رفتن به مطلب

مشکلات نرم افزارهای ASUS AURA و Armoury Crate

Recommended Posts

7 دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

من آخرین نسخه ARMORY CRATE رو روی سیستم دارم ولی هر وقت که نوع و حالت رنگ رو تعیین میکنم و سیستم رو خاموش میکنم دوباره به حالت پیش فرق خودش بر میگرده. این تغیر رنگ فقط برای مادربرد و نوار led هست که دارم. ولی رنگ led های رم روی همون قرمز میمونه و هیچ مشکلی نداره. چندین نسخه رو هم امحان کردم ولی باز این مشکل وجود داره.

مدل مادربرد هم x470 pro هست.

آرموری بیشتر برای خود مادربرد هست من برای خاموش کردن نور رمهای کورس ایر نرم افزار خودشو نصب کردم

ببینید برند رمی که دارید نرم افزار مخصوص نداره

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۳/۱۵ در 11:44، رضا.ک.م گفته است:

سلام دوستان عزیز

بنده یک هفته است مادربرد Asus Rog Strix Z690 F Wifi-DDR5 گرفتم و ویندوز 11 نصب کردم و به مانند اکثر دوستان ارور Something happened on our end. Here’s the error code, in case you need it: 0x87E10BC6 را در نرم افزار ARMORY CRATE دریافت میکردم. بعد از 2 روز تحقیق و بررسی نتیجه ای که خودم بهش رسیدم این بودش:

1- Start=Settings=Time&Language=Language&Region=Region=Country or region  VA   Regional Format هر دو گزینه را به =United States تغییر دادم و بعدش برای اولین بار در دانلود و نصب قند_ش_ک_ن را فعال کردم و شروع به نصب نرم افزار ARMORY CRATE که از خود سایت ایسوس دانلود انجام بودم کردم و در نهایت نرم افزار را اجراء کردم و به درستی اجرا شد. و بعد از این بار اول دیگه نه نیازی به فعال سازی قند_ش_ک_ن دارید و نه نیازی به تغییرات ریجن ویندوز (تمام تنظیمات ریجن را به حالت فارسی (ایران) برگردانید فقط بار اول مهمه نرم افزار اجرا بشه دیگه از دفعات بعدی نیازی به تنظیمات گفته شده نیست و به راحتی میتوانید بدون عوض کردن تنظیمات ریجن و قند ش_ک_ن نرم افزار ARMORY CRATE را اجرا کنید و لذتش را ببرید.

نکته1: برای اینکه قبل از نصب ARMORY CRATE مطمئن شویم که تنظیمات ریجن و قند ش_ک_ن طبق روال است اپلیکشن Microsoft Store را اجرا کنید اگر اجرا شد مطمئنا نرم افزار ARMORY CRATE هم نصب و اجراء میشود.

نکته2: چرا اول جهت تست Microsoft Store را اجرا کنیم چون نصب و دانلود نرم افزار ARMORY CRATE طولانی است بی جهت وقت خودتان را هدر ندهید اگر تنظیمات درست انجام نشده است.

نکته3: دوستان اگر نرم افزار ARMORY CRATE را نصب دارند قبل از تمام این کارها اول با آنیستال خود ARMORY CRATE که در سایت ایسوس است. اقدام به حذف کنید و کامپیوتر خود را خاموش کنید و از برق بکشید و بعد روشن کنید و مراحل بالا را طی کنید.

ممنون میشم دوستانی که از روش بنده نتیجه گرفتن زیر پستم اعلام کنند بدانم رو چنتا سیستم جوابگو بوده است.

خدا خیرت بده مرد... همیشه خیلی راحت نصبش میکردم، امروز که ویندوز نصب کردم ریجن رو از ایران تغییر ندادم هی موقع اجرا خطا میداد. بدون ق.ن.د.ش.ک.ن فقط با تغییر ریجن حل شدش.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان . من به هر بد بختی بود با وقت زیاد armory create  رو نصب کردم  ولی هیچ کارایی روی rgb  فنها وکیس نمیبینم انجام بشه تنها کاریی که میبینم انجام میده میشه سرعت فن ها رو  تغییر داد که این تغییرات اعمال میشه . چرا این نرم افزار به این سادگی که قرار rgb  رو تغییر بده اننقدر باید  کاربر رو اذیت کنه ؟؟؟  چند روز تازه مشکل اون اررور لعنتی 87e10  فهمیدم چجوری حل کنمم . الان که نصب شده اصلا محیط کاربی برای ال ای دی هیچ کارایی نداره . عصاب خوردی شده . مادربرد  asus b760 f gaming wifi 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

سلام دوستان . من به هر بد بختی بود با وقت زیاد armory create  رو نصب کردم  ولی هیچ کارایی روی rgb  فنها وکیس نمیبینم انجام بشه تنها کاریی که میبینم انجام میده میشه سرعت فن ها رو  تغییر داد که این تغییرات اعمال میشه . چرا این نرم افزار به این سادگی که قرار rgb  رو تغییر بده اننقدر باید  کاربر رو اذیت کنه ؟؟؟  چند روز تازه مشکل اون اررور لعنتی 87e10  فهمیدم چجوری حل کنمم . الان که نصب شده اصلا محیط کاربی برای ال ای دی هیچ کارایی نداره . عصاب خوردی شده . مادربرد  asus b760 f gaming wifi 

نرم افزار چک کن آپدیته برای من پیش اومده که بعد نصب دوباره آپدیت خواسته وrgb بعد اپدیت تو قسمت مربوطه ظاهر شد

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

نرم افزار چک کن آپدیته برای من پیش اومده که بعد نصب دوباره آپدیت خواسته وrgb بعد اپدیت تو قسمت مربوطه ظاهر شد

بعد از نصب که آپدیت میخواد ولی آپدیت  لود کامل نمیشه . مشکلم با آپدیت آخرین ورژن  bios  حل شد . نرم افزا armory  کار کررد 

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

بعد از نصب که آپدیت میخواد ولی آپدیت  لود کامل نمیشه . مشکلم با آپدیت آخرین ورژن  bios  حل شد . نرم افزا armory  کار کررد 

من کلی با این سرطان سرو کله زدم بالای بگم سی چهل بار نصب و حذف کردم و روشهای مختلف رو امتحان کردم دروغ نگفتم ، آخرشم بیخیالش شدم، این نرم افزار سرعت استارت اپ نرم افزارهارو موقع بوت ویندوز کم میکنه قشنگ ده ثانیه بعد از لاگین برنامه ها ران میشن ، دیگه از خیرش گذشتم 

شما فقط با اپدیت بایوس حلش کردی؟ منم بایوسم آخرین ورژنه ولی مشکلم دارم ، قلق خاص دیگه نداره؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۳۱ در 12:22، arvin_393 گفته است:

من کلی با این سرطان سرو کله زدم بالای بگم سی چهل بار نصب و حذف کردم و روشهای مختلف رو امتحان کردم دروغ نگفتم ، آخرشم بیخیالش شدم، این نرم افزار سرعت استارت اپ نرم افزارهارو موقع بوت ویندوز کم میکنه قشنگ ده ثانیه بعد از لاگین برنامه ها ران میشن ، دیگه از خیرش گذشتم 

شما فقط با اپدیت بایوس حلش کردی؟ منم بایوسم آخرین ورژنه ولی مشکلم دارم ، قلق خاص دیگه نداره؟ 

منم خیلی وقتمو گرفت مخصوصا اینکه زمان نصبشم زیاد هست . انگار یه نرم افزار خیلی سنگین رو داری نصب میکنی که انقدر زمان بر هست . خیل هم اذیت کرد . اول که درگیر اررور بودم خیلی . بعدش نصب برنامه aura sync  که پیام  آرمین جان خوندم تو این تاپیک که پاکش کردم فقط وقت برای Armoury Crate   گذاشتم با تغییر argion  به  آمریکا   اررور حل شد . بعدش داشتم نظراتو میخوندم  به bios  که دوستان اشاره کردن  برخوردم . دیدم ورژن بایوس مادبرد که تازه خرید کردم با اینکه چیپستش  جدید بوود  ولی ورژنش 0406   بودد اخرین ورژن ایم مادربرد در سایت ایسوسس  1030  بود منم دانلود کردمو bios  رو آپدیت کردم  دیدم  برنامه  Armoury Crate  درست کار میکنه و رنگ  rgb  فن ها رو تغییر میده . قبل از آپدیت باییوس  Armoury Crate  بالا مییومد ولی رنگ rgb  رو تغییر نمیداد . در کل برای اجرا هم  طولش میده چند ثانیه تا بالا بییاد . انتظارم از برند ایسوس خییل بیشتر بود برای همچین کاراییی  ولی از نظر من ضعیف کار کرده در این خصوص . این یه برنمه ساده باید باشه انقدر پیچیدگی نباید داشته باشه . یا بعضی از کاربرها  انقدر اذیت میشن که کلا بیخیال این موضوع میشند . 

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۳/۲۵ در 09:53، میلاد. گفته است:

سلام اقا من یه مشکل دارم از وقتی برنامه Armoury Crate رو باز و فعال کردم هم فن سی پی یو و جی پی یو از کار افتادن و تا به شارژ وصل نشه رو حالت توربو فن ها کار نمیکنه مدل لپ تاپasus rog 713 rm hk 070 هست اگه کسی تجربه ای داره راهنمایم کنه

ویرایش شده توسط روح الله علی
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام من با یه  ارور عجیب چند وقت که درگیرم 

وقتی میخوام تنظیمات واترکولرم رو انجام بدم ارموری کریت ی پیغام عجیب میده و نمیزاره دسترسی پیدا کنم  دستگاه rog ryuojin 2 هست مانیتور دار 

[ypeError: Cannot read properties of undefined (reading "dims"
at e.value (http://127.0.0.1:1042/6536/index.js:2:302036)
at e.value (http://127.0.0.1:1042/6536/index.js:2:301606)
at e.value (http://127.0.0.1:1042/6536/index.js:2:302964)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام وقتتون بخیر.من نرم افزار ارموری کرتور ررو اپدیت کردم واردش میشم کل قطعات کیسم رو شناسایی میکنه میرم داخل قسمت aura sync هیچ کدوم از قطعاتمو شناسایی نمیکنه و قسمت سینک کردن ارجی بی هام غیر فعال شده برنامه رو حذف کردم دوباره نصب کردم باز به همین مشکل برخوردم امکانش هست راهنمایی کنید.در ضمن کل قطعاتم با برنامه سازگاره

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر.من نرم افزار ارموری کرتور ررو اپدیت کردم واردش میشم کل قطعات کیسم رو شناسایی میکنه میرم داخل قسمت aura sync هیچ کدوم از قطعاتمو شناسایی نمیکنه و قسمت سینک کردن ارجی بی هام غیر فعال شده برنامه رو حذف کردم دوباره نصب کردم باز به همین مشکل برخوردم امکانش هست راهنمایی کنید.در ضمن کل قطعاتم با برنامه سازگاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...