رفتن به مطلب

لگ شدن بازی هنگام رکورد کردن از صفحه بازی

Recommended Posts

سلام . دوستان من لپ تاپم مشخصاتش هست رم 8 گرافیک mx150 و سی پی یو core i5 8250u تو فورتنایت هر بازی دیگه ای فریم 60 میگیرم چرا میخوام با برنامه bandicam فیلم بگیرم از صفحه بازیم اف پی اسم یکم میاد پایین ولی ویدیو میبینم خیلی لگی میشه از چیه؟ تنظیمات رکورد هم 30 فریم و کیفیت 480 تست کردم فرقی نکرد 

لینک به دیدگاه

سلام طبیعیه،ضبط فیلم به سیستم شما فشار میاره،پردازنده ی خوب میخای،در حد ۶هسته و بالاتر

لینک به دیدگاه

کم آوردن سیستم، عزیز. رم و پردازنده کم میارید، واسه همین پیش نیاز اصلی استریم، سوای نت خیلی خوب، سیستم خیییلی خوبه و استریمر ها اغلب مشتری های اصلی قطعات high-end گیمینگ هستن وگرنه گیمرهای عادی که با یه سیستم میدرنج هم کارشون راه میفته

بنده با 12 گیگ رم، 1060 شش گیگ و پردازنده 6500 نمیتونستم Forza Horizon 3 رو حتی 30 فریم بر ثانیه ضبط کنم ...!

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

بنده با 12 گیگ رم، 1060 شش گیگ و پردازنده 6500 نمیتونستم Forza Horizon 3 رو حتی 30 فریم بر ثانیه ضبط کنم ...!

عذر میخوام ولی من همچین مشکلی ندارم

فقط رو60 فریم تکه تکه میشه صدا ولی زیر 60 به راحتی ضبط میکنه

البته برای 60 هم باید یه کدکت خاص استفاده کنم تا بدون مشکل ضبط کنه ولی چون حجمش میرفت بالا همون 30 کافی بود

نرم افزارتو عوض کن

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، M_R گفته است :

عذر میخوام ولی من همچین مشکلی ندارم

فقط رو60 فریم تکه تکه میشه صدا ولی زیر 60 به راحتی ضبط میکنه

البته برای 60 هم باید یه کدکت خاص استفاده کنم تا بدون مشکل ضبط کنه ولی چون حجمش میرفت بالا همون 30 کافی بود

نرم افزارتو عوض کن

با خود gamebar گیم پلی میگرفتم

لینک به دیدگاه

سلام اگر از ویندوز 10 استفاده میکنیدخود ویندوز امکان ضبط فراهم کرده  فکر کنم خیلی بهتر جواب میده..اگر اشتباه نکنم کلید win+G  رو در زمان بازی بزنید تا ضبط تصاویر شروع شود

لینک به دیدگاه

task manager را باز کن و تب perfomance را انتخاب کن و بگذار باز باشه

بازی را اجرا و شروع به رکورد کن 

با مشاهده سریع تسک منیجر متوجه میشی کدام یک از قطعات گلوگاه شده 

معمولا اگر سیستم ذخیره سازی هارد معمولی باشه ( نه ssd) در زمان رکورد میتونه اولین قطعه ای باشه که کم میاره 

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا ممنونم برای راهنماییتون مشکلم اینه که لپ تاپم چون معمولیه گیمینگ نیست وقتی دماش بالای 65 رو میکنه فرکانس سی پی یو افت میکنه روی 1.6 گیگاهرتز که باعث میشه بازیم هم تیک ریز بخوره و هم موقع رکورد لگ بشه

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون استفاده از کارت کپچر نمی تونه مشکلشون رو حل کنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...