رفتن به مطلب

مشکلات نرم افزارهای ASUS AURA و Armoury Crate

Recommended Posts

یه نسخه 1909 از خود ماکروسافت دانلود کردم و کامل هم بروزرسانی کردم.یک ماهی میشه که سیستمم بدون مشکل اجرا میشه.اولین بار که سیستم رو خریدم نورهای سیستم بصورت رنگین کمانی هی عوض میشدن فکر کنم دیفالتش همینه اما اخرین بار قبل از نصب ویندوز جدید فکر کنم قرمز کرده بودم الانم بعد از نصب ویندوز رو همون قرمز مونده .نمیدونم رفته رو حافظه مادربردی بایوسی چیزی که رنگین کمانی عوض نمیشه.برنامه رو دانلود کردم فعلا جرات نکردم نصب کنم یه چند روزم بگذره مطمن که شدم از همون ائورا سینک بوده اینم تست میکنم و نتیجه رو مینویسم.

فقط یه سوال که دارم اینه میتونم نرم افزارو نصب کنم یه حالت نور انتخاب کنم بعد پاک کنم؟اینجوری بنظرتون رو همون حالت میمونه یا برمیگرده به دیفالت؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 5 فروردین 1399 در 04:19، sm.mosavi گفته است :

SetupROGLSLService.zip نرم افزار ایسوس 

سلام ببخشید تاپیک رو آپ کردم این رو نصب کردم اما اجرا نمیشه از منوی استارت.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام ببخشید تاپیک رو آپ کردم این رو نصب کردم اما اجرا نمیشه از منوی استارت.

سلام عزیز

مدل مادربرد رو میفرمایید

برنامه های قبلی رو پاک کردین؟ 

من توصیه می کنم برای رهایی از تمام مشکلات بهتره ویندوز رو تعویض کنید بعد اینو نصب کنید

ویرایش شده توسط sm.mosavi
لینک به دیدگاه

در در 5 فروردین 1399 در 13:59، fernas گفته است :

یه نسخه 1909 از خود ماکروسافت دانلود کردم و کامل هم بروزرسانی کردم.یک ماهی میشه که سیستمم بدون مشکل اجرا میشه.اولین بار که سیستم رو خریدم نورهای سیستم بصورت رنگین کمانی هی عوض میشدن فکر کنم دیفالتش همینه اما اخرین بار قبل از نصب ویندوز جدید فکر کنم قرمز کرده بودم الانم بعد از نصب ویندوز رو همون قرمز مونده .نمیدونم رفته رو حافظه مادربردی بایوسی چیزی که رنگین کمانی عوض نمیشه.برنامه رو دانلود کردم فعلا جرات نکردم نصب کنم یه چند روزم بگذره مطمن که شدم از همون ائورا سینک بوده اینم تست میکنم و نتیجه رو مینویسم.

فقط یه سوال که دارم اینه میتونم نرم افزارو نصب کنم یه حالت نور انتخاب کنم بعد پاک کنم؟اینجوری بنظرتون رو همون حالت میمونه یا برمیگرده به دیفالت؟

منم دقیقا به یه همچین مشکلی خوردم ولی بعد اینکه اس اس دی رو به یک مادربرد ایسوس دیگه وصل کردم که نور آر جی بی سینک داشت درست شد

حتما و حتما اتصالات رو چک کنید و اگر حوصله کنید تمام قطعات رو باز و گرد گیری کنید بعد دوبار اسمبل کنید . نمیگم قطعی ج میده لکن موثر

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، sm.mosavi گفته است :

سلام عزیز

مدل مادربرد رو میفرمایید

برنامه های قبلی رو پاک کردین؟ 

من توصیه می کنم برای رهایی از تمام مشکلات بهتره ویندوز رو تعویض کنید بعد اینو نصب کنید

سلام مدل crosshair vi hero 

تا به حال هیچ نرم افزاری نصب نکردم 

امکان تعویض ویندوز ندارم . بیشتر دنبال این هستم وقتی سیستم رو خاموش می کنم اون aura sync رو خاموش باشد

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام مدل crosshair vi hero 

تا به حال هیچ نرم افزاری نصب نکردم 

امکان تعویض ویندوز ندارم . بیشتر دنبال این هستم وقتی سیستم رو خاموش می کنم اون aura sync رو خاموش باشد

چیزی به ذهنم نمیرسه الان.

اجازه بدید یه برسی کنم ..

لینک به دیدگاه

دفعه اخری که ویندوز نصب کردم بدون این نرم افزار یک ماه و نیم بدون مشکل کار کرد تا اینکه یک هفته ای میشه که بازم مشکلات قبلی برگشتن.پس فکر نکنم مشکل از این برنامه بوده باشه.بازم گاهی از اسلیپ روشن می کنم تصویر نمیاد و صفحه سیاه میشه فقط باید از کیس رستارت کرد بعدشم میگه درایور رو اسکن کن برای خطا اسکن هم میکنم ارور میده حالا بعدا درست میشه با رستارت کردن و ... اما من رو که خیلی کلافه کرده.هرچی هم تست کردم حل نشده.دقیقا نمیدونم مشکل از چیه که قطعه رو ببرم گارانتیش😢

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 4 فروردین 1399 در 20:20، Slasher گفته است :

منم همین مشکلاتو داشتم که اخر پاکش کردم الان برنامه Armoury Crate رو نصب کردم مشکلی نداشته تاحالا

منم armoury رو نصب کردم.موقعی که از اسلیپ روشن می کنم یه لحظه چراغاش خاموش میشه وقتی بالا میاد دوباره روشن میشن.برای شما هم اینطوریه؟یعنی وقتی ویندوز بالا میاد عمل میکنه بصورت خودکار؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، fernas گفته است :

یعنی وقتی ویندوز بالا میاد عمل میکنه بصورت خودکار؟

بله

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 5 فروردین 1399 در 00:00، sm.mosavi گفته است :

سلام دوستان 

بهترین راه نهایی راحت شدن از مشکلات مربوطه استفاده از نرم افزار Armoury Crate ایسوس میباشد. 

توی گوگل سرچ کنید میاد. اگر پیدا نکردید بفرمایید خودم براتون آپلود کنم 

فقط لازم اینترنت سیستم وصل باشه و نرم افزار aura sync پاک باشه کاملاً

با یک کلیک خودش فایل های مربوطه رو دانلود و نصب رو انجام میده

در آخرش خودش هم بالا میاد

دفعه ی اول نصب و اجرا خیلی کند پیش میره پس صبر داشته باشید 

اگر نوار دانلود پیش نرفت قند شکن یادتون نره 

من از وقتی این نرم افزارونصب کردم تا سیستمو روشن میکنم چنتا پنجره سیاه زود بازمیشه و بسته میشه مشکل ازچیه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، abbas1368 گفته است :

من از وقتی این نرم افزارونصب کردم تا سیستمو روشن میکنم چنتا پنجره سیاه زود بازمیشه و بسته میشه مشکل ازچیه

برای منم اونجوری میشد.فکر کنم چون برنامه بالا میاد برای همینه.من که خوشم نیومد ازش پاکش کردم.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، fernas گفته است :

برای منم اونجوری میشد.فکر کنم چون برنامه بالا میاد برای همینه.من که خوشم نیومد ازش پاکش کردم.

درود 

شما برای تنظیم رنگ ها الان از چه برنامه ای استفاده میکنید ؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

شما برای تنظیم رنگ ها الان از چه برنامه ای استفاده میکنید ؟

فعلا هیچی نزدم پیشفرض خودشه بصورت رنگین کمانی رنگا عوض میشن.اگرم بخوام نصب کنم دیگه آرموری رو نصب نمیکنم چون خیلی گیر داشت خود برنامه هنگ میکرد و ... مثلا من رنگ قرمز انتخاب کردم چندروز بعد میدیدم نور قرمز نشون نمیده فنا و اینجور مسایل.بروزرسانی هم زیاد می خواست تا وقتی ویندوز هم بالا نیاد کار نمیکنه وقتی بالا اومد چراغا روشن میشن.که برنامه قبلی که داشتم aura sync از همون اول نور فنا روشن بودن و انقدرم بروزرسانی نداشت و هنگی هم نداشت.مشکلی هم که سیستمم داشت شایدم اصلا از aura sync نبود چون وقتی کلا نصبش نکردمم همون مشکل رو داشتم.بنظرم aura sync بهتره اما برا بعضیا کار میکنه برا بعضیا مشکلات داره.

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام دوستان خسته نباشید.

مدل لپ تاپ من TUF fx505dt هستش و فهمیدم برای تنظیم بک لایت کیبورد باید برنامه Armoury Crate رو نصب کنم. ولی بعد نصب این برنامه هر کاری میکنم باز نمیشه وقتی بازی میکنم یه پنجره سریع میاد و بسته میشه. اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه. ویندوز 10uefi x64 ، درایو ها و برنامه ATK هم نصب کردم.

لینک به دیدگاه

سلام ، باید برنامه رو از سایت خود ایسوز بگیرید یه فایل کوچیک هست که دانلود میکنه بقیه فایل های لازم رو و نصب میکنه. با قند شکنم باید ران کنید دفعه اول.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، باید برنامه رو از سایت خود ایسوز بگیرید یه فایل کوچیک هست که دانلود میکنه بقیه فایل های لازم رو و نصب میکنه. با قند شکنم باید ران کنید دفعه اول.

سلام برنامه رو از خود سایت رسمی گرفتم. به صورت یه فایل ستاپ بود نصبش کردم. منظور از قند شکن چیه؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگواران

بعد نصب مادربورد جدید و ویندوز در هنگام اجرای نرم افزار ASUS ARMOURY CRATE با خطای زیر مواجه شدم:

Something happened on our end. Here’s the error code, in case you need it: 0x87E10BC6

متاسفانه نصب مجدد ویندوز و حتی دانلود و نصب یه ویندوز جدید و استفاده از و ی پ ی ا ن هم تاثیر نداشت. به نظرم باید مربوط به Microsoft Store باشه ، اما راهی پیدا نکردم.

از طرفی هم تقریبا همه دسترسی ها و کنترلهای مادربرد های جدید ایسوس به این نرم افزار منتقل شده .

ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای در این خصوص دارند راهنمایی بفرمایند.

لینک به دیدگاه

سلام ، از استور دانلود نکنید خود سایت ایسوز یه نرم افزار چند کیلوبایتی داره که وصل میشه به ایسوز و همچیز ‌رو دانلود میکنه.  اگه پیدا نکردید سرچ کنید rog delta rgb و توی قسمت software هستش.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در در 27 شهریور 1399 در 23:17، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، از استور دانلود نکنید خود سایت ایسوز یه نرم افزار چند کیلوبایتی داره که وصل میشه به ایسوز و همچیز ‌رو دانلود میکنه.  اگه پیدا نکردید سرچ کنید rog delta rgb و توی قسمت software هستش.

سلام ؛ از سایت ایسوس دانلود کردم و متاسفانه این مشکل رو داشت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamid_5870 گفته است :

سلام ؛ از سایت ایسوس دانلود کردم و متاسفانه این مشکل رو داشت

منم z270a دارم هیجکدوم از نرم افزارهای رسمی و غیر رسمی نشناخت مادربرد رو   مثل اینکه مشکل نسخه ویندوز 10 هست

3 بار ویندوز عوض کردم هر بار یه نرم افزار و .... سایت ایسوس هم لسنکهاشو برداشته! کویا بد ...ن

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Mehdi_FXX گفته است :

مایکروسافت استور برای شما باز میشه؟

سلام

نه ، متاسفانه باز نمیشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hamid_5870 گفته است :

سلام

نه ، متاسفانه باز نمیشه

خب شما system location به United States تغییر بدید ببینید استور باز میشه یا نه. هر وقت استور باز شد سراغ برنامتون برید و دوباره موضوع رو بررسی کنید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود 

من از برنامه armoury crate ورژن 3.1.6.0 استفاده مکنم چند تا مشکل دارم 

1-وقتی pc خاموش هست led های مادربرد روشن هست  با وجود اینکه داخل مادربرد تنظیم کردم که خاموش باشه ، بایوس ماربرد هم به اخرین ورژن اپدیت شده 

2-هر روز ArmourySwAgent.exe و ArmourySwAgent.exe و ROGLiveService.exe و ASUS Update Helper کرش میکنه حتی برنامه را کامل پاک کردم اما وقتی دوباره نصب میکنم این مشکلات بازم پیش میاد 

راه حل چی هست ؟

فقط قبلش برای aura sync  نصب بود که پاک کردم اما ویندوز عوض نکردم 

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

من از برنامه armoury crate ورژن 3.1.6.0 استفاده مکنم چند تا مشکل دارم 

1-وقتی pc خاموش هست led های مادربرد روشن هست  با وجود اینکه داخل مادربرد تنظیم کردم که خاموش باشه ، بایوس ماربرد هم به اخرین ورژن اپدیت شده 

2-هر روز ArmourySwAgent.exe و ArmourySwAgent.exe و ROGLiveService.exe و ASUS Update Helper کرش میکنه حتی برنامه را کامل پاک کردم اما وقتی دوباره نصب میکنم این مشکلات بازم پیش میاد 

راه حل چی هست ؟

فقط قبلش برای aura sync  نصب بود که پاک کردم اما ویندوز عوض نکردم 

من هیچ برنامه ای نصب نکردم اما وقتی کامپیوتر خاموشه مادربرد چراغاش خاموشن اما وقتی از برق میکشم و دوباره به برق میزنم حتی وقتی روشن نیست میبینم چراغای مادربردم روشنه.

یا مثلا وقتی خاموش می کنم و بعدش از برق می کشم چند ثانیه میبینم چراغاش روشن شدن و دوباره خاموش میشن.

armoury  برا منم کرش داشت یعنی کلا خوب کار نمیکرد اما برا یه عده بدون مشکل کار می کنه.ولی اونجور که فهمیدم این برنامه ها جوری هستن که پاک هم کنی اثراتش میمونه بهترین کار ویندوز عوض کردنه که کلا راحت بشی از دستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...