رفتن به مطلب

فروش فوق العاده سیستم گیمینگ ASUS ROG STRIX Z270F GAMING

Recommended Posts

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام 

رم 1100

CPU 4320 

با توجه به اخرین پیشنهاد کاربر راهبردرایانه

اقای ظهوریان مشخص نکردن قیمت CPU رو توی پیشنهاد بعدیشون

ضمنا دوست عزیز با توجه به سابقه کاربری بنده ابتدا ارسال ندارید؟

اگر خیر ، چه شخصی رو میخواید واسطه کنید؟ چون واسطه خود لیون خیلی زمان بره دوست گرامی

ویرایش شده توسط MrLegend
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی اگه اطمینان ندارید با سیستم واسطه ایسام خیلی سریع میتونم براتون ارسال کنم 

بیشتر کار خرید و فروش خودم رو با ایسام انجام میدم میتونید سابقه بنده رو اونجا نگاه کنید ادرس سیت ایسام و حساب خودم با تشکر

https://esam.ir/AboutSeller.aspx

ویرایش شده توسط Kianush
غلط املایی
لینک به دیدگاه

کل سیستم بجز گرافیک توسط بنده خریداری شد و با فروشنده توافق شد که در زمانی که قادر بودند ارسال کنند.

لینک به دیدگاه

استارتر محترم برچه مبنایی با ایشون توافق شده؟مگه شرکت کنندگان در مزایده بیکارن؟

مگه قوانین مزایدس مشخص نیس کجا ایشون ۲۴ ساعت از اخرین قیمتشون گذشته؟

در 44 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

کل سیستم بجز گرافیک توسط بنده خریداری شد و با فروشنده توافق شد که در زمانی که قادر بودند ارسال کنند.

لینک به دیدگاه

با احترام به همگی دوستان اگر تایید بشه که با مسخره کردن بقیه اعضای فروم معامله انجام شده و قوانین به سخره گرفته و وقت عزیزان گرفته شده است.

بقیه رو نمیدونم ولی من حق خودم میدونم که چند تا امتیاز منفی برای استارتر ثبت کنم حالا مدیر چیکار میکنه دیگه خودش میدونه

لینک به دیدگاه

من قیمت فروش فوری کل سیستم رو پرسیدم گفتند 16200

که بعد قبول کردند گراف رو ندن و شد 9200

معمولا خب فروش کلی اولویت داره به فروش تکی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

دوست گرامی وقتی مزایده گزاشتن و قیمت نهایی اعلام نکردن تو خصوصی هماهنگ کردن خلاف قوانین و توهین به بقیه شرکت کنندگان هست اگر استارتر خلاف قوانیینی که خودش وضع کرده فروش را انجام بده یه منفی باید بگیره

ویرایش شده توسط rahbordrayane
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

دوست عزیز من کاری با شما ندارم بحث من استارتر هست کجا قیمت فروش فوری اعلام کردن؟

اخه چرا به من پیام خصوصی میدین بیخیال شم؟مگه ما وقتمونو از سر راه میاریم؟حساب کتاب نداره فروم؟مگه سایت جک و لطیفس؟

اینجا خرید و فروش میشه با پول واقعی اگر قوانین نباشه و همه چی مسخره بشه دیگه هیچی به هیچی اینبار بیخیال بشیم از فردا مد میشه 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rahbordrayane گفته است :

دوست گرامی وقتی مزایده گزاشتن و قیمت نهایی اعلام نکردن تو خصوصی هماهنگ کردن خلاف قوانین و توهین به بقیه شرکت کنندگان هست

من چنین موردی تو قوانین ندیده ام.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، kiarashiiii گفته است :

دوست عزیز من کاری با شما ندارم بحث من استارتر هست کجا قیمت فروش فوری اعلام کردن؟

اخه چرا به من پیام خصوصی میدین بیخیال شم؟مگه ما وقتمونو از سر راه میاریم؟حساب کتاب نداره فروم؟مگه سایت جک و لطیفس؟

اینجا خرید و فروش میشه با پول واقعی اگر قوانین نباشه و همه چی مسخره بشه دیگه هیچی به هیچی اینبار بیخیال بشیم از فردا مد میشه 

بسیار خب.

ما هم تابع قوانین هستیم.

اگر هماهنگی در پخ و گرفتن قیمت فوری خلاف قوانین بوده، تابع تصمیم مدیران در این خصوص هستیم.ولی بنده تا بحال چنین چیزی در قوانین خرید و فروش ندیده ام.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

بسیار خب.

ما هم تابع قوانین هستیم.

اگر هماهنگی در پخ و گرفتن قیمت فوری خلاف قوانین بوده، تابع تصمیم مدیران در این خصوص هستیم.ولی بنده تا بحال چنین چیزی در قوانین خرید و فروش ندیده ام.

نه دوست عزیز اعلام کردید در تاپیک که خریداری شد معنیش مشخصه اگر استارتر تایید کردن که ایشون تخلف کردن نه شما اما اگر ایشون منکر شدن یعنی شما خلاف واقع چیزی نوشتین پس...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، kiarashiiii گفته است :

نه دوست عزیز اعلام کردید در تاپیک که خریداری شد معنیش مشخصه اگر استارتر تایید کردن که ایشون تخلف کردن نه شما اما اگر ایشون منکر شدن یعنی شما خلاف واقع چیزی نوشتین پس...

بله تایید کردند.

به هر حال چه استارتر، چه من فکر نمیکنم کاری خلاف قوانین کرده باشیم.

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید بابت اسپم!

در همه مزایدات یه قیمت پایه و یه قیمت فروش فوری مشخص میشه.

اگه فروشنده چند قطعه برای مزایده یا فروش داشته باشه همیشه اولویت با فروش کلی هست.

من خودم خواستم مین با پردازنده رو از ایشون خریداری کنم ولی وقتی پیشنهاد خرید کل قطعات هست، استارتر نمیاد به من قطعه بفروشه،مگه این که خودشون بخوان.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

دوستان ببخشید بابت اسپم!

در همه مزایدات یه قیمت پایه و یه قیمت فروش فوری مشخص میشه.

اگه فروشنده چند قطعه برای مزایده یا فروش داشته باشه همیشه اولویت با فروش کلی هست.

من خودم خواستم مین با پردازنده رو از ایشون خریداری کنم ولی وقتی پیشنهاد خرید کل قطعات هست، استارتر نمیاد به من قطعه بفروشه،مگه این که خودشون بخوان.

دوست عزیز میشه تو تاپیک یا حداقل تو پست استارتر به من نشون بدین این جملات رو؟

قیمت فوری...

اولویت با فروش کلی هست...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، kiarashiiii گفته است :

دوست عزیز میشه تو تاپیک یا حداقل تو پست استارتر به من نشون بدین این جملات رو؟

قیمت فوری...

اولویت با فروش کلی هست...

مورد اول حق با شماست...

ولی تا جایی که بنده حقیر میدونم اولویت با فروش کلی برای همه جا افتاده.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

مورد اول حق با شماست...

سلام

اسپم بازار شد،منم یه اسپم میزارم!

درسته که جا افتاده ،ولی چنین چیزی نگفتن

لینک به دیدگاه

مورد اول حق با شماست...

اون صحبت شما مال موقعی هست که تاپیکی با قیمت ثابت تعیین شده نه تک تک قطعات به مزایده گذاشته شده

بله منم تاپیک دارم و فروشنده هستم قیمت کالاهامم معمولی گذاشتم اتفاقا کسی کلی بخواد یا تعداد بخواد بهشم تخفیف میدم منتها کجا تو این تاپیک و مزایده این چیزا گفته نشده از کجا معلوم من خودم فروش فوری رو میدیدم کلش رو نمیخریدم؟

لینک به دیدگاه

مورد اول حق با شماست...

دوست گرامی شرایط را خود فروشنده قید میکنه و بعد از شروع مزایده نمیتونه تغییر بده . ایشون فروش تکی قرار دادن و ننوشتن اولویت با فروش کلی هست

لینک به دیدگاه

@kiarashiiii

مشخصا وقتی پیشنهاد بالاتری یا تعداد بیشتری باشه فروشنده جنس خودش اختیار داره برای اینکه به پولش برسه اولویت بسنجه

شما هم جای اون بنده خدا بودی همین کارو میکردی

حالا یه سیپیو مفت دیدی این کارات چیه دوست عزیز...طرف کل کیس خواسته داده دیگ...شما هم کل کیس به قیمت بالاتر بخواه بهت بده

ویرایش شده توسط Ho3iN_
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا دیگه کسی چیزی نگه تا خود استارتر بیاد ببینیم تایید میکنه فروش رو و اگر تایید نکردن از دوستان خواهش میکنم نه برای پولش بلکه بابت توهین به وقت و شعور عزیزان داخل تاپیک حداقل کاری که میکنن امتیاز منفی ثبت کنن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...