رفتن به مطلب

فوری : Rank بازی Apex من یهو صفر شد :|

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه Old Gamer های عزیز

-------------------------------------------------------------

بعد از یه عمر بازی کردن دوتا ... به تازگی به Apex پیوستم ولی از دیشب حالم گرفته شده...

دیشب تا غروبی که داشتم بازی میکردم Rank ام بود Silver I 2200

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی چند ساعت بعدش حدودا" ساعت های 11 که خواستم بازی کنم / صحنه ای رو دیدم که واقعا" جا خوردم :|

Rank ام شده بود 300 :|

------------------------------------

اون Map قبلی Rank هم برداشته شده / یکی بهم بگه جریان چیه ؟! اینجا هم Gaben دست از سرمون بر نمیداره :| ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یه هفته بیشتر نیست امدم Apex / تو این یه هفته هم خوب ادم بالا ... ولی الان واقعا" ضد حال خوردم :(

خدایا یعنی باز باید برگردم اون دوتا لعنتی ؟! اونجا هم که Gaben تو سیستم جدید Rank"sh دهن مارو ماستی کرد بس نیست :|

ای بابا اسیر شدیم :| اگه قراره اینطوری باشه / باشه اشکالی نداره منم شب تا صبح میرم خیابون علافی ول میچرخ ام تا کرونا منو بخوره از شر این بازی های شخمی راحت شم :|

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

برای همه صفر شده (برنز)، طبیعیه که رنک توی بازیهایی که وجود داره بعد تایم مشخصی صفرمیشه و رقابت از نو شروع بشه خودم بازیو تاه شروع کردم که گلد بودم میرفتم واسه گلد 3 که خرابی نت نذاشت الان که درست شده رنکهای همه یکی شده و دوباره باید بری

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیشب رنک ریست شد و دوباره در نقشه قدیمی کینگز کانیون رنک رو همه بازی می کنن از قبل توسعه دهنده های بازی خبر داده بودن همه با توجه به رنکشون 6 لول اومدن پایین شما که رنکت سیلور 2 بود شدی برنز 4 که دیگه تهش هست همون کوپر رینبو😂

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

برای همه صفر شده (برنز)، طبیعیه که رنک توی بازیهایی که وجود داره بعد تایم مشخصی صفرمیشه و رقابت از نو شروع بشه خودم بازیو تاه شروع کردم که گلد بودم میرفتم واسه گلد 3 که خرابی نت نذاشت الان که درست شده رنکهای همه یکی شده و دوباره باید بری

نه حسن جان 1.5 برابر رنک همه اومده پایین و همه صفر نشدن کلا اگر سیزن هم تغییر کنه کسی که رنکش بالاست صفر نمیشه 1.5 برابر یا همون 6 لول میاد پایین هنوز وسط سیزن 4 هستیم فقط نقشه عوض شده اونایی که سیلور 2 بودن مثل دوستمون قشنگ رفتن ته صف رنک خودم الان گلد 4 هست با ریست

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

در 30 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز دیشب رنک ریست شد و دوباره در نقشه قدیمی کینگز کانیون رنک رو همه بازی می کنن از قبل توسعه دهنده های بازی خبر داده بودن همه با توجه به رنکشون 6 لول اومدن پایین شما که رنکت سیلور 2 بود شدی برنز 4 که دیگه تهش هست همون کوپر رینبو1f602.png

در 26 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

نه حسن جان 1.5 برابر رنک همه اومده پایین و همه صفر نشدن کلا اگر سیزن هم تغییر کنه کسی که رنکش بالاست صفر نمیشه 1.5 برابر یا همون 6 لول میاد پایین هنوز وسط سیزن 4 هستیم فقط نقشه عوض شده اونایی که سیلور 2 بودن مثل دوستمون قشنگ رفتن ته صف رنک خودم الان گلد 4 هست با ریست

صبر کن ... یعنی میخواهی بگی هربار مپ عوض میشه یا نمیدونم ... Rank ها به فنا میره ؟ :|

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی هرچی زحمت کشیدیم دود میشه میره هوا ؟ :|

این دیگه چه بازی کشکیه :|

اون وقت این اتفاقات هر چند وقت یکبار اتفاق میفته / مثلا تو دوتا هر 6 ماه یکبار Rank ها ریست میشه / ولی نه دیگه اینطوری :|

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من فکر میکردم فقط Gaben ظالمه :| سازنده این بازی شخمی کیه ؟ از طرف من بهش بگین با Gaben چه نسبتی داره :|

لینک به دیدگاه

هر سیزن یک بار بود این سیزن 2 بار اتفاق افتاد اتفاقا اینکه کامل ریست نمیشه خوبه منتها از اونجایی که ایرانیا اکثرا در لابی های گلد و برنز سیر می کنن این تفاوت رو احساس نمی کنن و فکر می کنن کلا زحمتشون صفر شده

لینک به دیدگاه

لول 🤣 دادا از اون روزی که apex اومده بازی میکنم. این یجوری قانونشه! هر 3 ماه یه بار رنک ریست میشه. این فصل ولی دو قسمت کردن فصل رو. اسپلیت kings canyon که دیشب شروع شده رنک ریست شده.. بطور مثال فصل قبل من diamond تموم کردم فصل رو و این فصل gold شروع کردم بخاطر ریست. الانم Platinum تموم کردم و silver شد رنکم تو اسپلیت.

ویرایش شده توسط RED
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، RED گفته است :

لول 🤣 دادا از اون روزی که apex اومده بازی میکنم. این یجوری قانونشه! هر 3 ماه یه بار رنک ریست میشه. این فصل ولی دو قسمت کردن فصل رو. اسپلیت kings canyon که دیشب شروع شده رنک ریست شده.. بطور مثال فصل قبل من diamond تموم کردم فصل رو و این فصل gold شروع کردم بخاطر ریست. الانم Platinum تموم کردم و silver شد رنکم تو اسپلیت.

اینم اینجا میزارم حال کنین 1f60e.png تو رنک ایران اولین نفر caustic هستم! 1f60e.png

fhfgc.jpg

خیلی هم عالی ...

خواستی منو ادد کن یه دست باهم بریم بخندیم :D

Inno3D_Y

البته زیاد پرو نیستما ... 😬

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، invoker گفته است :

سلام خدمت همه Old Gamer های عزیز

-------------------------------------------------------------

بعد از یه عمر بازی کردن دوتا ... به تازگی به Apex پیوستم ولی از دیشب حالم گرفته شده...

دیشب تا غروبی که داشتم بازی میکردم Rank ام بود Silver I 2200

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی چند ساعت بعدش حدودا" ساعت های 11 که خواستم بازی کنم / صحنه ای رو دیدم که واقعا" جا خوردم :|

Rank ام شده بود 300 :|

------------------------------------

اون Map قبلی Rank هم برداشته شده / یکی بهم بگه جریان چیه ؟! اینجا هم Gaben دست از سرمون بر نمیداره :| ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یه هفته بیشتر نیست امدم Apex / تو این یه هفته هم خوب ادم بالا ... ولی الان واقعا" ضد حال خوردم :(

خدایا یعنی باز باید برگردم اون دوتا لعنتی ؟! اونجا هم که Gaben تو سیستم جدید Rank"sh دهن مارو ماستی کرد بس نیست :|

ای بابا اسیر شدیم :| اگه قراره اینطوری باشه / باشه اشکالی نداره منم شب تا صبح میرم خیابون علافی ول میچرخ ام تا کرونا منو بخوره از شر این بازی های شخمی راحت شم :|

همون برو ولچرخی این بازی ها اخر عاقبت نداره :دی

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...