رفتن به مطلب

مشکلات نرم افزارهای ASUS AURA و Armoury Crate

Recommended Posts

• کاربر ویژه

2 اپ جهت تنظیم نور پردازی قطعات متصل به برد یا گرافیک ایسوس

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

2 اپ جهت تنظیم نور پردازی قطعات متصل به برد یا گرافیک ایسوس

من لینکی از این دوتا پیدا نکردم  ممنون میشم لینکی از این دوتا بهم بدید

اولی رو اسمش aura هست ولی با aura تفاوت زیادی داره

لینک به دیدگاه

در ۳۱ دقیقه قبل، mehrdadM۲۰ گفته است :

شما مادربرد و کیبورد و موس ASUS دارید که از AURA پشتیبانی کنه ؟ وگرنه کار نمیکنه عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mehrdadM۲۰ گفته است :

اگر مادربرد سری استریکس ایسوس داشته باشید، خودش اپ  armory creat رو نصب میکنه که تا جایی که میدونم، جامع ترین اپ مدیریت قطعات استریکس، از جمله نور پردازیشون هست.

من مثلا برنامه ائورا نصب میکردم، رم کورسیر ونجنس رو ساپورت نمیکرد ولی این ارموری کریت همه مدل ها رو هم ساپورت میکنه. فک کنم ایسوس برنامه ائورا کنار گذاشته

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما مادربرد و کیبورد و موس ASUS دارید که از AURA پشتیبانی کنه ؟ وگرنه کار نمیکنه عزیز

کیبورد و موس نه  ولی مادربرد Rog strix h370f دارم با گرافیک  rog strix gtx 1660 ti

در 26 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

اگر مادربرد سری استریکس ایسوس داشته باشید، خودش اپ  armory creat رو نصب میکنه که تا جایی که میدونم، جامع ترین اپ مدیریت قطعات استریکس، از جمله نور پردازیشون هست.

من مثلا برنامه ائورا نصب میکردم، رم کورسیر ونجنس رو ساپورت نمیکرد ولی این ارموری کریت همه مدل ها رو هم ساپورت میکنه. فک کنم ایسوس برنامه ائورا کنار گذاشته

آرموری رو نصب کردم واقعا افتضاح بود چند باری بلو اسکرین رو تجربه کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

آرموری رو نصب کردم واقعا افتضاح بود چند باری بلو اسکرین رو تجربه کردم

بله، برای شروع یه مقدار رابط جالبی نداشت، وقتی هم که ویندوز نصب میشد و میدیم بدون اینکه چیزی نصب بشه، یه ترد پارتی از طرف ایسوس میاد، خیلی میرفت رو اعصابم و سریع هر جا اثری از ارموری کریت میدیدم نابودش میکردم. ولی اگه قرار بود رابطی مثل برنامه های قبلی داشته باشه، چرا ایسوس باید برنامه جدید بیرون بده، همون آئورا رو ادامه میداد.

اما بعدا که باهاش کار کردم دیدم عجب گنج کشف ناشده ای هست...

ارور بلواسکرین چی بود؟ موقع ارور یه توضیحی میده

من با این برنامه مشکلی نداشتم، خیلی برنامه خوبی هم هست، چند تا از برنامه های دیگه رو هم توی خودش داره و ادمو از نصب یه سری برنامه های قدیمی از جمله ریوا تونر(برای مانیتور کردن منابع موقع گیم و ضبط اسکرین و...) خلاص میکنه.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

شما به جای یافتن برنامه های فسیل  همون آرموری رو نصب کن  

اگه هم نخواستیش  aura نسخه آخرش رو دانلود کن   یه آپدیت براش اومده که برخی ارور ها رفع شدن

لینک به دیدگاه

در ۱۰ دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

بله، برای شروع یه مقدار رابط جالبی نداشت، وقتی هم که ویندوز نصب میشد و میدیم بدون اینکه چیزی نصب بشه، یه ترد پارتی از طرف ایسوس میاد، خیلی میرفت رو اعصابم و سریع هر جا اثری از ارموری کریت میدیدم نابودش میکردم. ولی اگه قرار بود رابطی مثل برنامه های قبلی داشته باشه، چرا ایسوس باید برنامه جدید بیرون بده، همون آئورا رو ادامه میداد.

اما بعدا که باهاش کار کردم دیدم عجب گنج کشف ناشده ای هست...

ارور بلواسکرین چی بود؟ موقع ارور یه توضیحی میده

من با این برنامه مشکلی نداشتم، خیلی برنامه خوبی هم هست، چند تا از برنامه های دیگه رو هم توی خودش داره و ادمو از نصب یه سری برنامه های قدیمی از جمله ریوا تونر(برای مانیتور کردن منابع موقع گیم و ضبط اسکرین و...) خلاص میکنه.

ارورش درست یادم نبود ولی اطمینان داشتم مشکل با آرموری بود    نصب میکردمش بعد از ۱ ساعت اینا سیستم بلو اسکرین میداد   چند باری حذف و نصب کردم و قانع شدم این برنامه با سیستم من سازگار نیست      بعدش مثلا من افکت رینبو رو انتخاب میکردم میدیدم کلا تک رنگ قرمز ثابت مونده

الان هم یه aura نسخه قدیمی نصب کردم  فعلا مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

ارورش درست یادم نبود ولی اطمینان داشتم مشکل با آرموری بود    نصب میکردمش بعد از ۱ ساعت اینا سیستم بلو اسکرین میداد   چند باری حذف و نصب کردم و قانع شدم این برنامه با سیستم من سازگار نیست      بعدش مثلا من افکت رینبو رو انتخاب میکردم میدیدم کلا تک رنگ قرمز ثابت مونده

الان هم یه aura نسخه قدیمی نصب کردم  فعلا مشکلی نداشته

اولش آرموری برا منم مشکل داشت اما بعدا دیگه مشکلی نداشت و خوب کار کرد  البته من از قسمت آپدیتش اگه آپدیتی وجود داشته باشه سرویس های نورپردازیش رو آپدیت میکنم و بدون مشکل خاصی کار میکنه 

ویندوزتون بروز بوده؟   

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/mb/14Utilities/Lighting_Control_1.07.84.zip   اگه واقعا با آرموری راحت نیستین   این آخرین نسخه aura هست که مدت نسبتا کوتاهی هست اومده   اینو نصب کنید

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام لطفا راهنمایی کنید

مادربرد بنده asus prime B560 plus هستش و از aura sync پشتیبانی می کنه و چند تا هدرز RGB داره اما داخل برنامه asus aura sync که میرم فقط کارت گرافیک رو شناسایی کرده و خبری از فن cpu نیست و خودش هر رنگی که می خواد میشه، در صورتی که چهار پین RGB رو به مادربرد متصل کردم، مدل فن Deep Cool GT V2 RGB

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من یه بار پیام دادم چند ماه پیش ظاهرا کسی نخونده من ویندوز 10 هوم اورجینال داشتم که ارموری به راحتی کار میکرد و رنگ ها و ... الان که ویندوز اینترپرایسش کردم ارموری نصب شده ولی اجرا نمیشه تسک مننجر میرم میگه درحال اجرا ولی اصلا صفخه برنامه باز نمیشه الانم  یه برنامه دان کردم ArmouryCrateInstaller نزدیک به 1ساعته داره دانلود میکنه فایل هارو گیر کرده حرکت نمیکنه نمیدونم چشه

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، jido گفته است:

سلام من یه بار پیام دادم چند ماه پیش ظاهرا کسی نخونده من ویندوز 10 هوم اورجینال داشتم که ارموری به راحتی کار میکرد و رنگ ها و ... الان که ویندوز اینترپرایسش کردم ارموری نصب شده ولی اجرا نمیشه تسک مننجر میرم میگه درحال اجرا ولی اصلا صفخه برنامه باز نمیشه الانم  یه برنامه دان کردم ArmouryCrateInstaller نزدیک به 1ساعته داره دانلود میکنه فایل هارو گیر کرده حرکت نمیکنه نمیدونم چشه

این برنامه همینه دیگه گیر و گور زیاد داره، برای آپدیتش هم نیاز به چیز شکن هست.

لینک به دیدگاه

۲۷ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

این برنامه همینه دیگه گیر و گور زیاد داره، برای آپدیتش هم نیاز به چیز شکن هست.

اخه ویندوز اورجینال که رو خودش بود همچین مشکلی نداشت اینترپرایسش کردم اینطوری شد 

نمیدونم چرا اینطوری شده بک اپ ویندوز اورجیناله هم خودبه خود از بین رفت با برنامه اکرونیس داشتم بکاپ رو برمیگردوندم اون چاک شد دیگه مجبوری رفتم رو اینترپرایس

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، jido گفته است:

اخه ویندوز اورجینال که رو خودش بود همچین مشکلی نداشت اینترپرایسش کردم اینطوری شد 

نمیدونم چرا اینطوری شده بک اپ ویندوز اورجیناله هم خودبه خود از بین رفت با برنامه اکرونیس داشتم بکاپ رو برمیگردوندم اون چاک شد دیگه مجبوری رفتم رو اینترپرایس

حالا چرا رفتی روی اینترپرایز؟

عموما وقتی Armoury دچار مشکل میشه از اول ویندوز باید بریزی.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، jido گفته است:

دو مورد اساسی رو چک کنید

یکی اینکه حتما تو قسمت دیواویس منیج سیستم همه ی قطعات شناسایی شده باشه و چیزی یا موردی ناشناخته نمانده باشه

دوم اینکه بعد از نصب ویندوز و درایورها دست به ریجن ویندوز نزدید و همون آمریکا باشه و با این حالت برنامه رو نصب کنید

برای من هر وقت ارور داد با این دو مورد حل کردم

مشکلی بود بفرمایید بلد بودم راهنمایی می کنم

ضمنا وقتی این نرم افزار مشکل میخوره باید ویندوز رو از اول بزنی

ویرایش شده توسط sm.mosavi
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، sm.mosavi گفته است:

دو مورد اساسی رو چک کنید

یکی اینکه حتما تو قسمت دیواویس منیج سیستم همه ی قطعات شناسایی شده باشه و چیزی یا موردی ناشناخته نمانده باشه

دوم اینکه بعد از نصب ویندوز و درایورها دست به ریجن ویندوز نزدیک و همون آنریکا باشه و باداین حالت برنامه رو نصب کنید

برای من هر وقت ارور داد با این دو مورد حل کردم

مشکلی بود بفرمایید بلد بودم راهنمایی می کنم

ضمنا وقتی این نرم افزار مشکل میخوره باید ویندوز رو از اول بزنی

خب پاکش کردم برنامشو رجیون تغییر میدم ببینم چی میشه 

5 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

حالا چرا رفتی روی اینترپرایز؟

عموما وقتی Armoury دچار مشکل میشه از اول ویندوز باید بریزی.

بک اپ اورجیتال رو داشتم با برنامه اکرونیس نمیدونم چیشد بکاپ اورجیناله جدف شد رفتن که رفت هرچی کردم نمیدونم کجا رفت اصلا مجبور شدم ویندوز عوض کنم ویندوز خودش یه مقدار مشکل داشت میخواستم برگردونم که اون اتفاق افتاد 

مونده فقط یه ورژن دیگش رو دانلود کنم و نصب کنم که خیلی کند پیش میره نمیدونم چش شده اصلا را نمیده تا نصف میره بعد دیگه حرکت نمیکنه دس اخرم بعد 1ساعت میگه کانکشن نیست 

لینک به دیدگاه

۳۴ دقیقه قبل، jido گفته است:

خب پاکش کردم برنامشو رجیون تغییر میدم ببینم چی میشه 

بک اپ اورجیتال رو داشتم با برنامه اکرونیس نمیدونم چیشد بکاپ اورجیناله جدف شد رفتن که رفت هرچی کردم نمیدونم کجا رفت اصلا مجبور شدم ویندوز عوض کنم ویندوز خودش یه مقدار مشکل داشت میخواستم برگردونم که اون اتفاق افتاد 

شما اگر برای ویندوز قبلیتون اکانت مایکروسافت ساخته باشید میتونید تو ویندوز 10 یا 11 دوباره ازش استفاده کنید

لینک به دیدگاه

اممانت که دارم ولی هیچ تغییری نکرده نمیدونم چه مرگشه واقعا هیچ برنامه دیگه ای نیست که بشه مدیریت سخت افزارش رو انحام دادو ...؟!!!

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی یه تشکر کنم از همه افرادی که توی این تاپیک بی چشم داشت کمک کردن. حالا من بالاخره تونستم نصب کنم ارموری رو دوست دارم به صورت خلاصه بگم چیشد و کجا رفتم و چی کردم (که 3ساعت فقط طول کشید)

یه نکته بگم دوستان که هر ویندزی داشته باشید میتونید استفاده کنید و نکته اینجاست یه سری ویندوز ها اگر خودشون به راحتی اجرا میشن یعنی برنامه های جانبی که لازم داره رو دارن ولی شما بیبینید که نصب میکنید هر ورژنی چه 2 چه 3 تو قسمت نصب شده ها میبینی هست و حتی توی تسک مننجر هم میبینی که در حال اجراست ولی اصلا بالا نمیاد هرکاری میکنید پس بهتره به صورت زیر عمل کنید

اولین اقدام فیر فعال کردن فایروال هست که همه میدونن ادرسش کجاست ولی میگم از کنترل پنل-ویندوز دیفندر و فایروال-ترن ویندوز فایروال آف یا آن(دوستان دیگه حال نداشتم صفحه کلید رو انگلیسی کنم به بزرگی خودتون ببخشید)

مرحله دوم:ابتدا آرموری که نصب کردید رو پاک کیند، (تکرار میکنم دوستانی که تصب دارن و فعاله و میخوان به ورژن بالاتر برن نیازی نیست پاک کنن توی برنامه آرموری که برید اگر اپدیت اومده باشه خودش پیغام میده و میتونید اپدیت کنید) با استفاده از نرم افزار Armoury Crate Uninstall Tool V1.1.5.0 حتما از این برنامه استفاده کنید به صورت دستی اقدام به حذف تکنید بعد از حذف  از شما درخواست ریستارت میکنه که حتما ریستارت کنید حالا وقتی ویندوز بالا اومد میریم مرحله 3

مرحله سوم: حال برنامه Lighting_Control_1.07.84 TECH GURU رو دانلود کنید و نصب کنید دو تا نکته وجود داره اول این که تو درایو پیشفرض نصب کنید یعنیC و نکته بعدی این که بعد از نصب ممکنه برنامه براتون کار نکنه که جای نگرانی نیست من خودم نصب کردم و موقع اجرا ساپورت نشد و ارور داد و بعد از نصب این برنامه هم حتما از شما ریستارت کردن رو میخواد که انجام بدید

لینک:https://mega.nz/file/DY0QQYgJ#Tf4ebFxSBNVd-Io3cXQ1gDMJs1GbyUDgPQbAy5Sy23k

مرجله چهارم: حالا برنامه ArmouryCrateService_W10_64_V2611 TECH GURU رو نصب کنید که طبق معمول از شما ریستارت کردن رو میخواد

لینک:https://mega.nz/file/PB8WAK5B#I6znHs_tsmJ1h7HIi0BcdzTSv37xbf5sQ1FYr72wbdY

مرجله پنجم: برنامه ROGLiveService pack رو نصب کنید دقت کنید درون فایل که میرید فایر exeرو نصب نکنید یک فایل به اسم نصب هست instal که مثل برنامه های تحت داس و یک کیلوبایتی هاست اونو اجرا کنید 

لینک:https://mega.nz/file/vkU2FD6B#OvJi4lk9KA1QapJgiarF0U1mgwnXCz6pAa8YBLYRvz8

نکته این فایل شامل چند برنامه هست که خود به خودی خود همه انهارو نصب کنید آرموری فعال میشه ولی برای من اینطوری نبود پس ترکیب فایل های مختلف رو انجام دادم و در این لینک فقط روگ لایو سرویس پک رو نصب کردم 

مرحله آخر: برنامه ArmouryCrateInstaller_3.1.1.2 برنامه رو ادمینستر ران کنید و ارموری رو نصب کنید این قسمت سه تا گذینه داره یا ارموری یا آئورا یا هردوباهم که من فقط آرموری رو نیاز داشتم  دقت کنید ممکنه طول بکشه پس صبور باشید (نکته مهم قندشکن یادتون نره)و بعد از تصب سیستم ریستارت میشه و وقتی بالا بیاد برنامه نصب هست و میتونید برید داخل برنامه.

حال که برنامه کار کرد برای کسایی که مرحله 3 برنامه کار نمیکنه میتونن اون رو پاک کنن که خودم هم همین کار رو کردم

اگر فایل ها کار نکردن بگید که من با نت رایگان فردا بیام فایل هارو اپلود کنم براتون

امیدوارم که آموزش خلاصه ای رو گذاشته باشم براتون

حالا دوستان یه سوال این برنامه اگر نباشه اتفاقی می افته؟دیگه نمیشه به صورت دستی وقتی با یه برنامه کار میکنیم تفییر سخت افزاری بهش بدیم؟

من خیلیا رو دیدم که اصلا این ارموری رو ندارن و میگن ما هم بازی میکنیم هم برنمه های مهندسی و ... انجام میدیم مشکلی پیش نمیاد

ویرایش شده توسط jido
لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، jido گفته است:

حالا دوستان یه سوال این برنامه اگر نباشه اتفاقی می افته؟دیگه نمیشه به صورت دستی وقتی با یه برنامه کار میکنیم تفییر سخت افزاری بهش بدیم؟

من خیلیا رو دیدم که اصلا این ارموری رو ندارن و میگن ما هم بازی میکنیم هم برنمه های مهندسی و ... انجام میدیم مشکلی پیش نمیاد

روز اول نصب دیدم تو کارکرد ai suite تداخل ایجاد میکنه دیگه نصب نکردم

هیچ اتفاقی نمیوفته 

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

روز اول نصب دیدم تو کارکرد ai suite تداخل ایجاد میکنه دیگه نصب نکردم

هیچ اتفاقی نمیوفته 

پس مثلا اگر بخوایم یه برنامه و بازی که سخت افزار بیشتر میطلبه اون موقع چیکار باید کرد؟!!خود سیستم به صورت خودکار این کارو انجام میده؟!

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، jido گفته است:

پس مثلا اگر بخوایم یه برنامه و بازی که سخت افزار بیشتر میطلبه اون موقع چیکار باید کرد؟!!خود سیستم به صورت خودکار این کارو انجام میده؟!

توقع دارید یک نرم افزار براتون جادو کنه! بازی که سخت افزار بالا نیازشه یا تنطیمات میارید پایین یا shift +delete

بیشتر بازیهای جدید تنظیمات خودشون رو نسبت به سخت افزار شما بالا یا پایین میبرن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام و درود خدمت دوستان ، موقعی که برنامه Armoury Crate و Aura Sync رو نصب میکنم و میخوام اجرا کنم با این ارور مواجه میشم.
Something happened on our end. Here’s the error code, in case you need it: 0x87E10BC6
کسی میدونه مشکل از چیه؟ چندین تا روی توی یوتیوب هم نگاه کردم و انجام دادم اما هیشکدومش مشکلم رو حل نکرد ، ویندوز رو آپدیت کردم ، از CMD استفاده کردم و ... اما هیشکدوم این راه حل ها پاسخگوی مشکل من نبود.
البته فقط هم سر برنامه Aura اینجوری نمیشه ، سر Armoury Crate هم اینجوری میکنه

ویرایش شده توسط Ario.G
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۱ در 21:25، Ario.G گفته است:

سلام و درود خدمت دوستان ، موقعی که برنامه Armoury Crate و Aura Sync رو نصب میکنم و میخوام اجرا کنم با این ارور مواجه میشم.
Something happened on our end. Here’s the error code, in case you need it: 0x87E10BC6
کسی میدونه مشکل از چیه؟ چندین تا روی توی یوتیوب هم نگاه کردم و انجام دادم اما هیشکدومش مشکلم رو حل نکرد ، ویندوز رو آپدیت کردم ، از CMD استفاده کردم و ... اما هیشکدوم این راه حل ها پاسخگوی مشکل من نبود.
البته فقط هم سر برنامه Aura اینجوری نمیشه ، سر Armoury Crate هم اینجوری میکنه

سلام منم این مشکل رو دارم اگر فهمیدی راه حلشو ب منم بگو تو تلگرام
@mb7596

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو نداشته و ندارم ..از روش دیگه ای برای اکتیو ویندوزتون استفاده کنید مشکل باید حل بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...