رفتن به مطلب

فروش فوق العاده سیستم گیمینگ ASUS ROG STRIX Z270F GAMING

Recommended Posts

در 24 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

من چنین موردی تو قوانین ندیده ام.

دوست گرامی مزایده یعنی رودر رو تمام خریداران قیمت را اعلام کنن . هر کس بالاتر گفت صاحب کالا هست اون مناقصه هست که پشت پرده انجام میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 1 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

مشخصا وقتی پیشنهاد بالاتری یا تعداد بیشتری باشه فروشنده جنس خودش اختیار داره برای اینکه به پولش برسه اولویت بسنجه

شما هم جای اون بنده خدا بودی همین کارو میکردی

حالا یه سیپیو مفت دیدی این کارات چیه دوست عزیز...طرف کل کیس خواسته داده دیگ...شما هم کل کیس به قیمت بالاتر بخواه بهت بده

دوست گرامی تاپیکو بخون اول ببین چی به چیه بعد بیا نظر بده الان بالاترین قیمت اون قطعه تاپیک منم

اولا کل سیستم رو نخواسته گرافیک رو نخواسته دوما میخواسته عیبش چیه میومد مثل ما شرکت میکرد قیمتشو ثبت میکرد مثل بقیه دوستان حالا ما یا بالاتر قیمت میدادیم یا ایشون میبردن بحث پول نیس بحث چیز دیگس

نه من اینکارو نمیکردم یا تصمیم نمیگرفتم مزایده بزارم یا به قوانینش احترام میزاشتم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، kiarashiiii گفته است :

دوست گرامی تاپیکو بخون اول ببین چی به چیه بعد بیا نظر بده الان بالاترین قیمت اون قطعه تاپیک منم

اولا کل سیستم رو نخواسته گرافیک رو نخواسته دوما میخواسته عیبش چیه میومد مثل ما شرکت میکرد قیمتشو ثبت میکرد مثل بقیه دوستان حالا ما یا بالاتر قیمت میدادیم یا ایشون میبردن بحث پول نیس بحث چیز دیگس

نه من اینکارو نمیکردم یا تصمیم نمیگرفتم مزایده بزارم یا به قوانینش احترام میزاشتم

در 53 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

من قیمت فروش فوری کل سیستم رو پرسیدم گفتند 16200

که بعد قبول کردند گراف رو ندن و شد 9200

معمولا خب فروش کلی اولویت داره به فروش تکی

منم از اول تاپیک طرف دنبال کردم میخاستم سیپو بگیرم...منتظر بودم ببینم قیمت تا کجا میره بالا...حالا دیدم کلی طرف خواسته دیگ

الان اومده قیمتش ثبت کرده برای اون قطعات 9200...بالاتر خریداری بسم الله

نحوه صحبت کردنت مشخص هدفت یه چیز دیگ

ویرایش شده توسط Ho3iN_
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ho3iN_ گفته است :

منم از اول تاپیک طرف دنبال کردم میخاستم سیپو بگیرم...منتظر بودم ببینم قیمت تا کجا میره بالا...حالا دیدم کلی طرف خواسته دیگ

الان اومده قیمتش ثبت کرده برای اون قطعات 9200

برادر گرامی شما روانشناس کلامی هستی که تشخیص میدی که هدف من چیه؟

من رونالدینیهو فکریم؟یه جور حرف بزنم یه چیز دیگه بخوام؟

شما کاراگاه پوارویی؟عجیبه.

فارسی کلا نوشتم چی میخوام و چی میگم اصلا گیرم هدف من اینه که سی پی یو مفتی دیدم بخرمش خلافی کردم؟قوانینی زیر پا گذاشتم؟به کسی توهین کردم؟

اقا من نخواستم نوش جون مفت فروشو مفت خرش

مسئله توهینه متوجه هستین؟

کجا ثبت کرده ۹۲۰۰؟میگم شما تاپیکو بخون بعد بیا اسپم کن حالا شما رو یه ساعت توجیح کنیم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arthur گفته است :

کل سیستم بجز گرافیک توسط بنده خریداری شد و با فروشنده توافق شد که در زمانی که قادر بودند ارسال کنند.

سلام دوستان عزیز کل سیستم به غیر از کارت گرافیک به این کاربر فروخته شده و فقط کارت گرافیک مونده 

من یک عذر خواهی به تمام اساتید و دوستان عزیزی که در مزایده بنده شرکت کردن بدهکارم 

این بنده حقیر رو ببخشید حرف تمامی دوستانی که انتقاد کردن درست هست، کاملا

بهشون حق میدم اشتباه از من بود خواستم قیمت فوری رو اضافه کنم ولی

به خاطر مشکلی که برام پیش امده نتونستم تاپیک رو اصلاح کنم و بخاطر همین بنده دیر 

به تاپیک سر زدم سر ساعت مزایده رو نبستم وچنین اتفاقی افتاد

تو تاپیک هم درج کرده بودم وضعیت مالیم خوب نیست به خاطر نیاز مالی قصد فروش دارم

میدونم که هیچ بهانه ای قابل قبول نیست من بازم از تمام اساتید و دوستانی که در مزایده شرکت کردن 

و باعث رنجش خاطرشون شدم عذرخواهی میکنم حالا اگر دوستان نمره منفی هم بدن،

بهشون حق میدم امیدوارم که این بنده حقیر رو ببخشید با تشکر

لینک به دیدگاه

منم همراه با دوستان بازخورد منفی ثبت کردم ، به مشتری قول CPU رو دادم و حالا موندم چی بگم بهش

متاسفانه ایشون به همه بی احترامی کردن

دوست عزیز صبر میکردی گرون تر از این حرفام میفروختی ، مطمئن باش ، همه دوستانی که شرکت کردن از با سابقه ها توی معاملات بودن

جنست روی هوا نمیموند.....

لینک به دیدگاه

سلام

سال نو مبارک باشه🌸

ظاهرا سیستم به فروش رفته😉 اما بنده گرافیک رو خریدارم. لطفا واسه بنده رزرو کنید.

ممنون از شما😊

ویرایش شده توسط ekbatan
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MrLegend گفته است :

منم همراه با دوستان بازخورد منفی ثبت کردم ، به مشتری قول CPU رو دادم و حالا موندم چی بگم بهش

متاسفانه ایشون به همه بی احترامی کردن

دوست عزیز صبر میکردی گرون تر از این حرفام میفروختی ، مطمئن باش ، همه دوستانی که شرکت کردن از با سابقه ها توی معاملات بودن

جنست روی هوا نمیموند.....

حق با شماست دوست عزیز بنده از قوانین تخطی کردم و بایدم قانون به نحو احسنت اجرا بشه 

خیلی خیلی از دوستان شرمندم که باعث بد قولی و ناراحتی و رنجش خاطرشون شدم 

و از شما و دوستان دیگه که خطای این بنده حقیر رو گوشزد کردید تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Kianush گفته است :

حق با شماست دوست عزیز بنده از قوانین تخطی کردم و بایدم قانون به نحو احسنت اجرا بشه 

خیلی خیلی از دوستان شرمندم که باعث بد قولی و ناراحتی و رنجش خاطرشون شدم 

و از شما و دوستان دیگه که خطای این بنده حقیر رو گوشزد کردید تشکر میکنم

دوست گرامی  شما اگر واقعا میخواستی جبران کنی هنوزم فکر نکنم پولی رد وبدل شده باشه و خود خریدار هم قبول داره که این کار اشتباه بوده کاری نداره بزار مزایده ادامه پیدا کنه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ho3iN_ گفته است :

الان اومده قیمتش ثبت کرده برای اون قطعات 9200...بالاتر خریداری بسم الله

حالا تو این بحث ها من یه نکته خیلی واسم جالب بود یه پدیده خیلی جالبی دیدم خود استارتر اومده میگه اشتباه کردم همه میگن از قوانین پیروی نشده یکی که نه تو مزایده شرکت کرده نه در جریانه همینجوری میاد وسط و مارو متهم میکنه دلیل؟

خیلی جالب بود واقعا

لینک به دیدگاه

سلام.

با توجه به اینکه متوجه رزرو شدن کارت به قیمت پایه نشده بودم:

کارت رو با یه گام بیشتر واسه بنده رزرو کنید

ممنون💮

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...