رفتن به مطلب

مشکلات نرم افزارهای ASUS AURA و Armoury Crate

Recommended Posts

سلام.من از روز اول که سیستم رو خریدم این برنامه رو نصب کردم روش.بعد وقتی که سیستم به حالت اسلیپ می رفت موقع روشن کردن دیگه تصویر نمیومد به مانیتور و فقط فنهای گرافیک می چرخید و صفحه کلید و ماوس قفل میشد حتی گاهی درایور c هم به مشکل بر میخورد و صفحه ابی رو هم تجربه کردم.تا اینکه یبار این نرم افزار رو نصب نکردم و الان یک ماهی هست که سیستم به خوبی کار میکنه.

می خواستم بدونم ایا این نرم افزار میتونه روی عملکرد کارت گرافیک و مادربرد اثر بذاره؟(از چند نفرم پرسیدم گفتن نرم افزار مزخرفیه و اشکلات زیادی داره)  

مادربردم asus b360 tuf pro gaming  و گرافیکم rtx 2060 هستش

لینک به دیدگاه

سلام ، واقعا نرمافزار افتضاحیه ، منم اخر‌ پاک کردم! کیمپیوترم فریز میشد یا تداخل داشت با همه‌ برنامه ها! به هیچ دردیم نمیخوره پس‌نگران نباش 

لینک به دیدگاه

کلا هیچی از نرم افزار های مادربرد ایسوس رو نصب نکن که نتیجه جز بلو اِسکرین نداره. خیلی مشکل دارن. حتی آخرین نسخه هاشون.

لینک به دیدگاه

منم همین مشکلاتو داشتم که اخر پاکش کردم الان برنامه Armoury Crate رو نصب کردم مشکلی نداشته تاحالا

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

منم همین مشکلاتو داشتم که اخر پاکش کردم الان برنامه Armoury Crate رو نصب کردم مشکلی نداشته تاحالا

این چی هست؟ یه ذره دربارش توضیح میدین؟

لینک به دیدگاه

حقیقتش من از روز اولی که سیستم گرفتم نرم افزار Ai Suite و ‌Aura sync دانلود و نصب می کردم.

اوایل مشکلات عجیب و غریبی داشتند و اذیت می کردند ولی نه در حدی که سیستم فریز بشه یا بلو اسکرین بگیرم.

ولی در یکسال اخیر خدا رو شکر دیگه هیچ مشکلی باهاشون ندارم و به خوبی کار می کنند.

مادربرد Prime X299-Deluxe و گرافیک Rog Strix 1050 Ti

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، واقعا نرمافزار افتضاحیه ، منم اخر‌ پاک کردم! کیمپیوترم فریز میشد یا تداخل داشت با همه‌ برنامه ها! به هیچ دردیم نمیخوره پس‌نگران نباش 

اره برا منم مشکلات زیادی درست کرده.حتی ویندوزمم بالا نمیومد.پس الان نورپردازی سیستم شما چجوریه؟رو حالت دیفالته ؟یعنی کلا تغییر نمیدید نوراشو؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

این برنامه رو هم خود ایسوس ساخته؟اخه اسمش نشانی از ایسوس نیس روش.

چند وقته نصب کردید؟مادربرد و گرافیکتون چیه؟همه رو ساپورت میکنه ؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، shadowfax گفته است :

حقیقتش من از روز اولی که سیستم گرفتم نرم افزار Ai Suite و ‌Aura sync دانلود و نصب می کردم.

اوایل مشکلات عجیب و غریبی داشتند و اذیت می کردند ولی نه در حدی که سیستم فریز بشه یا بلو اسکرین بگیرم.

ولی در یکسال اخیر خدا رو شکر دیگه هیچ مشکلی باهاشون ندارم و به خوبی کار می کنند.

مادربرد Prime X299-Deluxe و گرافیک Rog Strix 1050 Ti

منم هنوزم برنامه ai suite رو دارم اما الان که aura sync رو نصب نکردم سیستمم خوب کار میکنه.شما چه مشکلاتی داشتین؟اخرین ورژنش رو نصب کردین؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fernas گفته است :

منم هنوزم برنامه ai suite رو دارم اما الان که aura sync رو نصب نکردم سیستمم خوب کار میکنه.شما چه مشکلاتی داشتین؟اخرین ورژنش رو نصب کردین؟

مشکلاتش در حد عملکرد خودش بود! برای مثال افکت نورپردازی روی یک مود قفل میکرد و تا ریستارت نمی کردی تغییر نمی کرد.

بعضی مواقع هم پیش میومد بعد از آپدیت به ورژن بالاتر کلا از کار می افتاد و uninstall هم به طور کامل حذفش نمی کرد.

ولی تا جایی که یادم میاد با نرم افزار دیگه ای اختلال ایجاد نمی کرد یا باعث فریز سیستم نمیشد.

الان ولی چند وقتی هست دیگه اوکی شده و معمولا اخرین نسخه را دانلود میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

بهترین راه نهایی راحت شدن از مشکلات مربوطه استفاده از نرم افزار Armoury Crate ایسوس میباشد. 

توی گوگل سرچ کنید میاد. اگر پیدا نکردید بفرمایید خودم براتون آپلود کنم 

فقط لازم اینترنت سیستم وصل باشه و نرم افزار aura sync پاک باشه کاملاً

با یک کلیک خودش فایل های مربوطه رو دانلود و نصب رو انجام میده

در آخرش خودش هم بالا میاد

دفعه ی اول نصب و اجرا خیلی کند پیش میره پس صبر داشته باشید 

اگر نوار دانلود پیش نرفت قند شکن یادتون نره 

ویرایش شده توسط sm.mosavi
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sm.mosavi گفته است :

سلام دوستان 

بهترین راه نهایی راحت شدن از مشکلات مربوطه استفاده از نرم افزار Armoury Crate ایسوس میباشد. 

این برنامه رو تازه ساختنش؟چون تاحالا نشنیدم اسمشو و اینکه روی بسته بندی قطعات asus aura sync رو مینویسن. پس باهاش میشه گرافیک و بردو فن رو کنترل کرد بدون مشکل؟شما که با آئورا سینک ایسوس مشکلی نداشتین؟

لینک به دیدگاه

ایسوس هرچقدر تو سخت افزار خوب عمل میکنه به همون اندازه تو بخش نرم افزاری ضعف داره

متاسفانه من 2تا برنامه ایسوس تو سیستم دارم یکی asus ai suit و asus aura و سراسر مشکل

مثلا با برنامه ai suit سرعت فن رو میام کم کنم یهو سیستم به قول شما فریز میشه.یا از یک نسخه به بعدش وقتی سرعت فن رو کم یا زیاد کنی خودبخود پمپ واترکولر رو هم دورش رو کم و زیاد میکنه

برنامه aura هم که خودت در جریانی نیاز نیس من بگم

واقعا ایسوس تو بحث نرم افزار خیلی داغونه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ایسوس هرچقدر تو سخت افزار خوب عمل میکنه به همون اندازه تو بخش نرم افزاری ضعف داره

متاسفانه من 2تا برنامه ایسوس تو سیستم دارم یکی asus ai suit و asus aura و سراسر مشکل

مثلا با برنامه ai suit سرعت فن رو میام کم کنم یهو سیستم به قول شما فریز میشه.یا از یک نسخه به بعدش وقتی سرعت فن رو کم یا زیاد کنی خودبخود پمپ واترکولر رو هم دورش رو کم و زیاد میکنه

برنامه aura هم که خودت در جریانی نیاز نیس من بگم

واقعا ایسوس تو بحث نرم افزار خیلی داغونه

برنامه ai suite رو من خیلی بلد نیستم کار کنم باهاش فقط یبار بعد از نصبش میرم تو قسمت تنظیم فن و تمامی فنهارو میزارم تست کنه سرعتاشون رو و نمیدونم دیگه بر حسب دما سرعت رو بالا پایین میبره یا نه.

فکر کنم یه کلیپی از سیستم شما دیدم نورپردازی بنفش داشت اونم با aura sync اجراش کرده بودید؟برای شماهم مشکلات مشابه ایجاد کرد؟هنوزم دارید با این مشکلاتشون رو؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، fernas گفته است :

برنامه ai suite رو من خیلی بلد نیستم کار کنم باهاش فقط یبار بعد از نصبش میرم تو قسمت تنظیم فن و تمامی فنهارو میزارم تست کنه سرعتاشون رو و نمیدونم دیگه بر حسب دما سرعت رو بالا پایین میبره یا نه.

فکر کنم یه کلیپی از سیستم شما دیدم نورپردازی بنفش داشت اونم با aura sync اجراش کرده بودید؟برای شماهم مشکلات مشابه ایجاد کرد؟هنوزم دارید با این مشکلاتشون رو؟

منم اون تست فن با Ai suit رو میزنم.ولی وقتایی که کارای سنگین نمیکنم فن هارو روی حالت silent میذارم تا هم سکوت برقرار باشه هم الکی فن ها نچرخن :D ولی موقه ای که تو گیم میرم روی حالت turbo میذارم تا فن ها با سرعت بچرخن و هوای گرم کیس رو خارج کنن

2تا کلیپ از سیستمم دادم بیرون یکیش مال 3 سال قبله یکیش مال پارساله.آره جفتشون با  aura sync اجرا کردم 

ببینید aura sync برای من اینجوریه که اگه یه بار تو سیستم نصب کنم مشکلی ایجاد نمیکنه ! به شرطی که آپدیتش نکنم.چون همون ی بار رو که نصب کنی انگار میره توی وجود ویندوز و اگه آپدیتش کنم نسخه بعدی هیچ سخت افزار ایسوس رو نمیشناسه و اگرم برگردم و نسخه قبلی رو باز اجرا کنم اونم نمیشناسه و کلا باید ویندوز رو عوض کنم

حتی تو فروم ایسوس هم شما بری خیلیا مشکل دارن.حتی یه فایل .bat هم گذاشته بودن برای حذف کامل aura از ویندوز که اونم دیگه برای من کار نمیکنه

پیشنهاد من اینه به شما

ی بار که ai suit و aura رو نصب کردین دیگه آپدیتش نکنین

هر چند ai suit برای من بدون ‌آپدیت هم بدون دردسره ولی خب چاره ای نیس فن هارو با همون میشه کنترل کرد فقط

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sm.mosavi گفته است :

سلام دوستان 

تو سایت ایسوس رفتم همه  aura ها و armoury crate رو پیج های دانلودش غیر فعال بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fernas گفته است :

این برنامه رو تازه ساختنش؟چون تاحالا نشنیدم اسمشو و اینکه روی بسته بندی قطعات asus aura sync رو مینویسن. پس باهاش میشه گرافیک و بردو فن رو کنترل کرد بدون مشکل؟شما که با آئورا سینک ایسوس مشکلی نداشتین؟

aura sync مملو از باگ و مشکلات متعدد لکن ایسوس تمام برنامه های مورد نیاز خودش رو بجز ai suite در این برنامه ای که گفتم جمع کرده و خیلی مرتب با کمترین باگ و مشکلی 

با تمام قطعات ایسوس سازگاری داره و بعضاً می تونه کنترل کنه

نصب کنید می بینید که استفاده از اون هم راحت

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

تو سایت ایسوس رفتم همه  aura ها و armoury crate رو پیج های دانلودش غیر فعال بود

نرم افزار رو آپلود می کنم شما هم استفاده کنید

لینک به دیدگاه

Armory crate بهتر هست ولی اونم مشکل داره ، کلا سرویس aura sync رو وقتی نصب میکنه باز مشکلات برمیگرده همون فریز و .... البته اگه همچیتون ایسوس باشه فکر نکنم ولی کلا برنامه نویسش هیچی حالیش نبوده یا هم از قصد اینجوریه که‌کلا‌ با همچیز تداخل داره 😂

لینک به دیدگاه

SetupROGLSLService.zip نرم افزار ایسوس 

ویرایش شده توسط sm.mosavi
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali.king گفته است :

منم اون تست فن با Ai suit رو میزنم.ولی وقتایی که کارای سنگین نمیکنم فن هارو روی حالت silent میذارم تا هم سکوت برقرار باشه هم الکی فن ها نچرخن :D ولی موقه ای که تو گیم میرم روی حالت turbo میذارم تا فن ها با سرعت بچرخن و هوای گرم کیس رو خارج کنن

2تا کلیپ از سیستمم دادم بیرون یکیش مال 3 سال قبله یکیش مال پارساله.آره جفتشون با  aura sync اجرا کردم 

ببینید aura sync برای من اینجوریه که اگه یه بار تو سیستم نصب کنم مشکلی ایجاد نمیکنه ! به شرطی که آپدیتش نکنم.چون همون ی بار رو که نصب کنی انگار میره توی وجود ویندوز و اگه آپدیتش کنم نسخه بعدی هیچ سخت افزار ایسوس رو نمیشناسه و اگرم برگردم و نسخه قبلی رو باز اجرا کنم اونم نمیشناسه و کلا باید ویندوز رو عوض کنم

حتی تو فروم ایسوس هم شما بری خیلیا مشکل دارن.حتی یه فایل .bat هم گذاشته بودن برای حذف کامل aura از ویندوز که اونم دیگه برای من کار نمیکنه

پیشنهاد من اینه به شما

ی بار که ai suit و aura رو نصب کردین دیگه آپدیتش نکنین

هر چند ai suit برای من بدون ‌آپدیت هم بدون دردسره ولی خب چاره ای نیس فن هارو با همون میشه کنترل کرد فقط

این عکسی که گذاشتم فکر کنم هیچ کدوم از حالتها رو انتخاب نکردم الان چرخش فنها رو حالت اتوماتیکه؟من فقط اولش fan tuning رو میزنم همون موقع که نصب میکنم برنامه رو یه اطلاعاتی از چرخش فنها میده دیگه کاریش ندارم.اینجوری خودش اتومات موقع تغییر دما تنظیم میکنه سرعت رو؟

هر کدوم از این حالتها رو انتخاب کنم دیگه ثابت میمونه رو اون دور چرخش؟

(البته بیشترین دمایی که تو بازی داشتم 68 بود برای پردازنده یا گرافیک یادم نیست)دوتا فن گرین ار جی بی دارم 3 تا هم فنای خود کیس .

1.thumb.png.ded698654b668a9af384411356bae92f.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sm.mosavi گفته است :

aura sync مملو از باگ و مشکلات متعدد لکن ایسوس تمام برنامه های مورد نیاز خودش رو بجز ai suite در این برنامه ای که گفتم جمع کرده و خیلی مرتب با کمترین باگ و مشکلی 

با تمام قطعات ایسوس سازگاری داره و بعضاً می تونه کنترل کنه

نصب کنید می بینید که استفاده از اون هم راحت

نرم افزار رو آپلود می کنم شما هم استفاده کنید

البته فکر کنم گرافیک من با این برنامه ائورا سینک مشکل داره البته حدسم اینه شاید کل سیستم مشکل داشته باشه.تست نکردم ببینم اگه گرافیک رو از سینک شدن با سایر قطعات جدا کنم تو برنامه ایا مشکل حل میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fernas گفته است :

این عکسی که گذاشتم فکر کنم هیچ کدوم از حالتها رو انتخاب نکردم الان چرخش فنها رو حالت اتوماتیکه؟من فقط اولش fan tuning رو میزنم همون موقع که نصب میکنم برنامه رو یه اطلاعاتی از چرخش فنها میده دیگه کاریش ندارم.اینجوری خودش اتومات موقع تغییر دما تنظیم میکنه سرعت رو؟

هر کدوم از این حالتها رو انتخاب کنم دیگه ثابت میمونه رو اون دور چرخش؟

(البته بیشترین دمایی که تو بازی داشتم 68 بود برای پردازنده یا گرافیک یادم نیست)دوتا فن گرین ار جی بی دارم 3 تا هم فنای خود کیس .

آره رو حالت اتوماتیکه مال شما

آره هر کدوم رو انتخاب کنی تا دستی تغییرش ندی رو همون ثابت میمونه

لینک به دیدگاه

سلام یک آپ حساب کن این حالت Aura sync  رو میشه خاموش کرد؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

این چی هست؟ یه ذره دربارش توضیح میدین؟

در 14 ساعت قبل، fernas گفته است :

این برنامه رو هم خود ایسوس ساخته؟اخه اسمش نشانی از ایسوس نیس روش.

چند وقته نصب کردید؟مادربرد و گرافیکتون چیه؟همه رو ساپورت میکنه ؟

برنامه خود ایسوزه خیلی بهینه تر هست و بهتر Sync میکنه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fernas گفته است :

البته فکر کنم گرافیک من با این برنامه ائورا سینک مشکل داره البته حدسم اینه شاید کل سیستم مشکل داشته باشه.تست نکردم ببینم اگه گرافیک رو از سینک شدن با سایر قطعات جدا کنم تو برنامه ایا مشکل حل میشه یا نه.

بعد از نصب مجدد آخرین نسخه ویندوز این برنامه رو هم نصب کنید ببینید مشکلتون برطرف میشه؟! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...