رفتن به مطلب

قرمز بودن چراغ اینترنت مودم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

تقریبا 1 ماه چراغ اینترنت مودم قرمز میشه، 5 دقیقه وصل میشه یک ساعت قرمز، زنگ زدم پشتیبانی مخابرات گفت هیچ مشکلی نداره😐

دقیقا یک ماهه این طوری شدم، واقعا خسته کننده شده، تموم بازی های که رنکم بالا بود بخاطر این مسخره بازی ها داغون شدم و اصلا نمیشه وصل شد به سرور های بازی ها از بس قطع و وصل میشه یک چیز خیلی عجیب هم این که پینگم هم خوبه و مشکلی نداره و ما بین 130 هست، که تا چند هفت پیش تا 220 رفته بود...

نظراتتون چیه که چون واقعا خسته شدم از این اینترنت مزخرف ، تقریبا یک ماه نتوستم یک دست انلاین بازی کنم😐

تو این 3 سالی که این مودم رو خریدم سابقه نداشته همچین مشکلی😬

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

سلام 

منم همین مشکلو داشتم با مودم dlink

مشکل از مخابرات بود برا منم دقیقا همین طور بود مودم dlink چراغش قرمز میشد! مودم دیگه تست کردم پایدار بود. به مخابراتم گفتم گفتن از ما نیست بعدا نگاه کردم دیدم سرعت rate مودمو رو سه مگ بستن درحالی که باید هشت می بود گفتم اونو که نمی تونین درست کنین حداقل سرعتو درست ببندید در کمال ناباوری مودم بعد از افزایش سرعت درست شد!

به نظرم شما هم با مودم دیگه تست کنین شاید مشکل شما هم همینه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام دوستان

تقریبا 1 ماه چراغ اینترنت مودم قرمز میشه، 5 دقیقه وصل میشه یک ساعت قرمز، زنگ زدم پشتیبانی مخابرات گفت هیچ مشکلی نداره1f610.png

دقیقا یک ماهه این طوری شدم، واقعا خسته کننده شده، تموم بازی های که رنکم بالا بود بخاطر این مسخره بازی ها داغون شدم و اصلا نمیشه وصل شد به سرور های بازی ها از بس قطع و وصل میشه یک چیز خیلی عجیب هم این که پینگم هم خوبه و مشکلی نداره و ما بین 130 هست، که تا چند هفت پیش تا 220 رفته بود...

نظراتتون چیه که چون واقعا خسته شدم از این اینترنت مزخرف ، تقریبا یک ماه نتوستم یک دست انلاین بازی کنم1f610.png

تو این 3 سالی که این مودم رو خریدم سابقه نداشته همچین مشکلی1f62c.png

سلام گرامی..

مدل دقیق مودم چیست؟

گزینه wps را غیر فعال کردید..

اگر میتونید فریمور مودم را به اخرین ورژن اپدیت کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Tereysi گفته است :

سلام گرامی..

مدل دقیق مودم چیست؟

گزینه wps را غیر فعال کردید..

اگر میتونید فریمور مودم را به اخرین ورژن اپدیت کنید.

سلام

این مدل مودم هست 

D-Link DIR-600M Wireless N 150 Home Router

چطوری فریمور رو اپدیت کنم، و این که گزینه WPS چیه و چطوری فعالش کنم دوباره؟
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام

این مدل مودم هست 

D-Link DIR-600M Wireless N 150 Home Router

چطوری فریمور رو اپدیت کنم، و این که گزینه WPS چیه و چطوری فعالش کنم دوباره؟

wps یک تیک داره که برشداری غیر فعال میشه برای امنیت بیشتر تیک رو بردار لینک زیر رو ببین.

https://www.laniran.com/blog/317_dir-600-راهنمای-نصب-روتر-دی-لینک.html

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Tereysi گفته است :

wps یک تیک داره که برشداری غیر فعال میشه برای امنیت بیشتر تیک رو بردار لینک زیر رو ببین.

https://www.laniran.com/blog/317_dir-600-راهنمای-نصب-روتر-دی-لینک.html

من نگاه کردم دقیقا تنظیمات همین طوری بود که مودم من ست شده بود، و اون تیک هم برداشته شده بود... امکان داره مودم خراب شده باشه یا کابل های داخل ساختمون هم خراب شده باشند اگر اره راهی هست که فهمید؟ هر چی به مخابرات میگم زیر بار نمیره😐

لینک به دیدگاه

اکر بلدی بنظرم یکبار تمام اتصالات رو چک کن. برای خود من پیش اومده سیم تلفن شل شده وصل بوده ولی با سرعت خیلی ناچیز . در مورد قرمز شدن  به عنوان راه حل اخر یک  بار مودم رو ریست و دوباره کانفیگ کنید. من خودم با مخابرات شدیدا سر قطعی ها مشکل داشتم . تقریبا هرروز یک بار حداقل قرمز میشد. با ریست و تنظیم مجدد خیلی بهتر شد. واقعا هم نمیدونم فرقش چیه ولی شد دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من نگاه کردم دقیقا تنظیمات همین طوری بود که مودم من ست شده بود، و اون تیک هم برداشته شده بود... امکان داره مودم خراب شده باشه یا کابل های داخل ساختمون هم خراب شده باشند اگر اره راهی هست که فهمید؟ هر چی به مخابرات میگم زیر بار نمیره1f610.png

مورد کابل های ساختمان را باید به پشتیبانی مخابرات بگید و درخواست بدید که برای بررسی بیان چک کنن فریمور اپدیت هم کنی تست کنی بد نیست لینک زیر را ببین.

https://www.google.com/amp/s/sakhtafzar.com/1395/02/%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B1-firmware-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-d-link/amp/

لینک به دیدگاه

مودم رو هم ریست کردم و یوزر و پس رو دوباره دادم بازم قرمزه، دقیقا اگر روزی 4 ساعت روشن باشه، صد بار قرمز میشه، و دوباره وصل میشه، سیم های داخل پریز رو هم چک کردم هیج مشکلی نداشتن، واقعا من موندم😬 3 -4 تا پریز تلفون داریم به هر کدوم وصل میکنم بازم همین قطع و وصل هست، و..

چطور امکان داره این همه مدت بخوبی کار کنه بعدش یکدفعه همچین مشکلی پیش بیاد، 3 سال تمام R6 زدم هیچ مشکلی نبود، اگر از سیم های داخل ساختمون بود چطوری امکان داشت این قدر سریع اتفاق بیوفته....

IMG_20200329_002315.jpg

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

مودم رو هم ریست کردم و یوزر و پس رو دوباره دادم بازم قرمزه، دقیقا اگر روزی 4 ساعت روشن باشه، صد بار قرمز میشه، و دوباره وصل میشه، سیم های داخل پریز رو هم چک کردم هیج مشکلی نداشتن، واقعا من موندم1f62c.png 3 -4 تا پریز تلفون داریم به هر کدوم وصل میکنم بازم همین قطع و وصل هست، و..

چطور امکان داره این همه مدت بخوبی کار کنه بعدش یکدفعه همچین مشکلی پیش بیاد، 3 سال تمام R6 زدم هیچ مشکلی نبود، اگر از سیم های داخل ساختمون بود چطوری امکان داشت این قدر سریع اتفاق بیوفته....

با این حساب من دو راه پیشنهاد میدم اول فریمور اپدیت کنید و تست کنید و دوم با یک مودم دیگه تست کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Tereysi گفته است :

با این حساب من دو راه پیشنهاد میدم اول فریمور اپدیت کنید و تست کنید و دوم با یک مودم دیگه تست کنید.

مسئله اینه واقعا دستم بجایی بند نیست که بتونم یک مودم دیگه بیارم، اصلا امکان داره مودم ها خراب بشند؟ و این طوری سرشون بیاد .... یک ساعت دیگه هم فریمور رو اپدیت میکنم ببینم چی میشه... واقعا هیچ چیزی بدتر از این نیست....

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

مسئله اینه واقعا دستم بجایی بند نیست که بتونم یک مودم دیگه بیارم، اصلا امکان داره مودم ها خراب بشند؟ و این طوری سرشون بیاد .... یک ساعت دیگه هم فریمور رو اپدیت میکنم ببینم چی میشه... واقعا هیچ چیزی بدتر از این نیست....

بله امکان خرابی وجود دارد حالا فریمور بزن به امید خدا که مشکل رفع بشه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام.

عزیز، همین مشکل رو بنده با یه مودم دی لینک قدیمی که وای فای هم کلا نداشت داشتم، داستان مال حدود شاید 7 سال پیش قبل تر باشه، و اون موقع خطم زیر adsl آسیاتک بود و همین مشکل رو یهو پیدا کردم، بردم تعمیرگاه و گفتن که درست شدنش داستان داره، بری مودم بخری بهتره، منم رفتم خریدم، اون موقع 50 هزار تومن یه tp-link وای فای دار این دفعه، مدلش یادم نیست بماند

گذشت، اون مودم یه 3 سالی برای ما کار کرد و بعدش دوباره یهویی اینطوری شد و هیچی من دوباره مودم خریدم، این بار مجددا دی لینک و ادامه داستان ...

مودم ها هم عمر مفید دارن، توصیه میشه تست کنید. اگه مقدور هست، منزل یکی از آشنایان که adsl دارن مودم رو ببرید و برای اینترنت ایشون کانفیگ کنید و تست کنید ببینید اصلا مودم سالمه یا نه؟ اگه مشکل مودم نبود دیگه میتونید بیفتید دنبال مخابرات، تهش هم تغییر isp (مخابرات ذاتا مسئولیت پذیر نیست خیلی توقع نداشته باشید) ...

بدون تست هیچ حرف 100 درصدی نمیشه زد، باید تست کنید، مودم رو، خط رو، فریمور رو، isp رو، همشون باهم که خراب نمیشن، مشکل از یکیشونه

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام دوستان

تقریبا 1 ماه چراغ اینترنت مودم قرمز میشه، 5 دقیقه وصل میشه یک ساعت قرمز، زنگ زدم پشتیبانی مخابرات گفت هیچ مشکلی نداره1f610.png

نظراتتون چیه که چون واقعا خسته شدم از این اینترنت مزخرف ، تقریبا یک ماه نتوستم یک دست انلاین بازی کنم1f610.png

تو این 3 سالی که این مودم رو خریدم سابقه نداشته همچین مشکلی1f62c.png

از کدوم شرکت اینترنت داری. نکنه اسیاتک؟؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

از کدوم شرکت اینترنت داری. نکنه اسیاتک؟؟

مخابرات دارم...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

مخابرات دارم...

من مشکل اینطوری با اسیاتک داشتم. سه تا مودم هم عوض کردم. مشکل از اسیا تک بود . از یک شرکت دیگه اینترنت گرفتم، قطع وصلی درست شد

لینک به دیدگاه

اقا من مودم رو چند بار پشت سر هم ریست کارخانه کردم ، و اخرین فریمور رو هم نصب کردم درست شد تا حدودی، اگر اول هر 5 دقیقه یک بار قطع و وصل میشد الان هر 4 ساعت یک بار قطع و وصل میشه، دم همتون گرم که کمک کردید.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

اقا من مودم رو چند بار پشت سر هم ریست کارخانه کردم ، و اخرین فریمور رو هم نصب کردم درست شد تا حدودی، اگر اول هر 5 دقیقه یک بار قطع و وصل میشد الان هر 4 ساعت یک بار قطع و وصل میشه، دم همتون گرم که کمک کردید.

سلام گرامی..

ظاهرا مودم تون مشکل دارد با مودم دیگه تست کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...