌کنه ؟ چون چیزی نزده در موردش . بنده هم از این مادربرد دارم و  وقتی رمام رو وصل کردم فقط رنگشون سبز بود و با خود برنامه هم تغییر نکرد پس بی‌خیالش شدم 

دقیقا الان مال منم فسفریه، اره متوجه شدم پشتیبانی نمیکنه ... 

گیل برنامه ای چیزی نداره؟ یا برنامه مشابهی که شه باهاش تنظیم کرد

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، alieghbali07 گفته است :

دقیقا الان مال منم فسفریه، اره متوجه شدم پشتیبانی نمیکنه ... 

گیل برنامه ای چیزی نداره؟ یا برنامه مشابهی که شه باهاش تنظیم کرد

نه متاسفانه نداره باید به جای فن متصل کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

نه متاسفانه نداره باید به جای فن متصل کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alieghbali07 گفته است :

asus prime b350ma

Built-in LED lighting options can illuminate your build in a variety of mesmerizing styles. With specially-designed Fan RGB header control, you can even personalize your own fan lighting scheme with the exclusive AMD RGB Fan!

فقط برای فن سی پی یو اونم مدل خاصی از AMD کار می کنه، یعنی رمهایی که گذاشتیو به هیچ عنوان نمی تونه ساپورت نوری بکنه

حتی توی سایت ایسوس هم برای این مدل مادربورد اصلا نرم افزار AURA SYNC نذاشته

ویرایش شده توسط satchboogy
لینک به دیدگاه

در در 21 تیر 1398 در 23:13، satchboogy گفته است :

Built-in LED lighting options can illuminate your build in a variety of mesmerizing styles. With specially-designed Fan RGB header control, you can even personalize your own fan lighting scheme with the exclusive AMD RGB Fan!

فقط برای فن سی پی یو اونم مدل خاصی از AMD کار می کنه، یعنی رمهایی که گذاشتیو به هیچ عنوان نمی تونه ساپورت نوری بکنه

حتی توی سایت ایسوس هم برای این مدل مادربورد اصلا نرم افزار AURA SYNC نذاشته

منون از پیگیریتون، وصلشون کردم ۳ پین cha fan و با دکمه روی رم تنظیم کردم 🙏🏼

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، alieghbali07 گفته است :

منون از پیگیریتون، وصلشون کردم ۳ پین cha fan و با دکمه روی رم تنظیم کردم 1f64f-1f3fc.png

خواهش می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...