رفتن به مطلب

خرید هارد SSD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،

من قصد دارم یک هارد SSD بخرم 120 گیگ

کار من هم با نرم افزار های سنگین هست،کلی هم پلاگین دارم تو همون نرم افزار ها

بنابراین میخوام سرعت هارد خیلی بالا باشه،چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟و چه مدلی رو؟

لینک به دیدگاه

سلام

مدل Patriot PYRO 120GB SATAIII هست که از نظر قیمت به صرفه‌تره ، زیر 300 قیمتش بود الان نمی‌دونم دقیقن چنده

دو مدل دیگه یعنی ADATA S511 120GB SATAIII و OCZ Vertex3 120 GB SATAIII هم هست که الان دور و بر 400 باید باشن

برای همشون هم مادربوردتون باید پورت SataIII رو ساپورت بکنه

لینک به دیدگاه

ADATA S511 120GB SATAIII کیفیت و سرعت خیلی خوبی داره . ولی خیلی سخت گیر میاد تو بازار . قیمتها هم خیلی بالا رفته . آقای حسینی یک مدل پاتریوت موجود داشتن که قیمتش 390 بود . نمیدونم Pyro بود یا wildfire . الان وصعیت بازار طوریه که هر چی هست رو باید بگیری . حق انتخاب خیلی کم شده . بعد از عید شاید دوباره قطعه بیاد تو بازار . شاید هم بد تر بشه .

مدلهای sata3 روی مادربوردهای sata2 هم کار میکنن . ولی سرعتشون میاد پایین .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم دوستان عزیز

اینتل خوبه؟

بین SSD patriot 120GB PYRO SATAIII و SSD S511 ADATA 120GB R:550 و SSD OCZ Vertex 3 120GB کدوم بهتره؟

بعد در این عکس Crusial M4 بهتره از هر 3 ی اینا؟

ویرایش شده توسط Assembly Note
لینک به دیدگاه

اینتل زیاد جالب نیست . سرعت خوبی نداره . تو امضای من لینک جدول مقایسه پردازنده های AMD و Intel - کارتهای گرافیک Intel , Nvidia , ATI و رده بندی SSD رو برو . توش یک جدول هست که SSD ها رو بر اساس کارایی دسته بندی کرده . تو پست سوم .

لینک به دیدگاه

اینتل زیاد جالب نیست . سرعت خوبی نداره . تو امضای من لینک جدول مقایسه پردازنده های AMD و Intel - کارتهای گرافیک Intel , Nvidia , ATI و رده بندی SSD رو برو . توش یک جدول هست که SSD ها رو بر اساس کارایی دسته بندی کرده . تو پست سوم .

پس SSD patriot 120GB PYRO SATAIII که خیلی ضعیف تره؟

لینک به دیدگاه

بین SSD patriot 120GB PYRO SATAIII و SSD S511 ADATA 120GB R:550 و SSD OCZ Vertex 3 120GB کدوم بهتره؟

بعد در این عکس Crusial M4 بهتره از هر 3 ی اینا؟

سلام دوست عزيز

من هم دو سه ماه پيش بدجوري دنبال SSD بودم. با تحقيقاتي كه كردم و با توجه به وضع بازار (كه الان خيلي خرتوخر تر از اون موقع هست) توصيه مي كنم به ترتيب يكي ار مدل هاي زير رو بگيري (من خودم ADATA S511 گرفتم و واقعا ازش راضيم. البته 60G):

1- ADATA S511 120G R550

2- PATRIOT Wildfire 120G

دوتا مدل بالا هم تو بازار بيشتر پيدا مي شه، هم پرفرمنس بسيار خوبي داره، هم پشتيباني (گارانتي) معتبري داره و از همه مهمتر مشكل فرم‌وير هم ندارن...

OCZ مشكلات فريم‌وير بعضا داره. سري PATRIOT PYRO هم از چيپ‌هاي رده ارزونتر حافظه استفاده كرده تا قيمت رو بياره پايين. در مورد Crusial هم چيزي نشنيدم.

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

من خودم crucial c300 دارم که خیلی ازش راضی هستم adatas511 واسه دوستم خریدم جالب نبود اصلا. من فقط ocz و crucial را پیشنهاد می کنم

در ضمن یادت باشه مهمترین چیز توی سرعت ssd تست 4k و 4k64thr هست. تست sequental زیاد اهمیتی نداره بیشتر جنبه تبلیغاتی داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بتونید Kingston HyperX گیر بیارید از همه بهتره در غیر این صورت من به ترتیب مدل های زیر رو پیشنهاد می کنم.

OCZ Vertex 3 Max IOPS 120G 440

OCZ Vertex 3 120G 420

ADATA S511 120G

Patriot Pyro 120G 375

لینک به دیدگاه

من خودم crucial c300 دارم که خیلی ازش راضی هستم adatas511 واسه دوستم خریدم جالب نبود اصلا. من فقط ocz و crucial را پیشنهاد می کنم

در ضمن یادت باشه مهمترین چیز توی سرعت ssd تست 4k و 4k64thr هست. تست sequental زیاد اهمیتی نداره بیشتر جنبه تبلیغاتی داره

میشه بیشتر توضیح بدین که این چه جور تستی هستش و Adata511 چرا جالب نبود؟ از چه لحاظ؟

ممنون :)

لینک به دیدگاه

سلام،

من قصد دارم یک هارد SSD بخرم 120 گیگ

کار من هم با نرم افزار های سنگین هست،کلی هم پلاگین دارم تو همون نرم افزار ها

بنابراین میخوام سرعت هارد خیلی بالا باشه،چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟و چه مدلی رو؟

سلام دوست عزیر من هارد ssd kingston hyperx 120g آکبند دارم

خواستی بگو 470 تومن

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11260&st=0

فروشندش هم آدم با انصافیه،من دیروز یکی از SSD هارو ازش خریدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...